Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
22. Memorijalni karate cup Slavonski Brod 2015
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"DOBOJ-ISTOK"
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
BELI MANASTIR 98
DYNAMIC
ĐAKOVO
ENERGIJA
FORTITER (Kaštela)
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
Hrvatski sokol Osijek
ICTUS
IPON ZAGREB
KARATE KLUB "VINKOVCI"
Karate klub Esseker
KBS STORM TUZLA
KK " Winner" Tuzla
KK DO - Tuzla
KK JADRAN
KRK CROATIA
KS USK BIH
LEPOGLAVA
LOTOS ZAGREB
Max Ivankovo
Međimurje
Mladost
MLADOST
Nova Gradiška
OBI Kaštela
OPATIJA
ORKKA
Osijek
SAMOBOR
Slavonski Brod
Slovak National Team
SOKOL
SPORTSLIFE
STUDENT
SUSEDGRAD
Travnik
TUZLA
VARAŽDIN
Virovitica
Vukovar`91
ZAMET
ZRINSKI
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26 (A1)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30 (A2)
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -28 (B1)
Kumite - Učenici 10,11 g. -30 (C1)
Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (C2)
Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (C4)
Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (C6)
Kumite - Učenice 10.11 g. -40 (D3)
Kumite - Učenice 10.11 g. +44 (D5)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (E2)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -45 (E3)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -48 (E4)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -57 (E6)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. +57 (E7)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40 (F1)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -45 (F2)
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -47 (H1)
Kata - Mlađi učenici (6,7 g.) (O1)
Kata - Mlađi učenici 8,9 g. (O2)
Kata - Mlađe učenice 8,9 g. (P2)
Kata - Mlađi učenici 8,9 g. (nar/zel) (R2)
Kata - Učenici (O3)
Kata - Učenice (P3)
Kata - Učenice (nar/zel) (S4)
Kata - Mlađi kadeti (O4)
Kata - Mlađe kadetkinje (P4)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26 (A1)
1
271
0
TONI VUKIĆ (MAXIVK)
297
0
JAKOV ŠIMUNIĆ (SUSEDGR)
1
271
0
TONI VUKIĆ (MAXIVK)
185
0
TARIK SALKIĆ (KS USK )
297
JAKOV ŠIMUNIĆ (SUSEDGR)
274
LUKA POŽEGA (MAXIVK)
402
PETAR SREDOJEVIĆ (ENERGIJ)
1
185
0
TARIK SALKIĆ (KS USK )
297
0
JAKOV ŠIMUNIĆ (SUSEDGR)
1
274
0
LUKA POŽEGA (MAXIVK)
402
0
PETAR SREDOJEVIĆ (ENERGIJ)
1
185
0
TARIK SALKIĆ (KS USK )
402
0
PETAR SREDOJEVIĆ (ENERGIJ)
274
LUKA POŽEGA (MAXIVK)
Osvajači medalja
1. TARIK SALKIĆ, KS USK BIH
2. PETAR SREDOJEVIĆ, ENERGIJA
3. JAKOV ŠIMUNIĆ, SUSEDGRAD
3. LUKA POŽEGA, Max Ivankovo