Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
19. Karate Darfest
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
BELI MANASTIR 98
CENTAR ŠENKOVEC
CHAMPION RIJEKA
ĐURĐEVAC
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Hrvatski Sokol
IVANEC
Karate Akademija Osijek
Karate klub Esseker
Karlovac 1969
KBS "Castra" Banja Luka
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK SISAK
KK VITEZ
Kondura Sisak
KRK CROATIA
LEPOGLAVA
Max Ivankovo
Međimurje
Mladost
Nova Gradiška
Okinawa
OMEGA
OPATIJA
Pitomača
PODRAVSKI SOKOL
SAMOBOR
Shotokan - Darda
Slavonski Brod
Sportovni klub bojovych umeni Hostivar
STUDENT
Tempo
Tigar Sisak
TRNJE
VELIKA GORICA
Virovitica
Vukovar`91
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Ml. učenici (U10) -34
Kumite - Učenici (U12) -42
Kumite - Učenice (U12) -32
Kumite - Ml. kadetkinje (U14) -50
Kumite - Ml. kadetkinje (U14) -55
Kumite - Ml. kadetkinje (U14) +55
Kumite - Kadetkinje (U16) +54
Kumite - Ml. seniorke (U21) -OPEN
Kata - Ml. učenice (2011.) -S
Kata - Učenici (2009.) - S
Kumite - Ml. učenici (U10) -34
179
0
LUCA MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
190
0
NIKOLA BIRAČ (0354451)
179
0
LUCA MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
151
0
JAN CANJAR (KA 1969)
382
0
DOMINIK JEGJUD (CHMPRI)
190
0
NIKOLA BIRAČ (0354451)
395
0
MISLAV SPAJIĆ (VIROVTC)
115
0
MARIN VUĐAN (IVANEC)
198
JAKOV UDOVČIĆ (SAMOBOR)
151
0
JAN CANJAR (KA 1969)
190
0
NIKOLA BIRAČ (0354451)
395
0
MISLAV SPAJIĆ (VIROVTC)
198
0
JAKOV UDOVČIĆ (SAMOBOR)
151
0
JAN CANJAR (KA 1969)
395
0
MISLAV SPAJIĆ (VIROVTC)
198
0
JAKOV UDOVČIĆ (SAMOBOR)
115
0
MARIN VUĐAN (IVANEC)
Medalists
1. JAN CANJAR, Karlovac 1969
2. MISLAV SPAJIĆ, Virovitica
3. NIKOLA BIRAČ, Slavonski Brod
3. MARIN VUĐAN, IVANEC
Kumite - Učenici (U12) -42
42
0
TOMÁŠ KUČERA (SKBU)
181
0
LUKA OČKO (KRK CRO)
64
0
ERIK ĐULA (IVANEC)
42
0
TOMÁŠ KUČERA (SKBU)
181
LUKA OČKO (KRK CRO)
201
0
LUKA KOS (SAMOBOR)
40
0
PETR DOPITA (SKBU)
149
0
IVANO BUTINA (KA 1969)
456
0
JOSIP LAGINJA (CHMPRI)
64
0
ERIK ĐULA (IVANEC)
181
0
LUKA OČKO (KRK CRO)
201
0
LUKA KOS (SAMOBOR)
149
0
IVANO BUTINA (KA 1969)
64
0
ERIK ĐULA (IVANEC)
149
0
IVANO BUTINA (KA 1969)
201
0
LUKA KOS (SAMOBOR)
456
0
JOSIP LAGINJA (CHMPRI)
Medalists
1. ERIK ĐULA, IVANEC
2. IVANO BUTINA, Karlovac 1969
3. TOMÁŠ KUČERA, Sportovni klub bojovych umeni Hostivar
3. LUKA KOS, SAMOBOR
Kumite - Učenice (U12) -32
134
0
MELISA ČORNOK (DARDA)
127
0
MARIA KNEŽEVIĆ (VIROVTC)
65
0
ANTONELA APATI (IVANEC)
263
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
134
0
MELISA ČORNOK (DARDA)
263
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
Medalists
1. AIDA TRSTENJAK, GLOBUS Čakovec
2. MELISA ČORNOK, Shotokan - Darda
3. ANTONELA APATI, IVANEC
3. MARIA KNEŽEVIĆ, Virovitica
Kumite - Ml. kadetkinje (U14) -50
231
0
OZANA VUJEVIĆ (KGB)
54
0
EMA ŠEŠET (IVANEC)
27
0
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
231
0
OZANA VUJEVIĆ (KGB)
54
EMA ŠEŠET (IVANEC)
297
IVA LIVAJA (MAXIVK)
156
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
27
0
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
54
0
EMA ŠEŠET (IVANEC)
297
0
IVA LIVAJA (MAXIVK)
156
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
27
0
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
156
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
297
IVA LIVAJA (MAXIVK)
Medalists
1. IVA KATALENAC, KK KTC KRIŽEVCI
2. LUCIJA ŠEGAVIĆ, Karlovac 1969
3. OZANA VUJEVIĆ, Mladost
3. IVA LIVAJA, Max Ivankovo
Kumite - Ml. kadetkinje (U14) -55
225
0
JANA KRNETIĆ (CASTRA1)
311
0
NIKA BRKIĆ (MAXIVK)
225
0
JANA KRNETIĆ (CASTRA1)
124
0
TARA NICOLE BONAČIĆ (VIROVTC)
311
NIKA BRKIĆ (MAXIVK)
313
ELA COLARIĆ (IVANEC)
361
HANNA MALKIĆ (CHMPRI)
124
0
TARA NICOLE BONAČIĆ (VIROVTC)
311
0
NIKA BRKIĆ (MAXIVK)
313
0
ELA COLARIĆ (IVANEC)
361
0
HANNA MALKIĆ (CHMPRI)
124
0
TARA NICOLE BONAČIĆ (VIROVTC)
361
0
HANNA MALKIĆ (CHMPRI)
313
ELA COLARIĆ (IVANEC)
Medalists
1. HANNA MALKIĆ, CHAMPION RIJEKA
2. TARA NICOLE BONAČIĆ, Virovitica
3. JANA KRNETIĆ, KBS "Castra" Banja Luka
3. ELA COLARIĆ, IVANEC
Kumite - Ml. kadetkinje (U14) +55
369
0
NORA GUŠČIĆ (CHMPRI)
293
0
IVONA SAMBOL (ALFA)
25
0
KARLA KARAČIĆ (KAO)
53
0
LANA PAVLAKOVIĆ (IVANEC)
369
0
NORA GUŠČIĆ (CHMPRI)
53
0
LANA PAVLAKOVIĆ (IVANEC)
Medalists
1. LANA PAVLAKOVIĆ, IVANEC
2. NORA GUŠČIĆ, CHAMPION RIJEKA
3. KARLA KARAČIĆ, Karate Akademija Osijek
3. IVONA SAMBOL, ALFA
Kumite - Kadetkinje (U16) +54
270
0
LEONA GULIJA (GLOBUS)
358
0
IVA POFUK (IVANEC)
291
0
SARA BENIĆ (ALFA)
270
0
LEONA GULIJA (GLOBUS)
358
IVA POFUK (IVANEC)
267
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
122
ANA RAJNOVIĆ (VIROVTC)
291
0
SARA BENIĆ (ALFA)
358
0
IVA POFUK (IVANEC)
267
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
122
0
ANA RAJNOVIĆ (VIROVTC)
291
0
SARA BENIĆ (ALFA)
267
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
122
ANA RAJNOVIĆ (VIROVTC)
Medalists
1. SARA BENIĆ, ALFA
2. ANA FILIPOVIĆ, GLOBUS Čakovec
3. LEONA GULIJA, GLOBUS Čakovec
3. ANA RAJNOVIĆ, Virovitica
Kumite - Ml. seniorke (U21) -OPEN
194
0
LORENA TOLIĆ (ZAMET)
164
0
PETRA STOJKOVIĆ (KA 1969)
158
0
MAGDALENA KOVAČIĆ (KA 1969)
112
0
PETRA BRLEČIĆ (IVANEC)
164
0
PETRA STOJKOVIĆ (KA 1969)
112
0
PETRA BRLEČIĆ (IVANEC)
Medalists
1. PETRA BRLEČIĆ, IVANEC
2. PETRA STOJKOVIĆ, Karlovac 1969
3. MAGDALENA KOVAČIĆ, Karlovac 1969
3. LORENA TOLIĆ, ZAMET
Kata - Ml. učenice (2011.) -S
450
0
MILA MURIĆ (IVANEC)
33
0
ELIŠKA VILÍMKOVÁ (SKBU)
Medalists
1. MILA MURIĆ, IVANEC
2. ELIŠKA VILÍMKOVÁ, Sportovni klub bojovych umeni Hostivar
3. ----
3. ----
Kata - Učenici (2009.) - S
172
DAVID MAKAR (TIGAR)
55
0
MATEO FODER (IVANEC)
41
0
TOMÁŠ KUČERA (SKBU)
172
DAVID MAKAR (TIGAR)
325
PATRIK PELD (SAMOBOR)
39
PETR DOPITA (SKBU)
41
0
TOMÁŠ KUČERA (SKBU)
172
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
325
0
PATRIK PELD (SAMOBOR)
39
0
PETR DOPITA (SKBU)
41
0
TOMÁŠ KUČERA (SKBU)
325
0
PATRIK PELD (SAMOBOR)
39
PETR DOPITA (SKBU)
Medalists
1. TOMÁŠ KUČERA, Sportovni klub bojovych umeni Hostivar
2. PATRIK PELD, SAMOBOR
3. DAVID MAKAR, Tigar Sisak
3. PETR DOPITA, Sportovni klub bojovych umeni Hostivar