Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
23. Memorijalni karate cup Slavonski Brod 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
BELI MANASTIR 98
Beogradski karate saveza
BUSHIDO
ĐURĐEVAC
FORTITER (Kaštela)
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
Hrvatski sokol Osijek
IPON ZAGREB
IVANEC
KAPTOL
Karate Akademija Osijek
KARATE KLUB "VINKOVCI"
Karate klub Esseker
Karate LZ Pinzgau
KBS TIGAR KOSTAJNICA BIH
KK " Winner" Tuzla
KK DO - Tuzla
KK Grobničan
KK JADRAN
KRK CROATIA
KS USK BIH
LJUBUŠKI
Max Ivankovo
Međimurje
Metal - Jurdani
Mladost
Nova Gradiška
OBI Kaštela
OPATIJA
PODRAVSKI SOKOL
PORTO TOLERO
SAMOBOR
Shotokan - Darda
SISAK
Slavonski Brod
SLOBODA
Slovak Karate Union
Slovak National Team
SPORTSLIFE
SUSEDGRAD
TUZLA
VELIKA GORICA
VIKTORIA
Virovitica
Vukovar`91
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kata - Mlađi učenici 8,9 g. (bij/žut) (R1)
Kata - Mlađi učenici 8,9 g. (nar/zel) (R2)
Kata - Mlađe učenice 8,9 g. (bij/žut) (S1)
Kata - Mlađe učenice 8,9 g. (nar/zel) (S2)
Kata - Učenici (bij/žut) (R3)
Kata - Učenici (nar/zel) (R4)
Kata - Učenice (nar/zel) (S4)
Kata - Učenice (nar/zel) (S4)
317
ASJA MEVKIĆ (WINNER)
317
0
ASJA MEVKIĆ (WINNER)
258
0
MAJA JAHIC (WINNER)
258
0
MAJA JAHIC (WINNER)
175
0
IVA KATALINIĆ (BELIMAN)
153
ANJA RADULOVIĆ (333CR)
317
ASJA MEVKIĆ (WINNER)
161
LUCIJA POSAVEC (333CR)
251
0
AJLA BOŠNJIĆ (WINNER)
168
0
DOROTEA LEMUND (BELIMAN)
160
LANA HORVAT (333CR)
35
VALENTINA MIHAJLOVIĆ (0354451)
277
DOROTEA PLAVŠIĆ (VUKOVAR)
258
0
MAJA JAHIC (WINNER)
153
0
ANJA RADULOVIĆ (333CR)
317
0
ASJA MEVKIĆ (WINNER)
161
0
LUCIJA POSAVEC (333CR)
251
0
AJLA BOŠNJIĆ (WINNER)
160
0
LANA HORVAT (333CR)
35
0
VALENTINA MIHAJLOVIĆ (0354451)
277
0
DOROTEA PLAVŠIĆ (VUKOVAR)
258
0
MAJA JAHIC (WINNER)
161
0
LUCIJA POSAVEC (333CR)
160
0
LANA HORVAT (333CR)
277
0
DOROTEA PLAVŠIĆ (VUKOVAR)
161
0
LUCIJA POSAVEC (333CR)
160
0
LANA HORVAT (333CR)
251
AJLA BOŠNJIĆ (WINNER)
277
0
DOROTEA PLAVŠIĆ (VUKOVAR)
251
0
AJLA BOŠNJIĆ (WINNER)
Medalists
1. LANA HORVAT, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
2. LUCIJA POSAVEC, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. MAJA JAHIC, KK " Winner" Tuzla
3. DOROTEA PLAVŠIĆ, Vukovar`91