Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
24. GRAND PRIX CROATIA
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
STAROST
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-U 21 (muški)
KUMITE-U 21 (ženski)
KUMITE-Seniori
KATA-Cicibani
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Cicibanke
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađekadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Mlađi seniori
KATA-Mlađe seniorke
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA TEAM-Juniori
KATA TEAM-Juniorke
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA TEAM-Učenici
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi učenici
KATA TEAM-Mlađe učenice
KATA PP (muški)
KATA PP (žene)
TEŽA/LETO
Kata - Seniori (S2)
Kata - Seniori (S2)
3014
1687
0
PÉTER CZIFFERI (BSC.)
1509
0
MATTIA BUSATO (GLCFIJL)
3016
1509
0
MATTIA BUSATO (GLCFIJL)
2041
0
BOTOND NAGY (ARASHI)
3001
2041
0
BOTOND NAGY (ARASHI)
2035
0
GIOVANNI AMÉDÉO (CHMPBE)
3002
1264
0
IVAN GLAVAŠ (ESSEKER)
634
0
FRANJO MAŠKARIN (PRINCZG)
3003
1687
0
PÉTER CZIFFERI (BSC.)
522
0
JAKUB DEBRECENYI (VŠB)
3004
1509
0
MATTIA BUSATO (GLCFIJL)
199
0
ALDIN HAURDIĆ (FOKUS)
3005
1685
0
SZABOLCS SINDELES (BSC.)
312
0
HRVOJE VIDOVIĆ (KKOS)
3006
2047
0
TOMÁŠ HAJDU (SVK)
633
0
DAMJAN PADOVAN (PRINCZG)
3007
1598
0
TADEJ DAJČMAN (LNP)
635
0
IVAN ERMENC (PRINCZG)
2034
ALEXIS DAVOINE (CHMPBE)
3008
2041
0
BOTOND NAGY (ARASHI)
634
0
FRANJO MAŠKARIN (PRINCZG)
3009
522
0
JAKUB DEBRECENYI (VŠB)
1509
0
MATTIA BUSATO (GLCFIJL)
3010
312
0
HRVOJE VIDOVIĆ (KKOS)
2047
0
TOMÁŠ HAJDU (SVK)
3011
635
0
IVAN ERMENC (PRINCZG)
2034
0
ALEXIS DAVOINE (CHMPBE)
3012
2041
0
BOTOND NAGY (ARASHI)
522
0
JAKUB DEBRECENYI (VŠB)
3013
2047
0
TOMÁŠ HAJDU (SVK)
635
0
IVAN ERMENC (PRINCZG)
3018
522
0
JAKUB DEBRECENYI (VŠB)
635
0
IVAN ERMENC (PRINCZG)
3015
2034
0
ALEXIS DAVOINE (CHMPBE)
1598
0
TADEJ DAJČMAN (LNP)
3017
2047
0
TOMÁŠ HAJDU (SVK)
1598
0
TADEJ DAJČMAN (LNP)
Dobitniki medalj
1. JAKUB DEBRECENYI, VSK VŠB - TU Ostrava
2. IVAN ERMENC, Princ
3. MATTIA BUSATO, GLC FIJLKAM
3. TOMÁŠ HAJDU, Sport School Karate Bratislava