Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
25. Grand Prix Croatia
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
AGE GROUPS
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-U 21 (muški)
KUMITE-U 21 (ženski)
KUMITE-Seniori
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA-Mlađi seniori
KATA-Mlađe seniorke
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA TEAM-Juniori
KATA TEAM-Juniorke
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi učenici
KATA TEAM-Mlađe učenice
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Juniori -55
Kumite - Juniori -61
Kumite - Juniori -68
Kumite - Juniori -76
Kumite - Juniori +76
Kumite - Juniori -61
1977
0
MILJAN CACIC (SRBJNTM)
1727
0
MATTIA LENARDUZZI (DEFENCE)
1977
0
MILJAN CACIC (SRBJNTM)
530
0
SALVATI AUGUSTO (OKR)
530
0
SALVATI AUGUSTO (OKR)
1819
0
ROBERTO FERRAIOLO (ITA NT)
530
0
SALVATI AUGUSTO (OKR)
1862
0
STEFAN ILIĆ (BIHKF)
880
0
LUKA KONDIĆ (BSHDOZG)
1977
0
MILJAN CACIC (SRBJNTM)
1727
0
MATTIA LENARDUZZI (DEFENCE)
40
0
AKRAM FATHALLA (ALEX11)
530
0
SALVATI AUGUSTO (OKR)
960
0
DANIJEL PAMIĆ (SENSEI)
1707
ALESSIO DELLI SANTI (GLCFIJL)
322
0
OGNJEN PAVIČIĆ (ENERGIJ)
130
0
URI LEVINSHTEIN (ISRAEL)
1158
NICOLA CAVASIN (GLCFIJL)
1819
0
ROBERTO FERRAIOLO (ITA NT)
940
0
DORIJAN ROMIC (SAMOBOR)
1711
IAPADRE LORENZO (GLCFIJL)
1435
0
LUKA KVAS (DKCELJE)
2045
0
LUKA CVIJOVIĆ (MNE)
1720
0
SIMONE PALAZZO (GLCFIJL)
1899
0
ARTUR DZIHILEU (BKF)
1818
0
MARINO GIOVANNI (ITA NT)
2116
0
MATEJ HAJDU (SLOVKNT)
853
GIOVANNI ROMANO (GLCFIJL)
1862
0
STEFAN ILIĆ (BIHKF)
170
0
SULTAN IHAYEV (ISRAEL)
1724
MATTIA GRANATIERO (GLCFIJL)
1735
0
SAMUELE SAVIOZZI (TOSCANA)
1274
0
KRISTIAN ATANASOV (TEAM BG)
1646
RIČARDS REINHAUS (BKK LAT)
809
0
DOMINIK BENČAN (TAD )
1978
0
MILJAN CVETKOVIĆ (SRBJNTM)
223
0
MATTIA LENARDUZZI (DEFENCE)
94
0
JORDAN NEVES (F.L.A.M)
1094
0
SOUFIANE TAHIRI (PULEO)
1020
0
DENIS RIEDL (SLOVKNT)
429
LUCA SCALA (GLCFIJL)
316
0
NIKOLA MORAVAC (ENERGIJ)
146
0
DANIEL GILLER (ISRAEL)
373
MARIO LUCA RIOLO (GLCFIJL)
591
0
ROSARIO RUGGIERO (SHIRAI)
1294
0
VALENTIN YORDANOV (TEAM BG)
1157
ALBERTO ROTA (GLCFIJL)
559
0
TIT PRIMOZIC (KOLEKTO)
172
0
YONATAN CALGI (ISRAEL)
796
0
MATTEO CASTI (GLCFIJL)
1898
0
ANDREY TAMASHCHYK (BKF)
1820
0
FRANCESCO PINTO (ITA NT)
58
0
JORDY TIMMERMANS (FUDROER)
1153
MARCO MOGNATO (GLCFIJL)
1065
0
HUSE AJDINOVIĆ (KS USK )
339
0
VOVA KOTOV (SPORT)
597
NICOLO LO CAMPO (GLCFIJL)
1105
0
RICCARDO SILVESTRO (FITNESS)
1287
0
VASIL RIVOV (TEAM BG)
878
RICHARD DOLEZSAL (GOJUKAI)
880
0
LUKA KONDIĆ (BSHDOZG)
1727
0
MATTIA LENARDUZZI (DEFENCE)
530
0
SALVATI AUGUSTO (OKR)
1707
0
ALESSIO DELLI SANTI (GLCFIJL)
130
0
URI LEVINSHTEIN (ISRAEL)
1158
0
NICOLA CAVASIN (GLCFIJL)
1819
0
ROBERTO FERRAIOLO (ITA NT)
1711
0
IAPADRE LORENZO (GLCFIJL)
1435
0
LUKA KVAS (DKCELJE)
1899
0
ARTUR DZIHILEU (BKF)
1818
0
MARINO GIOVANNI (ITA NT)
853
0
GIOVANNI ROMANO (GLCFIJL)
1862
0
STEFAN ILIĆ (BIHKF)
1724
0
MATTIA GRANATIERO (GLCFIJL)
1274
0
KRISTIAN ATANASOV (TEAM BG)
1646
0
RIČARDS REINHAUS (BKK LAT)
809
0
DOMINIK BENČAN (TAD )
94
0
JORDAN NEVES (F.L.A.M)
1020
0
DENIS RIEDL (SLOVKNT)
429
0
LUCA SCALA (GLCFIJL)
146
0
DANIEL GILLER (ISRAEL)
373
0
MARIO LUCA RIOLO (GLCFIJL)
591
0
ROSARIO RUGGIERO (SHIRAI)
1157
0
ALBERTO ROTA (GLCFIJL)
559
0
TIT PRIMOZIC (KOLEKTO)
1898
0
ANDREY TAMASHCHYK (BKF)
58
0
JORDY TIMMERMANS (FUDROER)
1153
0
MARCO MOGNATO (GLCFIJL)
339
0
VOVA KOTOV (SPORT)
597
0
NICOLO LO CAMPO (GLCFIJL)
1287
0
VASIL RIVOV (TEAM BG)
878
0
RICHARD DOLEZSAL (GOJUKAI)
880
0
LUKA KONDIĆ (BSHDOZG)
530
0
SALVATI AUGUSTO (OKR)
130
0
URI LEVINSHTEIN (ISRAEL)
1819
0
ROBERTO FERRAIOLO (ITA NT)
1435
0
LUKA KVAS (DKCELJE)
1818
0
MARINO GIOVANNI (ITA NT)
1862
0
STEFAN ILIĆ (BIHKF)
1274
0
KRISTIAN ATANASOV (TEAM BG)
809
0
DOMINIK BENČAN (TAD )
429
0
LUCA SCALA (GLCFIJL)
373
0
MARIO LUCA RIOLO (GLCFIJL)
1157
0
ALBERTO ROTA (GLCFIJL)
1898
0
ANDREY TAMASHCHYK (BKF)
58
0
JORDY TIMMERMANS (FUDROER)
339
0
VOVA KOTOV (SPORT)
1287
0
VASIL RIVOV (TEAM BG)
880
0
LUKA KONDIĆ (BSHDOZG)
1819
0
ROBERTO FERRAIOLO (ITA NT)
1435
0
LUKA KVAS (DKCELJE)
1862
0
STEFAN ILIĆ (BIHKF)
429
0
LUCA SCALA (GLCFIJL)
1157
0
ALBERTO ROTA (GLCFIJL)
1898
0
ANDREY TAMASHCHYK (BKF)
1287
0
VASIL RIVOV (TEAM BG)
880
0
LUKA KONDIĆ (BSHDOZG)
1862
0
STEFAN ILIĆ (BIHKF)
429
0
LUCA SCALA (GLCFIJL)
1287
0
VASIL RIVOV (TEAM BG)
880
0
LUKA KONDIĆ (BSHDOZG)
1287
0
VASIL RIVOV (TEAM BG)
878
0
RICHARD DOLEZSAL (GOJUKAI)
1105
0
RICCARDO SILVESTRO (FITNESS)
339
0
VOVA KOTOV (SPORT)
878
0
RICHARD DOLEZSAL (GOJUKAI)
1898
0
ANDREY TAMASHCHYK (BKF)
339
0
VOVA KOTOV (SPORT)
429
0
LUCA SCALA (GLCFIJL)
1898
0
ANDREY TAMASHCHYK (BKF)
Medalists
1. LUKA KONDIĆ, BUSHIDO
2. VASIL RIVOV, BULGARIAN NATIONAL TEAM
3. STEFAN ILIĆ, Karate savez Bosne i Hercegovine
3. LUCA SCALA, GLC FIJLKAM