Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
23. Memorijalni karate cup Slavonski Brod 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
AGE GROUPS
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Mlađi učenici 6,7 g.
KATA-Mlađe učenice 6,7 g.
KATA-Mlađi učenici 8,9 g.
KATA-Mlađe učenice 8,9 g.
KATA-Mlađi učenici 8,9 g. (b/ž/n/z)
KATA-Mlađe učenice 8,9 g. (b/ž/n/z)
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Učenici (b/ž/n/z)
KATA-Učenice (b/ž/n/z)
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kata - Mlađi učenici 8,9 g. (bij/žut) (R1)
Kata - Mlađi učenici 8,9 g. (nar/zel) (R2)
Kata - Mlađi učenici 8,9 g. (bij/žut) (R1)
133
0
LUKA ŠKRIPIĆ (KAO)
215
0
LUKA ŽGELA (MAXIVK)
215
0
LUKA ŽGELA (MAXIVK)
447
0
JAN SVOBODA (ESSEKER)
133
0
LUKA ŠKRIPIĆ (KAO)
148
0
MIHAEL BASAR (HRSOKOS)
215
0
LUKA ŽGELA (MAXIVK)
171
0
IVAN MARTINKO (BELIMAN)
447
0
JAN SVOBODA (ESSEKER)
468
0
NATKO MAKOVIČIĆ (KKNG)
383
LUKA SAMAC (0354451)
132
0
LOVRO GLAVAŠIĆ (KAO)
312
0
ARMIN MEHANOVIĆ (WINNER)
203
0
MARKO BARUNČIĆ (MAXIVK)
173
0
FILIP KOČIŠ (BELIMAN)
214
0
TOMISLAV GALIĆ (MAXIVK)
285
0
YOUNIS YASIN (VUKOVAR)
384
MATEO MARKOVIĆ (0354451)
148
0
MIHAEL BASAR (HRSOKOS)
215
0
LUKA ŽGELA (MAXIVK)
447
0
JAN SVOBODA (ESSEKER)
383
0
LUKA SAMAC (0354451)
312
0
ARMIN MEHANOVIĆ (WINNER)
173
0
FILIP KOČIŠ (BELIMAN)
285
0
YOUNIS YASIN (VUKOVAR)
384
0
MATEO MARKOVIĆ (0354451)
148
0
MIHAEL BASAR (HRSOKOS)
447
0
JAN SVOBODA (ESSEKER)
312
0
ARMIN MEHANOVIĆ (WINNER)
285
0
YOUNIS YASIN (VUKOVAR)
148
0
MIHAEL BASAR (HRSOKOS)
312
0
ARMIN MEHANOVIĆ (WINNER)
173
0
FILIP KOČIŠ (BELIMAN)
132
0
LOVRO GLAVAŠIĆ (KAO)
285
0
YOUNIS YASIN (VUKOVAR)
173
0
FILIP KOČIŠ (BELIMAN)
Medalists
1. MIHAEL BASAR, Hrvatski sokol Osijek
2. ARMIN MEHANOVIĆ, KK " Winner" Tuzla
3. JAN SVOBODA, Karate klub Esseker
3. YOUNIS YASIN, Vukovar`91