Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
25. Grand Prix Croatia
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
AGE GROUPS
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-U 21 (muški)
KUMITE-U 21 (ženski)
KUMITE-Seniori
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA-Mlađi seniori
KATA-Mlađe seniorke
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA TEAM-Juniori
KATA TEAM-Juniorke
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi učenici
KATA TEAM-Mlađe učenice
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kata - U 21 (ženski)(XU)
Kata - U 21 (ženski)(XU)
1411
0
ANA URLEB (LNP)
1758
0
SAMIRA DUCALE (ASDMAT)
1758
0
SAMIRA DUCALE (ASDMAT)
2129
0
ĽUDMILA BÁČIKOVÁ (SLOVKNT)
1921
0
MARYIA FURSAVA (BKF)
1889
0
ALMA SUHONIĆ (BIHKF)
1136
0
DI LORITO ALESSANDRQA (CSE)
2129
0
ĽUDMILA BÁČIKOVÁ (SLOVKNT)
1758
0
SAMIRA DUCALE (ASDMAT)
1446
0
ZRINKA TABAIN (BSHDOZG)
1411
0
ANA URLEB (LNP)
2024
0
BOJANA MLADEŽIĆ (SRBJNTM)
1549
0
ILARIA PAOLETTI (TOSCANA)
1509
0
LAURA STERCK (MTK)
1257
0
NASTJA GALIČ (BREZICE)
1674
0
ALBERTA NALETINA (RAB-ENP)
2111
0
BASCHETTI GIULIA (FISIODI)
1444
0
MAGDALENA JURIČ (BSHDOZG)
2049
0
NIKA JUKIĆ (CROAZG)
1512
0
ANJA LONČAR (333CR)
1921
0
MARYIA FURSAVA (BKF)
2129
0
ĽUDMILA BÁČIKOVÁ (SLOVKNT)
1758
0
SAMIRA DUCALE (ASDMAT)
2024
0
BOJANA MLADEŽIĆ (SRBJNTM)
1549
0
ILARIA PAOLETTI (TOSCANA)
1257
0
NASTJA GALIČ (BREZICE)
2111
0
BASCHETTI GIULIA (FISIODI)
1512
0
ANJA LONČAR (333CR)
2129
0
ĽUDMILA BÁČIKOVÁ (SLOVKNT)
2024
0
BOJANA MLADEŽIĆ (SRBJNTM)
1549
0
ILARIA PAOLETTI (TOSCANA)
1512
0
ANJA LONČAR (333CR)
2024
0
BOJANA MLADEŽIĆ (SRBJNTM)
1549
0
ILARIA PAOLETTI (TOSCANA)
1257
0
NASTJA GALIČ (BREZICE)
1509
0
LAURA STERCK (MTK)
1512
0
ANJA LONČAR (333CR)
1257
0
NASTJA GALIČ (BREZICE)
Medalists
1. BOJANA MLADEŽIĆ, Karate Federation of Serbia
2. ILARIA PAOLETTI, CTR Toscana
3. ĽUDMILA BÁČIKOVÁ, Slovak National Team
3. NASTJA GALIČ, KARATE KLUB BREŽICE