Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
24. Memorijalni karate kup Slavonski Brod 2017
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani 6,7 g.
KATA-Cicibanke 6,7 g.
KATA-Mlađi učenici 8,9 g.
KATA-Mlađe učenice 8,9 g.
KATA-Mlađi učenici 8,9 g. (b/ž/n/z)
KATA-Mlađe učenice 8,9 g. (b/ž/n/z)
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Učenici (b/ž/n/z)
KATA-Učenice (b/ž/n/z)
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -47 (H1)
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -54 (H2)
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54 (H3)
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54 (H3)
70
MILICA RADOVANOVIĆ (POLET-B)
70
0
MILICA RADOVANOVIĆ (POLET-B)
459
0
HALIMA ČAJIĆ (KSTK-A)
349
0
MATEA BAŠIĆ (SISAK)
459
0
HALIMA ČAJIĆ (KSTK-A)
470
ANA BODROŽIĆ SELAK (JADRAN)
347
LUCIA BATTAIA (ZAMET)
70
MILICA RADOVANOVIĆ (POLET-B)
199
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
408
0
AMINA FEJZIĆ (KSTK-A)
177
SARA BLAŽEVIĆ (VIROVTC)
473
DOMINA PAVLOVIĆ (JADRAN)
147
HALIMA CAJIC (ORKKA)
459
0
HALIMA ČAJIĆ (KSTK-A)
470
0
ANA BODROŽIĆ SELAK (JADRAN)
347
0
LUCIA BATTAIA (ZAMET)
70
0
MILICA RADOVANOVIĆ (POLET-B)
408
0
AMINA FEJZIĆ (KSTK-A)
177
0
SARA BLAŽEVIĆ (VIROVTC)
473
0
DOMINA PAVLOVIĆ (JADRAN)
147
0
HALIMA CAJIC (ORKKA)
459
0
HALIMA ČAJIĆ (KSTK-A)
347
0
LUCIA BATTAIA (ZAMET)
408
0
AMINA FEJZIĆ (KSTK-A)
473
0
DOMINA PAVLOVIĆ (JADRAN)
347
0
LUCIA BATTAIA (ZAMET)
408
0
AMINA FEJZIĆ (KSTK-A)
177
0
SARA BLAŽEVIĆ (VIROVTC)
199
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
473
0
DOMINA PAVLOVIĆ (JADRAN)
199
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
Osvajači medalja
1. AMINA FEJZIĆ, Karate savez Tuzlanskog kantona
2. LUCIA BATTAIA, ZAMET
3. HALIMA ČAJIĆ, Karate savez Tuzlanskog kantona
3. ANA FILIPOVIĆ, GLOBUS Čakovec