Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
24. GRAND PRIX CROATIA
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-U 21 (muški)
KUMITE-U 21 (ženski)
KUMITE-Seniori
KATA-Cicibani
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Cicibanke
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađekadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Mlađi seniori
KATA-Mlađe seniorke
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA TEAM-Juniori
KATA TEAM-Juniorke
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA TEAM-Učenici
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi učenici
KATA TEAM-Mlađe učenice
KATA PP (muški)
KATA PP (žene)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kata - Mlađe Učenice (XA)
Kata - Mlađe Učenice (XA)
6115
936
0
SAŠA PETKOVIĆ (BREZICE)
1413
0
ISKRA MAJSEC (SAMOBOR)
6117
1413
0
ISKRA MAJSEC (SAMOBOR)
1328
0
MARTINA MESAGLIO (GLCFIJL)
6119
1413
0
ISKRA MAJSEC (SAMOBOR)
920
0
ARTA BUSHI (FORCAMK)
6091
1991
0
IVA SAMOVOJSKA (FINIDA)
763
0
NIKA BEŠLIJA (OBI KAŠ)
6092
1414
0
LARA KRVAVICA (SAMOBOR)
1327
0
ALICE CANDOLO (GLCFIJL)
6093
920
0
ARTA BUSHI (FORCAMK)
95
0
SARA TOMIĆ (BSHDOZG)
479
TEA BULJAN (FOKUS)
6094
1614
0
SONJA RAJKO (FINIDA)
936
0
SAŠA PETKOVIĆ (BREZICE)
1413
ISKRA MAJSEC (SAMOBOR)
6095
1695
0
MARIJA PETRUSEVSKA (7654321)
1328
0
MARTINA MESAGLIO (GLCFIJL)
1273
KARLA ROGOVIĆ (VIROVTC)
6096
1613
0
DAIN HASIPI (FINIDA)
1663
0
AJDA GOLAČ (RUDAR)
6097
1412
0
EMA NEROVČIĆ (SAMOBOR)
2002
0
KATJA SHEIHANI (SBG)
6098
845
0
MARIJA BUNTESKA (7654321)
337
0
EMINA MUJAKIĆ (KKBIHAĆ)
345
JANA ČEBOHIN (OMEGA)
6099
414
0
DANKA STOJKOVA (URBANIN)
1963
0
TEODORA TSANEVA (NIKON)
519
IVKA HODAK (KKNG)
6100
1696
0
ZOJA FEDI (7654321)
1329
0
MIRIAM ZANIN (GLCFIJL)
762
MATEA SALAPIĆ (OBI KAŠ)
6101
763
0
NIKA BEŠLIJA (OBI KAŠ)
1414
0
LARA KRVAVICA (SAMOBOR)
6102
920
0
ARTA BUSHI (FORCAMK)
479
0
TEA BULJAN (FOKUS)
6103
1614
0
SONJA RAJKO (FINIDA)
1413
0
ISKRA MAJSEC (SAMOBOR)
6104
1328
0
MARTINA MESAGLIO (GLCFIJL)
1273
0
KARLA ROGOVIĆ (VIROVTC)
6105
1663
0
AJDA GOLAČ (RUDAR)
2002
0
KATJA SHEIHANI (SBG)
6106
845
0
MARIJA BUNTESKA (7654321)
345
0
JANA ČEBOHIN (OMEGA)
6107
1963
0
TEODORA TSANEVA (NIKON)
519
0
IVKA HODAK (KKNG)
6108
1329
0
MIRIAM ZANIN (GLCFIJL)
762
0
MATEA SALAPIĆ (OBI KAŠ)
6109
1414
0
LARA KRVAVICA (SAMOBOR)
920
0
ARTA BUSHI (FORCAMK)
6110
1614
0
SONJA RAJKO (FINIDA)
1328
0
MARTINA MESAGLIO (GLCFIJL)
6111
1663
0
AJDA GOLAČ (RUDAR)
845
0
MARIJA BUNTESKA (7654321)
6112
1963
0
TEODORA TSANEVA (NIKON)
1329
0
MIRIAM ZANIN (GLCFIJL)
6113
920
0
ARTA BUSHI (FORCAMK)
1614
0
SONJA RAJKO (FINIDA)
6114
845
0
MARIJA BUNTESKA (7654321)
1963
0
TEODORA TSANEVA (NIKON)
6121
1614
0
SONJA RAJKO (FINIDA)
1963
0
TEODORA TSANEVA (NIKON)
6116
519
0
IVKA HODAK (KKNG)
414
0
DANKA STOJKOVA (URBANIN)
6118
1329
0
MIRIAM ZANIN (GLCFIJL)
519
0
IVKA HODAK (KKNG)
6120
845
0
MARIJA BUNTESKA (7654321)
1329
0
MIRIAM ZANIN (GLCFIJL)
Medalists
1. TEODORA TSANEVA, Karate Club Nikon
2. SONJA RAJKO, FINIDA (POREČ)
3. ARTA BUSHI, FORCA SKOPJE
3. MARIJA BUNTESKA, FUNAKOSHI GICHIN