Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
21. Eurocup Istria 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AMFORA
ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
BUJE
CBS PULA
CHAMPION RIJEKA
Delta
Emona
FINIDA (POREČ)
ISTRA
Karlovac 1969
Kastav
KBV SEVNICA
KK "SENSEI" Pazin
KK 10. DAN
KK Grobničan
KK SOKOL
KK Vrsar
KOSTRENA
KRK CROATIA
MAWASHI
Metal - Jurdani
Mladost
NEVERA
NO KACHI
NOVIGRAD
OPATIJA
Polisportiva NAKAYAMA
POSTOJNA
POSTOJNA
Pula
RAB-ENPI
RI CROATIA
Ryugin Codroipo
SHOTOKAN UMAG
ŠD GORICA
TAD RIJEKA
TINJAN
UKS SHODAN ZDUNY
Velebit
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -52 (K5)
Kumite - U 21 (muški) -75 (O3)
Kata - Učenici (6, 7. i 8. KYU) (BN1)
Kata - Učenici (B1)
Kata - Mlađi kadeti (C1)
Kata - Kadeti (D1)
Kata - Juniori (E1)
Kata - Veterani (+35)
Kata - Mlađe učenice (7, 8. i 9. KYU) (AN2)
Kata - Mlađe učenice (A2)
Kata - Mlađe kadetkinje (C2)
Kata - Kadetkinje (D2)
Kata - Juniorke (E2)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -52 (K5)
240
0
FRAN HOST (KASTAV)
75
0
ALESSANDRO BARBANO (SKZ)
156
MARIO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
240
0
FRAN HOST (KASTAV)
156
0
MARIO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
Medalists
1. MARIO VRANKOVIĆ, NO KACHI
2. FRAN HOST, Kastav
3. ALESSANDRO BARBANO, ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
3. ----
Kumite - U 21 (muški) -75 (O3)
307
0
GORAN FAZLOVIĆ (KK PULA)
74
0
ANDREA BELTRAMINI (SKZ)
458
VIKTOR FAGNJEN (DELTA)
74
0
ANDREA BELTRAMINI (SKZ)
458
0
VIKTOR FAGNJEN (DELTA)
Medalists
1. VIKTOR FAGNJEN, Delta
2. ANDREA BELTRAMINI, ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
3. GORAN FAZLOVIĆ, Pula
3. ----
Kata - Učenici (6, 7. i 8. KYU) (BN1)
218
0
FRAN FILIP FRANČIŠKOVIĆ (ZAMET)
278
0
RYAN ALIČAJIĆ (KK BUJE)
62
0
SEBASTIANO PAVAN (SKZ)
218
0
FRAN FILIP FRANČIŠKOVIĆ (ZAMET)
278
0
RYAN ALIČAJIĆ (KK BUJE)
267
0
MATIC GRILC (KBV )
172
0
FILIP RADOLIOVIĆ (AMFORAF)
367
0
MARKO BELANČIĆ (XXX)
217
FRAN GRBELJA (ZAMET)
62
0
SEBASTIANO PAVAN (SKZ)
278
0
RYAN ALIČAJIĆ (KK BUJE)
172
0
FILIP RADOLIOVIĆ (AMFORAF)
217
0
FRAN GRBELJA (ZAMET)
62
0
SEBASTIANO PAVAN (SKZ)
172
0
FILIP RADOLIOVIĆ (AMFORAF)
217
0
FRAN GRBELJA (ZAMET)
367
0
MARKO BELANČIĆ (XXX)
Medalists
1. SEBASTIANO PAVAN, ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
2. FILIP RADOLIOVIĆ, AMFORA
3. RYAN ALIČAJIĆ, BUJE
3. MARKO BELANČIĆ, ISTRA
Kata - Učenici (B1)
368
ROKO GROŠETA (XXX)
368
0
ROKO GROŠETA (XXX)
66
0
EMANUELE CONGEDO (SKZ)
291
0
IVANO TOMIČIĆ (RAB-ENP)
391
0
FILIP SUBOTIĆ (PO)
66
EMANUELE CONGEDO (SKZ)
368
ROKO GROŠETA (XXX)
64
FILIPPO CALABRESE (SKZ)
231
NIKOLA MALIĆ (ZAMET)
63
SEBASTIANO PAVAN (SKZ)
277
AARON LUKIĆ (KK BUJE)
389
JOVAN RUDONJIĆ (PO)
391
0
FILIP SUBOTIĆ (PO)
66
0
EMANUELE CONGEDO (SKZ)
368
0
ROKO GROŠETA (XXX)
64
0
FILIPPO CALABRESE (SKZ)
231
0
NIKOLA MALIĆ (ZAMET)
63
0
SEBASTIANO PAVAN (SKZ)
277
0
AARON LUKIĆ (KK BUJE)
389
0
JOVAN RUDONJIĆ (PO)
66
0
EMANUELE CONGEDO (SKZ)
64
0
FILIPPO CALABRESE (SKZ)
63
0
SEBASTIANO PAVAN (SKZ)
389
0
JOVAN RUDONJIĆ (PO)
64
0
FILIPPO CALABRESE (SKZ)
63
0
SEBASTIANO PAVAN (SKZ)
231
NIKOLA MALIĆ (ZAMET)
389
0
JOVAN RUDONJIĆ (PO)
231
0
NIKOLA MALIĆ (ZAMET)
Medalists
1. FILIPPO CALABRESE, ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
2. SEBASTIANO PAVAN, ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
3. EMANUELE CONGEDO, ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
3. JOVAN RUDONJIĆ, POSTOJNA
Kata - Mlađi kadeti (C1)
292
0
MARO RENIĆ (RAB-ENP)
232
0
NIKOLA MALIĆ (ZAMET)
292
0
MARO RENIĆ (RAB-ENP)
65
0
FILIPPO CALABRESE (SKZ)
232
NIKOLA MALIĆ (ZAMET)
294
0
LUKA KEKO (RAB-ENP)
268
0
MATIC PASKVALE (KBV )
375
LUKA HUDAK (AMFORAF)
65
0
FILIPPO CALABRESE (SKZ)
232
0
NIKOLA MALIĆ (ZAMET)
294
0
LUKA KEKO (RAB-ENP)
375
0
LUKA HUDAK (AMFORAF)
65
0
FILIPPO CALABRESE (SKZ)
294
0
LUKA KEKO (RAB-ENP)
375
0
LUKA HUDAK (AMFORAF)
268
0
MATIC PASKVALE (KBV )
Medalists
1. FILIPPO CALABRESE, ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
2. LUKA KEKO, RAB-ENPI
3. MARO RENIĆ, RAB-ENPI
3. LUKA HUDAK, AMFORA
Kata - Kadeti (D1)
289
0
DAMJAN BRAVARIĆ ĆILO (RAB-ENP)
382
0
IVAN TIN VUČIĆ (NOVIGRA)
293
0
TIN ČOLIĆ (RAB-ENP)
69
0
GIORGIO CLEMENTIN (SKZ)
289
0
DAMJAN BRAVARIĆ ĆILO (RAB-ENP)
69
0
GIORGIO CLEMENTIN (SKZ)
Medalists
1. DAMJAN BRAVARIĆ ĆILO, RAB-ENPI
2. GIORGIO CLEMENTIN, ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
3. IVAN TIN VUČIĆ, NOVIGRAD
3. TIN ČOLIĆ, RAB-ENPI
Kata - Juniori (E1)
290
0
DORIAN FAFANĐEL (RAB-ENP)
70
0
GIORGIO CLEMENTIN (SKZ)
383
IVAN TIN VUČIĆ (NOVIGRA)
290
0
DORIAN FAFANĐEL (RAB-ENP)
383
0
IVAN TIN VUČIĆ (NOVIGRA)
Medalists
1. DORIAN FAFANĐEL, RAB-ENPI
2. IVAN TIN VUČIĆ, NOVIGRAD
3. GIORGIO CLEMENTIN, ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
3. ----
Kata - Veterani (+35)
73
0
GIOVANNI CARRARIA (SKZ)
29
0
MARKO PALIAGA (FINIDA)
282
0
EMIR RAKIĆ (KK BUJE)
73
0
GIOVANNI CARRARIA (SKZ)
29
MARKO PALIAGA (FINIDA)
1
0
AMIR REŠIDOVIĆ (FINIDA)
103
0
JAROSLAW ADAMSKI (SHODAN )
446
IGOR SEMOLIČ (EMONA)
282
0
EMIR RAKIĆ (KK BUJE)
29
0
MARKO PALIAGA (FINIDA)
103
0
JAROSLAW ADAMSKI (SHODAN )
446
0
IGOR SEMOLIČ (EMONA)
282
0
EMIR RAKIĆ (KK BUJE)
446
0
IGOR SEMOLIČ (EMONA)
103
JAROSLAW ADAMSKI (SHODAN )
Medalists
1. IGOR SEMOLIČ, Emona
2. EMIR RAKIĆ, BUJE
3. MARKO PALIAGA, FINIDA (POREČ)
3. JAROSLAW ADAMSKI, UKS SHODAN ZDUNY
Kata - Mlađe učenice (7, 8. i 9. KYU) (AN2)
379
0
IDA DUJAK (NOVIGRA)
25
0
ANA MATOŠEVIĆ PETROVIĆ (FINIDA)
379
0
IDA DUJAK (NOVIGRA)
257
0
ANĐA JULARIĆ (KGB)
60
0
LARA CECCHETTO (SKZ)
379
0
IDA DUJAK (NOVIGRA)
25
ANA MATOŠEVIĆ PETROVIĆ (FINIDA)
4
EVA PAOLA RAMAJA (FINIDA)
257
ANĐA JULARIĆ (KGB)
366
0
LUNA TOMAŠIĆ (AMFORAF)
449
0
LANA BEŠIĆ (POSTOJN)
10
LUCIJA JOZIĆ (FINIDA)
8
LANA KADUM (FINIDA)
381
MATEA POROPAT (NOVIGRA)
60
0
LARA CECCHETTO (SKZ)
25
0
ANA MATOŠEVIĆ PETROVIĆ (FINIDA)
4
0
EVA PAOLA RAMAJA (FINIDA)
257
0
ANĐA JULARIĆ (KGB)
449
0
LANA BEŠIĆ (POSTOJN)
10
0
LUCIJA JOZIĆ (FINIDA)
8
0
LANA KADUM (FINIDA)
381
0
MATEA POROPAT (NOVIGRA)
60
0
LARA CECCHETTO (SKZ)
257
0
ANĐA JULARIĆ (KGB)
449
0
LANA BEŠIĆ (POSTOJN)
8
0
LANA KADUM (FINIDA)
60
0
LARA CECCHETTO (SKZ)
449
0
LANA BEŠIĆ (POSTOJN)
10
0
LUCIJA JOZIĆ (FINIDA)
366
0
LUNA TOMAŠIĆ (AMFORAF)
8
0
LANA KADUM (FINIDA)
366
0
LUNA TOMAŠIĆ (AMFORAF)
Medalists
1. LANA BEŠIĆ, POSTOJNA
2. LARA CECCHETTO, ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
3. IDA DUJAK, NOVIGRAD
3. LUNA TOMAŠIĆ, AMFORA
Kata - Mlađe učenice (A2)
392
MARIJA RUDONJIĆ (PO)
392
0
MARIJA RUDONJIĆ (PO)
61
0
LARA CECCHETTO (SKZ)
36
0
IVANA ĆERIĆ (KBV )
61
0
LARA CECCHETTO (SKZ)
261
NIKA ŠPOLJARIĆ (KGB)
392
MARIJA RUDONJIĆ (PO)
259
DORA VALENTIĆ (KGB)
390
LANA BEŠIĆ (PO)
263
NINA CVIJANOVIĆ (KGB)
44
CINTYA RADOVAN (FINIDA)
239
0
SARA MEMIĆ (ZAMET)
450
0
LIVIJA SMRDEL (MAWASHI)
61
0
LARA CECCHETTO (SKZ)
261
0
NIKA ŠPOLJARIĆ (KGB)
392
0
MARIJA RUDONJIĆ (PO)
259
0
DORA VALENTIĆ (KGB)
390
0
LANA BEŠIĆ (PO)
263
0
NINA CVIJANOVIĆ (KGB)
44
0
CINTYA RADOVAN (FINIDA)
450
0
LIVIJA SMRDEL (MAWASHI)
61
0
LARA CECCHETTO (SKZ)
259
0
DORA VALENTIĆ (KGB)
390
0
LANA BEŠIĆ (PO)
450
0
LIVIJA SMRDEL (MAWASHI)
259
0
DORA VALENTIĆ (KGB)
450
0
LIVIJA SMRDEL (MAWASHI)
44
0
CINTYA RADOVAN (FINIDA)
239
0
SARA MEMIĆ (ZAMET)
390
0
LANA BEŠIĆ (PO)
239
0
SARA MEMIĆ (ZAMET)
Medalists
1. LIVIJA SMRDEL, MAWASHI
2. DORA VALENTIĆ, Mladost
3. LARA CECCHETTO, ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
3. LANA BEŠIĆ, POSTOJNA
Kata - Mlađe kadetkinje (C2)
45
ALJA KONTREC (MAWASHI)
45
0
ALJA KONTREC (MAWASHI)
67
0
GIADA CONGEDO (SKZ)
279
EMMA BERTA BOČKOR (KK BUJE)
5
0
IVA SAMOVOJSKA (FINIDA)
68
0
MARIASOLE CLEMENTIN (SKZ)
182
ENNA ŠESTAN (AMFORAF)
45
0
ALJA KONTREC (MAWASHI)
279
0
EMMA BERTA BOČKOR (KK BUJE)
5
0
IVA SAMOVOJSKA (FINIDA)
182
0
ENNA ŠESTAN (AMFORAF)
279
0
EMMA BERTA BOČKOR (KK BUJE)
5
0
IVA SAMOVOJSKA (FINIDA)
182
0
ENNA ŠESTAN (AMFORAF)
68
0
MARIASOLE CLEMENTIN (SKZ)
Medalists
1. EMMA BERTA BOČKOR, BUJE
2. IVA SAMOVOJSKA, FINIDA (POREČ)
3. ALJA KONTREC, MAWASHI
3. ENNA ŠESTAN, AMFORA
Kata - Kadetkinje (D2)
228
0
MIRTA RUSTIA (ZAMET)
6
0
IVA SAMOVOJSKA (FINIDA)
228
0
MIRTA RUSTIA (ZAMET)
71
0
MARTINA MESAGLIO (SKZ)
6
IVA SAMOVOJSKA (FINIDA)
15
FLAVIA PALIAGA (FINIDA)
280
MIA POPOVIĆ (KK BUJE)
71
0
MARTINA MESAGLIO (SKZ)
6
0
IVA SAMOVOJSKA (FINIDA)
15
0
FLAVIA PALIAGA (FINIDA)
280
0
MIA POPOVIĆ (KK BUJE)
71
0
MARTINA MESAGLIO (SKZ)
15
0
FLAVIA PALIAGA (FINIDA)
280
MIA POPOVIĆ (KK BUJE)
Medalists
1. FLAVIA PALIAGA, FINIDA (POREČ)
2. MARTINA MESAGLIO, ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
3. MIRTA RUSTIA, ZAMET
3. MIA POPOVIĆ, BUJE
Kata - Juniorke (E2)
229
0
MIRTA RUSTIA (ZAMET)
16
0
FLAVIA PALIAGA (FINIDA)
281
0
VANJA BOŽIĆ (KK BUJE)
72
0
MARTINA MESAGLIO (SKZ)
16
0
FLAVIA PALIAGA (FINIDA)
72
0
MARTINA MESAGLIO (SKZ)
Medalists
1. FLAVIA PALIAGA, FINIDA (POREČ)
2. MARTINA MESAGLIO, ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
3. MIRTA RUSTIA, ZAMET
3. VANJA BOŽIĆ, BUJE