Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
23. Memorijalni karate cup Slavonski Brod 2016
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
KLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
BELI MANASTIR 98
Beogradski karate saveza
BUSHIDO
ĐURĐEVAC
FORTITER (Kaštela)
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
Hrvatski sokol Osijek
IPON ZAGREB
IVANEC
KAPTOL
Karate Akademija Osijek
KARATE KLUB "VINKOVCI"
Karate klub Esseker
Karate LZ Pinzgau
KBS TIGAR KOSTAJNICA BIH
KK " Winner" Tuzla
KK DO - Tuzla
KK Grobničan
KK JADRAN
KRK CROATIA
KS USK BIH
LJUBUŠKI
Max Ivankovo
Međimurje
Metal - Jurdani
Mladost
Nova Gradiška
OBI Kaštela
OPATIJA
PODRAVSKI SOKOL
PORTO TOLERO
SAMOBOR
Shotokan - Darda
SISAK
Slavonski Brod
SLOBODA
Slovak Karate Union
Slovak National Team
SPORTSLIFE
SUSEDGRAD
TUZLA
VELIKA GORICA
VIKTORIA
Virovitica
Vukovar`91
ZAMET
TEŽA/LETO
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34 (A3)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -38 (A4)
Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (C2)
Kumite - Učenici 10,11 g. -38 (C3)
Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (C6)
Kumite - Učenice 10.11 g. -40 (D3)
Kumite - Učenice 10.11 g. +44 (D5)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (E2)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -57 (G2)
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54 (H3)
Kumite - Juniori 16,17 g.-55 (J1)
Kumite - Juniori 16,17 g.+76 (J5)
Kumite - Juniorke 16,17 g.+59 (K4)
Kumite - Seniori 18+ g.-60 (L1)
Kumite - Seniori 18+ g.-67 (L2)
Kumite - Seniori 18+ g.-75 (L3)
Kata - Mlađe učenice 8,9 g. (P2)
Kata - Mlađi učenici 8,9 g. (bij/žut) (R1)
Kata - Mlađe učenice 8,9 g. (bij/žut) (S1)
Kata - Mlađe učenice 8,9 g. (nar/zel) (S2)
Kata - Učenice (P3)
Kata - Učenici (bij/žut) (R3)
Kata - Učenice (bij/žut) (S3)
Kata - Učenice (nar/zel) (S4)
Kata - Mlađe kadetkinje (P4)
Kata - Kadeti (O5)
Kata - Kadetkinje (P5)
Kata - Juniori (O6)
Kata - Seniori (O7)
Kata - Mlađe kadetkinje (P4)
21
0
ANA IMROVIĆ (0354451)
293
0
EMA ŠTALMAJER (VUKOVAR)
21
0
ANA IMROVIĆ (0354451)
87
0
ZOE STOBER (ESSEKER)
21
0
ANA IMROVIĆ (0354451)
326
0
IVANA ĐURĐEVIĆ (BOEGRKS)
293
EMA ŠTALMAJER (VUKOVAR)
471
0
IVKA HODAK (0354451)
87
0
ZOE STOBER (ESSEKER)
164
NIKA TUTIĆ (333CR)
24
0
LUCIJA OPAČAK (0354451)
445
0
MAJA SKRENKOVIĆ (ESSEKER)
300
EMA PENDIĆ (VUKOVAR)
72
0
MATEA EĆIMOVIĆ (0354451)
393
0
MIA PERVAN (VKŽEPČE)
345
0
IVANA MILENKOVIĆ (BOEGRKS)
524
0
PETRA NEDELJKO (MEĐIMUR)
326
0
IVANA ĐURĐEVIĆ (BOEGRKS)
293
0
EMA ŠTALMAJER (VUKOVAR)
87
0
ZOE STOBER (ESSEKER)
164
0
NIKA TUTIĆ (333CR)
24
0
LUCIJA OPAČAK (0354451)
300
0
EMA PENDIĆ (VUKOVAR)
72
0
MATEA EĆIMOVIĆ (0354451)
345
0
IVANA MILENKOVIĆ (BOEGRKS)
326
0
IVANA ĐURĐEVIĆ (BOEGRKS)
87
0
ZOE STOBER (ESSEKER)
300
0
EMA PENDIĆ (VUKOVAR)
72
0
MATEA EĆIMOVIĆ (0354451)
326
0
IVANA ĐURĐEVIĆ (BOEGRKS)
72
0
MATEA EĆIMOVIĆ (0354451)
345
0
IVANA MILENKOVIĆ (BOEGRKS)
393
0
MIA PERVAN (VKŽEPČE)
300
0
EMA PENDIĆ (VUKOVAR)
393
0
MIA PERVAN (VKŽEPČE)
Dobitniki medalj
1. MATEA EĆIMOVIĆ, Slavonski Brod
2. IVANA ĐURĐEVIĆ, Beogradski karate saveza
3. ZOE STOBER, Karate klub Esseker
3. MIA PERVAN, VIKTORIA