Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
23. Memorijalni karate cup Slavonski Brod 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
BELI MANASTIR 98
Beogradski karate saveza
BUSHIDO
ĐURĐEVAC
FORTITER (Kaštela)
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
Hrvatski sokol Osijek
IPON ZAGREB
IVANEC
KAPTOL
Karate Akademija Osijek
KARATE KLUB "VINKOVCI"
Karate klub Esseker
Karate LZ Pinzgau
KBS TIGAR KOSTAJNICA BIH
KK " Winner" Tuzla
KK DO - Tuzla
KK Grobničan
KK JADRAN
KRK CROATIA
KS USK BIH
LJUBUŠKI
Max Ivankovo
Međimurje
Metal - Jurdani
Mladost
Nova Gradiška
OBI Kaštela
OPATIJA
PODRAVSKI SOKOL
PORTO TOLERO
SAMOBOR
Shotokan - Darda
SISAK
Slavonski Brod
SLOBODA
Slovak Karate Union
Slovak National Team
SPORTSLIFE
SUSEDGRAD
TUZLA
VELIKA GORICA
VIKTORIA
Virovitica
Vukovar`91
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34 (A3)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -38 (A4)
Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (C2)
Kumite - Učenici 10,11 g. -38 (C3)
Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (C6)
Kumite - Učenice 10.11 g. -40 (D3)
Kumite - Učenice 10.11 g. +44 (D5)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (E2)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -57 (G2)
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54 (H3)
Kumite - Juniori 16,17 g.-55 (J1)
Kumite - Juniori 16,17 g.+76 (J5)
Kumite - Juniorke 16,17 g.+59 (K4)
Kumite - Seniori 18+ g.-60 (L1)
Kumite - Seniori 18+ g.-67 (L2)
Kumite - Seniori 18+ g.-75 (L3)
Kata - Mlađe učenice 8,9 g. (P2)
Kata - Mlađi učenici 8,9 g. (bij/žut) (R1)
Kata - Mlađe učenice 8,9 g. (bij/žut) (S1)
Kata - Mlađe učenice 8,9 g. (nar/zel) (S2)
Kata - Učenice (P3)
Kata - Učenici (bij/žut) (R3)
Kata - Učenice (bij/žut) (S3)
Kata - Učenice (nar/zel) (S4)
Kata - Mlađe kadetkinje (P4)
Kata - Kadeti (O5)
Kata - Kadetkinje (P5)
Kata - Juniori (O6)
Kata - Seniori (O7)
Kata - Kadeti (O5)
38
0
STEVANOVIC SLAVEN (PINZGAU)
339
0
UROŠ SUBOTA (BOEGRKS)
339
0
UROŠ SUBOTA (BOEGRKS)
305
0
ALEN RUBČIĆ (VUKOVAR)
38
0
STEVANOVIC SLAVEN (PINZGAU)
20
0
MIHAEL EĆIMOVIĆ (0354451)
339
UROŠ SUBOTA (BOEGRKS)
305
ALEN RUBČIĆ (VUKOVAR)
328
DRAGAN BAUNOK (BOEGRKS)
39
SLADJAN STEVANOVIC (PINZGAU)
319
IGOR VUKADINOVIĆ (BOEGRKS)
306
IVAN DRAGANIĆ (VUKOVAR)
340
BORIS KASPORSKI (BOEGRKS)
20
0
MIHAEL EĆIMOVIĆ (0354451)
339
0
UROŠ SUBOTA (BOEGRKS)
305
0
ALEN RUBČIĆ (VUKOVAR)
328
0
DRAGAN BAUNOK (BOEGRKS)
39
0
SLADJAN STEVANOVIC (PINZGAU)
319
0
IGOR VUKADINOVIĆ (BOEGRKS)
306
0
IVAN DRAGANIĆ (VUKOVAR)
340
0
BORIS KASPORSKI (BOEGRKS)
20
0
MIHAEL EĆIMOVIĆ (0354451)
305
0
ALEN RUBČIĆ (VUKOVAR)
319
0
IGOR VUKADINOVIĆ (BOEGRKS)
340
0
BORIS KASPORSKI (BOEGRKS)
20
0
MIHAEL EĆIMOVIĆ (0354451)
340
0
BORIS KASPORSKI (BOEGRKS)
306
IVAN DRAGANIĆ (VUKOVAR)
319
0
IGOR VUKADINOVIĆ (BOEGRKS)
306
0
IVAN DRAGANIĆ (VUKOVAR)
Medalists
1. MIHAEL EĆIMOVIĆ, Slavonski Brod
2. BORIS KASPORSKI, Beogradski karate saveza
3. UROŠ SUBOTA, Beogradski karate saveza
3. IGOR VUKADINOVIĆ, Beogradski karate saveza