Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
25. Grand Prix Croatia
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-U 21 (muški)
KUMITE-U 21 (ženski)
KUMITE-Seniori
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA-Mlađi seniori
KATA-Mlađe seniorke
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA TEAM-Juniori
KATA TEAM-Juniorke
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi učenici
KATA TEAM-Mlađe učenice
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kata - Kadeti (YK)
Kata - Kadeti (YK)
308
PIETRO STOCKER (KSK)
308
0
PIETRO STOCKER (KSK)
1339
0
ANDREA PELAMATTI (GLCFIJL)
308
0
PIETRO STOCKER (KSK)
181
0
LUKA KOŠČEVIĆ (KK KIK)
181
0
LUKA KOŠČEVIĆ (KK KIK)
2016
0
STEFAN SUVAJČEVIĆ (SRBJNTM)
147
0
PELEG SIDI (ISRAEL)
100
0
JOHANN SANTOS (WALSALL)
1325
MICHAEL BONOMELLI (GLCFIJL)
1140
DIANA LEONARDO (CSE)
1535
SAŠO KANDUT (RUDAR)
2016
0
STEFAN SUVAJČEVIĆ (SRBJNTM)
1642
0
MIHAEL EĆIMOVIĆ (0354451)
1845
MELFI FABIO (ITA NT)
974
FEDERICO VACCHETTI (GLCFIJL)
1391
DOMEN BOROVNIK (VELENJE)
204
0
ALEKSANDAR SPASOVSKI (7654321)
308
0
PIETRO STOCKER (KSK)
1843
SEMBINELLI GIULIO (ITA NT)
1339
ANDREA PELAMATTI (GLCFIJL)
1413
MARCEL BRITOVŠEK (LNP)
928
0
MARKO STEVANETIĆ (ČUK BGD)
181
0
LUKA KOŠČEVIĆ (KK KIK)
1447
PETAR MAROŠI (BSHDOZG)
241
DAVIDE MEULLI (GLCFIJL)
2075
DAVOR MACURA (VUKOVAR)
331
0
LIOR CHECHIK (HAIM)
1884
0
HARIS ALIHIDŽA (BIHKF)
599
MARCO LA SALVIA (GLCFIJL)
1348
TOMMASO PROSERPIO (GLCFIJL)
1414
JAN BREZOČNIK (LNP)
2015
0
LUKA CEROVIĆ (SRBJNTM)
1134
0
TONI SEKIĆ (OMEGA)
1219
MISLAV SLAVIČEK (BSHDOZG)
1471
ALISON BAUYON (GLCFIJL)
45
SEBASTJAN KAUZAR (VELENJE)
289
0
MARKO BUNTESKI (FORCA)
309
0
YUKI UJIHARA (KSK)
1844
BARRECA MIRKO (ITA NT)
1468
ALESSANDRO CRICCO (GLCFIJL)
792
BOR HARTL (KOZJANS)
884
MANUEL MACALE (KROMA)
1051
PAVOL SZOLÁR (SLOVKNT)
1453
LEONARDO MATTEI (GLCFIJL)
2074
ALEN RUBČIĆ (VUKOVAR)
100
0
JOHANN SANTOS (WALSALL)
1325
0
MICHAEL BONOMELLI (GLCFIJL)
1140
0
DIANA LEONARDO (CSE)
1535
0
SAŠO KANDUT (RUDAR)
2016
0
STEFAN SUVAJČEVIĆ (SRBJNTM)
1845
0
MELFI FABIO (ITA NT)
974
0
FEDERICO VACCHETTI (GLCFIJL)
1391
0
DOMEN BOROVNIK (VELENJE)
308
0
PIETRO STOCKER (KSK)
1843
0
SEMBINELLI GIULIO (ITA NT)
1339
0
ANDREA PELAMATTI (GLCFIJL)
1413
0
MARCEL BRITOVŠEK (LNP)
181
0
LUKA KOŠČEVIĆ (KK KIK)
1447
0
PETAR MAROŠI (BSHDOZG)
241
0
DAVIDE MEULLI (GLCFIJL)
2075
0
DAVOR MACURA (VUKOVAR)
1884
0
HARIS ALIHIDŽA (BIHKF)
599
0
MARCO LA SALVIA (GLCFIJL)
1348
0
TOMMASO PROSERPIO (GLCFIJL)
1414
0
JAN BREZOČNIK (LNP)
2015
0
LUKA CEROVIĆ (SRBJNTM)
1219
0
MISLAV SLAVIČEK (BSHDOZG)
1471
0
ALISON BAUYON (GLCFIJL)
45
0
SEBASTJAN KAUZAR (VELENJE)
289
0
MARKO BUNTESKI (FORCA)
1844
0
BARRECA MIRKO (ITA NT)
1468
0
ALESSANDRO CRICCO (GLCFIJL)
792
0
BOR HARTL (KOZJANS)
884
0
MANUEL MACALE (KROMA)
1051
0
PAVOL SZOLÁR (SLOVKNT)
1453
0
LEONARDO MATTEI (GLCFIJL)
2074
0
ALEN RUBČIĆ (VUKOVAR)
1325
0
MICHAEL BONOMELLI (GLCFIJL)
1140
0
DIANA LEONARDO (CSE)
2016
0
STEFAN SUVAJČEVIĆ (SRBJNTM)
974
0
FEDERICO VACCHETTI (GLCFIJL)
1843
0
SEMBINELLI GIULIO (ITA NT)
1339
0
ANDREA PELAMATTI (GLCFIJL)
181
0
LUKA KOŠČEVIĆ (KK KIK)
2075
0
DAVOR MACURA (VUKOVAR)
1884
0
HARIS ALIHIDŽA (BIHKF)
1414
0
JAN BREZOČNIK (LNP)
2015
0
LUKA CEROVIĆ (SRBJNTM)
1471
0
ALISON BAUYON (GLCFIJL)
1844
0
BARRECA MIRKO (ITA NT)
1468
0
ALESSANDRO CRICCO (GLCFIJL)
1051
0
PAVOL SZOLÁR (SLOVKNT)
1453
0
LEONARDO MATTEI (GLCFIJL)
1325
0
MICHAEL BONOMELLI (GLCFIJL)
2016
0
STEFAN SUVAJČEVIĆ (SRBJNTM)
1843
0
SEMBINELLI GIULIO (ITA NT)
181
0
LUKA KOŠČEVIĆ (KK KIK)
1884
0
HARIS ALIHIDŽA (BIHKF)
2015
0
LUKA CEROVIĆ (SRBJNTM)
1844
0
BARRECA MIRKO (ITA NT)
1051
0
PAVOL SZOLÁR (SLOVKNT)
2016
0
STEFAN SUVAJČEVIĆ (SRBJNTM)
1843
0
SEMBINELLI GIULIO (ITA NT)
2015
0
LUKA CEROVIĆ (SRBJNTM)
1051
0
PAVOL SZOLÁR (SLOVKNT)
1843
0
SEMBINELLI GIULIO (ITA NT)
2015
0
LUKA CEROVIĆ (SRBJNTM)
1219
0
MISLAV SLAVIČEK (BSHDOZG)
1134
0
TONI SEKIĆ (OMEGA)
1471
0
ALISON BAUYON (GLCFIJL)
1219
0
MISLAV SLAVIČEK (BSHDOZG)
1884
0
HARIS ALIHIDŽA (BIHKF)
1471
0
ALISON BAUYON (GLCFIJL)
1051
0
PAVOL SZOLÁR (SLOVKNT)
1471
0
ALISON BAUYON (GLCFIJL)
Medalists
1. LUKA CEROVIĆ, Karate Federation of Serbia
2. SEMBINELLI GIULIO, ITALY NATIONAL TEAM
3. STEFAN SUVAJČEVIĆ, Karate Federation of Serbia
3. PAVOL SZOLÁR, Slovak National Team