Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
23. GRAND PRIX CROATIA
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
AGE GROUPS
KUMITE-Učenici (B)
KUMITE-Učenice (B)
KUMITE-Mlađi kadeti (C)
KUMITE-Mlađe kadetkinje (C)
KUMITE-Kadeti (K)
KUMITE-Kadetkinje (K)
KUMITE-Juniori (J)
KUMITE-Juniorke (J)
KUMITE-U 21 (muški) (U)
KUMITE-U 21 (ženski) (U)
KUMITE-Seniori (S)
KATA-Mlađi učenici (A)
KATA-Mlađe učenice (A)
KATA-Učenici (B)
KATA-Učenice (B)
KATA-Mlađi kadeti (C)
KATA-Mlađe kadetkinje (C)
KATA-Kadeti (K)
KATA-Kadetkinje (K)
KATA-Mlađi seniori (U)
KATA-Mlađe seniorke (U)
KATA-Juniori (J)
KATA-Juniorke (J)
KATA-Seniori (S)
KATA-Seniorke (S)
KATA TEAM-Juniori (JE)
KATA TEAM-Juniorke (JE)
KATA TEAM-Mlađi kadeti (CE)
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje (CE)
KATA TEAM-Učenici (CB)
KATA TEAM-Učenice (CB)
KATA TEAM-Mlađi učenici (CA)
KATA TEAM-Mlađe učenice (CA)
KATA PP (P)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - U 21 (ženski) -53 (U4)
Kumite - U 21 (ženski) -60 (U5)
Kumite - U 21 (ženski) +60 (U6)
Kumite - U 21 (ženski) -53 (U4)
536
0
SCIALANGA ELISABETTA (GLCFIJL)
108
0
ANJA GODNIČ (KRANJ)
536
0
SCIALANGA ELISABETTA (GLCFIJL)
969
0
ZUZANA SCHWARTZOVÁ (SLOVKNT)
536
0
SCIALANGA ELISABETTA (GLCFIJL)
1632
0
NIKOLINA LAPČEVIĆ (SRBJNTM)
969
0
ZUZANA SCHWARTZOVÁ (SLOVKNT)
704
0
TAL BENAROCHE (ISRAEL)
746
0
AMINA ADILOVIĆ (BIHKF)
1656
0
KLAUDIA LENCZ (ARASHI)
536
0
SCIALANGA ELISABETTA (GLCFIJL)
667
0
SYLVIA VALENTINOVA (BULGARI)
108
ANJA GODNIČ (KRANJ)
535
0
MARTINA BACCHIN (GLCFIJL)
1632
0
NIKOLINA LAPČEVIĆ (SRBJNTM)
1111
LARISA BISIĆ (TUZ)
1593
0
AMINA ADILOVIĆ (STARIGR)
310
0
HELENA MARTINOVIĆ (RONIN)
703
LIOR BENAROCHE (ISRAEL)
1284
0
ANNA MANNUCCI (GLCFIJL)
66
0
ANGELA JANCHEVSKA (METALMK)
1110
DAJANA CRNOGLAVAC (TUZ)
801
0
SARA BALLERINI (GLCFIJL)
1556
0
ANA DRAŠKOVIĆ (MNE)
1082
DIJANA ČATAKOVIČ (KOLE)
534
0
LISA BILLOTTO (GLCFIJL)
1464
0
ZRINKA PEZER (SAMOBOR)
582
DIJANA ĆOSIĆ (BREGANA)
141
0
ILMA HADŽIĆ (BSHDOSA)
1583
0
TAJANA GREBENIĆ (CROAZG)
702
KOREL AMOS (ISRAEL)
969
0
ZUZANA SCHWARTZOVÁ (SLOVKNT)
1656
0
KLAUDIA LENCZ (ARASHI)
667
0
SYLVIA VALENTINOVA (BULGARI)
108
0
ANJA GODNIČ (KRANJ)
1632
0
NIKOLINA LAPČEVIĆ (SRBJNTM)
1111
0
LARISA BISIĆ (TUZ)
310
0
HELENA MARTINOVIĆ (RONIN)
703
0
LIOR BENAROCHE (ISRAEL)
66
0
ANGELA JANCHEVSKA (METALMK)
1110
0
DAJANA CRNOGLAVAC (TUZ)
801
0
SARA BALLERINI (GLCFIJL)
1082
0
DIJANA ČATAKOVIČ (KOLE)
534
0
LISA BILLOTTO (GLCFIJL)
582
0
DIJANA ĆOSIĆ (BREGANA)
1583
0
TAJANA GREBENIĆ (CROAZG)
702
0
KOREL AMOS (ISRAEL)
969
0
ZUZANA SCHWARTZOVÁ (SLOVKNT)
667
0
SYLVIA VALENTINOVA (BULGARI)
1632
0
NIKOLINA LAPČEVIĆ (SRBJNTM)
703
0
LIOR BENAROCHE (ISRAEL)
66
0
ANGELA JANCHEVSKA (METALMK)
801
0
SARA BALLERINI (GLCFIJL)
582
0
DIJANA ĆOSIĆ (BREGANA)
1583
0
TAJANA GREBENIĆ (CROAZG)
667
0
SYLVIA VALENTINOVA (BULGARI)
1632
0
NIKOLINA LAPČEVIĆ (SRBJNTM)
801
0
SARA BALLERINI (GLCFIJL)
582
0
DIJANA ĆOSIĆ (BREGANA)
667
0
SYLVIA VALENTINOVA (BULGARI)
801
0
SARA BALLERINI (GLCFIJL)
1082
0
DIJANA ČATAKOVIČ (KOLE)
1556
0
ANA DRAŠKOVIĆ (MNE)
66
0
ANGELA JANCHEVSKA (METALMK)
1082
0
DIJANA ČATAKOVIČ (KOLE)
582
0
DIJANA ĆOSIĆ (BREGANA)
66
0
ANGELA JANCHEVSKA (METALMK)
Medalists
1. SARA BALLERINI, GLC FIJLKAM
2. SYLVIA VALENTINOVA, BULGARIA
3. NIKOLINA LAPČEVIĆ, Karate Federation of Serbia
3. ANGELA JANCHEVSKA, METALURG