Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
21. Eurocup Istria 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AMFORA
ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
BUJE
CBS PULA
CHAMPION RIJEKA
Delta
Emona
FINIDA (POREČ)
ISTRA
Karlovac 1969
Kastav
KBV SEVNICA
KK "SENSEI" Pazin
KK 10. DAN
KK Grobničan
KK SOKOL
KK Vrsar
KOSTRENA
KRK CROATIA
MAWASHI
Metal - Jurdani
Mladost
NEVERA
NO KACHI
NOVIGRAD
OPATIJA
Polisportiva NAKAYAMA
POSTOJNA
POSTOJNA
Pula
RAB-ENPI
RI CROATIA
Ryugin Codroipo
SHOTOKAN UMAG
ŠD GORICA
TAD RIJEKA
TINJAN
UKS SHODAN ZDUNY
Velebit
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kumite- Cicibanke -26kg
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34 (AA3)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. +38 (AA5)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -52 (M1)
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -54 (P2)
Kumite - Juniori -76 (R4)
Kumite- Cicibanke -26kg
431
0
PIA KOLACIO (NEVERA)
437
0
IRIJA ČEKO (TAD )
431
0
PIA KOLACIO (NEVERA)
407
0
BRUNA BRIŠKI (KA 1969)
437
IRIJA ČEKO (TAD )
21
VIKTORIIA TROFIMOVA (FINIDA)
436
GABI SKITARELIĆ (TAD )
407
0
BRUNA BRIŠKI (KA 1969)
437
0
IRIJA ČEKO (TAD )
21
0
VIKTORIIA TROFIMOVA (FINIDA)
436
0
GABI SKITARELIĆ (TAD )
407
0
BRUNA BRIŠKI (KA 1969)
436
0
GABI SKITARELIĆ (TAD )
21
VIKTORIIA TROFIMOVA (FINIDA)
Osvajači medalja
1. BRUNA BRIŠKI, Karlovac 1969
2. GABI SKITARELIĆ, TAD RIJEKA
3. IRIJA ČEKO, TAD RIJEKA
3. VIKTORIIA TROFIMOVA, FINIDA (POREČ)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34 (AA3)
434
0
ALAN DROFENIK (TAD )
353
0
RIVER GUŠČIĆ (CHMPRI)
434
0
ALAN DROFENIK (TAD )
123
0
FILIP KOMARAC (METAL)
353
RIVER GUŠČIĆ (CHMPRI)
397
JAN CANJAR (KA 1969)
336
DOMINIK JEGJUD (CHMPRI)
123
0
FILIP KOMARAC (METAL)
353
0
RIVER GUŠČIĆ (CHMPRI)
397
0
JAN CANJAR (KA 1969)
336
0
DOMINIK JEGJUD (CHMPRI)
123
0
FILIP KOMARAC (METAL)
397
0
JAN CANJAR (KA 1969)
336
DOMINIK JEGJUD (CHMPRI)
Osvajači medalja
1. JAN CANJAR, Karlovac 1969
2. FILIP KOMARAC, Metal - Jurdani
3. RIVER GUŠČIĆ, CHAMPION RIJEKA
3. DOMINIK JEGJUD, CHAMPION RIJEKA
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. +38 (AA5)
344
0
JOSIP LAGINJA (CHMPRI)
438
0
MAURO ČUTUL (TAD )
Osvajači medalja
1. JOSIP LAGINJA, CHAMPION RIJEKA
2. MAURO ČUTUL, TAD RIJEKA
3. ----
3. ----
Kumite - Kadeti 14,15 g. -52 (M1)
134
0
DAVID MILINOVICH (METAL)
440
0
NINO DONADIĆ (TAD )
155
ROKO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
134
0
DAVID MILINOVICH (METAL)
155
0
ROKO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
Osvajači medalja
1. DAVID MILINOVICH, Metal - Jurdani
2. ROKO VRANKOVIĆ, NO KACHI
3. NINO DONADIĆ, TAD RIJEKA
3. ----
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -54 (P2)
206
0
WERONIKA MARCISZ (SHODAN )
323
0
IVONA HORVAT (NOKACHI)
323
0
IVONA HORVAT (NOKACHI)
151
0
SONJA RAJKO (SKKU)
441
0
TIA MAMELEDŽIJA (TAD )
206
0
WERONIKA MARCISZ (SHODAN )
308
0
NIKOLINA RAZUM (KK PULA)
230
0
DARIJA ŠNAJDER (KASTAV)
330
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
202
0
NICOLE DELBONO (03BS120)
323
0
IVONA HORVAT (NOKACHI)
441
0
TIA MAMELEDŽIJA (TAD )
230
0
DARIJA ŠNAJDER (KASTAV)
330
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
441
0
TIA MAMELEDŽIJA (TAD )
230
0
DARIJA ŠNAJDER (KASTAV)
330
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
308
0
NIKOLINA RAZUM (KK PULA)
Osvajači medalja
1. DARIJA ŠNAJDER, Kastav
2. TIA MAMELEDŽIJA, TAD RIJEKA
3. IVONA HORVAT, NO KACHI
3. KATJA KNEŽEVIĆ, OPATIJA
Kumite - Juniori -76 (R4)
393
0
ALEKSANDAR MALOBABIĆ (KA 1969)
222
0
LOVRO LENAC (ZAMET)
82
0
LOVRO MUDNIĆ (GROBNIK)
393
0
ALEKSANDAR MALOBABIĆ (KA 1969)
222
LOVRO LENAC (ZAMET)
148
VIKTOR FAGNJEN (DELTA)
439
LEO LAZAR (TAD )
82
0
LOVRO MUDNIĆ (GROBNIK)
222
0
LOVRO LENAC (ZAMET)
148
0
VIKTOR FAGNJEN (DELTA)
439
0
LEO LAZAR (TAD )
82
0
LOVRO MUDNIĆ (GROBNIK)
439
0
LEO LAZAR (TAD )
148
VIKTOR FAGNJEN (DELTA)
Osvajači medalja
1. LEO LAZAR, TAD RIJEKA
2. LOVRO MUDNIĆ, KK Grobničan
3. ALEKSANDAR MALOBABIĆ, Karlovac 1969
3. VIKTOR FAGNJEN, Delta