Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
25. Grand Prix Croatia
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
SHOTOKAN OPLOTNICA
"B"Biograd
"CENTAR" VELIKA GORICA
"DOBOJ-ISTOK"
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
9. ZMAJ RIJEKA
A.S.D SPORTING SAMURAI
Alken
Asd Defence Karate 2000 Pravisdomini
Asd Dojo Matsumura Taranto
ASD ELAN
ASD FITNESS PESCARA
ASD FREE SPORT-TEAM KARATE CASORIA
asd MATRIX
ASD METROPOLITAN KARATE BRINDISI
ASD PIELLE
ASD TOUKON KARATE-DO
asdfisiodinamik
Baltijas Karate klubs
BANJA LUKA
Barcsi Városi Sportegyesület
Belarus Karate Federation
BOTTONI
Bregana
Budo Sport Center
BULGARIAN NATIONAL TEAM
BUSHIDO
Bushido Banja Luka
Choku
CROHERC
CS ESERCITO
Cskw
CTR Toscana
CUS BARI ITA
Cvetan Dimov
ČelikNikšić
Čukarica
DBV PIRAN
Delta
DRUŠTVO ZA KARATE CELJE
ĐURĐEVAC
ENERGIJA
Euro-Tera
FATI
FINIDA (POREČ)
FOKUS
FORCA
FORTITER (Kaštela)
Fudoshin Roermond
FUNAKOSHI GICHIN
Ganz-Kesjar
GERMAN KARATE FEDERATION
GLC FIJLKAM
GLOBUS Čakovec
Goju-Kai Hungary
GORNJA RADGONA
GRadgona
Hercegovina-Zagreb
HESSEN - KARATE TEAM GERMANY
HRASTNIK
HRVATSKA PARA KARATE REPREZENTACIJA
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Hrvatski sokol Osijek
HUNGARIAN NATIONAL TEAM
IGEA WELLNESS & ENTERTAINMENT GROUP
IKA ISRAEL
ILIDŽA
IPON ZAGREB
Ippon Prishtine
IPPON.LV
Iran National Team
ISRAEL KARATE FEDERATION
ITALY NATIONAL TEAM
IVANEC
JASTREB
KAMIKAZE TETOVO
KAPTOL
Karate Do Brugg
Karate Federation of Serbia
KARATE KLUB BREŽICE
Karate klub Esseker
KARATE ROMA
Karate savez Bosne i Hercegovine
Karate zveza Slovenije
Karateschool Alken
Karlovac 1969
Kastav
KBS "Castra" Banja Luka
KBS TIGAR KOSTAJNICA BIH
KBV GRBAVICA
Ken Shi Kai Karateschule Schwamendingen
KK "SENSEI" Pazin
KK CROATIA
KK DINAMO PANČEVO
KK EMPI PROZOR-RAMA
KK JADRAN
KK KIK
KK Kolektor Idrija
KK KTC KRIŽEVCI
KK Ljubljana
KK Novi Grad Sarajevo
KK Rudar Velenje
KK Shuriken Bulgaria
KK Zanshin Split
KLENOVNIK
KOSTRENA
KOVINAR
KOZJANSKO in OBSOTELJE
KRANJ
KRK CROATIA
KS USK BIH
KU Walserfeld
LAV
LOTOS ZAGREB
LOVRENC NA POHORJU
Luxembourg National Team
Mala Subotica
Međimurje
MEĐUGORJE
METALURG
Mladost
MON CHI
Montenegro
MOTTI ASKENAZI CLUB
MTK
MTK BUDAPEST KARATE TEAM
Neretva
NESTOR
Netherlands
NO KACHI
OBI Kaštela
Obiettivo Karate Roma
OKINAWA
OKIT
Olimpia Karate Cus Bergamo a.s.d.
OLIMPIK
OMEGA
OPATIJA
ORKKA
Osijek
PALESTRA SIRIUS
Polet
Polisportiva NAKAYAMA
POLIZIA DI STATO
PORTO TOLERO
PRINC1
Pula
Punto sportivo
RAB-ENPI
RADENCI
RADVANJE
RAKOVICA KANON
Rašid Buća
REGIONE LAZIO KARATE FIJLKAM
Reprezentacija Bosne I Hercegovine
RI CROATIA
RICCIONE
RIJEKA
ROGAŠKA SLATINA
Ronin
RYU DOJO
Salaspils Karate Club
SAMBON
SAMOBOR
Samuraj
SENSHI
shabab altwfekya sport club from egypt
SHIRAI CLUB S.VALENTINO
Shotokan Salzburg
SHOTOKAN VELENJE
Sinđelić
SISAK
Slavonski Brod
SLOBODA
Slovak National Team
SLJEME2
SOKOL
SPARTA
sporting international karate
Sportskarate.dk
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
SUSEDGRAD
ŠD GORICA
TAD RIJEKA
Team Karate Puleo
Tigar Sisak
TIGERS
Travnik
TRBOVLJE
TUŠKANAC
TUZLA
Univerzitetski karate klub "Bosna" Sarajevo
URBAN INVEST
USKOPLJAK
VARAŽDIN
VELENJE
VELIKA GORICA
VIKTORIA
VIKTORIJA
Virovitica
Vukovar`91
walsall karate dojo
ZAMET
Zmaj
Žalec
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Kadeti +70
Kumite - Juniori -68
Kumite - Juniori -76
Kumite - Juniori +76
Kumite - U 21 (muški) -60
Kumite - Seniori -Open
Kumite - Kadeti +70
246
0
VLADISLAVS SILONOSOVS (SKK)
1013
0
TOMÁŠ KÓSA (SLOVKNT)
1013
0
TOMÁŠ KÓSA (SLOVKNT)
812
0
LUKA RAIČEVIĆ (TAD )
812
0
LUKA RAIČEVIĆ (TAD )
426
0
CHRISTIAN ZIPPOLI (GLCFIJL)
687
0
GEORGE FLOREA (TOSCANA)
237
0
OMAR OVCINA (SLOBODA)
426
0
CHRISTIAN ZIPPOLI (GLCFIJL)
1924
0
MARKO VLAIĆ (TUSKNC)
1116
0
ANDREA SIESTO (FITNESS)
442
0
DÁNIEL CSATÓ (GANZKES)
422
0
GIOVANNI PORTERI (GLCFIJL)
1896
0
ALIAKSEI HUREYEU (BKF)
1808
0
ANASTASI TOMMASO (ITA NT)
1426
0
ŽAN ŠTEHARNIK (RADVANJ)
1172
0
DAVIDE INDAGATI (GLCFIJL)
812
0
LUKA RAIČEVIĆ (TAD )
804
0
FRANCESCO CORSETTI (ASDCSKW)
1013
0
TOMÁŠ KÓSA (SLOVKNT)
1856
0
HAMZA ČAJIĆ (BIHKF)
246
0
VLADISLAVS SILONOSOVS (SKK)
696
0
NICCOLÒ MARIOTTI (TOSCANA)
773
0
KERIM KARAMUSTAFIĆ (SAMURAJ)
601
0
GABRIELE COCO (GLCFIJL)
66
0
KARLO VERSIC (KOSTRE)
1115
0
PASQUALE CARUSO (FITNESS)
1975
0
VUK MRDJA (SRBJNTM)
819
0
DŽENAN KREHO (BIH)
987
0
BEPO PEDISIĆ (BBIOGRD)
1807
0
DI MAURO MIRKO (ITA NT)
1221
0
LUKA REBOLJ (KRANJ)
828
0
RICCARDO MERCADINI (GLCFIJL)
1304
0
IGOR VRBAN (VGORICA)
1173
0
SATHYA ZUIN (GLCFIJL)
942
0
IAN BAŽDAR (SAMOBOR)
236
DJORDJE DJURIC (SLOBODA)
687
0
GEORGE FLOREA (TOSCANA)
426
0
CHRISTIAN ZIPPOLI (GLCFIJL)
1116
0
ANDREA SIESTO (FITNESS)
422
0
GIOVANNI PORTERI (GLCFIJL)
1808
0
ANASTASI TOMMASO (ITA NT)
812
0
LUKA RAIČEVIĆ (TAD )
1013
0
TOMÁŠ KÓSA (SLOVKNT)
1856
0
HAMZA ČAJIĆ (BIHKF)
696
0
NICCOLÒ MARIOTTI (TOSCANA)
601
0
GABRIELE COCO (GLCFIJL)
1975
0
VUK MRDJA (SRBJNTM)
819
0
DŽENAN KREHO (BIH)
1807
0
DI MAURO MIRKO (ITA NT)
1304
0
IGOR VRBAN (VGORICA)
942
0
IAN BAŽDAR (SAMOBOR)
236
0
DJORDJE DJURIC (SLOBODA)
426
0
CHRISTIAN ZIPPOLI (GLCFIJL)
422
0
GIOVANNI PORTERI (GLCFIJL)
812
0
LUKA RAIČEVIĆ (TAD )
1856
0
HAMZA ČAJIĆ (BIHKF)
696
0
NICCOLÒ MARIOTTI (TOSCANA)
1975
0
VUK MRDJA (SRBJNTM)
1304
0
IGOR VRBAN (VGORICA)
236
0
DJORDJE DJURIC (SLOBODA)
426
0
CHRISTIAN ZIPPOLI (GLCFIJL)
1856
0
HAMZA ČAJIĆ (BIHKF)
1975
0
VUK MRDJA (SRBJNTM)
1304
0
IGOR VRBAN (VGORICA)
1856
0
HAMZA ČAJIĆ (BIHKF)
1304
0
IGOR VRBAN (VGORICA)
1807
0
DI MAURO MIRKO (ITA NT)
828
0
RICCARDO MERCADINI (GLCFIJL)
236
0
DJORDJE DJURIC (SLOBODA)
1807
0
DI MAURO MIRKO (ITA NT)
1975
0
VUK MRDJA (SRBJNTM)
1807
0
DI MAURO MIRKO (ITA NT)
Medalists
1. HAMZA ČAJIĆ, Karate savez Bosne i Hercegovine
2. IGOR VRBAN, VELIKA GORICA
3. LUKA RAIČEVIĆ, TAD RIJEKA
3. DI MAURO MIRKO, ITALY NATIONAL TEAM
Kumite - Juniori -68
1226
ROBERTO ACKOVSKI (METALMK)
1226
0
ROBERTO ACKOVSKI (METALMK)
500
0
PATRIK ŠKRABLIN (KKRSL)
1226
0
ROBERTO ACKOVSKI (METALMK)
1952
0
DAVID PAVIĆ (SUSEDGR)
1952
0
DAVID PAVIĆ (SUSEDGR)
1863
0
ASIM ĆEMAN (BIHKF)
1641
0
TOMISLAV MAĐAREVIĆ (0354451)
1979
0
VLADIMIR LAPCEVIC (SRBJNTM)
1964
0
FEDERICO GENTILI (POLIZIA)
1021
0
MARTIN FEDOR (SLOVKNT)
394
0
MARCO DE SILVESTRO (GLCFIJL)
1952
0
DAVID PAVIĆ (SUSEDGR)
1227
ADIS MEHIĆ (KK LJUB)
1226
0
ROBERTO ACKOVSKI (METALMK)
555
0
PAUL KARAČIĆ (HR.DRAG)
1822
DABRUNZO FRANCESCO (ITA NT)
344
0
CRISTIAN VIZZARDI (GLCFIJL)
823
0
TARIK ŠILJDEDIĆ (BIH)
500
PATRIK ŠKRABLIN (KKRSL)
22
0
MARVIN BIER (GER)
102
0
RON AMUSSI (ISRAEL)
1701
NICOLA ROSSI (03BS120)
1171
0
RICCARDO ALBERTON (GLCFIJL)
1863
0
ASIM ĆEMAN (BIHKF)
909
JERNEJ KORITNIK (KKRSL)
267
0
AUGUSTO CELENTANO (SHIRAI)
1765
0
NAGY BALÀZS (HUNGNT)
39
MOHAMED FATHALLA (ALEX11)
686
0
GABRIELE VERNIERI (TOSCANA)
730
0
DEJAN ČUČAK (KS USK )
1900
ALEH KURAYEDAU (BKF)
1237
0
FILIP NOVAK (KK MS)
1980
0
VELIBOR PUCAR (SRBJNTM)
1699
0
ASHU DELLE CURTI (03BS120)
1225
0
BRUNO DREMPETIĆ (BSHDOZG)
1161
0
FRANCESCO ANGIOLINI (GLCFIJL)
955
0
TONI VUKOVIĆ (SAMOBOR)
1254
BOŠTJAN BUDIN (PIRAN)
531
0
SPERANZA FABRIZIO (OKR)
1430
0
VLADIMIR GAŠPAR (KGB)
1277
SIMEON STOYCHEV (TEAM BG)
380
0
FRANCESCO RAVAGLI (GLCFIJL)
986
0
HASAN DŽAFEROVIĆ (KS USK )
1901
HEORHI MAKARAU (BKF)
29
0
GUILIO LEO (GER)
141
0
AMIT AMRANI (ISRAEL)
1821
LORENZO MILANI (ITA NT)
378
0
DAVIDE FINETTI (GLCFIJL)
1441
0
ĐORĐE BRANKOVIĆ (CASTRA1)
908
TIM ZUPANEC (KKRSL)
596
0
ALESSANDRO ROSSI (GLCFIJL)
1933
0
MARTIN ERDŐS (MTK-BUD)
1440
MATEJ ŽGANK (NESTOR)
684
0
FRANCESCO BRENZINI (TOSCANA)
1022
0
MARTIN HAČKO (SLOVKNT)
1660
KRISTIJAN KNEŽEVIĆ (KK PULA)
1641
0
TOMISLAV MAĐAREVIĆ (0354451)
1021
0
MARTIN FEDOR (SLOVKNT)
1952
0
DAVID PAVIĆ (SUSEDGR)
1227
0
ADIS MEHIĆ (KK LJUB)
1226
0
ROBERTO ACKOVSKI (METALMK)
1822
0
DABRUNZO FRANCESCO (ITA NT)
823
0
TARIK ŠILJDEDIĆ (BIH)
500
0
PATRIK ŠKRABLIN (KKRSL)
102
0
RON AMUSSI (ISRAEL)
1701
0
NICOLA ROSSI (03BS120)
1863
0
ASIM ĆEMAN (BIHKF)
909
0
JERNEJ KORITNIK (KKRSL)
1765
0
NAGY BALÀZS (HUNGNT)
39
0
MOHAMED FATHALLA (ALEX11)
686
0
GABRIELE VERNIERI (TOSCANA)
1900
0
ALEH KURAYEDAU (BKF)
1980
0
VELIBOR PUCAR (SRBJNTM)
1699
0
ASHU DELLE CURTI (03BS120)
955
0
TONI VUKOVIĆ (SAMOBOR)
1254
0
BOŠTJAN BUDIN (PIRAN)
1430
0
VLADIMIR GAŠPAR (KGB)
1277
0
SIMEON STOYCHEV (TEAM BG)
380
0
FRANCESCO RAVAGLI (GLCFIJL)
1901
0
HEORHI MAKARAU (BKF)
29
0
GUILIO LEO (GER)
1821
0
LORENZO MILANI (ITA NT)
378
0
DAVIDE FINETTI (GLCFIJL)
908
0
TIM ZUPANEC (KKRSL)
1933
0
MARTIN ERDŐS (MTK-BUD)
1440
0
MATEJ ŽGANK (NESTOR)
1022
0
MARTIN HAČKO (SLOVKNT)
1660
0
KRISTIJAN KNEŽEVIĆ (KK PULA)
1021
0
MARTIN FEDOR (SLOVKNT)
1952
0
DAVID PAVIĆ (SUSEDGR)
1822
0
DABRUNZO FRANCESCO (ITA NT)
500
0
PATRIK ŠKRABLIN (KKRSL)
1701
0
NICOLA ROSSI (03BS120)
1863
0
ASIM ĆEMAN (BIHKF)
1765
0
NAGY BALÀZS (HUNGNT)
686
0
GABRIELE VERNIERI (TOSCANA)
1699
0
ASHU DELLE CURTI (03BS120)
955
0
TONI VUKOVIĆ (SAMOBOR)
1277
0
SIMEON STOYCHEV (TEAM BG)
1901
0
HEORHI MAKARAU (BKF)
1821
0
LORENZO MILANI (ITA NT)
378
0
DAVIDE FINETTI (GLCFIJL)
1933
0
MARTIN ERDŐS (MTK-BUD)
1022
0
MARTIN HAČKO (SLOVKNT)
1952
0
DAVID PAVIĆ (SUSEDGR)
1822
0
DABRUNZO FRANCESCO (ITA NT)
1863
0
ASIM ĆEMAN (BIHKF)
1765
0
NAGY BALÀZS (HUNGNT)
955
0
TONI VUKOVIĆ (SAMOBOR)
1901
0
HEORHI MAKARAU (BKF)
1821
0
LORENZO MILANI (ITA NT)
1022
0
MARTIN HAČKO (SLOVKNT)
1822
0
DABRUNZO FRANCESCO (ITA NT)
1863
0
ASIM ĆEMAN (BIHKF)
955
0
TONI VUKOVIĆ (SAMOBOR)
1022
0
MARTIN HAČKO (SLOVKNT)
1822
0
DABRUNZO FRANCESCO (ITA NT)
1022
0
MARTIN HAČKO (SLOVKNT)
1660
0
KRISTIJAN KNEŽEVIĆ (KK PULA)
684
0
FRANCESCO BRENZINI (TOSCANA)
1933
0
MARTIN ERDŐS (MTK-BUD)
684
0
FRANCESCO BRENZINI (TOSCANA)
1821
0
LORENZO MILANI (ITA NT)
1933
0
MARTIN ERDŐS (MTK-BUD)
955
0
TONI VUKOVIĆ (SAMOBOR)
1933
0
MARTIN ERDŐS (MTK-BUD)
Medalists
1. DABRUNZO FRANCESCO, ITALY NATIONAL TEAM
2. MARTIN HAČKO, Slovak National Team
3. DAVID PAVIĆ, SUSEDGRAD
3. TONI VUKOVIĆ, SAMOBOR
Kumite - Juniori -76
1730
0
MATTEO BONTEMPI (GLCFIJL)
1104
0
DŽEJLAN MAGLIĆ (UKKBSA)
1730
0
MATTEO BONTEMPI (GLCFIJL)
1275
0
VELIZAR KOLESHANSKI (TEAM BG)
1275
0
VELIZAR KOLESHANSKI (TEAM BG)
1825
0
NETTORE BIAGIO (ITA NT)
1275
0
VELIZAR KOLESHANSKI (TEAM BG)
1653
0
DOAN OSMANI (KK.FATI)
345
0
MARCO PEDEMONTI (GLCFIJL)
441
0
ERIK CSATÓ (GANZKES)
566
ALDIN MAHMUTOVIĆ (KS USK )
674
ALESSIO GUARGUAGLINI (TOSCANA)
25
MICHELE MAZZONE (GER)
424
CHRISTIAN SCALMANA (GLCFIJL)
741
LUKA ŠALDO (MEĐUGOR)
1653
DOAN OSMANI (KK.FATI)
950
LEONARD ŠOGORIĆ (SAMOBOR)
1730
0
MATTEO BONTEMPI (GLCFIJL)
1023
0
ĽUBOŠ DŽAČOVSKÝ (SLOVKNT)
1104
DŽEJLAN MAGLIĆ (UKKBSA)
1275
VELIZAR KOLESHANSKI (TEAM BG)
903
MILOŠ KESIĆ (ČUK BGD)
1825
NETTORE BIAGIO (ITA NT)
65
KARLO TURK (KOSTRE)
1072
SERGEJ SOLDAT (SNĐ)
839
ALEXANDER SØRENSEN (DENMARK)
779
0
GABRIELE COCO (GLCFIJL)
766
0
STEFAN JOKSIMOVIČ (TRBOVLJ)
822
MEDIN PALDUM (BIH)
1354
FRAN PRIŽMIĆ (KGB)
1981
ĐORĐE SALAPURA (SRBJNTM)
1824
PIETROMARCHI LORENZO (ITA NT)
1788
KARLO MARTIĆ (0354451)
1307
IVAN VRBAN (VGORICA)
103
MATEJA ROGOZARSKI (ISRAEL)
382
0
DAVIDE SANTANGELO (GLCFIJL)
2081
0
LEON MARCIUŠ (MEĐIMUR)
1864
MARIN BRKIĆ (BIHKF)
1400
EMILIYAN TASKOV (KKSHUR)
943
IGOR KATANEC BEKETIĆ (SAMOBOR)
1823
GATTO ALESSANDRO (ITA NT)
1647
DENS SADIKOVS (BKK LAT)
1071
TARIK CAZINKIĆ (KS USK )
881
IVAN LULIĆ (BSHDOZG)
441
0
ERIK CSATÓ (GANZKES)
566
0
ALDIN MAHMUTOVIĆ (KS USK )
674
0
ALESSIO GUARGUAGLINI (TOSCANA)
25
0
MICHELE MAZZONE (GER)
424
0
CHRISTIAN SCALMANA (GLCFIJL)
741
0
LUKA ŠALDO (MEĐUGOR)
1653
0
DOAN OSMANI (KK.FATI)
950
0
LEONARD ŠOGORIĆ (SAMOBOR)
1023
0
ĽUBOŠ DŽAČOVSKÝ (SLOVKNT)
1104
0
DŽEJLAN MAGLIĆ (UKKBSA)
1275
0
VELIZAR KOLESHANSKI (TEAM BG)
903
0
MILOŠ KESIĆ (ČUK BGD)
1825
0
NETTORE BIAGIO (ITA NT)
65
0
KARLO TURK (KOSTRE)
1072
0
SERGEJ SOLDAT (SNĐ)
839
0
ALEXANDER SØRENSEN (DENMARK)
766
0
STEFAN JOKSIMOVIČ (TRBOVLJ)
822
0
MEDIN PALDUM (BIH)
1354
0
FRAN PRIŽMIĆ (KGB)
1981
0
ĐORĐE SALAPURA (SRBJNTM)
1824
0
PIETROMARCHI LORENZO (ITA NT)
1788
0
KARLO MARTIĆ (0354451)
1307
0
IVAN VRBAN (VGORICA)
103
0
MATEJA ROGOZARSKI (ISRAEL)
2081
0
LEON MARCIUŠ (MEĐIMUR)
1864
0
MARIN BRKIĆ (BIHKF)
1400
0
EMILIYAN TASKOV (KKSHUR)
943
0
IGOR KATANEC BEKETIĆ (SAMOBOR)
1823
0
GATTO ALESSANDRO (ITA NT)
1647
0
DENS SADIKOVS (BKK LAT)
1071
0
TARIK CAZINKIĆ (KS USK )
881
0
IVAN LULIĆ (BSHDOZG)
441
0
ERIK CSATÓ (GANZKES)
25
0
MICHELE MAZZONE (GER)
424
0
CHRISTIAN SCALMANA (GLCFIJL)
1653
0
DOAN OSMANI (KK.FATI)
1023
0
ĽUBOŠ DŽAČOVSKÝ (SLOVKNT)
1275
0
VELIZAR KOLESHANSKI (TEAM BG)
1825
0
NETTORE BIAGIO (ITA NT)
839
0
ALEXANDER SØRENSEN (DENMARK)
766
0
STEFAN JOKSIMOVIČ (TRBOVLJ)
1981
0
ĐORĐE SALAPURA (SRBJNTM)
1824
0
PIETROMARCHI LORENZO (ITA NT)
103
0
MATEJA ROGOZARSKI (ISRAEL)
2081
0
LEON MARCIUŠ (MEĐIMUR)
943
0
IGOR KATANEC BEKETIĆ (SAMOBOR)
1823
0
GATTO ALESSANDRO (ITA NT)
881
0
IVAN LULIĆ (BSHDOZG)
441
0
ERIK CSATÓ (GANZKES)
1653
0
DOAN OSMANI (KK.FATI)
1023
0
ĽUBOŠ DŽAČOVSKÝ (SLOVKNT)
1825
0
NETTORE BIAGIO (ITA NT)
1981
0
ĐORĐE SALAPURA (SRBJNTM)
1824
0
PIETROMARCHI LORENZO (ITA NT)
2081
0
LEON MARCIUŠ (MEĐIMUR)
1823
0
GATTO ALESSANDRO (ITA NT)
1653
0
DOAN OSMANI (KK.FATI)
1023
0
ĽUBOŠ DŽAČOVSKÝ (SLOVKNT)
1824
0
PIETROMARCHI LORENZO (ITA NT)
1823
0
GATTO ALESSANDRO (ITA NT)
1023
0
ĽUBOŠ DŽAČOVSKÝ (SLOVKNT)
1824
0
PIETROMARCHI LORENZO (ITA NT)
1788
KARLO MARTIĆ (0354451)
103
0
MATEJA ROGOZARSKI (ISRAEL)
1788
0
KARLO MARTIĆ (0354451)
1981
0
ĐORĐE SALAPURA (SRBJNTM)
1788
0
KARLO MARTIĆ (0354451)
1823
0
GATTO ALESSANDRO (ITA NT)
1788
0
KARLO MARTIĆ (0354451)
Medalists
1. ĽUBOŠ DŽAČOVSKÝ, Slovak National Team
2. PIETROMARCHI LORENZO, ITALY NATIONAL TEAM
3. DOAN OSMANI, FATI
3. KARLO MARTIĆ, Slavonski Brod
Kumite - Juniori +76
1944
0
SIMON HRIBAR (BREZICE)
549
0
JERKO ĐURINOVIĆ (HR.DRAG)
1944
0
SIMON HRIBAR (BREZICE)
423
0
ALESSANDRO BIANCHI (GLCFIJL)
423
0
ALESSANDRO BIANCHI (GLCFIJL)
1982
0
VLADIMIR BREZANCIC (SRBJNTM)
1982
0
VLADIMIR BREZANCIC (SRBJNTM)
507
0
HAMZA ČAJIĆ (ORKKA)
365
0
DIMITAR JAKIMOV (7654321)
96
0
JOE ROOB (F.L.A.M)
916
ZORAN ZOVKO (CROHEC)
418
MICHAEL GHISLANDI (TEAMNIO)
507
HAMZA ČAJIĆ (ORKKA)
1255
IGOR TUBIČ (PIRAN)
34
KEVIN WAGNER (RAMONA)
1062
FEDERICO LORO (GLCFIJL)
1866
ALBRIM SAMAHODAJ (BIHKF)
1944
0
SIMON HRIBAR (BREZICE)
846
0
THEIS KLAUSEN (DENMARK)
549
JERKO ĐURINOVIĆ (HR.DRAG)
423
ALESSANDRO BIANCHI (GLCFIJL)
238
TARIK HAMIDOVIC (SLOBODA)
672
AHMED LAHMAR (TOSCANA)
2121
ELDIN TARAHIJA (SAMBON)
1827
AZIZ ABBES MOUHIIDINE (ITA NT)
1982
VLADIMIR BREZANCIC (SRBJNTM)
1197
0
PETAR SPASENOVSKI (METALMK)
432
0
KAMEL SAADI (ISRAEL)
1024
ATTILA JOBA (SLOVKNT)
1154
NICCOLO TONIOLO (GLCFIJL)
1073
NEMANJA AJDER (SNĐ)
707
BRUNO KATAVIĆ (KTC KŽ)
821
LUKA KRAMAR (BIH)
393
NICOLO BELFI (GLCFIJL)
2028
ANASTASIOS NTEROS (SRBJNTM)
760
AJDIN MUJKANOVIČ (TRBOVLJ)
2120
IVAN VUKOJA (HR.DRAG)
384
MICHELE CIANI (GLCFIJL)
1865
AJDIN ČEHIĆ (BIHKF)
447
FIORE ROMANO (SAMURAI)
677
ADIS MURTO (SAMBON)
1826
MICHELE CIANI (ITA NT)
178
JAKOV BUNJEVAC (KK KIK)
365
0
DIMITAR JAKIMOV (7654321)
916
0
ZORAN ZOVKO (CROHEC)
418
0
MICHAEL GHISLANDI (TEAMNIO)
507
0
HAMZA ČAJIĆ (ORKKA)
1255
0
IGOR TUBIČ (PIRAN)
34
0
KEVIN WAGNER (RAMONA)
1062
0
FEDERICO LORO (GLCFIJL)
1866
0
ALBRIM SAMAHODAJ (BIHKF)
846
0
THEIS KLAUSEN (DENMARK)
549
0
JERKO ĐURINOVIĆ (HR.DRAG)
423
0
ALESSANDRO BIANCHI (GLCFIJL)
238
0
TARIK HAMIDOVIC (SLOBODA)
672
0
AHMED LAHMAR (TOSCANA)
2121
0
ELDIN TARAHIJA (SAMBON)
1827
0
AZIZ ABBES MOUHIIDINE (ITA NT)
1982
0
VLADIMIR BREZANCIC (SRBJNTM)
1197
0
PETAR SPASENOVSKI (METALMK)
1024
0
ATTILA JOBA (SLOVKNT)
1154
0
NICCOLO TONIOLO (GLCFIJL)
1073
0
NEMANJA AJDER (SNĐ)
707
0
BRUNO KATAVIĆ (KTC KŽ)
821
0
LUKA KRAMAR (BIH)
393
0
NICOLO BELFI (GLCFIJL)
2028
0
ANASTASIOS NTEROS (SRBJNTM)
760
0
AJDIN MUJKANOVIČ (TRBOVLJ)
2120
0
IVAN VUKOJA (HR.DRAG)
384
0
MICHELE CIANI (GLCFIJL)
1865
0
AJDIN ČEHIĆ (BIHKF)
447
0
FIORE ROMANO (SAMURAI)
677
0
ADIS MURTO (SAMBON)
1826
0
MICHELE CIANI (ITA NT)
178
0
JAKOV BUNJEVAC (KK KIK)
365
0
DIMITAR JAKIMOV (7654321)
507
0
HAMZA ČAJIĆ (ORKKA)
34
0
KEVIN WAGNER (RAMONA)
1866
0
ALBRIM SAMAHODAJ (BIHKF)
846
0
THEIS KLAUSEN (DENMARK)
423
0
ALESSANDRO BIANCHI (GLCFIJL)
672
0
AHMED LAHMAR (TOSCANA)
1982
0
VLADIMIR BREZANCIC (SRBJNTM)
1197
0
PETAR SPASENOVSKI (METALMK)
1154
0
NICCOLO TONIOLO (GLCFIJL)
707
0
BRUNO KATAVIĆ (KTC KŽ)
2028
0
ANASTASIOS NTEROS (SRBJNTM)
2120
0
IVAN VUKOJA (HR.DRAG)
1865
0
AJDIN ČEHIĆ (BIHKF)
677
0
ADIS MURTO (SAMBON)
178
0
JAKOV BUNJEVAC (KK KIK)
507
0
HAMZA ČAJIĆ (ORKKA)
1866
0
ALBRIM SAMAHODAJ (BIHKF)
846
0
THEIS KLAUSEN (DENMARK)
1982
0
VLADIMIR BREZANCIC (SRBJNTM)
1154
0
NICCOLO TONIOLO (GLCFIJL)
2028
0
ANASTASIOS NTEROS (SRBJNTM)
1865
0
AJDIN ČEHIĆ (BIHKF)
178
0
JAKOV BUNJEVAC (KK KIK)
507
0
HAMZA ČAJIĆ (ORKKA)
846
0
THEIS KLAUSEN (DENMARK)
1154
0
NICCOLO TONIOLO (GLCFIJL)
178
0
JAKOV BUNJEVAC (KK KIK)
846
0
THEIS KLAUSEN (DENMARK)
1154
0
NICCOLO TONIOLO (GLCFIJL)
1073
NEMANJA AJDER (SNĐ)
1197
0
PETAR SPASENOVSKI (METALMK)
1073
0
NEMANJA AJDER (SNĐ)
2028
0
ANASTASIOS NTEROS (SRBJNTM)
1197
0
PETAR SPASENOVSKI (METALMK)
178
0
JAKOV BUNJEVAC (KK KIK)
1197
0
PETAR SPASENOVSKI (METALMK)
Medalists
1. THEIS KLAUSEN, Sportskarate.dk
2. NICCOLO TONIOLO, GLC FIJLKAM
3. VLADIMIR BREZANCIC, Karate Federation of Serbia
3. JAKOV BUNJEVAC, KK KIK
Kumite - U 21 (muški) -60
820
0
EDIN DINO ŠIRIĆ (BIH)
1983
0
MILOS DZAKOVIC (SRBJNTM)
1983
0
MILOS DZAKOVIC (SRBJNTM)
870
0
DELLA VOLPE ANTONIO (PIELLE)
808
0
BORAN BERAK (TAD )
820
0
EDIN DINO ŠIRIĆ (BIH)
1983
0
MILOS DZAKOVIC (SRBJNTM)
496
0
LORAN SABBAGH (ISRAEL)
1874
0
HARIS POLJO (BIHKF)
870
0
DELLA VOLPE ANTONIO (PIELLE)
239
0
TARIK SKOKIC (SLOBODA)
1657
0
MARTIN STOJMENOV (OLIMPIK)
1873
0
GORAN HRKAĆ (BIHKF)
914
0
MARIO PRGA (CROHEC)
493
0
ORGES ARIFI (KOSOVO)
340
0
VOVA KOTOV (SPORT)
1904
0
MIKITA ALESENKA (BKF)
1422
0
DI FRAIA NAZARO DAMIANO (PIELLE)
527
0
IVAN KRIŽANAC (EMPIPR)
762
0
BLAŽ HRIBOVŠEK (TRBOVLJ)
808
0
BORAN BERAK (TAD )
1983
0
MILOS DZAKOVIC (SRBJNTM)
870
0
DELLA VOLPE ANTONIO (PIELLE)
1657
0
MARTIN STOJMENOV (OLIMPIK)
914
0
MARIO PRGA (CROHEC)
493
0
ORGES ARIFI (KOSOVO)
1422
0
DI FRAIA NAZARO DAMIANO (PIELLE)
527
0
IVAN KRIŽANAC (EMPIPR)
808
0
BORAN BERAK (TAD )
870
0
DELLA VOLPE ANTONIO (PIELLE)
914
0
MARIO PRGA (CROHEC)
527
0
IVAN KRIŽANAC (EMPIPR)
808
0
BORAN BERAK (TAD )
527
0
IVAN KRIŽANAC (EMPIPR)
1422
0
DI FRAIA NAZARO DAMIANO (PIELLE)
762
0
BLAŽ HRIBOVŠEK (TRBOVLJ)
914
0
MARIO PRGA (CROHEC)
762
0
BLAŽ HRIBOVŠEK (TRBOVLJ)
Medalists
1. BORAN BERAK, TAD RIJEKA
2. IVAN KRIŽANAC, KK EMPI PROZOR-RAMA
3. MILOS DZAKOVIC, Karate Federation of Serbia
3. BLAŽ HRIBOVŠEK, TRBOVLJE
Kumite - Seniori -Open
1909
0
ALIAKSEI VODCHYTS (BKF)
1794
0
TIN CIGLAR (STUDNT)
825
RENE SMAAL (NED)
1715
0
BERTA MATTIA (GLCFIJL)
256
0
NEVEN MARTIĆ (NOKACHI)
936
DARIO SVETIĆ (SAMOBOR)
1281
0
PLAMEN MOSHEKOV (TEAM BG)
189
0
MARIJAN LOGARUŠIĆ (KKHZG)
1203
IVO CVETKOVSKI (METALMK)
2051
IVAN BLAŽIČEVIĆ (CROAZG)
1232
SEBASTJAN BUDIHNA (KK LJUB)
1291
0
ANTONIO MLADENOV (TEAM BG)
2112
0
AHMAD ABU BASEL (ISRAEL)
1911
ANTON ISAKAU (BKF)
584
ANGELO CRESCENZO (SHIRAI)
56
BRIAN TIMMERMANS (FUDROER)
1177
0
RUDY BARDELLA (GLCFIJL)
191
0
IVAN KVESIĆ (KKHZG)
1732
ENES SMAILAGIC (CDIMOV)
221
ALEM KUPUSOVIĆ (SPARTA)
1955
ALAN ŠURBEK (TUSKNC)
1766
SAJAD GANJZADEH (IRANNT)
1912
ARTSIOM KRAUTSOU (BKF)
1963
0
DANIEL MARI (POLIZIA)
602
0
ANDREJS OZEROVS (IPPON)
2060
GORAN LUČIN (SOKOL)
1178
0
MICHELE LAZZARIN (GLCFIJL)
188
0
ANĐELO KVESIĆ (KKHZG)
1204
OGNEN GRUEVSKI (METALMK)
817
ZVONIMIR ŽIVKOVIĆ (TAD )
768
ŽIGA ŠANTEJ (TRBOVLJ)
1292
0
TERVEL TZVYATKOV (TEAM BG)
428
0
MARIO VUČIĆ (KKHZG)
1910
ANDREY GRINEVICH (BKF)
554
ANTE MRVIČIĆ (HR.DRAG)
905
ABDULAH SULJIĆ (ZAMET)
1713
0
DAVIDE LORIS (GLCFIJL)
202
0
IVAN ZORIČIĆ (KKHZG)
1733
NENAD KELEBIC (CDIMOV)
818
ADMIR DAUTOVIĆ (BIH)
2113
RAHMAN SAADA (ISRAEL)
1909
0
ALIAKSEI VODCHYTS (BKF)
825
0
RENE SMAAL (NED)
256
0
NEVEN MARTIĆ (NOKACHI)
936
0
DARIO SVETIĆ (SAMOBOR)
189
0
MARIJAN LOGARUŠIĆ (KKHZG)
1203
0
IVO CVETKOVSKI (METALMK)
2051
0
IVAN BLAŽIČEVIĆ (CROAZG)
1232
0
SEBASTJAN BUDIHNA (KK LJUB)
1291
0
ANTONIO MLADENOV (TEAM BG)
1911
0
ANTON ISAKAU (BKF)
584
0
ANGELO CRESCENZO (SHIRAI)
56
0
BRIAN TIMMERMANS (FUDROER)
191
0
IVAN KVESIĆ (KKHZG)
1732
0
ENES SMAILAGIC (CDIMOV)
221
0
ALEM KUPUSOVIĆ (SPARTA)
1955
0
ALAN ŠURBEK (TUSKNC)
1766
0
SAJAD GANJZADEH (IRANNT)
1912
0
ARTSIOM KRAUTSOU (BKF)
602
0
ANDREJS OZEROVS (IPPON)
2060
0
GORAN LUČIN (SOKOL)
188
0
ANĐELO KVESIĆ (KKHZG)
1204
0
OGNEN GRUEVSKI (METALMK)
817
0
ZVONIMIR ŽIVKOVIĆ (TAD )
768
0
ŽIGA ŠANTEJ (TRBOVLJ)
428
0
MARIO VUČIĆ (KKHZG)
1910
0
ANDREY GRINEVICH (BKF)
554
0
ANTE MRVIČIĆ (HR.DRAG)
905
0
ABDULAH SULJIĆ (ZAMET)
202
0
IVAN ZORIČIĆ (KKHZG)
1733
0
NENAD KELEBIC (CDIMOV)
818
0
ADMIR DAUTOVIĆ (BIH)
2113
0
RAHMAN SAADA (ISRAEL)
825
0
RENE SMAAL (NED)
256
0
NEVEN MARTIĆ (NOKACHI)
1203
0
IVO CVETKOVSKI (METALMK)
1232
0
SEBASTJAN BUDIHNA (KK LJUB)
1911
0
ANTON ISAKAU (BKF)
56
0
BRIAN TIMMERMANS (FUDROER)
1732
0
ENES SMAILAGIC (CDIMOV)
1955
0
ALAN ŠURBEK (TUSKNC)
1766
0
SAJAD GANJZADEH (IRANNT)
2060
0
GORAN LUČIN (SOKOL)
188
0
ANĐELO KVESIĆ (KKHZG)
817
0
ZVONIMIR ŽIVKOVIĆ (TAD )
1910
0
ANDREY GRINEVICH (BKF)
554
0
ANTE MRVIČIĆ (HR.DRAG)
202
0
IVAN ZORIČIĆ (KKHZG)
818
0
ADMIR DAUTOVIĆ (BIH)
256
0
NEVEN MARTIĆ (NOKACHI)
1232
0
SEBASTJAN BUDIHNA (KK LJUB)
1911
0
ANTON ISAKAU (BKF)
1955
0
ALAN ŠURBEK (TUSKNC)
1766
0
SAJAD GANJZADEH (IRANNT)
188
0
ANĐELO KVESIĆ (KKHZG)
1910
0
ANDREY GRINEVICH (BKF)
818
0
ADMIR DAUTOVIĆ (BIH)
1232
SEBASTJAN BUDIHNA (KK LJUB)
1911
ANTON ISAKAU (BKF)
1766
0
SAJAD GANJZADEH (IRANNT)
1910
0
ANDREY GRINEVICH (BKF)
1766
SAJAD GANJZADEH (IRANNT)
1912
ARTSIOM KRAUTSOU (BKF)
2060
GORAN LUČIN (SOKOL)
1912
ARTSIOM KRAUTSOU (BKF)
188
ANĐELO KVESIĆ (KKHZG)
1910
ANDREY GRINEVICH (BKF)