Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
25. Grand Prix Croatia
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
SHOTOKAN OPLOTNICA
"B"Biograd
"CENTAR" VELIKA GORICA
"DOBOJ-ISTOK"
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
9. ZMAJ RIJEKA
A.S.D SPORTING SAMURAI
Alken
Asd Defence Karate 2000 Pravisdomini
Asd Dojo Matsumura Taranto
ASD ELAN
ASD FITNESS PESCARA
ASD FREE SPORT-TEAM KARATE CASORIA
asd MATRIX
ASD METROPOLITAN KARATE BRINDISI
ASD PIELLE
ASD TOUKON KARATE-DO
asdfisiodinamik
Baltijas Karate klubs
BANJA LUKA
Barcsi Városi Sportegyesület
Belarus Karate Federation
BOTTONI
Bregana
Budo Sport Center
BULGARIAN NATIONAL TEAM
BUSHIDO
Bushido Banja Luka
Choku
CROHERC
CS ESERCITO
Cskw
CTR Toscana
CUS BARI ITA
Cvetan Dimov
ČelikNikšić
Čukarica
DBV PIRAN
Delta
DRUŠTVO ZA KARATE CELJE
ĐURĐEVAC
ENERGIJA
Euro-Tera
FATI
FINIDA (POREČ)
FOKUS
FORCA
FORTITER (Kaštela)
Fudoshin Roermond
FUNAKOSHI GICHIN
Ganz-Kesjar
GERMAN KARATE FEDERATION
GLC FIJLKAM
GLOBUS Čakovec
Goju-Kai Hungary
GORNJA RADGONA
GRadgona
Hercegovina-Zagreb
HESSEN - KARATE TEAM GERMANY
HRASTNIK
HRVATSKA PARA KARATE REPREZENTACIJA
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Hrvatski sokol Osijek
HUNGARIAN NATIONAL TEAM
IGEA WELLNESS & ENTERTAINMENT GROUP
IKA ISRAEL
ILIDŽA
IPON ZAGREB
Ippon Prishtine
IPPON.LV
Iran National Team
ISRAEL KARATE FEDERATION
ITALY NATIONAL TEAM
IVANEC
JASTREB
KAMIKAZE TETOVO
KAPTOL
Karate Do Brugg
Karate Federation of Serbia
KARATE KLUB BREŽICE
Karate klub Esseker
KARATE ROMA
Karate savez Bosne i Hercegovine
Karate zveza Slovenije
Karateschool Alken
Karlovac 1969
Kastav
KBS "Castra" Banja Luka
KBS TIGAR KOSTAJNICA BIH
KBV GRBAVICA
Ken Shi Kai Karateschule Schwamendingen
KK "SENSEI" Pazin
KK CROATIA
KK DINAMO PANČEVO
KK EMPI PROZOR-RAMA
KK JADRAN
KK KIK
KK Kolektor Idrija
KK KTC KRIŽEVCI
KK Ljubljana
KK Novi Grad Sarajevo
KK Rudar Velenje
KK Shuriken Bulgaria
KK Zanshin Split
KLENOVNIK
KOSTRENA
KOVINAR
KOZJANSKO in OBSOTELJE
KRANJ
KRK CROATIA
KS USK BIH
KU Walserfeld
LAV
LOTOS ZAGREB
LOVRENC NA POHORJU
Luxembourg National Team
Mala Subotica
Međimurje
MEĐUGORJE
METALURG
Mladost
MON CHI
Montenegro
MOTTI ASKENAZI CLUB
MTK
MTK BUDAPEST KARATE TEAM
Neretva
NESTOR
Netherlands
NO KACHI
OBI Kaštela
Obiettivo Karate Roma
OKINAWA
OKIT
Olimpia Karate Cus Bergamo a.s.d.
OLIMPIK
OMEGA
OPATIJA
ORKKA
Osijek
PALESTRA SIRIUS
Polet
Polisportiva NAKAYAMA
POLIZIA DI STATO
PORTO TOLERO
PRINC1
Pula
Punto sportivo
RAB-ENPI
RADENCI
RADVANJE
RAKOVICA KANON
Rašid Buća
REGIONE LAZIO KARATE FIJLKAM
Reprezentacija Bosne I Hercegovine
RI CROATIA
RICCIONE
RIJEKA
ROGAŠKA SLATINA
Ronin
RYU DOJO
Salaspils Karate Club
SAMBON
SAMOBOR
Samuraj
SENSHI
shabab altwfekya sport club from egypt
SHIRAI CLUB S.VALENTINO
Shotokan Salzburg
SHOTOKAN VELENJE
Sinđelić
SISAK
Slavonski Brod
SLOBODA
Slovak National Team
SLJEME2
SOKOL
SPARTA
sporting international karate
Sportskarate.dk
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
SUSEDGRAD
ŠD GORICA
TAD RIJEKA
Team Karate Puleo
Tigar Sisak
TIGERS
Travnik
TRBOVLJE
TUŠKANAC
TUZLA
Univerzitetski karate klub "Bosna" Sarajevo
URBAN INVEST
USKOPLJAK
VARAŽDIN
VELENJE
VELIKA GORICA
VIKTORIA
VIKTORIJA
Virovitica
Vukovar`91
walsall karate dojo
ZAMET
Zmaj
Žalec
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Kadeti -57
Kumite - Kadetkinje -54
Kumite - Juniori -76
Kumite - Juniori +76
Kumite - Juniorke -53
Kumite - U 21 (muški) -60
Kumite - Seniori -Open
Kumite - Kadeti -57
1968
0
JOVAN MARKOVIĆ (SRBJNTM)
2032
0
JACOPO BORDI (MATRIX)
1968
0
JOVAN MARKOVIĆ (SRBJNTM)
1279
0
RADOSLAV VAKARELOV (TEAM BG)
1279
0
RADOSLAV VAKARELOV (TEAM BG)
1803
0
VITULANO GENNARO (ITA NT)
1279
0
RADOSLAV VAKARELOV (TEAM BG)
1708
0
ALESSIO DELLI SANTI (GLCFIJL)
95
0
DIMITRI RASQUI (F.L.A.M)
1321
0
SLAVKO VLAHINIĆ (VGORICA)
1723
0
MATTIA GRANATIERO (GLCFIJL)
1433
0
MARKO BOGDANOVIĆ (KGB)
561
0
TJAZ OBLAK (KOLEKTO)
642
0
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
1803
VITULANO GENNARO (ITA NT)
752
0
MUAMER TARAHIJA (SAMBON)
1279
0
RADOSLAV VAKARELOV (TEAM BG)
346
NICOLAS ZANNI (GLCFIJL)
271
0
ROSARIO RUGGIERO (SHIRAI)
1968
0
JOVAN MARKOVIĆ (SRBJNTM)
2032
JACOPO BORDI (MATRIX)
349
0
MARKO LASIĆ (NERETV)
546
0
BESIM ADEMI (HR.DRAG)
1192
AURELIO LUCATTINI (GLCFIJL)
592
0
MAURO INGENITO (SHIRAI)
834
0
KRISTIJAN LACKOVIĆ (KK IPON)
2089
CRISTHIAN CARBONI (POLIZIA)
526
0
JOSIP TADIĆ (EMPIPR)
883
0
MEVLUD MEMEDI (FORCA)
377
GIAN LUCA BONAVERI (GLCFIJL)
1708
0
ALESSIO DELLI SANTI (GLCFIJL)
80
0
LUKA SMOLJO (OBI KAŠ)
962
LUKA ŠKRLJ (SENSEI)
567
0
ADIS HALILOVIĆ (KS USK )
1308
0
IVOR BABIĆ (VGORICA)
626
0
FABIO CASTELLI (GLCFIJL)
110
0
SULTAN IHAYEV (ISRAEL)
1110
0
GAL DVORJAK (NESTOR)
1009
0
DAVID MAROŠI (SLOVKNT)
1802
DE FALCO DAVID (ITA NT)
1853
0
ANDRIJA SOLDO (BIHKF)
1655
0
STOLE SMILKOVSKI (OLIMPIK)
376
FEDERICO PIRAZZOLI (GLCFIJL)
1169
0
CLAUDIO SANISLAV (GLCFIJL)
771
0
KONSTANTIN JEREMIĆ (KANON)
988
IVAN BIRKIĆ (BBIOGRD)
504
0
HARIS MURADBAŠIĆ (ORKKA)
1851
0
PETAR EFTIMOV (TEAM BG)
1721
SIMONE PALAZZO (GLCFIJL)
594
0
FRANCESCO MARIA SCOTTI (SHIRAI)
829
0
DARIO MILINKOVIĆ (KK IPON)
874
MATTEO FIORE (PIELLE)
763
0
DOMEN ZIDAR (TRBOVLJ)
644
0
ANTONIO GRGIĆ (SPRTSLF)
1801
RAGNOLI DAVIDE (ITA NT)
301
0
LORENZO CARAMAGNO (GLCFIJL)
1932
0
BALÁZS VÉCSEI (MTK-BUD)
1319
PATRIK MACUKIĆ (VGORICA)
1321
0
SLAVKO VLAHINIĆ (VGORICA)
1723
0
MATTIA GRANATIERO (GLCFIJL)
642
0
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
1803
0
VITULANO GENNARO (ITA NT)
1279
0
RADOSLAV VAKARELOV (TEAM BG)
346
0
NICOLAS ZANNI (GLCFIJL)
271
0
ROSARIO RUGGIERO (SHIRAI)
2032
0
JACOPO BORDI (MATRIX)
546
0
BESIM ADEMI (HR.DRAG)
1192
0
AURELIO LUCATTINI (GLCFIJL)
834
0
KRISTIJAN LACKOVIĆ (KK IPON)
2089
0
CRISTHIAN CARBONI (POLIZIA)
526
0
JOSIP TADIĆ (EMPIPR)
377
0
GIAN LUCA BONAVERI (GLCFIJL)
1708
0
ALESSIO DELLI SANTI (GLCFIJL)
962
0
LUKA ŠKRLJ (SENSEI)
567
0
ADIS HALILOVIĆ (KS USK )
110
0
SULTAN IHAYEV (ISRAEL)
1009
0
DAVID MAROŠI (SLOVKNT)
1802
0
DE FALCO DAVID (ITA NT)
1655
0
STOLE SMILKOVSKI (OLIMPIK)
376
0
FEDERICO PIRAZZOLI (GLCFIJL)
1169
0
CLAUDIO SANISLAV (GLCFIJL)
988
0
IVAN BIRKIĆ (BBIOGRD)
1851
0
PETAR EFTIMOV (TEAM BG)
1721
0
SIMONE PALAZZO (GLCFIJL)
829
0
DARIO MILINKOVIĆ (KK IPON)
874
0
MATTEO FIORE (PIELLE)
644
0
ANTONIO GRGIĆ (SPRTSLF)
1801
0
RAGNOLI DAVIDE (ITA NT)
1932
0
BALÁZS VÉCSEI (MTK-BUD)
1319
0
PATRIK MACUKIĆ (VGORICA)
1723
0
MATTIA GRANATIERO (GLCFIJL)
1803
0
VITULANO GENNARO (ITA NT)
1279
0
RADOSLAV VAKARELOV (TEAM BG)
271
0
ROSARIO RUGGIERO (SHIRAI)
546
0
BESIM ADEMI (HR.DRAG)
834
0
KRISTIJAN LACKOVIĆ (KK IPON)
526
0
JOSIP TADIĆ (EMPIPR)
1708
0
ALESSIO DELLI SANTI (GLCFIJL)
110
0
SULTAN IHAYEV (ISRAEL)
1009
0
DAVID MAROŠI (SLOVKNT)
1655
0
STOLE SMILKOVSKI (OLIMPIK)
1169
0
CLAUDIO SANISLAV (GLCFIJL)
1851
0
PETAR EFTIMOV (TEAM BG)
874
0
MATTEO FIORE (PIELLE)
644
0
ANTONIO GRGIĆ (SPRTSLF)
1932
0
BALÁZS VÉCSEI (MTK-BUD)
1803
0
VITULANO GENNARO (ITA NT)
271
0
ROSARIO RUGGIERO (SHIRAI)
546
0
BESIM ADEMI (HR.DRAG)
1708
0
ALESSIO DELLI SANTI (GLCFIJL)
1009
0
DAVID MAROŠI (SLOVKNT)
1655
0
STOLE SMILKOVSKI (OLIMPIK)
1851
0
PETAR EFTIMOV (TEAM BG)
1932
0
BALÁZS VÉCSEI (MTK-BUD)
271
0
ROSARIO RUGGIERO (SHIRAI)
1708
0
ALESSIO DELLI SANTI (GLCFIJL)
1009
0
DAVID MAROŠI (SLOVKNT)
1932
0
BALÁZS VÉCSEI (MTK-BUD)
271
0
ROSARIO RUGGIERO (SHIRAI)
1009
0
DAVID MAROŠI (SLOVKNT)
1802
0
DE FALCO DAVID (ITA NT)
1110
0
GAL DVORJAK (NESTOR)
110
0
SULTAN IHAYEV (ISRAEL)
1802
0
DE FALCO DAVID (ITA NT)
1655
0
STOLE SMILKOVSKI (OLIMPIK)
1802
0
DE FALCO DAVID (ITA NT)
1932
0
BALÁZS VÉCSEI (MTK-BUD)
1655
0
STOLE SMILKOVSKI (OLIMPIK)
Osvajači medalja
1. ROSARIO RUGGIERO, SHIRAI CLUB S.VALENTINO
2. DAVID MAROŠI, Slovak National Team
3. RADOSLAV VAKARELOV, BULGARIAN NATIONAL TEAM
3. STOLE SMILKOVSKI, OLIMPIK
Kumite - Kadetkinje -54
1282
0
DESISLAVA STANEVA (TEAM BG)
680
0
ELENA SOFIA UGONI (TOSCANA)
680
0
ELENA SOFIA UGONI (TOSCANA)
1102
0
SABINA LJUCA (UKKBSA)
1102
0
SABINA LJUCA (UKKBSA)
1241
0
MARIA MURKOVIĆ (KK MS)
1102
0
SABINA LJUCA (UKKBSA)
1417
0
JELENA PEHAR (FORTITE)
1241
0
MARIA MURKOVIĆ (KK MS)
1635
0
PETRA VUKOVINSKI (BREGANA)
827
REBECCA KOSTNER (GLCFIJL)
2103
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
1995
SOFIJA SIMOVIĆ (SRBJNTM)
767
0
URŠA HABERL (TRBOVLJ)
1282
0
DESISLAVA STANEVA (TEAM BG)
680
ELENA SOFIA UGONI (TOSCANA)
826
ANNA MANNUCCI (GLCFIJL)
1102
SABINA LJUCA (UKKBSA)
114
0
NASHKA KÜHNEN (ALKEN)
93
0
KIMBERLY NELTING (F.L.A.M)
1702
GIULIA CORNOLO (03BS120)
1812
CAVALLARO FEDERICA (ITA NT)
501
BELMA BEĆIROVIĆ (ORKKA)
1417
0
JELENA PEHAR (FORTITE)
64
0
SILVIA HIRT (KDBCH)
1654
VJOLLCA GAFURI (KK.FATI)
1331
ELISA DUCOLI (GLCFIJL)
729
IMAN BEGIC (KS USK )
923
0
EMA ŽIVČIĆ (CRO)
105
0
MISHEL ZLATKIN (ISRAEL)
1166
SERENA RIZZI (GLCFIJL)
444
CINZIA BROGNERI (CINZIA)
1859
IRIS ĆORIĆ (BIHKF)
1423
0
EMA ŠIREC (RADVANJ)
1284
0
IVET GORANOVA (TEAM BG)
1317
MIA MIJOVIĆ (VGORICA)
1334
MORENA MOROSINI (GLCFIJL)
570
TANJA ĐOKIĆ (KS USK )
575
0
PETRA ZELJKO (KKHZG)
1004
0
LAURA PALINKASOVA (SLOVKNT)
676
DANIELA BUONAMORE (TOSCANA)
1811
VERONICA BRUNORI (ITA NT)
506
ŠEJLA ĐULIĆ (ORKKA)
1263
0
PETRA STOJKOVIĆ (KA 1969)
1363
0
IVONA CIGLAR (KK "VŽ")
1996
ANJA MILOVANOVIĆ (SRBJNTM)
1167
ALICE BIGLIA (GLCFIJL)
541
ŠEJLA KAZAFEROVIĆ (KS USK )
1241
0
MARIA MURKOVIĆ (KK MS)
827
0
REBECCA KOSTNER (GLCFIJL)
2103
0
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
1995
0
SOFIJA SIMOVIĆ (SRBJNTM)
767
0
URŠA HABERL (TRBOVLJ)
680
0
ELENA SOFIA UGONI (TOSCANA)
826
0
ANNA MANNUCCI (GLCFIJL)
1102
0
SABINA LJUCA (UKKBSA)
114
0
NASHKA KÜHNEN (ALKEN)
1702
0
GIULIA CORNOLO (03BS120)
1812
0
CAVALLARO FEDERICA (ITA NT)
501
0
BELMA BEĆIROVIĆ (ORKKA)
1417
0
JELENA PEHAR (FORTITE)
1654
0
VJOLLCA GAFURI (KK.FATI)
1331
0
ELISA DUCOLI (GLCFIJL)
729
0
IMAN BEGIC (KS USK )
105
0
MISHEL ZLATKIN (ISRAEL)
1166
0
SERENA RIZZI (GLCFIJL)
444
0
CINZIA BROGNERI (CINZIA)
1859
0
IRIS ĆORIĆ (BIHKF)
1284
0
IVET GORANOVA (TEAM BG)
1317
0
MIA MIJOVIĆ (VGORICA)
1334
0
MORENA MOROSINI (GLCFIJL)
570
0
TANJA ĐOKIĆ (KS USK )
575
0
PETRA ZELJKO (KKHZG)
676
0
DANIELA BUONAMORE (TOSCANA)
1811
0
VERONICA BRUNORI (ITA NT)
506
0
ŠEJLA ĐULIĆ (ORKKA)
1263
0
PETRA STOJKOVIĆ (KA 1969)
1996
0
ANJA MILOVANOVIĆ (SRBJNTM)
1167
0
ALICE BIGLIA (GLCFIJL)
541
0
ŠEJLA KAZAFEROVIĆ (KS USK )
1241
0
MARIA MURKOVIĆ (KK MS)
1995
0
SOFIJA SIMOVIĆ (SRBJNTM)
767
0
URŠA HABERL (TRBOVLJ)
1102
0
SABINA LJUCA (UKKBSA)
114
0
NASHKA KÜHNEN (ALKEN)
1812
0
CAVALLARO FEDERICA (ITA NT)
1417
0
JELENA PEHAR (FORTITE)
729
0
IMAN BEGIC (KS USK )
1166
0
SERENA RIZZI (GLCFIJL)
1859
0
IRIS ĆORIĆ (BIHKF)
1284
0
IVET GORANOVA (TEAM BG)
1334
0
MORENA MOROSINI (GLCFIJL)
575
0
PETRA ZELJKO (KKHZG)
1811
0
VERONICA BRUNORI (ITA NT)
1996
0
ANJA MILOVANOVIĆ (SRBJNTM)
1167
0
ALICE BIGLIA (GLCFIJL)
1241
0
MARIA MURKOVIĆ (KK MS)
767
0
URŠA HABERL (TRBOVLJ)
114
0
NASHKA KÜHNEN (ALKEN)
1417
0
JELENA PEHAR (FORTITE)
1859
0
IRIS ĆORIĆ (BIHKF)
1284
0
IVET GORANOVA (TEAM BG)
1811
0
VERONICA BRUNORI (ITA NT)
1996
0
ANJA MILOVANOVIĆ (SRBJNTM)
767
0
URŠA HABERL (TRBOVLJ)
1417
0
JELENA PEHAR (FORTITE)
1284
0
IVET GORANOVA (TEAM BG)
1996
0
ANJA MILOVANOVIĆ (SRBJNTM)
767
0
URŠA HABERL (TRBOVLJ)
1284
0
IVET GORANOVA (TEAM BG)
1317
0
MIA MIJOVIĆ (VGORICA)
1423
0
EMA ŠIREC (RADVANJ)
1334
0
MORENA MOROSINI (GLCFIJL)
1317
0
MIA MIJOVIĆ (VGORICA)
1859
0
IRIS ĆORIĆ (BIHKF)
1317
0
MIA MIJOVIĆ (VGORICA)
1996
0
ANJA MILOVANOVIĆ (SRBJNTM)
1859
0
IRIS ĆORIĆ (BIHKF)
Osvajači medalja
1. IVET GORANOVA, BULGARIAN NATIONAL TEAM
2. URŠA HABERL, TRBOVLJE
3. SABINA LJUCA, Univerzitetski karate klub "Bosna" Sarajevo
3. ANJA MILOVANOVIĆ, Karate Federation of Serbia
Kumite - Juniori -76
1730
0
MATTEO BONTEMPI (GLCFIJL)
1104
0
DŽEJLAN MAGLIĆ (UKKBSA)
1730
0
MATTEO BONTEMPI (GLCFIJL)
1275
0
VELIZAR KOLESHANSKI (TEAM BG)
1275
0
VELIZAR KOLESHANSKI (TEAM BG)
1825
0
NETTORE BIAGIO (ITA NT)
1275
0
VELIZAR KOLESHANSKI (TEAM BG)
1653
0
DOAN OSMANI (KK.FATI)
345
0
MARCO PEDEMONTI (GLCFIJL)
441
0
ERIK CSATÓ (GANZKES)
566
ALDIN MAHMUTOVIĆ (KS USK )
674
ALESSIO GUARGUAGLINI (TOSCANA)
25
MICHELE MAZZONE (GER)
424
CHRISTIAN SCALMANA (GLCFIJL)
741
LUKA ŠALDO (MEĐUGOR)
1653
DOAN OSMANI (KK.FATI)
950
LEONARD ŠOGORIĆ (SAMOBOR)
1730
0
MATTEO BONTEMPI (GLCFIJL)
1023
0
ĽUBOŠ DŽAČOVSKÝ (SLOVKNT)
1104
DŽEJLAN MAGLIĆ (UKKBSA)
1275
VELIZAR KOLESHANSKI (TEAM BG)
903
MILOŠ KESIĆ (ČUK BGD)
1825
NETTORE BIAGIO (ITA NT)
65
KARLO TURK (KOSTRE)
1072
SERGEJ SOLDAT (SNĐ)
839
ALEXANDER SØRENSEN (DENMARK)
779
0
GABRIELE COCO (GLCFIJL)
766
0
STEFAN JOKSIMOVIČ (TRBOVLJ)
822
MEDIN PALDUM (BIH)
1354
FRAN PRIŽMIĆ (KGB)
1981
ĐORĐE SALAPURA (SRBJNTM)
1824
PIETROMARCHI LORENZO (ITA NT)
1788
KARLO MARTIĆ (0354451)
1307
IVAN VRBAN (VGORICA)
103
MATEJA ROGOZARSKI (ISRAEL)
382
0
DAVIDE SANTANGELO (GLCFIJL)
2081
0
LEON MARCIUŠ (MEĐIMUR)
1864
MARIN BRKIĆ (BIHKF)
1400
EMILIYAN TASKOV (KKSHUR)
943
IGOR KATANEC BEKETIĆ (SAMOBOR)
1823
GATTO ALESSANDRO (ITA NT)
1647
DENS SADIKOVS (BKK LAT)
1071
TARIK CAZINKIĆ (KS USK )
881
IVAN LULIĆ (BSHDOZG)
441
0
ERIK CSATÓ (GANZKES)
566
0
ALDIN MAHMUTOVIĆ (KS USK )
674
0
ALESSIO GUARGUAGLINI (TOSCANA)
25
0
MICHELE MAZZONE (GER)
424
0
CHRISTIAN SCALMANA (GLCFIJL)
741
0
LUKA ŠALDO (MEĐUGOR)
1653
0
DOAN OSMANI (KK.FATI)
950
0
LEONARD ŠOGORIĆ (SAMOBOR)
1023
0
ĽUBOŠ DŽAČOVSKÝ (SLOVKNT)
1104
0
DŽEJLAN MAGLIĆ (UKKBSA)
1275
0
VELIZAR KOLESHANSKI (TEAM BG)
903
0
MILOŠ KESIĆ (ČUK BGD)
1825
0
NETTORE BIAGIO (ITA NT)
65
0
KARLO TURK (KOSTRE)
1072
0
SERGEJ SOLDAT (SNĐ)
839
0
ALEXANDER SØRENSEN (DENMARK)
766
0
STEFAN JOKSIMOVIČ (TRBOVLJ)
822
0
MEDIN PALDUM (BIH)
1354
0
FRAN PRIŽMIĆ (KGB)
1981
0
ĐORĐE SALAPURA (SRBJNTM)
1824
0
PIETROMARCHI LORENZO (ITA NT)
1788
0
KARLO MARTIĆ (0354451)
1307
0
IVAN VRBAN (VGORICA)
103
0
MATEJA ROGOZARSKI (ISRAEL)
2081
0
LEON MARCIUŠ (MEĐIMUR)
1864
0
MARIN BRKIĆ (BIHKF)
1400
0
EMILIYAN TASKOV (KKSHUR)
943
0
IGOR KATANEC BEKETIĆ (SAMOBOR)
1823
0
GATTO ALESSANDRO (ITA NT)
1647
0
DENS SADIKOVS (BKK LAT)
1071
0
TARIK CAZINKIĆ (KS USK )
881
0
IVAN LULIĆ (BSHDOZG)
441
0
ERIK CSATÓ (GANZKES)
25
0
MICHELE MAZZONE (GER)
424
0
CHRISTIAN SCALMANA (GLCFIJL)
1653
0
DOAN OSMANI (KK.FATI)
1023
0
ĽUBOŠ DŽAČOVSKÝ (SLOVKNT)
1275
0
VELIZAR KOLESHANSKI (TEAM BG)
1825
0
NETTORE BIAGIO (ITA NT)
839
0
ALEXANDER SØRENSEN (DENMARK)
766
0
STEFAN JOKSIMOVIČ (TRBOVLJ)
1981
0
ĐORĐE SALAPURA (SRBJNTM)
1824
0
PIETROMARCHI LORENZO (ITA NT)
103
0
MATEJA ROGOZARSKI (ISRAEL)
2081
0
LEON MARCIUŠ (MEĐIMUR)
943
0
IGOR KATANEC BEKETIĆ (SAMOBOR)
1823
0
GATTO ALESSANDRO (ITA NT)
881
0
IVAN LULIĆ (BSHDOZG)
441
0
ERIK CSATÓ (GANZKES)
1653
0
DOAN OSMANI (KK.FATI)
1023
0
ĽUBOŠ DŽAČOVSKÝ (SLOVKNT)
1825
0
NETTORE BIAGIO (ITA NT)
1981
0
ĐORĐE SALAPURA (SRBJNTM)
1824
0
PIETROMARCHI LORENZO (ITA NT)
2081
0
LEON MARCIUŠ (MEĐIMUR)
1823
0
GATTO ALESSANDRO (ITA NT)
1653
0
DOAN OSMANI (KK.FATI)
1023
0
ĽUBOŠ DŽAČOVSKÝ (SLOVKNT)
1824
0
PIETROMARCHI LORENZO (ITA NT)
1823
0
GATTO ALESSANDRO (ITA NT)
1023
0
ĽUBOŠ DŽAČOVSKÝ (SLOVKNT)
1824
0
PIETROMARCHI LORENZO (ITA NT)
1788
KARLO MARTIĆ (0354451)
103
0
MATEJA ROGOZARSKI (ISRAEL)
1788
0
KARLO MARTIĆ (0354451)
1981
0
ĐORĐE SALAPURA (SRBJNTM)
1788
0
KARLO MARTIĆ (0354451)
1823
0
GATTO ALESSANDRO (ITA NT)
1788
0
KARLO MARTIĆ (0354451)
Osvajači medalja
1. ĽUBOŠ DŽAČOVSKÝ, Slovak National Team
2. PIETROMARCHI LORENZO, ITALY NATIONAL TEAM
3. DOAN OSMANI, FATI
3. KARLO MARTIĆ, Slavonski Brod
Kumite - Juniori +76
1944
0
SIMON HRIBAR (BREZICE)
549
0
JERKO ĐURINOVIĆ (HR.DRAG)
1944
0
SIMON HRIBAR (BREZICE)
423
0
ALESSANDRO BIANCHI (GLCFIJL)
423
0
ALESSANDRO BIANCHI (GLCFIJL)
1982
0
VLADIMIR BREZANCIC (SRBJNTM)
1982
0
VLADIMIR BREZANCIC (SRBJNTM)
507
0
HAMZA ČAJIĆ (ORKKA)
365
0
DIMITAR JAKIMOV (7654321)
96
0
JOE ROOB (F.L.A.M)
916
ZORAN ZOVKO (CROHEC)
418
MICHAEL GHISLANDI (TEAMNIO)
507
HAMZA ČAJIĆ (ORKKA)
1255
IGOR TUBIČ (PIRAN)
34
KEVIN WAGNER (RAMONA)
1062
FEDERICO LORO (GLCFIJL)
1866
ALBRIM SAMAHODAJ (BIHKF)
1944
0
SIMON HRIBAR (BREZICE)
846
0
THEIS KLAUSEN (DENMARK)
549
JERKO ĐURINOVIĆ (HR.DRAG)
423
ALESSANDRO BIANCHI (GLCFIJL)
238
TARIK HAMIDOVIC (SLOBODA)
672
AHMED LAHMAR (TOSCANA)
2121
ELDIN TARAHIJA (SAMBON)
1827
AZIZ ABBES MOUHIIDINE (ITA NT)
1982
VLADIMIR BREZANCIC (SRBJNTM)
1197
0
PETAR SPASENOVSKI (METALMK)
432
0
KAMEL SAADI (ISRAEL)
1024
ATTILA JOBA (SLOVKNT)
1154
NICCOLO TONIOLO (GLCFIJL)
1073
NEMANJA AJDER (SNĐ)
707
BRUNO KATAVIĆ (KTC KŽ)
821
LUKA KRAMAR (BIH)
393
NICOLO BELFI (GLCFIJL)
2028
ANASTASIOS NTEROS (SRBJNTM)
760
AJDIN MUJKANOVIČ (TRBOVLJ)
2120
IVAN VUKOJA (HR.DRAG)
384
MICHELE CIANI (GLCFIJL)
1865
AJDIN ČEHIĆ (BIHKF)
447
FIORE ROMANO (SAMURAI)
677
ADIS MURTO (SAMBON)
1826
MICHELE CIANI (ITA NT)
178
JAKOV BUNJEVAC (KK KIK)
365
0
DIMITAR JAKIMOV (7654321)
916
0
ZORAN ZOVKO (CROHEC)
418
0
MICHAEL GHISLANDI (TEAMNIO)
507
0
HAMZA ČAJIĆ (ORKKA)
1255
0
IGOR TUBIČ (PIRAN)
34
0
KEVIN WAGNER (RAMONA)
1062
0
FEDERICO LORO (GLCFIJL)
1866
0
ALBRIM SAMAHODAJ (BIHKF)
846
0
THEIS KLAUSEN (DENMARK)
549
0
JERKO ĐURINOVIĆ (HR.DRAG)
423
0
ALESSANDRO BIANCHI (GLCFIJL)
238
0
TARIK HAMIDOVIC (SLOBODA)
672
0
AHMED LAHMAR (TOSCANA)
2121
0
ELDIN TARAHIJA (SAMBON)
1827
0
AZIZ ABBES MOUHIIDINE (ITA NT)
1982
0
VLADIMIR BREZANCIC (SRBJNTM)
1197
0
PETAR SPASENOVSKI (METALMK)
1024
0
ATTILA JOBA (SLOVKNT)
1154
0
NICCOLO TONIOLO (GLCFIJL)
1073
0
NEMANJA AJDER (SNĐ)
707
0
BRUNO KATAVIĆ (KTC KŽ)
821
0
LUKA KRAMAR (BIH)
393
0
NICOLO BELFI (GLCFIJL)
2028
0
ANASTASIOS NTEROS (SRBJNTM)
760
0
AJDIN MUJKANOVIČ (TRBOVLJ)
2120
0
IVAN VUKOJA (HR.DRAG)
384
0
MICHELE CIANI (GLCFIJL)
1865
0
AJDIN ČEHIĆ (BIHKF)
447
0
FIORE ROMANO (SAMURAI)
677
0
ADIS MURTO (SAMBON)
1826
0
MICHELE CIANI (ITA NT)
178
0
JAKOV BUNJEVAC (KK KIK)
365
0
DIMITAR JAKIMOV (7654321)
507
0
HAMZA ČAJIĆ (ORKKA)
34
0
KEVIN WAGNER (RAMONA)
1866
0
ALBRIM SAMAHODAJ (BIHKF)
846
0
THEIS KLAUSEN (DENMARK)
423
0
ALESSANDRO BIANCHI (GLCFIJL)
672
0
AHMED LAHMAR (TOSCANA)
1982
0
VLADIMIR BREZANCIC (SRBJNTM)
1197
0
PETAR SPASENOVSKI (METALMK)
1154
0
NICCOLO TONIOLO (GLCFIJL)
707
0
BRUNO KATAVIĆ (KTC KŽ)
2028
0
ANASTASIOS NTEROS (SRBJNTM)
2120
0
IVAN VUKOJA (HR.DRAG)
1865
0
AJDIN ČEHIĆ (BIHKF)
677
0
ADIS MURTO (SAMBON)
178
0
JAKOV BUNJEVAC (KK KIK)
507
0
HAMZA ČAJIĆ (ORKKA)
1866
0
ALBRIM SAMAHODAJ (BIHKF)
846
0
THEIS KLAUSEN (DENMARK)
1982
0
VLADIMIR BREZANCIC (SRBJNTM)
1154
0
NICCOLO TONIOLO (GLCFIJL)
2028
0
ANASTASIOS NTEROS (SRBJNTM)
1865
0
AJDIN ČEHIĆ (BIHKF)
178
0
JAKOV BUNJEVAC (KK KIK)
507
0
HAMZA ČAJIĆ (ORKKA)
846
0
THEIS KLAUSEN (DENMARK)
1154
0
NICCOLO TONIOLO (GLCFIJL)
178
0
JAKOV BUNJEVAC (KK KIK)
846
0
THEIS KLAUSEN (DENMARK)
1154
0
NICCOLO TONIOLO (GLCFIJL)
1073
NEMANJA AJDER (SNĐ)
1197
0
PETAR SPASENOVSKI (METALMK)
1073
0
NEMANJA AJDER (SNĐ)
2028
0
ANASTASIOS NTEROS (SRBJNTM)
1197
0
PETAR SPASENOVSKI (METALMK)
178
0
JAKOV BUNJEVAC (KK KIK)
1197
0
PETAR SPASENOVSKI (METALMK)
Osvajači medalja
1. THEIS KLAUSEN, Sportskarate.dk
2. NICCOLO TONIOLO, GLC FIJLKAM
3. VLADIMIR BREZANCIC, Karate Federation of Serbia
3. JAKOV BUNJEVAC, KK KIK
Kumite - Juniorke -53
63
0
MAYA SCHÄRER (KDBCH)
2002
0
ALEKSANDRA VUJASINOVIĆ (SRBJNTM)
63
0
MAYA SCHÄRER (KDBCH)
387
0
GIULIA CAPRA (GLCFIJL)
63
0
MAYA SCHÄRER (KDBCH)
807
0
ANA VRETENAR (TAD )
2002
0
ALEKSANDRA VUJASINOVIĆ (SRBJNTM)
1228
0
AJLA KURBEGOVIĆ (KK LJUB)
421
0
ELEONORA LANZONE (GLCFIJL)
63
0
MAYA SCHÄRER (KDBCH)
2095
0
VIOLA FANCIULLO (TOSCANA)
1418
0
JELENA PEHAR (FORTITE)
387
GIULIA CAPRA (GLCFIJL)
1869
0
GABRIJELA BEGIĆ (BIHKF)
92
0
LAURA HOFFMANN (F.L.A.M)
388
0
FRANCESCA RAGAZZI (GLCFIJL)
82
0
MARIJA ČAVKA (OBI KAŠ)
1832
0
MANGIACAPRA ALESSANDRA (ITA NT)
1259
0
KATARINA ŠULEK (ET)
807
ANA VRETENAR (TAD )
772
0
MELISA SKENDEROVIĆ (SAMURAJ)
1429
0
NINA ZUPANČIČ (ŽALEC)
1709
0
ELISA MASTRANTUONO (GLCFIJL)
1016
0
REBEKA VIDOVA (SLOVKNT)
1636
0
GIORGIA FIDANZA (CINZIA)
956
0
GLORIJA OLIĆ (KRK CRO)
1349
MONIKA BUBNJIĆ (VIROVTC)
1868
0
BELMA OMEROVIĆ (BIHKF)
98
0
LENA DA NAZARE (F.L.A.M)
1146
LINDA RIZZATO (GLCFIJL)
1831
0
BERARDINO AGNESE (ITA NT)
1359
0
ELMA GARIBOVIĆ (KK "VŽ")
761
BARBARA HABERL (TRBOVLJ)
2002
0
ALEKSANDRA VUJASINOVIĆ (SRBJNTM)
421
0
ELEONORA LANZONE (GLCFIJL)
1418
0
JELENA PEHAR (FORTITE)
387
0
GIULIA CAPRA (GLCFIJL)
1869
0
GABRIJELA BEGIĆ (BIHKF)
82
0
MARIJA ČAVKA (OBI KAŠ)
1832
0
MANGIACAPRA ALESSANDRA (ITA NT)
807
0
ANA VRETENAR (TAD )
1429
0
NINA ZUPANČIČ (ŽALEC)
1709
0
ELISA MASTRANTUONO (GLCFIJL)
956
0
GLORIJA OLIĆ (KRK CRO)
1349
0
MONIKA BUBNJIĆ (VIROVTC)
1868
0
BELMA OMEROVIĆ (BIHKF)
1146
0
LINDA RIZZATO (GLCFIJL)
1359
0
ELMA GARIBOVIĆ (KK "VŽ")
761
0
BARBARA HABERL (TRBOVLJ)
421
0
ELEONORA LANZONE (GLCFIJL)
387
0
GIULIA CAPRA (GLCFIJL)
1869
0
GABRIJELA BEGIĆ (BIHKF)
807
0
ANA VRETENAR (TAD )
1709
0
ELISA MASTRANTUONO (GLCFIJL)
956
0
GLORIJA OLIĆ (KRK CRO)
1868
0
BELMA OMEROVIĆ (BIHKF)
1359
0
ELMA GARIBOVIĆ (KK "VŽ")
421
0
ELEONORA LANZONE (GLCFIJL)
807
0
ANA VRETENAR (TAD )
956
0
GLORIJA OLIĆ (KRK CRO)
1868
0
BELMA OMEROVIĆ (BIHKF)
421
0
ELEONORA LANZONE (GLCFIJL)
1868
0
BELMA OMEROVIĆ (BIHKF)
1146
0
LINDA RIZZATO (GLCFIJL)
98
0
LENA DA NAZARE (F.L.A.M)
1359
0
ELMA GARIBOVIĆ (KK "VŽ")
1146
0
LINDA RIZZATO (GLCFIJL)
956
0
GLORIJA OLIĆ (KRK CRO)
1359
0
ELMA GARIBOVIĆ (KK "VŽ")
Osvajači medalja
1. BELMA OMEROVIĆ, Karate savez Bosne i Hercegovine
2. ELEONORA LANZONE, GLC FIJLKAM
3. MAYA SCHÄRER, Karate Do Brugg
3. ELMA GARIBOVIĆ, VARAŽDIN
Kumite - U 21 (muški) -60
820
0
EDIN DINO ŠIRIĆ (BIH)
1983
0
MILOS DZAKOVIC (SRBJNTM)
1983
0
MILOS DZAKOVIC (SRBJNTM)
870
0
DELLA VOLPE ANTONIO (PIELLE)
808
0
BORAN BERAK (TAD )
820
0
EDIN DINO ŠIRIĆ (BIH)
1983
0
MILOS DZAKOVIC (SRBJNTM)
496
0
LORAN SABBAGH (ISRAEL)
1874
0
HARIS POLJO (BIHKF)
870
0
DELLA VOLPE ANTONIO (PIELLE)
239
0
TARIK SKOKIC (SLOBODA)
1657
0
MARTIN STOJMENOV (OLIMPIK)
1873
0
GORAN HRKAĆ (BIHKF)
914
0
MARIO PRGA (CROHEC)
493
0
ORGES ARIFI (KOSOVO)
340
0
VOVA KOTOV (SPORT)
1904
0
MIKITA ALESENKA (BKF)
1422
0
DI FRAIA NAZARO DAMIANO (PIELLE)
527
0
IVAN KRIŽANAC (EMPIPR)
762
0
BLAŽ HRIBOVŠEK (TRBOVLJ)
808
0
BORAN BERAK (TAD )
1983
0
MILOS DZAKOVIC (SRBJNTM)
870
0
DELLA VOLPE ANTONIO (PIELLE)
1657
0
MARTIN STOJMENOV (OLIMPIK)
914
0
MARIO PRGA (CROHEC)
493
0
ORGES ARIFI (KOSOVO)
1422
0
DI FRAIA NAZARO DAMIANO (PIELLE)
527
0
IVAN KRIŽANAC (EMPIPR)
808
0
BORAN BERAK (TAD )
870
0
DELLA VOLPE ANTONIO (PIELLE)
914
0
MARIO PRGA (CROHEC)
527
0
IVAN KRIŽANAC (EMPIPR)
808
0
BORAN BERAK (TAD )
527
0
IVAN KRIŽANAC (EMPIPR)
1422
0
DI FRAIA NAZARO DAMIANO (PIELLE)
762
0
BLAŽ HRIBOVŠEK (TRBOVLJ)
914
0
MARIO PRGA (CROHEC)
762
0
BLAŽ HRIBOVŠEK (TRBOVLJ)
Osvajači medalja
1. BORAN BERAK, TAD RIJEKA
2. IVAN KRIŽANAC, KK EMPI PROZOR-RAMA
3. MILOS DZAKOVIC, Karate Federation of Serbia
3. BLAŽ HRIBOVŠEK, TRBOVLJE
Kumite - Seniori -Open
1909
0
ALIAKSEI VODCHYTS (BKF)
1794
0
TIN CIGLAR (STUDNT)
825
RENE SMAAL (NED)
1715
0
BERTA MATTIA (GLCFIJL)
256
0
NEVEN MARTIĆ (NOKACHI)
936
DARIO SVETIĆ (SAMOBOR)
1281
0
PLAMEN MOSHEKOV (TEAM BG)
189
0
MARIJAN LOGARUŠIĆ (KKHZG)
1203
IVO CVETKOVSKI (METALMK)
2051
IVAN BLAŽIČEVIĆ (CROAZG)
1232
SEBASTJAN BUDIHNA (KK LJUB)
1291
0
ANTONIO MLADENOV (TEAM BG)
2112
0
AHMAD ABU BASEL (ISRAEL)
1911
ANTON ISAKAU (BKF)
584
ANGELO CRESCENZO (SHIRAI)
56
BRIAN TIMMERMANS (FUDROER)
1177
0
RUDY BARDELLA (GLCFIJL)
191
0
IVAN KVESIĆ (KKHZG)
1732
ENES SMAILAGIC (CDIMOV)
221
ALEM KUPUSOVIĆ (SPARTA)
1955
ALAN ŠURBEK (TUSKNC)
1766
SAJAD GANJZADEH (IRANNT)
1912
ARTSIOM KRAUTSOU (BKF)
1963
0
DANIEL MARI (POLIZIA)
602
0
ANDREJS OZEROVS (IPPON)
2060
GORAN LUČIN (SOKOL)
1178
0
MICHELE LAZZARIN (GLCFIJL)
188
0
ANĐELO KVESIĆ (KKHZG)
1204
OGNEN GRUEVSKI (METALMK)
817
ZVONIMIR ŽIVKOVIĆ (TAD )
768
ŽIGA ŠANTEJ (TRBOVLJ)
1292
0
TERVEL TZVYATKOV (TEAM BG)
428
0
MARIO VUČIĆ (KKHZG)
1910
ANDREY GRINEVICH (BKF)
554
ANTE MRVIČIĆ (HR.DRAG)
905
ABDULAH SULJIĆ (ZAMET)
1713
0
DAVIDE LORIS (GLCFIJL)
202
0
IVAN ZORIČIĆ (KKHZG)
1733
NENAD KELEBIC (CDIMOV)
818
ADMIR DAUTOVIĆ (BIH)
2113
RAHMAN SAADA (ISRAEL)
1909
0
ALIAKSEI VODCHYTS (BKF)
825
0
RENE SMAAL (NED)
256
0
NEVEN MARTIĆ (NOKACHI)
936
0
DARIO SVETIĆ (SAMOBOR)
189
0
MARIJAN LOGARUŠIĆ (KKHZG)
1203
0
IVO CVETKOVSKI (METALMK)
2051
0
IVAN BLAŽIČEVIĆ (CROAZG)
1232
0
SEBASTJAN BUDIHNA (KK LJUB)
1291
0
ANTONIO MLADENOV (TEAM BG)
1911
0
ANTON ISAKAU (BKF)
584
0
ANGELO CRESCENZO (SHIRAI)
56
0
BRIAN TIMMERMANS (FUDROER)
191
0
IVAN KVESIĆ (KKHZG)
1732
0
ENES SMAILAGIC (CDIMOV)
221
0
ALEM KUPUSOVIĆ (SPARTA)
1955
0
ALAN ŠURBEK (TUSKNC)
1766
0
SAJAD GANJZADEH (IRANNT)
1912
0
ARTSIOM KRAUTSOU (BKF)
602
0
ANDREJS OZEROVS (IPPON)
2060
0
GORAN LUČIN (SOKOL)
188
0
ANĐELO KVESIĆ (KKHZG)
1204
0
OGNEN GRUEVSKI (METALMK)
817
0
ZVONIMIR ŽIVKOVIĆ (TAD )
768
0
ŽIGA ŠANTEJ (TRBOVLJ)
428
0
MARIO VUČIĆ (KKHZG)
1910
0
ANDREY GRINEVICH (BKF)
554
0
ANTE MRVIČIĆ (HR.DRAG)
905
0
ABDULAH SULJIĆ (ZAMET)
202
0
IVAN ZORIČIĆ (KKHZG)
1733
0
NENAD KELEBIC (CDIMOV)
818
0
ADMIR DAUTOVIĆ (BIH)
2113
0
RAHMAN SAADA (ISRAEL)
825
0
RENE SMAAL (NED)
256
0
NEVEN MARTIĆ (NOKACHI)
1203
0
IVO CVETKOVSKI (METALMK)
1232
0
SEBASTJAN BUDIHNA (KK LJUB)
1911
0
ANTON ISAKAU (BKF)
56
0
BRIAN TIMMERMANS (FUDROER)
1732
0
ENES SMAILAGIC (CDIMOV)
1955
0
ALAN ŠURBEK (TUSKNC)
1766
0
SAJAD GANJZADEH (IRANNT)
2060
0
GORAN LUČIN (SOKOL)
188
0
ANĐELO KVESIĆ (KKHZG)
817
0
ZVONIMIR ŽIVKOVIĆ (TAD )
1910
0
ANDREY GRINEVICH (BKF)
554
0
ANTE MRVIČIĆ (HR.DRAG)
202
0
IVAN ZORIČIĆ (KKHZG)
818
0
ADMIR DAUTOVIĆ (BIH)
256
0
NEVEN MARTIĆ (NOKACHI)
1232
0
SEBASTJAN BUDIHNA (KK LJUB)
1911
0
ANTON ISAKAU (BKF)
1955
0
ALAN ŠURBEK (TUSKNC)
1766
0
SAJAD GANJZADEH (IRANNT)
188
0
ANĐELO KVESIĆ (KKHZG)
1910
0
ANDREY GRINEVICH (BKF)
818
0
ADMIR DAUTOVIĆ (BIH)
1232
SEBASTJAN BUDIHNA (KK LJUB)
1911
ANTON ISAKAU (BKF)
1766
0
SAJAD GANJZADEH (IRANNT)
1910
0
ANDREY GRINEVICH (BKF)
1766
SAJAD GANJZADEH (IRANNT)
1912
ARTSIOM KRAUTSOU (BKF)
2060
GORAN LUČIN (SOKOL)
1912
ARTSIOM KRAUTSOU (BKF)
188
ANĐELO KVESIĆ (KKHZG)
1910
ANDREY GRINEVICH (BKF)