Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
24. GRAND PRIX CROATIA
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
AGE GROUPS
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-U 21 (muški)
KUMITE-U 21 (ženski)
KUMITE-Seniori
KATA-Cicibani
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Cicibanke
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađekadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Mlađi seniori
KATA-Mlađe seniorke
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA TEAM-Juniori
KATA TEAM-Juniorke
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA TEAM-Učenici
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi učenici
KATA TEAM-Mlađe učenice
KATA PP (muški)
KATA PP (žene)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Kadetkinje -47
Kumite - Kadetkinje -54
Kumite - Kadetkinje +54
Kumite - Kadetkinje -54
1.5069
800
0
SARAH HRNKOVÁ (SLOVKNT)
509
0
ADALINA ŠAKANOVIĆ (REGEN.)
1.5071
800
0
SARAH HRNKOVÁ (SLOVKNT)
1193
0
GIULIA CORNOLO (GLCFIJL)
1.5073
1193
0
GIULIA CORNOLO (GLCFIJL)
916
0
ELEONORA LANZONE (GLCFIJL)
1.5075
916
0
ELEONORA LANZONE (GLCFIJL)
1037
0
GIULIA ANGELUCCI (GLCFIJL)
1.5030
1236
0
BARBARA KRASIĆ (FORTITE)
1368
0
ANA PARAĆ (KK CENT)
1754
BELMA BEĆIROVIĆ (ORKKA)
1.5031
1037
0
GIULIA ANGELUCCI (GLCFIJL)
1526
0
SADEA BEĆIROVIĆ (SUSEDGR)
1282
LENKA KULJIŠ (ZANSHIN)
1.5032
1316
0
MANUELA ZANI (GLCFIJL)
2029
0
TEODORA GOLJA (SRBJNTM)
435
ENELA ŠEČIĆ (RASIDBU)
1192
ANNA BRAVO (GLCFIJL)
1896
KSENIJA MILIČKOVIĆ (MNE)
1.5033
1131
0
IVET GORANOVA (BULGARI)
800
0
SARAH HRNKOVÁ (SLOVKNT)
509
ADALINA ŠAKANOVIĆ (REGEN.)
1193
GIULIA CORNOLO (GLCFIJL)
1041
MILI PESAHOVICH (ISRAEL)
1.5034
916
0
ELEONORA LANZONE (GLCFIJL)
921
0
SAJRA MORINA (FORCAMK)
925
NINA ZUPANČIČ (BREZICE)
470
GABRIJELA BEGIĆ (ŠIROKI)
569
PETRA BRLEČIĆ (IVANEC)
1.5035
1237
0
JELENA PEHAR (FORTITE)
627
0
ZSÓFIA BENKŐ (MTK-BUD)
1566
BELMA OMEROVIĆ (TUZ)
1194
ALICE MAINARDI (GLCFIJL)
1280
KLARA GRIZELJ (ZANSHIN)
1.5036
708
0
NICOLE MORABITO (GLCFIJL)
1850
0
SOFIJA SIMOVIĆ (SRBJNTM)
1751
ALINA KORNISHOVA (BKK)
756
SOFIA MINARDI (TOSCANA)
757
IVANA FIDLER (OBI KAŠ)
1.5037
1483
0
MANGIACAPRA ALESSANDRA (ITA NT)
2028
0
MILICA EKMEČIĆ (SRBJNTM)
1808
NIKOLINA DUJMOVIĆ (NERETVA)
1516
LINDA RIZZATO (GLCFIJL)
1033
MICHEL TUROVSKI (ISRAEL)
1.5038
1780
0
SERENA RIZZI (GLCFIJL)
58
0
RENATA ARABLI (ANKF)
229
MANCA KOMAC (ŠDGORIC)
148
ANĐELA SOLDO (B&H)
567
MELANIJA HRGAREK (IVANEC)
1.5039
1368
0
ANA PARAĆ (KK CENT)
1754
0
BELMA BEĆIROVIĆ (ORKKA)
1.5040
1037
0
GIULIA ANGELUCCI (GLCFIJL)
1282
0
LENKA KULJIŠ (ZANSHIN)
1.5041
1316
0
MANUELA ZANI (GLCFIJL)
435
0
ENELA ŠEČIĆ (RASIDBU)
1.5042
1192
0
ANNA BRAVO (GLCFIJL)
1896
0
KSENIJA MILIČKOVIĆ (MNE)
1.5043
1131
0
IVET GORANOVA (BULGARI)
509
0
ADALINA ŠAKANOVIĆ (REGEN.)
1.5044
1193
0
GIULIA CORNOLO (GLCFIJL)
1041
0
MILI PESAHOVICH (ISRAEL)
1.5045
916
0
ELEONORA LANZONE (GLCFIJL)
925
0
NINA ZUPANČIČ (BREZICE)
1.5046
470
0
GABRIJELA BEGIĆ (ŠIROKI)
569
0
PETRA BRLEČIĆ (IVANEC)
1.5047
1237
0
JELENA PEHAR (FORTITE)
1566
0
BELMA OMEROVIĆ (TUZ)
1.5048
1194
0
ALICE MAINARDI (GLCFIJL)
1280
0
KLARA GRIZELJ (ZANSHIN)
1.5049
1850
0
SOFIJA SIMOVIĆ (SRBJNTM)
1751
0
ALINA KORNISHOVA (BKK)
1.5050
756
0
SOFIA MINARDI (TOSCANA)
757
0
IVANA FIDLER (OBI KAŠ)
1.5051
1483
0
MANGIACAPRA ALESSANDRA (ITA NT)
1808
0
NIKOLINA DUJMOVIĆ (NERETVA)
1.5052
1516
0
LINDA RIZZATO (GLCFIJL)
1033
0
MICHEL TUROVSKI (ISRAEL)
1.5053
58
0
RENATA ARABLI (ANKF)
229
0
MANCA KOMAC (ŠDGORIC)
1.5054
148
0
ANĐELA SOLDO (B&H)
567
0
MELANIJA HRGAREK (IVANEC)
1.5055
1754
0
BELMA BEĆIROVIĆ (ORKKA)
1037
0
GIULIA ANGELUCCI (GLCFIJL)
1.5056
1316
0
MANUELA ZANI (GLCFIJL)
1896
0
KSENIJA MILIČKOVIĆ (MNE)
1.5057
1131
0
IVET GORANOVA (BULGARI)
1193
0
GIULIA CORNOLO (GLCFIJL)
1.5058
916
0
ELEONORA LANZONE (GLCFIJL)
470
0
GABRIJELA BEGIĆ (ŠIROKI)
1.5059
1237
0
JELENA PEHAR (FORTITE)
1194
0
ALICE MAINARDI (GLCFIJL)
1.5060
1751
0
ALINA KORNISHOVA (BKK)
756
0
SOFIA MINARDI (TOSCANA)
1.5061
1483
0
MANGIACAPRA ALESSANDRA (ITA NT)
1033
0
MICHEL TUROVSKI (ISRAEL)
1.5062
229
0
MANCA KOMAC (ŠDGORIC)
148
0
ANĐELA SOLDO (B&H)
1.5063
1037
0
GIULIA ANGELUCCI (GLCFIJL)
1316
0
MANUELA ZANI (GLCFIJL)
1.5064
1131
0
IVET GORANOVA (BULGARI)
916
0
ELEONORA LANZONE (GLCFIJL)
1.5065
1237
0
JELENA PEHAR (FORTITE)
756
0
SOFIA MINARDI (TOSCANA)
1.5066
1483
0
MANGIACAPRA ALESSANDRA (ITA NT)
229
0
MANCA KOMAC (ŠDGORIC)
1.5067
1037
0
GIULIA ANGELUCCI (GLCFIJL)
1131
0
IVET GORANOVA (BULGARI)
1.5068
1237
0
JELENA PEHAR (FORTITE)
1483
0
MANGIACAPRA ALESSANDRA (ITA NT)
1.5077
1131
0
IVET GORANOVA (BULGARI)
1483
0
MANGIACAPRA ALESSANDRA (ITA NT)
1.5070
1808
0
NIKOLINA DUJMOVIĆ (NERETVA)
2028
0
MILICA EKMEČIĆ (SRBJNTM)
1.5072
1033
0
MICHEL TUROVSKI (ISRAEL)
1808
0
NIKOLINA DUJMOVIĆ (NERETVA)
1.5074
229
0
MANCA KOMAC (ŠDGORIC)
1808
0
NIKOLINA DUJMOVIĆ (NERETVA)
1.5076
1237
0
JELENA PEHAR (FORTITE)
229
0
MANCA KOMAC (ŠDGORIC)
Medalists
1. IVET GORANOVA, BULGARIA
2. MANGIACAPRA ALESSANDRA, ITALY NATIONAL TEAM
3. ELEONORA LANZONE, GLC FIJLKAM
3. MANCA KOMAC, ŠD GORICA