Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
23. Memorijalni karate cup Slavonski Brod 2016
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
BELI MANASTIR 98
Beogradski karate saveza
BUSHIDO
ĐURĐEVAC
FORTITER (Kaštela)
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
Hrvatski sokol Osijek
IPON ZAGREB
IVANEC
KAPTOL
Karate Akademija Osijek
KARATE KLUB "VINKOVCI"
Karate klub Esseker
Karate LZ Pinzgau
KBS TIGAR KOSTAJNICA BIH
KK " Winner" Tuzla
KK DO - Tuzla
KK Grobničan
KK JADRAN
KRK CROATIA
KS USK BIH
LJUBUŠKI
Max Ivankovo
Međimurje
Metal - Jurdani
Mladost
Nova Gradiška
OBI Kaštela
OPATIJA
PODRAVSKI SOKOL
PORTO TOLERO
SAMOBOR
Shotokan - Darda
SISAK
Slavonski Brod
SLOBODA
Slovak Karate Union
Slovak National Team
SPORTSLIFE
SUSEDGRAD
TUZLA
VELIKA GORICA
VIKTORIA
Virovitica
Vukovar`91
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34 (A3)
Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (C4)
Kumite - Učenice 10.11 g. -32 (D1)
Kumite - Učenice 10.11 g. -36 (D2)
Kumite - Učenice 10.11 g. -40 (D3)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -36 (E1)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -48 (E4)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -52 (E5)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -57 (E6)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. +57 (E7)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -50 (F3)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -55 (F4)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -52 (G1)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -57 (G2)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -63 (G3)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -70 (G4)
Kumite - Kadeti 14,15 g. +70 (G5)
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -47 (H1)
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -54 (H2)
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54 (H3)
Kumite - Juniori 16,17 g.-68 (J3)
Kumite - Juniori 16,17 g.+76 (J5)
Kumite - Seniorke 18+ g.-68 (M4)
Kata - Mlađi učenici (6,7 g.) (O1)
Kata - Mlađe učenice 8,9 g. (P2)
Kata - Učenici (O3)
Kata - Učenice (P3)
Kata - Mlađi kadeti (O4)
Kata - Mlađe kadetkinje (P4)
Kata - Kadeti (O5)
Kata - Kadetkinje (P5)
Kata - Juniori (O6)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34 (A3)
353
0
STEFAN MILUNOVIĆ (BOEGRKS)
150
0
JAKOB ĐEBRO (VIROVTC)
353
0
STEFAN MILUNOVIĆ (BOEGRKS)
71
0
JOSIP ANDRIJANIĆ (0354451)
150
0
JAKOB ĐEBRO (VIROVTC)
379
0
FRAN ZVONAR (PODRSOK)
459
0
SEBASTIJAN MESAROV (DURDEVA)
131
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
202
LUKA ŽGELA (MAXIVK)
71
0
JOSIP ANDRIJANIĆ (0354451)
150
0
JAKOB ĐEBRO (VIROVTC)
131
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
202
0
LUKA ŽGELA (MAXIVK)
71
0
JOSIP ANDRIJANIĆ (0354451)
131
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
202
0
LUKA ŽGELA (MAXIVK)
459
0
SEBASTIJAN MESAROV (DURDEVA)
Osvajači medalja
1. JOSIP ANDRIJANIĆ, Slavonski Brod
2. LEON BURŠIĆ, OPATIJA
3. STEFAN MILUNOVIĆ, Beogradski karate saveza
3. SEBASTIJAN MESAROV, ĐURĐEVAC