Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
24. GRAND PRIX CROATIA
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-U 21 (muški)
KUMITE-U 21 (ženski)
KUMITE-Seniori
KATA-Cicibani
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Cicibanke
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađekadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Mlađi seniori
KATA-Mlađe seniorke
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA TEAM-Juniori
KATA TEAM-Juniorke
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA TEAM-Učenici
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi učenici
KATA TEAM-Mlađe učenice
KATA PP (muški)
KATA PP (žene)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Mlađi kadeti -36
Kumite - Mlađi kadeti -41
Kumite - Mlađi kadeti -45
Kumite - Mlađi kadeti -48
Kumite - Mlađi kadeti -52
Kumite - Mlađi kadeti -57
Kumite - Mlađi kadeti +57
Kumite - Mlađi kadeti -36
395
FRANJO RAJAKOVIĆ (STIJENA)
6148
395
0
FRANJO RAJAKOVIĆ (STIJENA)
1535
0
FILIP BEBEK (LJU)
6138
1028
0
ITAI SCHWABE (ISRAEL)
1535
0
FILIP BEBEK (LJU)
1455
ALFIO QUACECI (GLCFIJL)
395
FRANJO RAJAKOVIĆ (STIJENA)
631
ABDURAHIM IDRIZI (FORCAMK)
6139
1728
0
ANDREJ TVRDOŇ (SVK)
1536
0
JAKOV BEBEK (LJU)
1072
SEBASTJAN ČERNELA (RADENCI)
397
LUKAS VOUNASIS (STIJENA)
303
NOA BELIĆ (SENSEI)
6140
1535
0
FILIP BEBEK (LJU)
1455
0
ALFIO QUACECI (GLCFIJL)
6141
395
0
FRANJO RAJAKOVIĆ (STIJENA)
631
0
ABDURAHIM IDRIZI (FORCAMK)
6142
1536
0
JAKOV BEBEK (LJU)
1072
0
SEBASTJAN ČERNELA (RADENCI)
6143
397
0
LUKAS VOUNASIS (STIJENA)
303
0
NOA BELIĆ (SENSEI)
6144
1535
0
FILIP BEBEK (LJU)
631
0
ABDURAHIM IDRIZI (FORCAMK)
6145
1536
0
JAKOV BEBEK (LJU)
397
0
LUKAS VOUNASIS (STIJENA)
6150
631
0
ABDURAHIM IDRIZI (FORCAMK)
1536
0
JAKOV BEBEK (LJU)
6147
1072
0
SEBASTJAN ČERNELA (RADENCI)
1728
0
ANDREJ TVRDOŇ (SVK)
6149
397
0
LUKAS VOUNASIS (STIJENA)
1728
0
ANDREJ TVRDOŇ (SVK)
Medalists
1. ABDURAHIM IDRIZI, FORCA SKOPJE
2. JAKOV BEBEK, LJUBUŠKI
3. FRANJO RAJAKOVIĆ, STIJENA
3. ANDREJ TVRDOŇ, Sport School Karate Bratislava