Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
24. GRAND PRIX CROATIA
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
AGE GROUPS
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-U 21 (muški)
KUMITE-U 21 (ženski)
KUMITE-Seniori
KATA-Cicibani
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Cicibanke
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađekadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Mlađi seniori
KATA-Mlađe seniorke
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA TEAM-Juniori
KATA TEAM-Juniorke
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA TEAM-Učenici
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi učenici
KATA TEAM-Mlađe učenice
KATA PP (muški)
KATA PP (žene)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kata - Mlađi kadeti (YC)
Kata - Mlađi kadeti (YC)
700
PAOLO MEZZASOMMA (GLCFIJL)
5098
700
0
PAOLO MEZZASOMMA (GLCFIJL)
104
0
FILIP MAROŠI (BSHDOZG)
5100
104
0
FILIP MAROŠI (BSHDOZG)
1819
0
TOMAŽ HUDALES (SHOVELE)
5102
1819
0
TOMAŽ HUDALES (SHOVELE)
516
0
MARIO RUSSO (NICOLAC)
5064
1553
0
ŽAN AHLIN (KRANJ)
104
0
FILIP MAROŠI (BSHDOZG)
378
LUIGI CATERINO (NICOLAC)
700
PAOLO MEZZASOMMA (GLCFIJL)
632
ABDURAHIM IDRIZI (FORCAMK)
1819
TOMAŽ HUDALES (SHOVELE)
674
MARKO BUNTESKI (7654321)
699
SIOMULIS VANGHELI (GLCFIJL)
1314
DARIUS DUHAN (SVK)
1081
BOR HARTL (KOZJANS)
1956
BÁLINT KERTÉSZ (SPRT-HU)
224
PIER PAOLO DI BENEDETTO (GLCFIJL)
1934
UROŠ SUBOTA (BOEGRKS)
460
LUKA KOŠČEVIĆ (KK KIK)
412
IGOR JOVKOV (URBANIN)
516
MARIO RUSSO (NICOLAC)
117
FARIS MEKANOVIĆ (KKBIHAĆ)
5065
1085
0
JAN HARTL (KOZJANS)
1114
0
MIHAEL EĆIMOVIĆ (0354451)
1678
BÁLINT MÉRŐ (BUDAIXI)
698
TOMMASO CASTELLANI (GLCFIJL)
453
DAMIR BARJAMOVIĆ (SKKU)
459
DORIAN PILJEK (KK KIK)
669
ALEKSANDAR SPASOVSKI (7654321)
701
EDOARDO PICCIONI (GLCFIJL)
36
DINO RUŽNIĆ (KKBIHAĆ)
1822
NEMANJA TOČAKOVIĆ (SHOVELE)
834
ALEN RUBČIĆ (VUKOVAR)
703
ALISON BAUYON (GLCFIJL)
1302
NICOLAS DROPPA (SVK)
553
VITTORIO MARTINA (CHMPCNT)
411
BLAZE KONEVSKI (URBANIN)
377
ANTONIO VENOSA (NICOLAC)
1029
ITAI SCHWABE (ISRAEL)
5066
104
0
FILIP MAROŠI (BSHDOZG)
378
0
LUIGI CATERINO (NICOLAC)
5067
700
0
PAOLO MEZZASOMMA (GLCFIJL)
632
0
ABDURAHIM IDRIZI (FORCAMK)
5068
1819
0
TOMAŽ HUDALES (SHOVELE)
674
0
MARKO BUNTESKI (7654321)
5069
699
0
SIOMULIS VANGHELI (GLCFIJL)
1314
0
DARIUS DUHAN (SVK)
5070
1081
0
BOR HARTL (KOZJANS)
1956
0
BÁLINT KERTÉSZ (SPRT-HU)
5071
224
0
PIER PAOLO DI BENEDETTO (GLCFIJL)
1934
0
UROŠ SUBOTA (BOEGRKS)
5072
460
0
LUKA KOŠČEVIĆ (KK KIK)
412
0
IGOR JOVKOV (URBANIN)
5073
516
0
MARIO RUSSO (NICOLAC)
117
0
FARIS MEKANOVIĆ (KKBIHAĆ)
5074
1114
0
MIHAEL EĆIMOVIĆ (0354451)
1678
0
BÁLINT MÉRŐ (BUDAIXI)
5075
698
0
TOMMASO CASTELLANI (GLCFIJL)
453
0
DAMIR BARJAMOVIĆ (SKKU)
5076
459
0
DORIAN PILJEK (KK KIK)
669
0
ALEKSANDAR SPASOVSKI (7654321)
5077
701
0
EDOARDO PICCIONI (GLCFIJL)
36
0
DINO RUŽNIĆ (KKBIHAĆ)
5078
1822
0
NEMANJA TOČAKOVIĆ (SHOVELE)
834
0
ALEN RUBČIĆ (VUKOVAR)
5079
703
0
ALISON BAUYON (GLCFIJL)
1302
0
NICOLAS DROPPA (SVK)
5080
553
0
VITTORIO MARTINA (CHMPCNT)
411
0
BLAZE KONEVSKI (URBANIN)
5081
377
0
ANTONIO VENOSA (NICOLAC)
1029
0
ITAI SCHWABE (ISRAEL)
5082
104
0
FILIP MAROŠI (BSHDOZG)
632
0
ABDURAHIM IDRIZI (FORCAMK)
5083
1819
0
TOMAŽ HUDALES (SHOVELE)
1314
0
DARIUS DUHAN (SVK)
5084
1081
0
BOR HARTL (KOZJANS)
1934
0
UROŠ SUBOTA (BOEGRKS)
5085
460
0
LUKA KOŠČEVIĆ (KK KIK)
516
0
MARIO RUSSO (NICOLAC)
5086
1678
0
BÁLINT MÉRŐ (BUDAIXI)
698
0
TOMMASO CASTELLANI (GLCFIJL)
5087
669
0
ALEKSANDAR SPASOVSKI (7654321)
701
0
EDOARDO PICCIONI (GLCFIJL)
5088
1822
0
NEMANJA TOČAKOVIĆ (SHOVELE)
703
0
ALISON BAUYON (GLCFIJL)
5089
553
0
VITTORIO MARTINA (CHMPCNT)
1029
0
ITAI SCHWABE (ISRAEL)
5090
632
0
ABDURAHIM IDRIZI (FORCAMK)
1819
0
TOMAŽ HUDALES (SHOVELE)
5091
1081
0
BOR HARTL (KOZJANS)
516
0
MARIO RUSSO (NICOLAC)
5092
1678
0
BÁLINT MÉRŐ (BUDAIXI)
669
0
ALEKSANDAR SPASOVSKI (7654321)
5093
703
0
ALISON BAUYON (GLCFIJL)
553
0
VITTORIO MARTINA (CHMPCNT)
5094
632
0
ABDURAHIM IDRIZI (FORCAMK)
516
0
MARIO RUSSO (NICOLAC)
5095
1678
0
BÁLINT MÉRŐ (BUDAIXI)
703
0
ALISON BAUYON (GLCFIJL)
5104
632
0
ABDURAHIM IDRIZI (FORCAMK)
703
0
ALISON BAUYON (GLCFIJL)
1302
NICOLAS DROPPA (SVK)
5099
1822
0
NEMANJA TOČAKOVIĆ (SHOVELE)
1302
0
NICOLAS DROPPA (SVK)
5101
553
0
VITTORIO MARTINA (CHMPCNT)
1302
0
NICOLAS DROPPA (SVK)
5103
1678
0
BÁLINT MÉRŐ (BUDAIXI)
1302
0
NICOLAS DROPPA (SVK)
Medalists
1. ABDURAHIM IDRIZI, FORCA SKOPJE
2. ALISON BAUYON, GLC FIJLKAM
3. TOMAŽ HUDALES, SHOTOKAN VELENJE
3. BÁLINT MÉRŐ, Budai XI