Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
19. Karate Darfest
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
BELI MANASTIR 98
CENTAR ŠENKOVEC
CHAMPION RIJEKA
ĐURĐEVAC
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Hrvatski Sokol
IVANEC
Karate Akademija Osijek
Karate klub Esseker
Karlovac 1969
KBS "Castra" Banja Luka
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK SISAK
KK VITEZ
Kondura Sisak
KRK CROATIA
LEPOGLAVA
Max Ivankovo
Međimurje
Mladost
Nova Gradiška
Okinawa
OMEGA
OPATIJA
Pitomača
PODRAVSKI SOKOL
SAMOBOR
Shotokan - Darda
Slavonski Brod
Sportovni klub bojovych umeni Hostivar
STUDENT
Tempo
Tigar Sisak
TRNJE
VELIKA GORICA
Virovitica
Vukovar`91
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Boys (U12) -46
Kumite - Girls (U12) +44
Kumite - Y. cadets (U14) (male) +57
Kumite - Y. cadets (U14) (female) -55
Kumite - Juniors (U18) (male) -68
Kumite - Y. seniors (U21) (male) -OPEN
Kumite - Boys (U12) -46
359
0
FRAN MANESTAR (CHMPRI)
302
0
LEON VUKOJA (MAXIVK)
359
0
FRAN MANESTAR (CHMPRI)
396
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
302
LEON VUKOJA (MAXIVK)
77
0
LEON BUTKO (KK LEPO)
226
0
SERGEJ JAKOVLJEVIĆ (CASTRA1)
445
NIKOLA HUZJAK (VGORICA)
396
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
302
0
LEON VUKOJA (MAXIVK)
226
0
SERGEJ JAKOVLJEVIĆ (CASTRA1)
445
0
NIKOLA HUZJAK (VGORICA)
396
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
226
0
SERGEJ JAKOVLJEVIĆ (CASTRA1)
Medalists
1. LEON BURŠIĆ, OPATIJA
2. SERGEJ JAKOVLJEVIĆ, KBS "Castra" Banja Luka
3. LEON VUKOJA, Max Ivankovo
3. ----
Kumite - Girls (U12) +44
182
0
MAJA VUKUŠIĆ (KRK CRO)
155
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
227
0
MARIJA ZRNIĆ (CASTRA1)
182
0
MAJA VUKUŠIĆ (KRK CRO)
174
0
MARTA PRELOŠČAN (TIGAR)
155
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
360
0
HANNA MALKIĆ (CHMPRI)
286
0
KATARINA SKENDEROVIĆ (STUDNT)
309
RUŽICA VUKIĆ (MAXIVK)
227
0
MARIJA ZRNIĆ (CASTRA1)
155
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
360
0
HANNA MALKIĆ (CHMPRI)
309
0
RUŽICA VUKIĆ (MAXIVK)
227
0
MARIJA ZRNIĆ (CASTRA1)
360
0
HANNA MALKIĆ (CHMPRI)
309
0
RUŽICA VUKIĆ (MAXIVK)
286
0
KATARINA SKENDEROVIĆ (STUDNT)
Medalists
1. HANNA MALKIĆ, CHAMPION RIJEKA
2. MARIJA ZRNIĆ, KBS "Castra" Banja Luka
3. LUCIJA ŠEGAVIĆ, Karlovac 1969
3. KATARINA SKENDEROVIĆ, STUDENT
Kumite - Y. cadets (U14) (male) +57
420
0
JAKOV STIPIĆ (KA 1969)
30
0
LUKA PAJNIĆ (KTC KŽ)
453
0
LUKA ŽGELA (MAXIVK)
332
0
ANDREJ MILIVOJEVIĆ (CASTRA1)
420
0
JAKOV STIPIĆ (KA 1969)
332
0
ANDREJ MILIVOJEVIĆ (CASTRA1)
Medalists
1. JAKOV STIPIĆ, Karlovac 1969
2. ANDREJ MILIVOJEVIĆ, KBS "Castra" Banja Luka
3. LUKA PAJNIĆ, KK KTC KRIŽEVCI
3. LUKA ŽGELA, Max Ivankovo
Kumite - Y. cadets (U14) (female) -55
225
0
JANA KRNETIĆ (CASTRA1)
311
0
NIKA BRKIĆ (MAXIVK)
225
0
JANA KRNETIĆ (CASTRA1)
124
0
TARA NICOLE BONAČIĆ (VIROVTC)
311
NIKA BRKIĆ (MAXIVK)
313
ELA COLARIĆ (IVANEC)
361
HANNA MALKIĆ (CHMPRI)
124
0
TARA NICOLE BONAČIĆ (VIROVTC)
311
0
NIKA BRKIĆ (MAXIVK)
313
0
ELA COLARIĆ (IVANEC)
361
0
HANNA MALKIĆ (CHMPRI)
124
0
TARA NICOLE BONAČIĆ (VIROVTC)
361
0
HANNA MALKIĆ (CHMPRI)
313
ELA COLARIĆ (IVANEC)
Medalists
1. HANNA MALKIĆ, CHAMPION RIJEKA
2. TARA NICOLE BONAČIĆ, Virovitica
3. JANA KRNETIĆ, KBS "Castra" Banja Luka
3. ELA COLARIĆ, IVANEC
Kumite - Juniors (U18) (male) -68
333
0
STRAHINJA BRANKOVIĆ (CASTRA1)
89
0
KRISTIAN LAKIĆ (ZAMET)
281
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
333
0
STRAHINJA BRANKOVIĆ (CASTRA1)
281
0
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
Medalists
1. JOSIP SLUKIĆ, GLOBUS Čakovec
2. STRAHINJA BRANKOVIĆ, KBS "Castra" Banja Luka
3. KRISTIAN LAKIĆ, ZAMET
3. ----
Kumite - Y. seniors (U21) (male) -OPEN
23
0
DOMAGOJ MATKOVIĆ (KAO)
256
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
23
0
DOMAGOJ MATKOVIĆ (KAO)
239
0
JAKOV RUKAVINA (KGB)
8
0
IVAN DRAGOJLOVIĆ (333CR)
256
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
24
0
PATRIK IFKO (KAO)
236
0
ANTUN VUJEVIĆ (KGB)
394
0
ANDREJ MRKŠA (VIROVTC)
334
0
STRAHINJA BRANKOVIĆ (CASTRA1)
239
0
JAKOV RUKAVINA (KGB)
256
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
24
0
PATRIK IFKO (KAO)
394
0
ANDREJ MRKŠA (VIROVTC)
239
0
JAKOV RUKAVINA (KGB)
394
0
ANDREJ MRKŠA (VIROVTC)
24
0
PATRIK IFKO (KAO)
334
0
STRAHINJA BRANKOVIĆ (CASTRA1)
Medalists
1. JAKOV RUKAVINA, Mladost
2. ANDREJ MRKŠA, Virovitica
3. ANTON BAŽDARIĆ, OPATIJA
3. PATRIK IFKO, Karate Akademija Osijek