Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
19. Memorijalni Karate Cup Zagreb
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"CENTAR" VELIKA GORICA
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
Ban Jelačić
BUSHIDO
CROATIA
Delta
ĐURĐEVAC
FOKUS
GLOBUS Čakovec
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Hrvatski sokol Osijek
IPON ZAGREB
IVANEC
JASTREB
KAPTOL
Karlovac 1969
Kastav
KK 10. DAN
KK KIK
KK SISAK
KK Stenjevec
Kondura Sisak
KOZJANSKO in OBSOTELJE
LEPOGLAVA
LJUBUŠKI
Međimurje
Mladost
OMEGA
OPATIJA
PODRAVSKI SOKOL
Polet
PRINC1
ROGAŠKA SLATINA
Ronin
SAMOBOR
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
SUSEDGRAD
TAD RIJEKA
Tempo
Tigar Sisak
TRNJE
TUŠKANAC
VELIKA GORICA
Virovitica
ZAMET
ZEN LUDBREG
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Kata - Cicibani B
Kata - Mlađi učenici B
Kata - Mlađe učenice B
Kata - Učenici B
Kata - Mlađi kadeti B
Kata - Juniori
Kata - Učenici B
60
0
MARKO MAJERIĆ (STIJENA)
466
0
JURICA ŠPOLJAR (ZAG)
466
0
JURICA ŠPOLJAR (ZAG)
93
0
LUKAS SANDIĆ (OMEGA)
93
0
LUKAS SANDIĆ (OMEGA)
380
0
JAKOV PETROVIĆ MALEŠEVIĆ (TRNJE)
6
0
JAN RAČIĆ (KAPTOL)
60
0
MARKO MAJERIĆ (STIJENA)
466
JURICA ŠPOLJAR (ZAG)
93
LUKAS SANDIĆ (OMEGA)
382
ANDRIJA BILOGLAV (TRNJE)
146
TARIK MAJDANČIĆ (KKSISAK)
380
JAKOV PETROVIĆ MALEŠEVIĆ (TRNJE)
425
EDUARDO BANCELISKI (KGB)
63
JAN MLINAC (STIJENA)
10
0
MARTIN GALINEC (KAPTOL)
368
0
MATIJAS IDŽANOVIĆ (TEMPO)
460
LOVRE GRUBIŠIĆ (ZAG)
445
FILIP KONFIĆ (PRINC)
379
JURA JAVOROVIĆ (TRNJE)
147
IVANO KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
381
MIHAEL MUCIĆ (TRNJE)
464
MARKO SOKAČ (ZAG)
47
FRAN ČAĆINOVIĆ (STIJENA)
6
0
JAN RAČIĆ (KAPTOL)
466
0
JURICA ŠPOLJAR (ZAG)
93
0
LUKAS SANDIĆ (OMEGA)
382
0
ANDRIJA BILOGLAV (TRNJE)
146
0
TARIK MAJDANČIĆ (KKSISAK)
380
0
JAKOV PETROVIĆ MALEŠEVIĆ (TRNJE)
425
0
EDUARDO BANCELISKI (KGB)
63
0
JAN MLINAC (STIJENA)
368
0
MATIJAS IDŽANOVIĆ (TEMPO)
460
0
LOVRE GRUBIŠIĆ (ZAG)
445
0
FILIP KONFIĆ (PRINC)
379
0
JURA JAVOROVIĆ (TRNJE)
147
0
IVANO KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
381
0
MIHAEL MUCIĆ (TRNJE)
464
0
MARKO SOKAČ (ZAG)
47
0
FRAN ČAĆINOVIĆ (STIJENA)
6
0
JAN RAČIĆ (KAPTOL)
93
0
LUKAS SANDIĆ (OMEGA)
380
0
JAKOV PETROVIĆ MALEŠEVIĆ (TRNJE)
63
0
JAN MLINAC (STIJENA)
368
0
MATIJAS IDŽANOVIĆ (TEMPO)
379
0
JURA JAVOROVIĆ (TRNJE)
381
0
MIHAEL MUCIĆ (TRNJE)
47
0
FRAN ČAĆINOVIĆ (STIJENA)
6
0
JAN RAČIĆ (KAPTOL)
380
0
JAKOV PETROVIĆ MALEŠEVIĆ (TRNJE)
368
0
MATIJAS IDŽANOVIĆ (TEMPO)
381
0
MIHAEL MUCIĆ (TRNJE)
6
0
JAN RAČIĆ (KAPTOL)
381
0
MIHAEL MUCIĆ (TRNJE)
147
IVANO KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
47
0
FRAN ČAĆINOVIĆ (STIJENA)
147
0
IVANO KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
368
0
MATIJAS IDŽANOVIĆ (TEMPO)
47
0
FRAN ČAĆINOVIĆ (STIJENA)
Medalists
1. JAN RAČIĆ, KAPTOL
2. MIHAEL MUCIĆ, TRNJE
3. JAKOV PETROVIĆ MALEŠEVIĆ, TRNJE
3. FRAN ČAĆINOVIĆ, STIJENA