Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
19. Memorijalni Karate Cup Zagreb
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
TEŽINE / UZRASTI
Kata - Učenici A
Kata - Učenici B
Kata - Učenici B
60
0
MARKO MAJERIĆ (STIJENA)
466
0
JURICA ŠPOLJAR (ZAG)
466
0
JURICA ŠPOLJAR (ZAG)
93
0
LUKAS SANDIĆ (OMEGA)
93
0
LUKAS SANDIĆ (OMEGA)
380
0
JAKOV PETROVIĆ MALEŠEVIĆ (TRNJE)
6
0
JAN RAČIĆ (KAPTOL)
60
0
MARKO MAJERIĆ (STIJENA)
466
JURICA ŠPOLJAR (ZAG)
93
LUKAS SANDIĆ (OMEGA)
382
ANDRIJA BILOGLAV (TRNJE)
146
TARIK MAJDANČIĆ (KKSISAK)
380
JAKOV PETROVIĆ MALEŠEVIĆ (TRNJE)
425
EDUARDO BANCELISKI (KGB)
63
JAN MLINAC (STIJENA)
10
0
MARTIN GALINEC (KAPTOL)
368
0
MATIJAS IDŽANOVIĆ (TEMPO)
460
LOVRE GRUBIŠIĆ (ZAG)
445
FILIP KONFIĆ (PRINC)
379
JURA JAVOROVIĆ (TRNJE)
147
IVANO KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
381
MIHAEL MUCIĆ (TRNJE)
464
MARKO SOKAČ (ZAG)
47
FRAN ČAĆINOVIĆ (STIJENA)
6
0
JAN RAČIĆ (KAPTOL)
466
0
JURICA ŠPOLJAR (ZAG)
93
0
LUKAS SANDIĆ (OMEGA)
382
0
ANDRIJA BILOGLAV (TRNJE)
146
0
TARIK MAJDANČIĆ (KKSISAK)
380
0
JAKOV PETROVIĆ MALEŠEVIĆ (TRNJE)
425
0
EDUARDO BANCELISKI (KGB)
63
0
JAN MLINAC (STIJENA)
368
0
MATIJAS IDŽANOVIĆ (TEMPO)
460
0
LOVRE GRUBIŠIĆ (ZAG)
445
0
FILIP KONFIĆ (PRINC)
379
0
JURA JAVOROVIĆ (TRNJE)
147
0
IVANO KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
381
0
MIHAEL MUCIĆ (TRNJE)
464
0
MARKO SOKAČ (ZAG)
47
0
FRAN ČAĆINOVIĆ (STIJENA)
6
0
JAN RAČIĆ (KAPTOL)
93
0
LUKAS SANDIĆ (OMEGA)
380
0
JAKOV PETROVIĆ MALEŠEVIĆ (TRNJE)
63
0
JAN MLINAC (STIJENA)
368
0
MATIJAS IDŽANOVIĆ (TEMPO)
379
0
JURA JAVOROVIĆ (TRNJE)
381
0
MIHAEL MUCIĆ (TRNJE)
47
0
FRAN ČAĆINOVIĆ (STIJENA)
6
0
JAN RAČIĆ (KAPTOL)
380
0
JAKOV PETROVIĆ MALEŠEVIĆ (TRNJE)
368
0
MATIJAS IDŽANOVIĆ (TEMPO)
381
0
MIHAEL MUCIĆ (TRNJE)
6
0
JAN RAČIĆ (KAPTOL)
381
0
MIHAEL MUCIĆ (TRNJE)
147
IVANO KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
47
0
FRAN ČAĆINOVIĆ (STIJENA)
147
0
IVANO KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
368
0
MATIJAS IDŽANOVIĆ (TEMPO)
47
0
FRAN ČAĆINOVIĆ (STIJENA)
Osvajači medalja
1. JAN RAČIĆ, KAPTOL
2. MIHAEL MUCIĆ, TRNJE
3. JAKOV PETROVIĆ MALEŠEVIĆ, TRNJE
3. FRAN ČAĆINOVIĆ, STIJENA