Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
19. Memorijalni Karate Cup Zagreb
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"CENTAR" VELIKA GORICA
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
Ban Jelačić
BUSHIDO
CROATIA
Delta
ĐURĐEVAC
FOKUS
GLOBUS Čakovec
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Hrvatski sokol Osijek
IPON ZAGREB
IVANEC
JASTREB
KAPTOL
Karlovac 1969
Kastav
KK 10. DAN
KK KIK
KK SISAK
KK Stenjevec
Kondura Sisak
KOZJANSKO in OBSOTELJE
LEPOGLAVA
LJUBUŠKI
Međimurje
Mladost
OMEGA
OPATIJA
PODRAVSKI SOKOL
Polet
PRINC1
ROGAŠKA SLATINA
Ronin
SAMOBOR
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
SUSEDGRAD
TAD RIJEKA
Tempo
Tigar Sisak
TRNJE
TUŠKANAC
VELIKA GORICA
Virovitica
ZAMET
ZEN LUDBREG
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kata - Mlađi učenici B
Kata - Mlađe učenice A
Kata - Učenici B
Kata - Učenice B
Kata - Mlađi učenici B
394
0
DOMINIK MUCIĆ (TRNJE)
200
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
200
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
143
0
ADEM KEKIĆ (KKSISAK)
200
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
254
0
LUKA KIRIN (TIGAR)
200
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
72
0
BRUNO ŠPARICA (STIJENA)
394
0
DOMINIK MUCIĆ (TRNJE)
251
0
JAN KUNAK KORŠIĆ (KAPTOL)
143
0
ADEM KEKIĆ (KKSISAK)
462
0
ROKO MARKOVIĆ (ZAG)
429
MIHAEL CUVAJ (KGB)
254
0
LUKA KIRIN (TIGAR)
461
0
EMANUEL DUDUKOVIĆ (ZAG)
411
LEON VACKA (333CR)
389
0
LEON PUZIĆ (TRNJE)
444
0
PETAR KONFIĆ (PRINC)
430
ANDRIJA RAJSKI (KGB)
208
0
TIN GLAVINIĆ (TIGAR)
384
0
BARTOL PAVKOVIĆ (KONDURA)
392
0
JOSIP BILOGLAV (TRNJE)
291
0
LUKAS ČORIĆ (KK KIK)
390
0
DOMINIK RUBČIĆ (TRNJE)
463
0
LUKA MIHAJLOVIĆ (ZAG)
420
0
MATIJA MARČAN (KGB)
490
0
LEO OVANIN (TIGAR)
369
0
LUKA IDŽANOVIĆ (TEMPO)
459
0
LOVRO PRIMORAC (ZAG)
419
FILIP KOLAKOVIĆ (KGB)
391
0
JURA JAVOROVIĆ (TRNJE)
11
0
NIKO KUTLE (KAPTOL)
187
STJEPAN BARTOLIĆ (DURDEVA)
200
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
251
0
JAN KUNAK KORŠIĆ (KAPTOL)
143
0
ADEM KEKIĆ (KKSISAK)
429
0
MIHAEL CUVAJ (KGB)
254
0
LUKA KIRIN (TIGAR)
411
0
LEON VACKA (333CR)
389
0
LEON PUZIĆ (TRNJE)
430
0
ANDRIJA RAJSKI (KGB)
208
0
TIN GLAVINIĆ (TIGAR)
392
0
JOSIP BILOGLAV (TRNJE)
463
0
LUKA MIHAJLOVIĆ (ZAG)
490
0
LEO OVANIN (TIGAR)
459
0
LOVRO PRIMORAC (ZAG)
419
0
FILIP KOLAKOVIĆ (KGB)
11
0
NIKO KUTLE (KAPTOL)
187
0
STJEPAN BARTOLIĆ (DURDEVA)
251
0
JAN KUNAK KORŠIĆ (KAPTOL)
143
0
ADEM KEKIĆ (KKSISAK)
254
0
LUKA KIRIN (TIGAR)
389
0
LEON PUZIĆ (TRNJE)
208
0
TIN GLAVINIĆ (TIGAR)
463
0
LUKA MIHAJLOVIĆ (ZAG)
459
0
LOVRO PRIMORAC (ZAG)
11
0
NIKO KUTLE (KAPTOL)
251
0
JAN KUNAK KORŠIĆ (KAPTOL)
254
0
LUKA KIRIN (TIGAR)
208
0
TIN GLAVINIĆ (TIGAR)
11
0
NIKO KUTLE (KAPTOL)
251
0
JAN KUNAK KORŠIĆ (KAPTOL)
11
0
NIKO KUTLE (KAPTOL)
187
0
STJEPAN BARTOLIĆ (DURDEVA)
391
0
JURA JAVOROVIĆ (TRNJE)
459
0
LOVRO PRIMORAC (ZAG)
391
0
JURA JAVOROVIĆ (TRNJE)
208
0
TIN GLAVINIĆ (TIGAR)
459
0
LOVRO PRIMORAC (ZAG)
Medalists
1. JAN KUNAK KORŠIĆ, KAPTOL
2. NIKO KUTLE, KAPTOL
3. DAVID MAKAR, Tigar Sisak
3. TIN GLAVINIĆ, Tigar Sisak