Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
22. Memorijalni karate cup Slavonski Brod 2015
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"DOBOJ-ISTOK"
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
BELI MANASTIR 98
DYNAMIC
ĐAKOVO
ENERGIJA
FORTITER (Kaštela)
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
Hrvatski sokol Osijek
ICTUS
IPON ZAGREB
KARATE KLUB "VINKOVCI"
Karate klub Esseker
KBS STORM TUZLA
KK " Winner" Tuzla
KK DO - Tuzla
KK JADRAN
KRK CROATIA
KS USK BIH
LEPOGLAVA
LOTOS ZAGREB
Max Ivankovo
Međimurje
Mladost
MLADOST
Nova Gradiška
OBI Kaštela
OPATIJA
ORKKA
Osijek
SAMOBOR
Slavonski Brod
Slovak National Team
SOKOL
SPORTSLIFE
STUDENT
SUSEDGRAD
Travnik
TUZLA
VARAŽDIN
Virovitica
Vukovar`91
ZAMET
ZRINSKI
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -50 (F3)
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -54 (H2)
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54 (H3)
Kumite - Juniorke 16,17 g.-59 (K3)
Kumite - Seniorke 18+ g.-61 (M3)
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54 (H3)
362
LUCIJA LESJAK (MEĐIMUR)
4
362
0
LUCIJA LESJAK (MEĐIMUR)
208
0
DINA MAHMUD (TUZ)
4
208
0
DINA MAHMUD (TUZ)
34
0
DORA OPAČAK (ZRINSKI)
136
STELLA CRNOBRNJA (KGB)
362
LUCIJA LESJAK (MEĐIMUR)
299
SADEA BEĆIROVIĆ (SUSEDGR)
364
STEFANI KREŠIĆ ("DO")
381
PETRA GRGIĆ (FORTITE)
145
IVANA FIDLER (OBI KAŠ)
343
BERNARDA GALJANIĆ (KRK CRO)
4
208
0
DINA MAHMUD (TUZ)
136
0
STELLA CRNOBRNJA (KGB)
4
362
0
LUCIJA LESJAK (MEĐIMUR)
299
0
SADEA BEĆIROVIĆ (SUSEDGR)
4
364
0
STEFANI KREŠIĆ ("DO")
381
0
PETRA GRGIĆ (FORTITE)
4
145
0
IVANA FIDLER (OBI KAŠ)
343
0
BERNARDA GALJANIĆ (KRK CRO)
4
208
0
DINA MAHMUD (TUZ)
299
0
SADEA BEĆIROVIĆ (SUSEDGR)
4
364
0
STEFANI KREŠIĆ ("DO")
145
0
IVANA FIDLER (OBI KAŠ)
4
299
0
SADEA BEĆIROVIĆ (SUSEDGR)
364
0
STEFANI KREŠIĆ ("DO")
381
PETRA GRGIĆ (FORTITE)
4
145
0
IVANA FIDLER (OBI KAŠ)
381
0
PETRA GRGIĆ (FORTITE)
Osvajači medalja
1. SADEA BEĆIROVIĆ, SUSEDGRAD
2. STEFANI KREŠIĆ, KK DO - Tuzla
3. LUCIJA LESJAK, Međimurje
3. PETRA GRGIĆ, FORTITER (Kaštela)