Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
23. Memorijalni karate cup Slavonski Brod 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
BELI MANASTIR 98
Beogradski karate saveza
BUSHIDO
ĐURĐEVAC
FORTITER (Kaštela)
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
Hrvatski sokol Osijek
IPON ZAGREB
IVANEC
KAPTOL
Karate Akademija Osijek
KARATE KLUB "VINKOVCI"
Karate klub Esseker
Karate LZ Pinzgau
KBS TIGAR KOSTAJNICA BIH
KK " Winner" Tuzla
KK DO - Tuzla
KK Grobničan
KK JADRAN
KRK CROATIA
KS USK BIH
LJUBUŠKI
Max Ivankovo
Međimurje
Metal - Jurdani
Mladost
Nova Gradiška
OBI Kaštela
OPATIJA
PODRAVSKI SOKOL
PORTO TOLERO
SAMOBOR
Shotokan - Darda
SISAK
Slavonski Brod
SLOBODA
Slovak Karate Union
Slovak National Team
SPORTSLIFE
SUSEDGRAD
TUZLA
VELIKA GORICA
VIKTORIA
Virovitica
Vukovar`91
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34 (A3)
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -28 (B1)
Kumite - Učenici 10,11 g. -38 (C3)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -36 (E1)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. +57 (E7)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40 (F1)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -45 (F2)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -50 (F3)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -70 (G4)
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -47 (H1)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34 (A3)
353
0
STEFAN MILUNOVIĆ (BOEGRKS)
150
0
JAKOB ĐEBRO (VIROVTC)
353
0
STEFAN MILUNOVIĆ (BOEGRKS)
71
0
JOSIP ANDRIJANIĆ (0354451)
150
0
JAKOB ĐEBRO (VIROVTC)
379
0
FRAN ZVONAR (PODRSOK)
459
0
SEBASTIJAN MESAROV (DURDEVA)
131
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
202
LUKA ŽGELA (MAXIVK)
71
0
JOSIP ANDRIJANIĆ (0354451)
150
0
JAKOB ĐEBRO (VIROVTC)
131
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
202
0
LUKA ŽGELA (MAXIVK)
71
0
JOSIP ANDRIJANIĆ (0354451)
131
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
202
0
LUKA ŽGELA (MAXIVK)
459
0
SEBASTIJAN MESAROV (DURDEVA)
Medalists
1. JOSIP ANDRIJANIĆ, Slavonski Brod
2. LEON BURŠIĆ, OPATIJA
3. STEFAN MILUNOVIĆ, Beogradski karate saveza
3. SEBASTIJAN MESAROV, ĐURĐEVAC