Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
19. Memorijalni Karate Cup Zagreb
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
KLUB
"CENTAR" VELIKA GORICA
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
Ban Jelačić
BUSHIDO
CROATIA
Delta
ĐURĐEVAC
FOKUS
GLOBUS Čakovec
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Hrvatski sokol Osijek
IPON ZAGREB
IVANEC
JASTREB
KAPTOL
Karlovac 1969
Kastav
KK 10. DAN
KK KIK
KK SISAK
KK Stenjevec
Kondura Sisak
KOZJANSKO in OBSOTELJE
LEPOGLAVA
LJUBUŠKI
Međimurje
Mladost
OMEGA
OPATIJA
PODRAVSKI SOKOL
Polet
PRINC1
ROGAŠKA SLATINA
Ronin
SAMOBOR
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
SUSEDGRAD
TAD RIJEKA
Tempo
Tigar Sisak
TRNJE
TUŠKANAC
VELIKA GORICA
Virovitica
ZAMET
ZEN LUDBREG
TEŽA/LETO
Kumite - Učenici 10,11 g. -34
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -50
Kumite - Kadeti 14,15 g. -52
Kumite - Juniorke 16,17 g. -59
Kumite - Juniorke 16,17 g. +59
Kumite - Učenici 10,11 g. -34
487
0
KARLO DŽAJKIĆ (FOKUS)
217
0
BARTOL PIPIĆ (KK ST)
487
0
KARLO DŽAJKIĆ (FOKUS)
32
0
MATIJA VOLENIK (STIJENA)
487
0
KARLO DŽAJKIĆ (FOKUS)
223
0
MATEJ GORIĆ (KK KIK)
217
BARTOL PIPIĆ (KK ST)
295
0
ANDRO VUKOVIĆ (VGORICA)
32
0
MATIJA VOLENIK (STIJENA)
471
HRVOJE ŠULEK (SUSEDGR)
271
0
LUKA TAČKOVIĆ (VGORICA)
224
0
MATEO ČUKELJ (KK KIK)
48
FRAN ČAĆINOVIĆ (STIJENA)
297
0
DAVID LOVRINOVIĆ (VGORICA)
346
0
EMIL TUTEK (JASTREB)
174
LUKA METELKO (BSHDOZG)
223
0
MATEJ GORIĆ (KK KIK)
217
0
BARTOL PIPIĆ (KK ST)
32
0
MATIJA VOLENIK (STIJENA)
471
0
HRVOJE ŠULEK (SUSEDGR)
224
0
MATEO ČUKELJ (KK KIK)
48
0
FRAN ČAĆINOVIĆ (STIJENA)
346
0
EMIL TUTEK (JASTREB)
174
0
LUKA METELKO (BSHDOZG)
223
0
MATEJ GORIĆ (KK KIK)
32
0
MATIJA VOLENIK (STIJENA)
224
0
MATEO ČUKELJ (KK KIK)
346
0
EMIL TUTEK (JASTREB)
223
0
MATEJ GORIĆ (KK KIK)
224
0
MATEO ČUKELJ (KK KIK)
48
0
FRAN ČAĆINOVIĆ (STIJENA)
271
0
LUKA TAČKOVIĆ (VGORICA)
346
0
EMIL TUTEK (JASTREB)
271
0
LUKA TAČKOVIĆ (VGORICA)
Dobitniki medalj
1. MATEJ GORIĆ, KK KIK
2. MATEO ČUKELJ, KK KIK
3. MATIJA VOLENIK, STIJENA
3. EMIL TUTEK, JASTREB