Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
19. Karate Darfest
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
BELI MANASTIR 98
CENTAR ŠENKOVEC
CHAMPION RIJEKA
ĐURĐEVAC
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Hrvatski Sokol
IVANEC
Karate Akademija Osijek
Karate klub Esseker
Karlovac 1969
KBS "Castra" Banja Luka
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK SISAK
KK VITEZ
Kondura Sisak
KRK CROATIA
LEPOGLAVA
Max Ivankovo
Međimurje
Mladost
Nova Gradiška
Okinawa
OMEGA
OPATIJA
Pitomača
PODRAVSKI SOKOL
SAMOBOR
Shotokan - Darda
Slavonski Brod
Sportovni klub bojovych umeni Hostivar
STUDENT
Tempo
Tigar Sisak
TRNJE
VELIKA GORICA
Virovitica
Vukovar`91
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kata - Učenice (2009.) - 7,6 kyu
Kata - Juniori
Kata - Ml. Seniori služ. (U21)
Kata - Učenice (2009.) - 7,6 kyu
406
MARTA JAKOBFI (BELIMAN)
400
DORA KERKEZ (KONDURA)
406
MARTA JAKOBFI (BELIMAN)
319
0
LARA ŽGELA (MAXIVK)
376
0
IVANA CVETKOVIĆ (TEMPO)
454
DORA RABBI (BELIMAN)
400
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
406
0
MARTA JAKOBFI (BELIMAN)
376
0
IVANA CVETKOVIĆ (TEMPO)
454
0
DORA RABBI (BELIMAN)
400
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
376
0
IVANA CVETKOVIĆ (TEMPO)
454
0
DORA RABBI (BELIMAN)
319
0
LARA ŽGELA (MAXIVK)
Osvajači medalja
1. DORA KERKEZ, Kondura Sisak
2. IVANA CVETKOVIĆ, Tempo
3. MARTA JAKOBFI, BELI MANASTIR 98
3. LARA ŽGELA, Max Ivankovo
Kata - Juniori
419
0
TOMISLAV TKALČEC (BUKOVEC)
14
0
LEON GRGIĆ (333CR)
373
0
MARIO BOROJEVIĆ (TEMPO)
426
0
FILIP JURČEVIĆ (OMEGA)
419
0
TOMISLAV TKALČEC (BUKOVEC)
373
0
MARIO BOROJEVIĆ (TEMPO)
Osvajači medalja
1. TOMISLAV TKALČEC, Okinawa
2. MARIO BOROJEVIĆ, Tempo
3. LEON GRGIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. ----
Kata - Ml. Seniori služ. (U21)
188
0
MIHAEL EĆIMOVIĆ (0354451)
5
0
FRAN GRGIĆ (333CR)
375
0
MARIO BOROJEVIĆ (TEMPO)
18
0
MATIJA IVAN VOLŠANSKI (333CR)
188
0
MIHAEL EĆIMOVIĆ (0354451)
18
0
MATIJA IVAN VOLŠANSKI (333CR)
Osvajači medalja
1. MIHAEL EĆIMOVIĆ, Slavonski Brod
2. MATIJA IVAN VOLŠANSKI, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. FRAN GRGIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. MARIO BOROJEVIĆ, Tempo