Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
25. Grand Prix Croatia
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-U 21 (muški)
KUMITE-U 21 (ženski)
KUMITE-Seniori
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA-Mlađi seniori
KATA-Mlađe seniorke
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA TEAM-Juniori
KATA TEAM-Juniorke
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi učenici
KATA TEAM-Mlađe učenice
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Juniori -55
Kumite - Juniori -61
Kumite - Juniori -68
Kumite - Juniori -76
Kumite - Juniori +76
Kumite - Juniori -55
1152
ERIC DALTIN (GLCFIJL)
1152
0
ERIC DALTIN (GLCFIJL)
692
0
LORENZO TAPINASSI (TOSCANA)
1152
0
ERIC DALTIN (GLCFIJL)
620
0
DANILO GRECO (GLCFIJL)
1897
0
OLEG MELEKHIN (BKF)
2044
0
NENAD DULOVIĆ (MNE)
1717
0
SIMONE GUGLIELMI (GLCFIJL)
877
0
PÁL ÓNÓDI (GOJUKAI)
620
0
DANILO GRECO (GLCFIJL)
23
0
WILL SEBASTIAN (GER)
1817
PANORANO ROBERTO (ITA NT)
692
0
LORENZO TAPINASSI (TOSCANA)
347
0
RONI GEHTBARG (S.I.K)
1696
RAFFAELE VENERUSO (IGEA)
1152
0
ERIC DALTIN (GLCFIJL)
648
0
ANTONIO GRGIĆ (SPRTSLF)
1640
BORNA MAĐAREVIĆ (0354451)
842
0
LUCAS BUSK (DENMARK)
62
0
LUCA SPITZ (KDBCH)
265
ANTONIO DAMOLIDEO (SHIRAI)
343
0
WILLIAM ZANNI (GLCFIJL)
1861
0
FARUK SIJERČIĆ (BIHKF)
1214
BRUNO JELINIĆ (BSHDOZG)
694
0
MARCO PASTORINI (TOSCANA)
30
0
JANNIK FISCHER (GER)
1816
MARCHESE SAMUELE (ITA NT)
1726
0
FEDERICO SERENO (GLCFIJL)
218
0
TIN DUJMOVIĆ (ESSEKER)
1019
DOMINIK IMRICH (SLOVKNT)
1897
0
OLEG MELEKHIN (BKF)
1717
0
SIMONE GUGLIELMI (GLCFIJL)
620
0
DANILO GRECO (GLCFIJL)
1817
0
PANORANO ROBERTO (ITA NT)
692
0
LORENZO TAPINASSI (TOSCANA)
1696
0
RAFFAELE VENERUSO (IGEA)
1152
0
ERIC DALTIN (GLCFIJL)
1640
0
BORNA MAĐAREVIĆ (0354451)
62
0
LUCA SPITZ (KDBCH)
265
0
ANTONIO DAMOLIDEO (SHIRAI)
1861
0
FARUK SIJERČIĆ (BIHKF)
1214
0
BRUNO JELINIĆ (BSHDOZG)
30
0
JANNIK FISCHER (GER)
1816
0
MARCHESE SAMUELE (ITA NT)
218
0
TIN DUJMOVIĆ (ESSEKER)
1019
0
DOMINIK IMRICH (SLOVKNT)
1897
0
OLEG MELEKHIN (BKF)
620
0
DANILO GRECO (GLCFIJL)
692
0
LORENZO TAPINASSI (TOSCANA)
1640
0
BORNA MAĐAREVIĆ (0354451)
62
0
LUCA SPITZ (KDBCH)
1214
0
BRUNO JELINIĆ (BSHDOZG)
1816
0
MARCHESE SAMUELE (ITA NT)
1019
0
DOMINIK IMRICH (SLOVKNT)
620
0
DANILO GRECO (GLCFIJL)
1640
0
BORNA MAĐAREVIĆ (0354451)
62
0
LUCA SPITZ (KDBCH)
1816
0
MARCHESE SAMUELE (ITA NT)
1640
0
BORNA MAĐAREVIĆ (0354451)
1816
0
MARCHESE SAMUELE (ITA NT)
30
JANNIK FISCHER (GER)
1019
0
DOMINIK IMRICH (SLOVKNT)
30
0
JANNIK FISCHER (GER)
62
0
LUCA SPITZ (KDBCH)
1019
0
DOMINIK IMRICH (SLOVKNT)
Osvajači medalja
1. MARCHESE SAMUELE, ITALY NATIONAL TEAM
2. BORNA MAĐAREVIĆ, Slavonski Brod
3. DANILO GRECO, GLC FIJLKAM
3. DOMINIK IMRICH, Slovak National Team