Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
19. Memorijalni Karate Cup Zagreb
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
KLUB
"CENTAR" VELIKA GORICA
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
Ban Jelačić
BUSHIDO
CROATIA
Delta
ĐURĐEVAC
FOKUS
GLOBUS Čakovec
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Hrvatski sokol Osijek
IPON ZAGREB
IVANEC
JASTREB
KAPTOL
Karlovac 1969
Kastav
KK 10. DAN
KK KIK
KK SISAK
KK Stenjevec
Kondura Sisak
KOZJANSKO in OBSOTELJE
LEPOGLAVA
LJUBUŠKI
Međimurje
Mladost
OMEGA
OPATIJA
PODRAVSKI SOKOL
Polet
PRINC1
ROGAŠKA SLATINA
Ronin
SAMOBOR
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
SUSEDGRAD
TAD RIJEKA
Tempo
Tigar Sisak
TRNJE
TUŠKANAC
VELIKA GORICA
Virovitica
ZAMET
ZEN LUDBREG
TEŽA/LETO
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34
Kumite - Učenice 10.11 g. -44
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55
Kata - Cicibani
Kata - Mlađi učenici A
Kata - Učenici A
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55
475
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
475
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
116
0
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
475
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
260
0
DORA DROPUČIĆ (KK ST)
211
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
116
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
77
MELANI MAGDIĆ (IVANEC)
126
0
LAURA LISAC (DELTA)
136
0
ANAMARIJA RAVLIĆ (TUSKNC)
442
ANTONIJA MIHELČIĆ (JELAČIĆ)
97
NIKOLINA ŠPILEK (OMEGA)
283
KARLA BAHUN (IVANEC)
475
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
211
0
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
116
0
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
77
0
MELANI MAGDIĆ (IVANEC)
126
0
LAURA LISAC (DELTA)
442
0
ANTONIJA MIHELČIĆ (JELAČIĆ)
97
0
NIKOLINA ŠPILEK (OMEGA)
283
0
KARLA BAHUN (IVANEC)
211
0
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
116
0
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
126
0
LAURA LISAC (DELTA)
283
0
KARLA BAHUN (IVANEC)
211
0
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
126
0
LAURA LISAC (DELTA)
442
0
ANTONIJA MIHELČIĆ (JELAČIĆ)
136
0
ANAMARIJA RAVLIĆ (TUSKNC)
283
0
KARLA BAHUN (IVANEC)
442
0
ANTONIJA MIHELČIĆ (JELAČIĆ)
Dobitniki medalj
1. NIKOLINA GOLOMBOŠ, Tigar Sisak
2. LAURA LISAC, Delta
3. ELENA HOXHAJ, KK 10. DAN
3. KARLA BAHUN, IVANEC