Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
23. GRAND PRIX CROATIA
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Učenici (B)
KUMITE-Učenice (B)
KUMITE-Mlađi kadeti (C)
KUMITE-Mlađe kadetkinje (C)
KUMITE-Kadeti (K)
KUMITE-Kadetkinje (K)
KUMITE-Juniori (J)
KUMITE-Juniorke (J)
KUMITE-U 21 (muški) (U)
KUMITE-U 21 (ženski) (U)
KUMITE-Seniori (S)
KATA-Mlađi učenici (A)
KATA-Mlađe učenice (A)
KATA-Učenici (B)
KATA-Učenice (B)
KATA-Mlađi kadeti (C)
KATA-Mlađe kadetkinje (C)
KATA-Kadeti (K)
KATA-Kadetkinje (K)
KATA-Mlađi seniori (U)
KATA-Mlađe seniorke (U)
KATA-Juniori (J)
KATA-Juniorke (J)
KATA-Seniori (S)
KATA-Seniorke (S)
KATA TEAM-Juniori (JE)
KATA TEAM-Juniorke (JE)
KATA TEAM-Mlađi kadeti (CE)
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje (CE)
KATA TEAM-Učenici (CB)
KATA TEAM-Učenice (CB)
KATA TEAM-Mlađi učenici (CA)
KATA TEAM-Mlađe učenice (CA)
KATA PP (P)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kata - Juniori (YJ)
Kata - Juniori (YJ)
980
0
DOMINIK JANKECH (SLOVKNT)
282
0
FERRI ISIC (VARDAR)
980
0
DOMINIK JANKECH (SLOVKNT)
1643
0
JOVAN SIMIĆ (SRBJNTM)
1643
0
JOVAN SIMIĆ (SRBJNTM)
39
0
FRANCESCO GRANDE (ITA NT)
1327
0
ARTUR DAVIDOV (LATVINT)
1144
0
MORENO EMANUELLE PINTER (NOVIGRA)
39
0
FRANCESCO GRANDE (ITA NT)
981
0
JÁN BORECKÝ (SLOVKNT)
1572
0
NEVEN TRAVAŠ (RAB-ENP)
1022
0
ROK RITLOP (RADVANJ)
1421
ANDREA BENETTI (RICCION)
282
0
FERRI ISIC (VARDAR)
1004
0
DAVID BAJS (BREZICE)
38
0
SAMUEL STEA (ITA NT)
980
0
DOMINIK JANKECH (SLOVKNT)
880
0
MAKS LUKA ŠENJUG (VIROVTC)
750
0
NEDIM TOPIĆ (BIHKF)
1643
JOVAN SIMIĆ (SRBJNTM)
286
0
MARTIN RISTOVSKI (VARDAR)
1662
0
SZABOLCS KOCH (ARASHI)
40
0
GIANLUCA GALLO (ITA NT)
979
0
ĽUKÁŠ MEŃUŠ (SLOVKNT)
1043
0
HRVOJE ROŽIĆ (SISAK)
594
0
HARIS BJELIĆ (BLAGAJ)
569
MAKSYMILIAN SZCZYPKOWSKI (POLKFED)
1571
0
ANĐELKO METER (CROAZG)
422
0
TADEJ DAJČMAN (LNP)
41
FEDERICO CIAFREI (ITA NT)
326
0
KARLO LEVAK (POLET)
978
0
SAMUEL DÁVID (SLOVKNT)
277
ZORAN KIRALJ (VUKOVAR)
1327
0
ARTUR DAVIDOV (LATVINT)
39
0
FRANCESCO GRANDE (ITA NT)
1022
0
ROK RITLOP (RADVANJ)
1421
0
ANDREA BENETTI (RICCION)
282
0
FERRI ISIC (VARDAR)
38
0
SAMUEL STEA (ITA NT)
750
0
NEDIM TOPIĆ (BIHKF)
1643
0
JOVAN SIMIĆ (SRBJNTM)
1662
0
SZABOLCS KOCH (ARASHI)
40
0
GIANLUCA GALLO (ITA NT)
1043
0
HRVOJE ROŽIĆ (SISAK)
569
0
MAKSYMILIAN SZCZYPKOWSKI (POLKFED)
422
0
TADEJ DAJČMAN (LNP)
41
0
FEDERICO CIAFREI (ITA NT)
978
0
SAMUEL DÁVID (SLOVKNT)
277
0
ZORAN KIRALJ (VUKOVAR)
39
0
FRANCESCO GRANDE (ITA NT)
1421
0
ANDREA BENETTI (RICCION)
38
0
SAMUEL STEA (ITA NT)
1643
0
JOVAN SIMIĆ (SRBJNTM)
40
0
GIANLUCA GALLO (ITA NT)
569
0
MAKSYMILIAN SZCZYPKOWSKI (POLKFED)
41
0
FEDERICO CIAFREI (ITA NT)
978
0
SAMUEL DÁVID (SLOVKNT)
39
0
FRANCESCO GRANDE (ITA NT)
38
0
SAMUEL STEA (ITA NT)
40
0
GIANLUCA GALLO (ITA NT)
41
0
FEDERICO CIAFREI (ITA NT)
38
0
SAMUEL STEA (ITA NT)
41
0
FEDERICO CIAFREI (ITA NT)
422
TADEJ DAJČMAN (LNP)
978
0
SAMUEL DÁVID (SLOVKNT)
422
0
TADEJ DAJČMAN (LNP)
40
0
GIANLUCA GALLO (ITA NT)
978
0
SAMUEL DÁVID (SLOVKNT)
Medalists
1. FEDERICO CIAFREI, ITALY NATIONAL TEAM
2. SAMUEL STEA, ITALY NATIONAL TEAM
3. JOVAN SIMIĆ, Karate Federation of Serbia
3. GIANLUCA GALLO, ITALY NATIONAL TEAM