Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
19. Memorijalni Karate Cup Zagreb
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
STAROST
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
TEŽA/LETO
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -50
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -55
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40
473
0
RUŽICA PAVIĆ (SUSEDGR)
450
0
DOROTEA IVANČIĆ (SPRTSLF)
470
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
473
0
RUŽICA PAVIĆ (SUSEDGR)
470
0
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
Dobitniki medalj
1. RUŽICA PAVIĆ, SUSEDGRAD
2. HELENA BAŠIĆ, JASTREB
3. DOROTEA IVANČIĆ, SPORTSLIFE
3. ----
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -50
492
0
DORA KRANJČEC (KA 1969)
338
0
ANAMARIJA BORAS (LJU)
486
TINA LUKAČIĆ (FOKUS)
338
0
ANAMARIJA BORAS (LJU)
486
0
TINA LUKAČIĆ (FOKUS)
Dobitniki medalj
1. TINA LUKAČIĆ, FOKUS
2. ANAMARIJA BORAS, LJUBUŠKI
3. DORA KRANJČEC, Karlovac 1969
3. ----
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -55
299
0
SARA BENIĆ (ALFA)
22
0
KARLA ŠANČIĆ (STIJENA)
310
0
DOROTEA MRAKOVČIĆ (KASTAV)
22
0
KARLA ŠANČIĆ (STIJENA)
118
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
299
0
SARA BENIĆ (ALFA)
131
0
ANTONIJA KAŠINEC (OMEGA)
263
0
EMA NOVAK (VGORICA)
40
0
PETRA MARTINJAK (STIJENA)
198
0
MARTA ŠTEMBAL (KK ST)
22
0
KARLA ŠANČIĆ (STIJENA)
118
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
263
0
EMA NOVAK (VGORICA)
198
0
MARTA ŠTEMBAL (KK ST)
118
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
198
0
MARTA ŠTEMBAL (KK ST)
263
0
EMA NOVAK (VGORICA)
40
0
PETRA MARTINJAK (STIJENA)
Dobitniki medalj
1. MARTA ŠTEMBAL, KK Stenjevec
2. MIA ČAČKO, KK 10. DAN
3. KARLA ŠANČIĆ, STIJENA
3. PETRA MARTINJAK, STIJENA
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55
475
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
475
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
116
0
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
475
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
260
0
DORA DROPUČIĆ (KK ST)
211
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
116
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
77
MELANI MAGDIĆ (IVANEC)
126
0
LAURA LISAC (DELTA)
136
0
ANAMARIJA RAVLIĆ (TUSKNC)
442
ANTONIJA MIHELČIĆ (JELAČIĆ)
97
NIKOLINA ŠPILEK (OMEGA)
283
KARLA BAHUN (IVANEC)
475
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
211
0
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
116
0
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
77
0
MELANI MAGDIĆ (IVANEC)
126
0
LAURA LISAC (DELTA)
442
0
ANTONIJA MIHELČIĆ (JELAČIĆ)
97
0
NIKOLINA ŠPILEK (OMEGA)
283
0
KARLA BAHUN (IVANEC)
211
0
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
116
0
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
126
0
LAURA LISAC (DELTA)
283
0
KARLA BAHUN (IVANEC)
211
0
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
126
0
LAURA LISAC (DELTA)
442
0
ANTONIJA MIHELČIĆ (JELAČIĆ)
136
0
ANAMARIJA RAVLIĆ (TUSKNC)
283
0
KARLA BAHUN (IVANEC)
442
0
ANTONIJA MIHELČIĆ (JELAČIĆ)
Dobitniki medalj
1. NIKOLINA GOLOMBOŠ, Tigar Sisak
2. LAURA LISAC, Delta
3. ELENA HOXHAJ, KK 10. DAN
3. KARLA BAHUN, IVANEC