Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
25. Grand Prix Croatia
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
SHOTOKAN OPLOTNICA
"B"Biograd
"CENTAR" VELIKA GORICA
"DOBOJ-ISTOK"
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
9. ZMAJ RIJEKA
A.S.D SPORTING SAMURAI
Alken
Asd Defence Karate 2000 Pravisdomini
Asd Dojo Matsumura Taranto
ASD ELAN
ASD FITNESS PESCARA
ASD FREE SPORT-TEAM KARATE CASORIA
asd MATRIX
ASD METROPOLITAN KARATE BRINDISI
ASD PIELLE
ASD TOUKON KARATE-DO
asdfisiodinamik
Baltijas Karate klubs
BANJA LUKA
Barcsi Városi Sportegyesület
Belarus Karate Federation
BOTTONI
Bregana
Budo Sport Center
BULGARIAN NATIONAL TEAM
BUSHIDO
Bushido Banja Luka
Choku
CROHERC
CS ESERCITO
Cskw
CTR Toscana
CUS BARI ITA
Cvetan Dimov
ČelikNikšić
Čukarica
DBV PIRAN
Delta
DRUŠTVO ZA KARATE CELJE
ĐURĐEVAC
ENERGIJA
Euro-Tera
FATI
FINIDA (POREČ)
FOKUS
FORCA
FORTITER (Kaštela)
Fudoshin Roermond
FUNAKOSHI GICHIN
Ganz-Kesjar
GERMAN KARATE FEDERATION
GLC FIJLKAM
GLOBUS Čakovec
Goju-Kai Hungary
GORNJA RADGONA
GRadgona
Hercegovina-Zagreb
HESSEN - KARATE TEAM GERMANY
HRASTNIK
HRVATSKA PARA KARATE REPREZENTACIJA
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Hrvatski sokol Osijek
HUNGARIAN NATIONAL TEAM
IGEA WELLNESS & ENTERTAINMENT GROUP
IKA ISRAEL
ILIDŽA
IPON ZAGREB
Ippon Prishtine
IPPON.LV
Iran National Team
ISRAEL KARATE FEDERATION
ITALY NATIONAL TEAM
IVANEC
JASTREB
KAMIKAZE TETOVO
KAPTOL
Karate Do Brugg
Karate Federation of Serbia
KARATE KLUB BREŽICE
Karate klub Esseker
KARATE ROMA
Karate savez Bosne i Hercegovine
Karate zveza Slovenije
Karateschool Alken
Karlovac 1969
Kastav
KBS "Castra" Banja Luka
KBS TIGAR KOSTAJNICA BIH
KBV GRBAVICA
Ken Shi Kai Karateschule Schwamendingen
KK "SENSEI" Pazin
KK CROATIA
KK DINAMO PANČEVO
KK EMPI PROZOR-RAMA
KK JADRAN
KK KIK
KK Kolektor Idrija
KK KTC KRIŽEVCI
KK Ljubljana
KK Novi Grad Sarajevo
KK Rudar Velenje
KK Shuriken Bulgaria
KK Zanshin Split
KLENOVNIK
KOSTRENA
KOVINAR
KOZJANSKO in OBSOTELJE
KRANJ
KRK CROATIA
KS USK BIH
KU Walserfeld
LAV
LOTOS ZAGREB
LOVRENC NA POHORJU
Luxembourg National Team
Mala Subotica
Međimurje
MEĐUGORJE
METALURG
Mladost
MON CHI
Montenegro
MOTTI ASKENAZI CLUB
MTK
MTK BUDAPEST KARATE TEAM
Neretva
NESTOR
Netherlands
NO KACHI
OBI Kaštela
Obiettivo Karate Roma
OKINAWA
OKIT
Olimpia Karate Cus Bergamo a.s.d.
OLIMPIK
OMEGA
OPATIJA
ORKKA
Osijek
PALESTRA SIRIUS
Polet
Polisportiva NAKAYAMA
POLIZIA DI STATO
PORTO TOLERO
PRINC1
Pula
Punto sportivo
RAB-ENPI
RADENCI
RADVANJE
RAKOVICA KANON
Rašid Buća
REGIONE LAZIO KARATE FIJLKAM
Reprezentacija Bosne I Hercegovine
RI CROATIA
RICCIONE
RIJEKA
ROGAŠKA SLATINA
Ronin
RYU DOJO
Salaspils Karate Club
SAMBON
SAMOBOR
Samuraj
SENSHI
shabab altwfekya sport club from egypt
SHIRAI CLUB S.VALENTINO
Shotokan Salzburg
SHOTOKAN VELENJE
Sinđelić
SISAK
Slavonski Brod
SLOBODA
Slovak National Team
SLJEME2
SOKOL
SPARTA
sporting international karate
Sportskarate.dk
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
SUSEDGRAD
ŠD GORICA
TAD RIJEKA
Team Karate Puleo
Tigar Sisak
TIGERS
Travnik
TRBOVLJE
TUŠKANAC
TUZLA
Univerzitetski karate klub "Bosna" Sarajevo
URBAN INVEST
USKOPLJAK
VARAŽDIN
VELENJE
VELIKA GORICA
VIKTORIA
VIKTORIJA
Virovitica
Vukovar`91
walsall karate dojo
ZAMET
Zmaj
Žalec
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Mlađi kadeti -36
Kumite - Mlađe kadetkinje -45
Kumite - Mlađe kadetkinje -50
Kumite - U 21 (ženski) -61
Kumite - Mlađi kadeti -36
952
0
MISLAV BLAŽEKOVIĆ (SAMOBOR)
833
0
IVAN PRELEC (KK IPON)
952
0
MISLAV BLAŽEKOVIĆ (SAMOBOR)
1689
0
MUHAMED ČIRAK (TUZ)
952
0
MISLAV BLAŽEKOVIĆ (SAMOBOR)
1357
0
DOMAGOJ DRAŽENOVIĆ (KGB)
889
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
952
0
MISLAV BLAŽEKOVIĆ (SAMOBOR)
833
IVAN PRELEC (KK IPON)
297
FLAVIO BUCHICCIO (GLCFIJL)
1689
MUHAMED ČIRAK (TUZ)
1542
NIKLAS TAMŠE (RUDAR)
1759
JOVAN DZONI DZATEV (BOTTONI)
1357
DOMAGOJ DRAŽENOVIĆ (KGB)
925
TARIK ŽIŽAK (ARGORIJ)
1185
SEBASTJAN ČERNELA (RADENCI)
1914
ARSENY STAKHOUSKI (BKF)
2131
VALENTINO IVANIĆ (KGB)
144
AMIT BEN MORDEHAI (ISRAEL)
798
ANTONIO GALIĆ (RONIN)
490
ANES PAŠIĆ (KS USK )
837
NOA RUMENJAK (KK IPON)
1002
IVAN TERIHAJ (SAMOBOR)
889
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
833
0
IVAN PRELEC (KK IPON)
297
0
FLAVIO BUCHICCIO (GLCFIJL)
1689
0
MUHAMED ČIRAK (TUZ)
1542
0
NIKLAS TAMŠE (RUDAR)
1759
0
JOVAN DZONI DZATEV (BOTTONI)
1357
0
DOMAGOJ DRAŽENOVIĆ (KGB)
925
0
TARIK ŽIŽAK (ARGORIJ)
1185
0
SEBASTJAN ČERNELA (RADENCI)
1914
0
ARSENY STAKHOUSKI (BKF)
2131
0
VALENTINO IVANIĆ (KGB)
144
0
AMIT BEN MORDEHAI (ISRAEL)
798
0
ANTONIO GALIĆ (RONIN)
490
0
ANES PAŠIĆ (KS USK )
837
0
NOA RUMENJAK (KK IPON)
1002
0
IVAN TERIHAJ (SAMOBOR)
889
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
1689
0
MUHAMED ČIRAK (TUZ)
1759
0
JOVAN DZONI DZATEV (BOTTONI)
1357
0
DOMAGOJ DRAŽENOVIĆ (KGB)
1185
0
SEBASTJAN ČERNELA (RADENCI)
2131
0
VALENTINO IVANIĆ (KGB)
798
0
ANTONIO GALIĆ (RONIN)
837
0
NOA RUMENJAK (KK IPON)
889
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
1357
0
DOMAGOJ DRAŽENOVIĆ (KGB)
1185
0
SEBASTJAN ČERNELA (RADENCI)
837
0
NOA RUMENJAK (KK IPON)
889
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
837
0
NOA RUMENJAK (KK IPON)
1002
IVAN TERIHAJ (SAMOBOR)
798
0
ANTONIO GALIĆ (RONIN)
1002
0
IVAN TERIHAJ (SAMOBOR)
1185
0
SEBASTJAN ČERNELA (RADENCI)
1002
0
IVAN TERIHAJ (SAMOBOR)
Medalists
1. KRISTIJAN TOPLIČANEC, GLOBUS Čakovec
2. NOA RUMENJAK, IPON ZAGREB
3. DOMAGOJ DRAŽENOVIĆ, Mladost
3. IVAN TERIHAJ, SAMOBOR
Kumite - Mlađe kadetkinje -45
228
MARTINA SAHINOVA (7654321)
228
0
MARTINA SAHINOVA (7654321)
1075
0
EMA JURIČIĆ (DURDEVA)
1075
0
EMA JURIČIĆ (DURDEVA)
2127
0
IVANA KAMENOVA (TEAM BG)
636
0
KLARA STANUŠIĆ (SPRTSLF)
85
0
NIKOLINA PELIVAN (OBI KAŠ)
810
KATARINA ŽIVKOVIĆ (TAD )
718
0
KANITA OKANOVIĆ (KS USK )
228
0
MARTINA SAHINOVA (7654321)
951
MAGDALENA ŠUFLAJ (SAMOBOR)
1672
0
NUR HRENOVICA (KBV GRB)
997
0
ALEKSANDRA GRUJIC (SBG)
1688
0
EDISA KOVAČ (TUZ)
1093
0
ALICE ULIVI (PULEO)
748
0
SARA MAHMUTOVIĆ (KS USK )
1392
0
EMA ZETICA (KGB)
1075
0
EMA JURIČIĆ (DURDEVA)
636
0
KLARA STANUŠIĆ (SPRTSLF)
810
0
KATARINA ŽIVKOVIĆ (TAD )
228
0
MARTINA SAHINOVA (7654321)
951
0
MAGDALENA ŠUFLAJ (SAMOBOR)
997
0
ALEKSANDRA GRUJIC (SBG)
1093
0
ALICE ULIVI (PULEO)
748
0
SARA MAHMUTOVIĆ (KS USK )
1075
0
EMA JURIČIĆ (DURDEVA)
810
0
KATARINA ŽIVKOVIĆ (TAD )
951
0
MAGDALENA ŠUFLAJ (SAMOBOR)
748
0
SARA MAHMUTOVIĆ (KS USK )
810
0
KATARINA ŽIVKOVIĆ (TAD )
951
0
MAGDALENA ŠUFLAJ (SAMOBOR)
997
ALEKSANDRA GRUJIC (SBG)
748
0
SARA MAHMUTOVIĆ (KS USK )
997
0
ALEKSANDRA GRUJIC (SBG)
Medalists
1. MAGDALENA ŠUFLAJ, SAMOBOR
2. KATARINA ŽIVKOVIĆ, TAD RIJEKA
3. EMA JURIČIĆ, ĐURĐEVAC
3. ALEKSANDRA GRUJIC, KU Walserfeld
Kumite - Mlađe kadetkinje -50
227
0
IVA TAUSANOVA (7654321)
1341
0
MAJA KOZLINGER (VIROVTC)
1341
0
MAJA KOZLINGER (VIROVTC)
1180
0
EVA JURINEC (RADENCI)
227
0
IVA TAUSANOVA (7654321)
512
0
MIA GRETA ZORKO (STIJENA)
475
0
PAOLA KOSTIĆ (KS USK )
1341
0
MAJA KOZLINGER (VIROVTC)
1180
0
EVA JURINEC (RADENCI)
799
0
NINA DABČEVIĆ (RONIN)
1685
ENA PERVAN (VKŽEPČE)
1439
0
TJAŠA KVAS (DKCELJE)
1251
0
LUCIJA BUNJEVAC (TIGAR)
540
EMA SELMAN (KS USK )
539
0
ENA SELMAN (KS USK )
1619
0
TIHANA ŠULEK (SUSEDGR)
1690
ANA ZOLETIĆ (TUZ)
512
0
MIA GRETA ZORKO (STIJENA)
1341
0
MAJA KOZLINGER (VIROVTC)
1180
0
EVA JURINEC (RADENCI)
1685
0
ENA PERVAN (VKŽEPČE)
1439
0
TJAŠA KVAS (DKCELJE)
540
0
EMA SELMAN (KS USK )
1619
0
TIHANA ŠULEK (SUSEDGR)
1690
0
ANA ZOLETIĆ (TUZ)
512
0
MIA GRETA ZORKO (STIJENA)
1180
0
EVA JURINEC (RADENCI)
540
0
EMA SELMAN (KS USK )
1619
0
TIHANA ŠULEK (SUSEDGR)
512
0
MIA GRETA ZORKO (STIJENA)
540
0
EMA SELMAN (KS USK )
1439
TJAŠA KVAS (DKCELJE)
1619
0
TIHANA ŠULEK (SUSEDGR)
1439
0
TJAŠA KVAS (DKCELJE)
Medalists
1. MIA GRETA ZORKO, STIJENA
2. EMA SELMAN, KS USK BIH
3. EVA JURINEC, RADENCI
3. TIHANA ŠULEK, SUSEDGRAD
Kumite - U 21 (ženski) -61
1954
PETRA SLUNJSKI (TUSKNC)
1954
0
PETRA SLUNJSKI (TUSKNC)
1028
0
MIROSLAVA KOPÚŇOVÁ (SLOVKNT)
1028
0
MIROSLAVA KOPÚŇOVÁ (SLOVKNT)
199
0
TINA MARIĆ (KKHZG)
1028
MIROSLAVA KOPÚŇOVÁ (SLOVKNT)
610
SUMEJJA ŠEJTO (SAMBON)
1954
0
PETRA SLUNJSKI (TUSKNC)
560
0
LUCIJA ŠIPURA (HR.DRAG)
700
VIOLA LALLO (TOSCANA)
199
TINA MARIĆ (KKHZG)
348
TAL BENAROCHE (S.I.K)
1881
0
IVONA ĆAVAR (BIHKF)
117
0
KATI FLORJANČIČ (ŠDGORIC)
1155
SARA BIONDO (GLCFIJL)
2010
JOVANA PREKOVIĆ (SRBJNTM)
2058
PETRA ŽIC (OPATIJA)
317
0
ŽELJANA PEKEZ (ENERGIJ)
1402
0
IVA MARJANOVIĆ (ZAMET)
269
ILENIA MEMOLI (SHIRAI)
1935
RENÁTA GYŐRIVÁNYI (MTK-BUD)
915
KRISTINA ZOVKO (CROHEC)
1740
LEJLA BAŠIĆ (TUZ)
2035
ILARIA ZANGRANDO (MATRIX)
1028
0
MIROSLAVA KOPÚŇOVÁ (SLOVKNT)
610
0
SUMEJJA ŠEJTO (SAMBON)
1954
0
PETRA SLUNJSKI (TUSKNC)
700
0
VIOLA LALLO (TOSCANA)
199
0
TINA MARIĆ (KKHZG)
348
0
TAL BENAROCHE (S.I.K)
117
0
KATI FLORJANČIČ (ŠDGORIC)
1155
0
SARA BIONDO (GLCFIJL)
2010
0
JOVANA PREKOVIĆ (SRBJNTM)
2058
0
PETRA ŽIC (OPATIJA)
317
0
ŽELJANA PEKEZ (ENERGIJ)
269
0
ILENIA MEMOLI (SHIRAI)
1935
0
RENÁTA GYŐRIVÁNYI (MTK-BUD)
915
0
KRISTINA ZOVKO (CROHEC)
1740
0
LEJLA BAŠIĆ (TUZ)
2035
0
ILARIA ZANGRANDO (MATRIX)
1028
0
MIROSLAVA KOPÚŇOVÁ (SLOVKNT)
700
0
VIOLA LALLO (TOSCANA)
199
0
TINA MARIĆ (KKHZG)
117
0
KATI FLORJANČIČ (ŠDGORIC)
2010
0
JOVANA PREKOVIĆ (SRBJNTM)
269
0
ILENIA MEMOLI (SHIRAI)
1935
0
RENÁTA GYŐRIVÁNYI (MTK-BUD)
2035
0
ILARIA ZANGRANDO (MATRIX)
700
0
VIOLA LALLO (TOSCANA)
199
0
TINA MARIĆ (KKHZG)
2010
0
JOVANA PREKOVIĆ (SRBJNTM)
1935
0
RENÁTA GYŐRIVÁNYI (MTK-BUD)
700
0
VIOLA LALLO (TOSCANA)
2010
0
JOVANA PREKOVIĆ (SRBJNTM)
2058
PETRA ŽIC (OPATIJA)
269
0
ILENIA MEMOLI (SHIRAI)
2058
0
PETRA ŽIC (OPATIJA)
1935
0
RENÁTA GYŐRIVÁNYI (MTK-BUD)
269
0
ILENIA MEMOLI (SHIRAI)
Medalists
1. JOVANA PREKOVIĆ, Karate Federation of Serbia
2. VIOLA LALLO, CTR Toscana
3. TINA MARIĆ, Hercegovina-Zagreb
3. RENÁTA GYŐRIVÁNYI, MTK BUDAPEST KARATE TEAM