Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
19. Memorijalni Karate Cup Zagreb
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Kadeti 14,15 g. -52
Kumite - Kadeti 14,15 g. -57
Kumite - Kadeti 14,15 g. -63
Kumite - Kadeti 14,15 g. -70
Kumite - Kadeti 14,15 g. +70
Kumite - Kadeti 14,15 g. -52
31
0
MARKO VRHOVSKI (STIJENA)
357
0
STIPE RUKAVINA (JASTREB)
357
0
STIPE RUKAVINA (JASTREB)
129
0
MATEO ILIŠINOVIĆ (DELTA)
477
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
31
0
MARKO VRHOVSKI (STIJENA)
154
0
TARIK ŽIŽAK (ZAMET)
15
0
ANTONIO KOPLJAR (STIJENA)
120
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
485
0
DOMINIK DŽAJKIĆ (FOKUS)
357
0
STIPE RUKAVINA (JASTREB)
477
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
15
0
ANTONIO KOPLJAR (STIJENA)
120
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
477
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
120
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
15
0
ANTONIO KOPLJAR (STIJENA)
485
0
DOMINIK DŽAJKIĆ (FOKUS)
Medalists
1. KRISTIJAN TOPLIČANEC, GLOBUS Čakovec
2. MIHAEL ŠTEFOVIĆ, Virovitica
3. STIPE RUKAVINA, JASTREB
3. DOMINIK DŽAJKIĆ, FOKUS
Kumite - Kadeti 14,15 g. -57
256
0
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
451
0
ANTONIO MARTIĆ (SPRTSLF)
256
0
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
175
0
LUKA TOMLJANOVIĆ (TUSKNC)
451
ANTONIO MARTIĆ (SPRTSLF)
151
KRISTIAN LAKIĆ (ZAMET)
26
LUKAS VOUNASIS (STIJENA)
175
0
LUKA TOMLJANOVIĆ (TUSKNC)
451
0
ANTONIO MARTIĆ (SPRTSLF)
151
0
KRISTIAN LAKIĆ (ZAMET)
26
0
LUKAS VOUNASIS (STIJENA)
175
0
LUKA TOMLJANOVIĆ (TUSKNC)
26
0
LUKAS VOUNASIS (STIJENA)
151
KRISTIAN LAKIĆ (ZAMET)
Medalists
1. LUKA TOMLJANOVIĆ, TUŠKANAC
2. LUKAS VOUNASIS, STIJENA
3. ANTONIO MARTIĆ, SPORTSLIFE
3. KRISTIAN LAKIĆ, ZAMET
Kumite - Kadeti 14,15 g. -63
281
0
BORNA NOVAK (VGORICA)
361
0
LEO LAZAR (TAD )
279
0
DOMINIK KUČAN (VGORICA)
153
0
LOVRO LENAC (ZAMET)
361
0
LEO LAZAR (TAD )
279
0
DOMINIK KUČAN (VGORICA)
Medalists
1. LEO LAZAR, TAD RIJEKA
2. DOMINIK KUČAN, VELIKA GORICA
3. ----
3. LOVRO LENAC, ZAMET
Kumite - Kadeti 14,15 g. -70
18
0
IVAN HERCEG (STIJENA)
300
0
SMOLIĆ DAVID (ALFA)
349
0
KARLO VOLARIĆ (JASTREB)
18
0
IVAN HERCEG (STIJENA)
300
SMOLIĆ DAVID (ALFA)
441
DARIO ŠIMIČIĆ (ZAMET)
38
NIKOLA HERCEG (STIJENA)
349
0
KARLO VOLARIĆ (JASTREB)
300
0
SMOLIĆ DAVID (ALFA)
441
0
DARIO ŠIMIČIĆ (ZAMET)
38
0
NIKOLA HERCEG (STIJENA)
349
0
KARLO VOLARIĆ (JASTREB)
441
0
DARIO ŠIMIČIĆ (ZAMET)
38
NIKOLA HERCEG (STIJENA)
Medalists
1. KARLO VOLARIĆ, JASTREB
2. DARIO ŠIMIČIĆ, ZAMET
3. SMOLIĆ DAVID, ALFA
3. NIKOLA HERCEG, STIJENA
Kumite - Kadeti 14,15 g. +70
359
0
VIKTOR FAGNJEN (DELTA)
168
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
16
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
359
0
VIKTOR FAGNJEN (DELTA)
168
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
117
LEON GOLJAK (10.DAN)
313
ALEKSANDAR MALOBABIĆ (KA 1969)
16
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
168
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
117
0
LEON GOLJAK (10.DAN)
313
0
ALEKSANDAR MALOBABIĆ (KA 1969)
16
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
313
0
ALEKSANDAR MALOBABIĆ (KA 1969)
117
LEON GOLJAK (10.DAN)
Medalists
1. DARIO GLUHINIĆ, STIJENA
2. ALEKSANDAR MALOBABIĆ, Karlovac 1969
3. VIKTOR FAGNJEN, Delta
3. LEON GOLJAK, KK 10. DAN