Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
25. Grand Prix Croatia
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
AGE GROUPS
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-U 21 (muški)
KUMITE-U 21 (ženski)
KUMITE-Seniori
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA-Mlađi seniori
KATA-Mlađe seniorke
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA TEAM-Juniori
KATA TEAM-Juniorke
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi učenici
KATA TEAM-Mlađe učenice
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Mlađi kadeti -36
Kumite - Mlađi kadeti -41
Kumite - Mlađi kadeti -45
Kumite - Mlađi kadeti -48
Kumite - Mlađi kadeti -52
Kumite - Mlađi kadeti -57
Kumite - Mlađi kadeti +57
Kumite - Mlađi kadeti -41
1789
0
LUKA TOMLJANOVIĆ (TUSKNC)
449
0
DINO HIDIĆ (KS USK )
1789
0
LUKA TOMLJANOVIĆ (TUSKNC)
1496
0
ELIA VIANELLO (GLCFIJL)
1789
0
LUKA TOMLJANOVIĆ (TUSKNC)
790
0
MARKO HERCEG (KS USK )
1789
0
LUKA TOMLJANOVIĆ (TUSKNC)
1593
0
ARTURS STEPANOVS (BKK LAT)
449
0
DINO HIDIĆ (KS USK )
1498
0
ARMIN FEJZULI (KK.FATI)
573
0
SERGEJ VUČIĆ (KS USK )
436
0
AWAIS ATMA (ISRAEL)
1496
0
ELIA VIANELLO (GLCFIJL)
1427
0
NEJC SKOTNIK (RADENCI)
1236
0
DOMINIK MURKOVIĆ (KK MS)
964
0
NOA BELIĆ (SENSEI)
790
0
MARKO HERCEG (KS USK )
1267
0
KARLO BOSILJEVAC (KA 1969)
937
0
DARIO SZEL (SAMOBOR)
1781
0
SHTEFAN SHUMAN (BOTTONI)
613
0
NIKITA ORLOVS (IPPON)
1401
0
LOVRO MUDNIĆ (TAD )
938
0
DINO ŠIMUNEC (SAMOBOR)
832
0
FRAN VUKOMANOVIĆ (KK IPON)
1578
0
AMER SABIC (KS USK )
1338
0
FILIP KAFKA (VIROVTC)
1915
0
YAHOR KOMLEU (BKF)
225
0
ROBERTO ZDRAVKOVSKI (7654321)
2061
0
LUKA ŠIMUNDIĆ (JADRAN)
991
0
MATEO MITROVIĆ (BBIOGRD)
514
0
JAKOV FEMBER (STIJENA)
1249
0
IVÓ IGRICZ (BARCSI )
445
0
ALFIO QUACECI (GLCFIJL)
663
0
OLIVER KÜHNEL (SBG)
1528
0
STEFAN ŠORGIĆ (KS USK )
1745
0
STEFAN STOJMIROV (BOTTONI)
1083
0
OLEGS JAKIMECS (SKK)
1604
0
PETAR STANIĆ (BREGANA)
1593
0
ARTURS STEPANOVS (BKK LAT)
449
0
DINO HIDIĆ (KS USK )
573
0
SERGEJ VUČIĆ (KS USK )
1496
0
ELIA VIANELLO (GLCFIJL)
1236
0
DOMINIK MURKOVIĆ (KK MS)
790
0
MARKO HERCEG (KS USK )
937
0
DARIO SZEL (SAMOBOR)
613
0
NIKITA ORLOVS (IPPON)
938
0
DINO ŠIMUNEC (SAMOBOR)
1578
0
AMER SABIC (KS USK )
1915
0
YAHOR KOMLEU (BKF)
2061
0
LUKA ŠIMUNDIĆ (JADRAN)
1249
0
IVÓ IGRICZ (BARCSI )
445
0
ALFIO QUACECI (GLCFIJL)
1528
0
STEFAN ŠORGIĆ (KS USK )
1083
0
OLEGS JAKIMECS (SKK)
1593
0
ARTURS STEPANOVS (BKK LAT)
1496
0
ELIA VIANELLO (GLCFIJL)
790
0
MARKO HERCEG (KS USK )
613
0
NIKITA ORLOVS (IPPON)
938
0
DINO ŠIMUNEC (SAMOBOR)
1915
0
YAHOR KOMLEU (BKF)
445
0
ALFIO QUACECI (GLCFIJL)
1528
0
STEFAN ŠORGIĆ (KS USK )
1593
0
ARTURS STEPANOVS (BKK LAT)
790
0
MARKO HERCEG (KS USK )
938
0
DINO ŠIMUNEC (SAMOBOR)
1528
0
STEFAN ŠORGIĆ (KS USK )
1593
0
ARTURS STEPANOVS (BKK LAT)
938
0
DINO ŠIMUNEC (SAMOBOR)
1578
0
AMER SABIC (KS USK )
832
0
FRAN VUKOMANOVIĆ (KK IPON)
1915
0
YAHOR KOMLEU (BKF)
832
0
FRAN VUKOMANOVIĆ (KK IPON)
1528
0
STEFAN ŠORGIĆ (KS USK )
1915
0
YAHOR KOMLEU (BKF)
Medalists
1. ARTURS STEPANOVS, Baltijas Karate klubs
2. DINO ŠIMUNEC, SAMOBOR
3. LUKA TOMLJANOVIĆ, TUŠKANAC
3. STEFAN ŠORGIĆ, KS USK BIH