Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
21. Eurocup Istria 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AMFORA
ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
BUJE
CBS PULA
CHAMPION RIJEKA
Delta
Emona
FINIDA (POREČ)
ISTRA
Karlovac 1969
Kastav
KBV SEVNICA
KK "SENSEI" Pazin
KK 10. DAN
KK Grobničan
KK SOKOL
KK Vrsar
KOSTRENA
KRK CROATIA
MAWASHI
Metal - Jurdani
Mladost
NEVERA
NO KACHI
NOVIGRAD
OPATIJA
Polisportiva NAKAYAMA
POSTOJNA
POSTOJNA
Pula
RAB-ENPI
RI CROATIA
Ryugin Codroipo
SHOTOKAN UMAG
ŠD GORICA
TAD RIJEKA
TINJAN
UKS SHODAN ZDUNY
Velebit
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kata - Učenici (B1)
Kata - Mlađi kadeti (C1)
Kata - Kadeti (D1)
Kata - Juniori (E1)
Kata tim - Ml. kadeti (CE1)
Kata - Učenici (B1)
368
ROKO GROŠETA (XXX)
368
0
ROKO GROŠETA (XXX)
66
0
EMANUELE CONGEDO (SKZ)
291
0
IVANO TOMIČIĆ (RAB-ENP)
391
0
FILIP SUBOTIĆ (PO)
66
EMANUELE CONGEDO (SKZ)
368
ROKO GROŠETA (XXX)
64
FILIPPO CALABRESE (SKZ)
231
NIKOLA MALIĆ (ZAMET)
63
SEBASTIANO PAVAN (SKZ)
277
AARON LUKIĆ (KK BUJE)
389
JOVAN RUDONJIĆ (PO)
391
0
FILIP SUBOTIĆ (PO)
66
0
EMANUELE CONGEDO (SKZ)
368
0
ROKO GROŠETA (XXX)
64
0
FILIPPO CALABRESE (SKZ)
231
0
NIKOLA MALIĆ (ZAMET)
63
0
SEBASTIANO PAVAN (SKZ)
277
0
AARON LUKIĆ (KK BUJE)
389
0
JOVAN RUDONJIĆ (PO)
66
0
EMANUELE CONGEDO (SKZ)
64
0
FILIPPO CALABRESE (SKZ)
63
0
SEBASTIANO PAVAN (SKZ)
389
0
JOVAN RUDONJIĆ (PO)
64
0
FILIPPO CALABRESE (SKZ)
63
0
SEBASTIANO PAVAN (SKZ)
231
NIKOLA MALIĆ (ZAMET)
389
0
JOVAN RUDONJIĆ (PO)
231
0
NIKOLA MALIĆ (ZAMET)
Medalists
1. FILIPPO CALABRESE, ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
2. SEBASTIANO PAVAN, ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
3. EMANUELE CONGEDO, ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
3. JOVAN RUDONJIĆ, POSTOJNA
Kata - Mlađi kadeti (C1)
292
0
MARO RENIĆ (RAB-ENP)
232
0
NIKOLA MALIĆ (ZAMET)
292
0
MARO RENIĆ (RAB-ENP)
65
0
FILIPPO CALABRESE (SKZ)
232
NIKOLA MALIĆ (ZAMET)
294
0
LUKA KEKO (RAB-ENP)
268
0
MATIC PASKVALE (KBV )
375
LUKA HUDAK (AMFORAF)
65
0
FILIPPO CALABRESE (SKZ)
232
0
NIKOLA MALIĆ (ZAMET)
294
0
LUKA KEKO (RAB-ENP)
375
0
LUKA HUDAK (AMFORAF)
65
0
FILIPPO CALABRESE (SKZ)
294
0
LUKA KEKO (RAB-ENP)
375
0
LUKA HUDAK (AMFORAF)
268
0
MATIC PASKVALE (KBV )
Medalists
1. FILIPPO CALABRESE, ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
2. LUKA KEKO, RAB-ENPI
3. MARO RENIĆ, RAB-ENPI
3. LUKA HUDAK, AMFORA
Kata - Kadeti (D1)
289
0
DAMJAN BRAVARIĆ ĆILO (RAB-ENP)
382
0
IVAN TIN VUČIĆ (NOVIGRA)
293
0
TIN ČOLIĆ (RAB-ENP)
69
0
GIORGIO CLEMENTIN (SKZ)
289
0
DAMJAN BRAVARIĆ ĆILO (RAB-ENP)
69
0
GIORGIO CLEMENTIN (SKZ)
Medalists
1. DAMJAN BRAVARIĆ ĆILO, RAB-ENPI
2. GIORGIO CLEMENTIN, ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
3. IVAN TIN VUČIĆ, NOVIGRAD
3. TIN ČOLIĆ, RAB-ENPI
Kata - Juniori (E1)
290
0
DORIAN FAFANĐEL (RAB-ENP)
70
0
GIORGIO CLEMENTIN (SKZ)
383
IVAN TIN VUČIĆ (NOVIGRA)
290
0
DORIAN FAFANĐEL (RAB-ENP)
383
0
IVAN TIN VUČIĆ (NOVIGRA)
Medalists
1. DORIAN FAFANĐEL, RAB-ENPI
2. IVAN TIN VUČIĆ, NOVIGRAD
3. GIORGIO CLEMENTIN, ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
3. ----
Kata tim - Ml. kadeti (CE1)
376
0
MLAĐI KADETI TEAM (AMFORAF)
295
0
RAB- ENPI 1 (RAB-ENP)
256
MLAĐI KADETI (ZAMET)
295
0
RAB- ENPI 1 (RAB-ENP)
256
0
MLAĐI KADETI (ZAMET)
Medalists
1. RAB- ENPI 1, RAB-ENPI
2. MLAĐI KADETI, ZAMET
3. MLAĐI KADETI TEAM, AMFORA
3. ----