Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
24. Memorijalni karate kup Slavonski Brod 2017
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
STAROST
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani 6,7 g.
KATA-Cicibanke 6,7 g.
KATA-Mlađi učenici 8,9 g.
KATA-Mlađe učenice 8,9 g.
KATA-Mlađi učenici 8,9 g. (b/ž/n/z)
KATA-Mlađe učenice 8,9 g. (b/ž/n/z)
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Učenici (b/ž/n/z)
KATA-Učenice (b/ž/n/z)
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
TEŽA/LETO
Kata - Mlađi učenici 8,9 g. (bij/žut) (R1)
Kata - Mlađi učenici 8,9 g. (nar/zel) (R2)
Kata - Mlađi učenici 8,9 g. (bij/žut) (R1)
428
FILIP MALOGORSKI (0354451)
428
0
FILIP MALOGORSKI (0354451)
3
0
LEO POTURICA (KKNG)
3
0
LEO POTURICA (KKNG)
434
0
GABRIEL SAJFERT (0354451)
512
NIKOLA ŽIVKOVIĆ (0354451)
4
ROKO SAMAC (KKNG)
428
FILIP MALOGORSKI (0354451)
27
FRANO LOVRIĆ (KKNG)
427
DORIAN SAMAC (0354451)
258
PETAR BUNDALO (HRSOKOS)
426
ADRIAN JAGNJIĆ (0354451)
3
0
LEO POTURICA (KKNG)
512
0
NIKOLA ŽIVKOVIĆ (0354451)
4
0
ROKO SAMAC (KKNG)
428
0
FILIP MALOGORSKI (0354451)
27
0
FRANO LOVRIĆ (KKNG)
427
0
DORIAN SAMAC (0354451)
258
0
PETAR BUNDALO (HRSOKOS)
426
0
ADRIAN JAGNJIĆ (0354451)
3
0
LEO POTURICA (KKNG)
4
0
ROKO SAMAC (KKNG)
27
0
FRANO LOVRIĆ (KKNG)
258
0
PETAR BUNDALO (HRSOKOS)
4
0
ROKO SAMAC (KKNG)
258
0
PETAR BUNDALO (HRSOKOS)
426
ADRIAN JAGNJIĆ (0354451)
27
0
FRANO LOVRIĆ (KKNG)
426
0
ADRIAN JAGNJIĆ (0354451)
Dobitniki medalj
1. PETAR BUNDALO, Hrvatski sokol Osijek
2. ROKO SAMAC, Nova Gradiška
3. FILIP MALOGORSKI, Slavonski Brod
3. FRANO LOVRIĆ, Nova Gradiška
Kata - Mlađi učenici 8,9 g. (nar/zel) (R2)
198
0
NOA NOVOTNI (VIROVTC)
310
0
JOSIP PERKOVIĆ (0354451)
198
0
NOA NOVOTNI (VIROVTC)
354
0
ARMIN MEHANOVIĆ (WINNER)
310
JOSIP PERKOVIĆ (0354451)
440
NATKO MAKOVIČIĆ (KKNG)
76
LUKA ŽGELA (MAXIVK)
354
0
ARMIN MEHANOVIĆ (WINNER)
310
0
JOSIP PERKOVIĆ (0354451)
440
0
NATKO MAKOVIČIĆ (KKNG)
76
0
LUKA ŽGELA (MAXIVK)
354
0
ARMIN MEHANOVIĆ (WINNER)
76
0
LUKA ŽGELA (MAXIVK)
440
NATKO MAKOVIČIĆ (KKNG)
Dobitniki medalj
1. ARMIN MEHANOVIĆ, KK " Winner" Tuzla
2. LUKA ŽGELA, Max Ivankovo
3. NOA NOVOTNI, Virovitica
3. NATKO MAKOVIČIĆ, Nova Gradiška