Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
22. Memorijalni karate cup Slavonski Brod 2015
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"DOBOJ-ISTOK"
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
BELI MANASTIR 98
DYNAMIC
ĐAKOVO
ENERGIJA
FORTITER (Kaštela)
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
Hrvatski sokol Osijek
ICTUS
IPON ZAGREB
KARATE KLUB "VINKOVCI"
Karate klub Esseker
KBS STORM TUZLA
KK " Winner" Tuzla
KK DO - Tuzla
KK JADRAN
KRK CROATIA
KS USK BIH
LEPOGLAVA
LOTOS ZAGREB
Max Ivankovo
Međimurje
Mladost
MLADOST
Nova Gradiška
OBI Kaštela
OPATIJA
ORKKA
Osijek
SAMOBOR
Slavonski Brod
Slovak National Team
SOKOL
SPORTSLIFE
STUDENT
SUSEDGRAD
Travnik
TUZLA
VARAŽDIN
Virovitica
Vukovar`91
ZAMET
ZRINSKI
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30 (A2)
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. +36 (B4)
Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (C4)
Kumite - Učenice 10.11 g. -36 (D2)
Kumite - Učenice 10.11 g. +44 (D5)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. +57 (E7)
Kumite - Seniori 18+ g.-84 (L4)
Kata - Mlađi učenici 8,9 g. (bij/žut) (R1)
Kata - Mlađe učenice 8,9 g. (bij/žut) (S1)
Kata - Učenice (P3)
Kata - Učenice (bij/žut) (S3)
Kata - Mlađi kadeti (O4)
Kata - Mlađe kadetkinje (P4)
Kata - Mlađi kadeti (O4)
167
OSMAN BATALEVIĆ (DOBOJI)
2
167
0
OSMAN BATALEVIĆ (DOBOJI)
164
0
DINO RUZNIĆ (KS USK )
2
290
0
GABRIEL VIŠEK (ICTUS)
167
0
OSMAN BATALEVIĆ (DOBOJI)
248
ALEN RUBČIĆ (VUKOVAR)
2
337
0
KRISTIJAN TADIĆ (WINNER)
251
0
SEBASTIJAN STANEK (VUKOVAR)
164
DINO RUZNIĆ (KS USK )
2
90
0
MATIJA RELIĆ (VIROVTC)
249
0
IVAN DRAGANIĆ (VUKOVAR)
166
AJDIN SALKIČEVIĆ (DOBOJI)
2
169
0
TARIK HASANČEVIĆ (DOBOJI)
100
0
PATRIK KOKIĆ (ESSEKER)
358
ANTONIO HORVAT (333CR)
2
167
0
OSMAN BATALEVIĆ (DOBOJI)
248
0
ALEN RUBČIĆ (VUKOVAR)
2
251
0
SEBASTIJAN STANEK (VUKOVAR)
164
0
DINO RUZNIĆ (KS USK )
2
249
0
IVAN DRAGANIĆ (VUKOVAR)
166
0
AJDIN SALKIČEVIĆ (DOBOJI)
2
100
0
PATRIK KOKIĆ (ESSEKER)
358
0
ANTONIO HORVAT (333CR)
2
248
0
ALEN RUBČIĆ (VUKOVAR)
164
0
DINO RUZNIĆ (KS USK )
2
166
0
AJDIN SALKIČEVIĆ (DOBOJI)
100
0
PATRIK KOKIĆ (ESSEKER)
2
248
0
ALEN RUBČIĆ (VUKOVAR)
100
0
PATRIK KOKIĆ (ESSEKER)
2
358
0
ANTONIO HORVAT (333CR)
169
0
TARIK HASANČEVIĆ (DOBOJI)
2
166
0
AJDIN SALKIČEVIĆ (DOBOJI)
169
0
TARIK HASANČEVIĆ (DOBOJI)
Osvajači medalja
1. ALEN RUBČIĆ, Vukovar`91
2. PATRIK KOKIĆ, Karate klub Esseker
3. DINO RUZNIĆ, KS USK BIH
3. AJDIN SALKIČEVIĆ, "DOBOJ-ISTOK"