Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
22. Memorijalni karate cup Slavonski Brod 2015
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"DOBOJ-ISTOK"
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
BELI MANASTIR 98
DYNAMIC
ĐAKOVO
ENERGIJA
FORTITER (Kaštela)
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
Hrvatski sokol Osijek
ICTUS
IPON ZAGREB
KARATE KLUB "VINKOVCI"
Karate klub Esseker
KBS STORM TUZLA
KK " Winner" Tuzla
KK DO - Tuzla
KK JADRAN
KRK CROATIA
KS USK BIH
LEPOGLAVA
LOTOS ZAGREB
Max Ivankovo
Međimurje
Mladost
MLADOST
Nova Gradiška
OBI Kaštela
OPATIJA
ORKKA
Osijek
SAMOBOR
Slavonski Brod
Slovak National Team
SOKOL
SPORTSLIFE
STUDENT
SUSEDGRAD
Travnik
TUZLA
VARAŽDIN
Virovitica
Vukovar`91
ZAMET
ZRINSKI
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26 (A1)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30 (A2)
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -28 (B1)
Kumite - Učenici 10,11 g. -30 (C1)
Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (C2)
Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (C4)
Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (C6)
Kumite - Učenice 10.11 g. -40 (D3)
Kumite - Učenice 10.11 g. +44 (D5)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (E2)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -45 (E3)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -48 (E4)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -57 (E6)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. +57 (E7)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40 (F1)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -45 (F2)
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -47 (H1)
Kata - Mlađi učenici (6,7 g.) (O1)
Kata - Mlađi učenici 8,9 g. (O2)
Kata - Mlađe učenice 8,9 g. (P2)
Kata - Mlađi učenici 8,9 g. (nar/zel) (R2)
Kata - Učenici (O3)
Kata - Učenice (P3)
Kata - Učenice (nar/zel) (S4)
Kata - Mlađi kadeti (O4)
Kata - Mlađe kadetkinje (P4)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -45 (E3)
2
260
0
MARKO JURIĆ (MAXIVK)
40
0
SEMIR MIDŽIĆ (KS USK )
2
377
0
JOSIP PLANINIĆ (FORTITE)
43
0
ISMAR KURTOVIĆ (KS USK )
2
40
0
SEMIR MIDŽIĆ (KS USK )
43
0
ISMAR KURTOVIĆ (KS USK )
Osvajači medalja
1. SEMIR MIDŽIĆ, KS USK BIH
2. ISMAR KURTOVIĆ, KS USK BIH
3. MARKO JURIĆ, Max Ivankovo
3. JOSIP PLANINIĆ, FORTITER (Kaštela)