Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
25. Grand Prix Croatia
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
STAROST
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-U 21 (muški)
KUMITE-U 21 (ženski)
KUMITE-Seniori
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA-Mlađi seniori
KATA-Mlađe seniorke
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA TEAM-Juniori
KATA TEAM-Juniorke
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi učenici
KATA TEAM-Mlađe učenice
TEŽA/LETO
Kumite - U 21 (ženski) -50
Kumite - U 21 (ženski) -55
Kumite - U 21 (ženski) -61
Kumite - U 21 (ženski) -68
Kumite - U 21 (ženski) +68
Kumite - U 21 (ženski) -61
1954
PETRA SLUNJSKI (TUSKNC)
1954
0
PETRA SLUNJSKI (TUSKNC)
1028
0
MIROSLAVA KOPÚŇOVÁ (SLOVKNT)
1028
0
MIROSLAVA KOPÚŇOVÁ (SLOVKNT)
199
0
TINA MARIĆ (KKHZG)
1028
MIROSLAVA KOPÚŇOVÁ (SLOVKNT)
610
SUMEJJA ŠEJTO (SAMBON)
1954
0
PETRA SLUNJSKI (TUSKNC)
560
0
LUCIJA ŠIPURA (HR.DRAG)
700
VIOLA LALLO (TOSCANA)
199
TINA MARIĆ (KKHZG)
348
TAL BENAROCHE (S.I.K)
1881
0
IVONA ĆAVAR (BIHKF)
117
0
KATI FLORJANČIČ (ŠDGORIC)
1155
SARA BIONDO (GLCFIJL)
2010
JOVANA PREKOVIĆ (SRBJNTM)
2058
PETRA ŽIC (OPATIJA)
317
0
ŽELJANA PEKEZ (ENERGIJ)
1402
0
IVA MARJANOVIĆ (ZAMET)
269
ILENIA MEMOLI (SHIRAI)
1935
RENÁTA GYŐRIVÁNYI (MTK-BUD)
915
KRISTINA ZOVKO (CROHEC)
1740
LEJLA BAŠIĆ (TUZ)
2035
ILARIA ZANGRANDO (MATRIX)
1028
0
MIROSLAVA KOPÚŇOVÁ (SLOVKNT)
610
0
SUMEJJA ŠEJTO (SAMBON)
1954
0
PETRA SLUNJSKI (TUSKNC)
700
0
VIOLA LALLO (TOSCANA)
199
0
TINA MARIĆ (KKHZG)
348
0
TAL BENAROCHE (S.I.K)
117
0
KATI FLORJANČIČ (ŠDGORIC)
1155
0
SARA BIONDO (GLCFIJL)
2010
0
JOVANA PREKOVIĆ (SRBJNTM)
2058
0
PETRA ŽIC (OPATIJA)
317
0
ŽELJANA PEKEZ (ENERGIJ)
269
0
ILENIA MEMOLI (SHIRAI)
1935
0
RENÁTA GYŐRIVÁNYI (MTK-BUD)
915
0
KRISTINA ZOVKO (CROHEC)
1740
0
LEJLA BAŠIĆ (TUZ)
2035
0
ILARIA ZANGRANDO (MATRIX)
1028
0
MIROSLAVA KOPÚŇOVÁ (SLOVKNT)
700
0
VIOLA LALLO (TOSCANA)
199
0
TINA MARIĆ (KKHZG)
117
0
KATI FLORJANČIČ (ŠDGORIC)
2010
0
JOVANA PREKOVIĆ (SRBJNTM)
269
0
ILENIA MEMOLI (SHIRAI)
1935
0
RENÁTA GYŐRIVÁNYI (MTK-BUD)
2035
0
ILARIA ZANGRANDO (MATRIX)
700
0
VIOLA LALLO (TOSCANA)
199
0
TINA MARIĆ (KKHZG)
2010
0
JOVANA PREKOVIĆ (SRBJNTM)
1935
0
RENÁTA GYŐRIVÁNYI (MTK-BUD)
700
0
VIOLA LALLO (TOSCANA)
2010
0
JOVANA PREKOVIĆ (SRBJNTM)
2058
PETRA ŽIC (OPATIJA)
269
0
ILENIA MEMOLI (SHIRAI)
2058
0
PETRA ŽIC (OPATIJA)
1935
0
RENÁTA GYŐRIVÁNYI (MTK-BUD)
269
0
ILENIA MEMOLI (SHIRAI)
Dobitniki medalj
1. JOVANA PREKOVIĆ, Karate Federation of Serbia
2. VIOLA LALLO, CTR Toscana
3. TINA MARIĆ, Hercegovina-Zagreb
3. RENÁTA GYŐRIVÁNYI, MTK BUDAPEST KARATE TEAM