Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
22. Memorijalni karate cup Slavonski Brod 2015
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"DOBOJ-ISTOK"
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
BELI MANASTIR 98
DYNAMIC
ĐAKOVO
ENERGIJA
FORTITER (Kaštela)
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
Hrvatski sokol Osijek
ICTUS
IPON ZAGREB
KARATE KLUB "VINKOVCI"
Karate klub Esseker
KBS STORM TUZLA
KK " Winner" Tuzla
KK DO - Tuzla
KK JADRAN
KRK CROATIA
KS USK BIH
LEPOGLAVA
LOTOS ZAGREB
Max Ivankovo
Međimurje
Mladost
MLADOST
Nova Gradiška
OBI Kaštela
OPATIJA
ORKKA
Osijek
SAMOBOR
Slavonski Brod
Slovak National Team
SOKOL
SPORTSLIFE
STUDENT
SUSEDGRAD
Travnik
TUZLA
VARAŽDIN
Virovitica
Vukovar`91
ZAMET
ZRINSKI
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26 (A1)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30 (A2)
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -28 (B1)
Kumite - Učenici 10,11 g. -30 (C1)
Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (C2)
Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (C4)
Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (C6)
Kumite - Učenice 10.11 g. -40 (D3)
Kumite - Učenice 10.11 g. +44 (D5)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (E2)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -45 (E3)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -48 (E4)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -57 (E6)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. +57 (E7)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40 (F1)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -45 (F2)
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -47 (H1)
Kata - Mlađi učenici (6,7 g.) (O1)
Kata - Mlađi učenici 8,9 g. (O2)
Kata - Mlađe učenice 8,9 g. (P2)
Kata - Mlađi učenici 8,9 g. (nar/zel) (R2)
Kata - Učenici (O3)
Kata - Učenice (P3)
Kata - Učenice (nar/zel) (S4)
Kata - Mlađi kadeti (O4)
Kata - Mlađe kadetkinje (P4)
Kata - Učenice (P3)
302
IVKA HODAK (KKNG)
2
302
0
IVKA HODAK (KKNG)
198
0
NIKOLINA MAROŠEVIĆ (KKOS)
2
292
0
VIKTORIJA VIŠEK (ICTUS)
302
0
IVKA HODAK (KKNG)
356
NIKA TUTIĆ (333CR)
198
NIKOLINA MAROŠEVIĆ (KKOS)
324
EMINA HURIC (WINNER)
201
IVA KODŽOMAN (KKOS)
3
LUCIJA OPAČAK (0354451)
200
SARA GORJANAC (KKOS)
153
AMILA ŠAHINOVIĆ (KS USK )
2
302
0
IVKA HODAK (KKNG)
356
0
NIKA TUTIĆ (333CR)
2
198
0
NIKOLINA MAROŠEVIĆ (KKOS)
324
0
EMINA HURIC (WINNER)
2
201
0
IVA KODŽOMAN (KKOS)
3
0
LUCIJA OPAČAK (0354451)
2
200
0
SARA GORJANAC (KKOS)
153
0
AMILA ŠAHINOVIĆ (KS USK )
2
356
0
NIKA TUTIĆ (333CR)
198
0
NIKOLINA MAROŠEVIĆ (KKOS)
2
201
0
IVA KODŽOMAN (KKOS)
153
0
AMILA ŠAHINOVIĆ (KS USK )
2
356
0
NIKA TUTIĆ (333CR)
153
0
AMILA ŠAHINOVIĆ (KS USK )
200
SARA GORJANAC (KKOS)
2
201
0
IVA KODŽOMAN (KKOS)
200
0
SARA GORJANAC (KKOS)
Medalists
1. NIKA TUTIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
2. AMILA ŠAHINOVIĆ, KS USK BIH
3. NIKOLINA MAROŠEVIĆ, Osijek
3. IVA KODŽOMAN, Osijek