Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
19. Memorijalni Karate Cup Zagreb
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"CENTAR" VELIKA GORICA
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
Ban Jelačić
BUSHIDO
CROATIA
Delta
ĐURĐEVAC
FOKUS
GLOBUS Čakovec
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Hrvatski sokol Osijek
IPON ZAGREB
IVANEC
JASTREB
KAPTOL
Karlovac 1969
Kastav
KK 10. DAN
KK KIK
KK SISAK
KK Stenjevec
Kondura Sisak
KOZJANSKO in OBSOTELJE
LEPOGLAVA
LJUBUŠKI
Međimurje
Mladost
OMEGA
OPATIJA
PODRAVSKI SOKOL
Polet
PRINC1
ROGAŠKA SLATINA
Ronin
SAMOBOR
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
SUSEDGRAD
TAD RIJEKA
Tempo
Tigar Sisak
TRNJE
TUŠKANAC
VELIKA GORICA
Virovitica
ZAMET
ZEN LUDBREG
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenici 10,11 g. -34
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -36
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -52
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -57
Kata - Mlađi učenici B
Kata - Mlađe učenice A
Kata - Mlađe učenice B
Kata - Učenice B
Kata - Juniori
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -36
307
NIKO MATIJEVIĆ (KASTAV)
307
0
NIKO MATIJEVIĆ (KASTAV)
272
0
LUKA TAČKOVIĆ (VGORICA)
33
0
MATIJA VOLENIK (STIJENA)
285
0
PATRIK VUČKOVIĆ (KK LEPO)
272
LUKA TAČKOVIĆ (VGORICA)
307
NIKO MATIJEVIĆ (KASTAV)
225
MATEO ČUKELJ (KK KIK)
472
JAKOV ŠIMUNIĆ (SUSEDGR)
393
MARINO KRZNARIĆ (KONDURA)
216
ROBERT GLAVAŠ (TIGAR)
226
MATEJ GORIĆ (KK KIK)
285
0
PATRIK VUČKOVIĆ (KK LEPO)
272
0
LUKA TAČKOVIĆ (VGORICA)
307
0
NIKO MATIJEVIĆ (KASTAV)
225
0
MATEO ČUKELJ (KK KIK)
472
0
JAKOV ŠIMUNIĆ (SUSEDGR)
393
0
MARINO KRZNARIĆ (KONDURA)
216
0
ROBERT GLAVAŠ (TIGAR)
226
0
MATEJ GORIĆ (KK KIK)
272
0
LUKA TAČKOVIĆ (VGORICA)
225
0
MATEO ČUKELJ (KK KIK)
472
0
JAKOV ŠIMUNIĆ (SUSEDGR)
226
0
MATEJ GORIĆ (KK KIK)
225
0
MATEO ČUKELJ (KK KIK)
226
0
MATEJ GORIĆ (KK KIK)
216
ROBERT GLAVAŠ (TIGAR)
472
0
JAKOV ŠIMUNIĆ (SUSEDGR)
216
0
ROBERT GLAVAŠ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. MATEO ČUKELJ, KK KIK
2. MATEJ GORIĆ, KK KIK
3. LUKA TAČKOVIĆ, VELIKA GORICA
3. ROBERT GLAVAŠ, Tigar Sisak