Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
23. GRAND PRIX CROATIA
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Učenici (B)
KUMITE-Učenice (B)
KUMITE-Mlađi kadeti (C)
KUMITE-Mlađe kadetkinje (C)
KUMITE-Kadeti (K)
KUMITE-Kadetkinje (K)
KUMITE-Juniori (J)
KUMITE-Juniorke (J)
KUMITE-U 21 (muški) (U)
KUMITE-U 21 (ženski) (U)
KUMITE-Seniori (S)
KATA-Mlađi učenici (A)
KATA-Mlađe učenice (A)
KATA-Učenici (B)
KATA-Učenice (B)
KATA-Mlađi kadeti (C)
KATA-Mlađe kadetkinje (C)
KATA-Kadeti (K)
KATA-Kadetkinje (K)
KATA-Mlađi seniori (U)
KATA-Mlađe seniorke (U)
KATA-Juniori (J)
KATA-Juniorke (J)
KATA-Seniori (S)
KATA-Seniorke (S)
KATA TEAM-Juniori (JE)
KATA TEAM-Juniorke (JE)
KATA TEAM-Mlađi kadeti (CE)
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje (CE)
KATA TEAM-Učenici (CB)
KATA TEAM-Učenice (CB)
KATA TEAM-Mlađi učenici (CA)
KATA TEAM-Mlađe učenice (CA)
KATA PP (P)
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Juniori -68 (J3)
Kumite - Juniori -76 (J4)
Kumite - Juniori -61 (J2)
Kumite - Juniori -55 (J1)
Kumite - Juniori +76 (J5)
Kumite - Juniori -61 (J2)
479
0
DAVIDE FINETTI (GLCFIJL)
462
0
DENIS GORENC (HRASTNI)
462
0
DENIS GORENC (HRASTNI)
1598
0
FILIP STOJAN (SRBJNTM)
1598
0
FILIP STOJAN (SRBJNTM)
955
0
MATÚŠ REMENÁR (SLOVKNT)
1279
0
DRAGAN BOGNAR (OBILIC)
247
0
MARTIN STOJMENOV (FUNGIMK)
688
0
NIKITA MKRTCHYAN (ISRAEL)
1598
0
FILIP STOJAN (SRBJNTM)
133
0
JASMIN HUSEJINOVIĆ (SAMBON)
479
0
DAVIDE FINETTI (GLCFIJL)
462
DENIS GORENC (HRASTNI)
925
0
GORAN HRKAĆ (NERETVA)
637
0
ANDREA BORTOLOTTI (GLCFIJL)
771
0
ALJAŽ SUSIČ (ŠDGORIC)
955
0
MATÚŠ REMENÁR (SLOVKNT)
579
0
MIHAEL MATIJAŠČIĆ (BREGANA)
21
0
DANIELE SIMMI (ITA NT)
1385
DOMAGOJ BORŠOŠ (ESSEKER)
1278
0
STEFAN ILIĆ (OBILIC)
445
0
CARMINE MANCUSO (VALENTI)
1543
0
ADONIS MARKAŠI (MNE)
372
0
BORAN BERAK (TAD )
735
0
DŽEJLAN ŠABIĆ (BIHKF)
481
0
NICOLA MANIAS (GLCFIJL)
838
DINO POVRŽENIĆ (KA 1969)
198
0
EDIN DINO ŠIRIĆ (BIH)
480
0
FRANCESCO RAVAGLI (GLCFIJL)
103
0
FRANCI NOVAK (KRANJ)
1329
0
RICARDS REINHAUS (LATVINT)
689
0
OFIR IMAS (ISRAEL)
22
0
MATTIA PAMPALONI (ITA NT)
56
DAVID PETKOV (METALMK)
247
0
MARTIN STOJMENOV (FUNGIMK)
1598
0
FILIP STOJAN (SRBJNTM)
133
0
JASMIN HUSEJINOVIĆ (SAMBON)
462
0
DENIS GORENC (HRASTNI)
925
0
GORAN HRKAĆ (NERETVA)
955
0
MATÚŠ REMENÁR (SLOVKNT)
21
0
DANIELE SIMMI (ITA NT)
1385
0
DOMAGOJ BORŠOŠ (ESSEKER)
445
0
CARMINE MANCUSO (VALENTI)
372
0
BORAN BERAK (TAD )
481
0
NICOLA MANIAS (GLCFIJL)
838
0
DINO POVRŽENIĆ (KA 1969)
198
0
EDIN DINO ŠIRIĆ (BIH)
1329
0
RICARDS REINHAUS (LATVINT)
22
0
MATTIA PAMPALONI (ITA NT)
56
0
DAVID PETKOV (METALMK)
1598
0
FILIP STOJAN (SRBJNTM)
133
0
JASMIN HUSEJINOVIĆ (SAMBON)
955
0
MATÚŠ REMENÁR (SLOVKNT)
21
0
DANIELE SIMMI (ITA NT)
372
0
BORAN BERAK (TAD )
838
0
DINO POVRŽENIĆ (KA 1969)
198
0
EDIN DINO ŠIRIĆ (BIH)
22
0
MATTIA PAMPALONI (ITA NT)
133
0
JASMIN HUSEJINOVIĆ (SAMBON)
955
0
MATÚŠ REMENÁR (SLOVKNT)
372
0
BORAN BERAK (TAD )
22
0
MATTIA PAMPALONI (ITA NT)
133
0
JASMIN HUSEJINOVIĆ (SAMBON)
372
0
BORAN BERAK (TAD )
445
0
CARMINE MANCUSO (VALENTI)
1543
0
ADONIS MARKAŠI (MNE)
838
0
DINO POVRŽENIĆ (KA 1969)
1543
0
ADONIS MARKAŠI (MNE)
22
0
MATTIA PAMPALONI (ITA NT)
838
0
DINO POVRŽENIĆ (KA 1969)
Osvajači medalja
1. BORAN BERAK, TAD RIJEKA
2. JASMIN HUSEJINOVIĆ, SAMBON
3. FILIP STOJAN, Karate Federation of Serbia
3. DINO POVRŽENIĆ, Karlovac 1969