Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
24. GRAND PRIX CROATIA
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-U 21 (muški)
KUMITE-U 21 (ženski)
KUMITE-Seniori
KATA-Cicibani
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Cicibanke
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađekadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Mlađi seniori
KATA-Mlađe seniorke
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA TEAM-Juniori
KATA TEAM-Juniorke
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA TEAM-Učenici
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi učenici
KATA TEAM-Mlađe učenice
KATA PP (muški)
KATA PP (žene)
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Juniorke -48
Kumite - Juniorke -53
Kumite - Juniorke -59
Kumite - Juniorke +59
Kumite - Juniorke -53
855
VERONICA CHELI (GLCFIJL)
1.6176
855
0
VERONICA CHELI (GLCFIJL)
1240
0
JELENA PEHAR (FORTITE)
1.6178
1240
0
JELENA PEHAR (FORTITE)
180
0
ANNA-JOHANNA NILSSON (CENTRUM)
1.6152
65
0
AYTAJ ALIYEVA (ANKF)
1753
0
ALINA KORNISHOVA (BKK)
852
GIORGIA FIDANZA (GLCFIJL)
1.6153
3
0
ELMA GARIBOVIĆ (KK "VŽ")
180
0
ANNA-JOHANNA NILSSON (CENTRUM)
1853
TAMARA PAVLOVIĆ (SRBJNTM)
1.6154
433
0
VAHIDA LIVOREKA (RASIDBU)
1240
0
JELENA PEHAR (FORTITE)
755
SOFIA MINARDI (TOSCANA)
1.6155
855
0
VERONICA CHELI (GLCFIJL)
748
0
MARIJA ČAVKA (OBI KAŠ)
904
MONIKA PENDAROVSKA (MAKPETR)
1.6156
1124
0
ANAMARIJA TOMIĆ (KK BROT)
532
0
BARBARA HABERL (HRASTNI)
266
ELISA MASTRANTUONO (CUSTO)
1.6157
1486
0
FRANCESCA CAVALLARO (ITA NT)
1681
0
NÓRA LAKATOS (BSC.)
1042
MILI PESAHOVICH (ISRAEL)
1.6158
157
0
AJLA MAHMUTOVIĆ (B&H)
784
0
REBEKA VIDOVA (SLOVKNT)
1265
PAULA ANDRIČEVIĆ (BREGANA)
1.6159
1323
0
ALESSIA BACHIS (GLCFIJL)
1205
0
ANA VRETENAR (TAD )
488
NIKA DEŠA (CRO)
1.6160
1753
0
ALINA KORNISHOVA (BKK)
852
0
GIORGIA FIDANZA (GLCFIJL)
1.6161
180
0
ANNA-JOHANNA NILSSON (CENTRUM)
1853
0
TAMARA PAVLOVIĆ (SRBJNTM)
1.6162
1240
0
JELENA PEHAR (FORTITE)
755
0
SOFIA MINARDI (TOSCANA)
1.6163
855
0
VERONICA CHELI (GLCFIJL)
904
0
MONIKA PENDAROVSKA (MAKPETR)
1.6164
1124
0
ANAMARIJA TOMIĆ (KK BROT)
266
0
ELISA MASTRANTUONO (CUSTO)
1.6165
1486
0
FRANCESCA CAVALLARO (ITA NT)
1042
0
MILI PESAHOVICH (ISRAEL)
1.6166
157
0
AJLA MAHMUTOVIĆ (B&H)
1265
0
PAULA ANDRIČEVIĆ (BREGANA)
1.6167
1205
0
ANA VRETENAR (TAD )
488
0
NIKA DEŠA (CRO)
1.6168
852
0
GIORGIA FIDANZA (GLCFIJL)
180
0
ANNA-JOHANNA NILSSON (CENTRUM)
1.6169
1240
0
JELENA PEHAR (FORTITE)
904
0
MONIKA PENDAROVSKA (MAKPETR)
1.6170
1124
0
ANAMARIJA TOMIĆ (KK BROT)
1486
0
FRANCESCA CAVALLARO (ITA NT)
1.6171
157
0
AJLA MAHMUTOVIĆ (B&H)
1205
0
ANA VRETENAR (TAD )
1.6172
180
0
ANNA-JOHANNA NILSSON (CENTRUM)
904
0
MONIKA PENDAROVSKA (MAKPETR)
1.6173
1486
0
FRANCESCA CAVALLARO (ITA NT)
157
0
AJLA MAHMUTOVIĆ (B&H)
1.6180
904
0
MONIKA PENDAROVSKA (MAKPETR)
1486
0
FRANCESCA CAVALLARO (ITA NT)
1.6175
1042
0
MILI PESAHOVICH (ISRAEL)
1681
0
NÓRA LAKATOS (BSC.)
1.6177
1124
0
ANAMARIJA TOMIĆ (KK BROT)
1681
0
NÓRA LAKATOS (BSC.)
1.6179
157
0
AJLA MAHMUTOVIĆ (B&H)
1124
0
ANAMARIJA TOMIĆ (KK BROT)
Osvajači medalja
1. FRANCESCA CAVALLARO, ITALY NATIONAL TEAM
2. MONIKA PENDAROVSKA, MAKPETROL
3. ANNA-JOHANNA NILSSON, Centrum Sportkarate
3. AJLA MAHMUTOVIĆ, Reprezentacija Bosne i Hercegovine