Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
25. Grand Prix Croatia
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
KLUB
SHOTOKAN OPLOTNICA
"B"Biograd
"CENTAR" VELIKA GORICA
"DOBOJ-ISTOK"
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
9. ZMAJ RIJEKA
A.S.D SPORTING SAMURAI
Alken
Asd Defence Karate 2000 Pravisdomini
Asd Dojo Matsumura Taranto
ASD ELAN
ASD FITNESS PESCARA
ASD FREE SPORT-TEAM KARATE CASORIA
asd MATRIX
ASD METROPOLITAN KARATE BRINDISI
ASD PIELLE
ASD TOUKON KARATE-DO
asdfisiodinamik
Baltijas Karate klubs
BANJA LUKA
Barcsi Városi Sportegyesület
Belarus Karate Federation
BOTTONI
Bregana
Budo Sport Center
BULGARIAN NATIONAL TEAM
BUSHIDO
Bushido Banja Luka
Choku
CROHERC
CS ESERCITO
Cskw
CTR Toscana
CUS BARI ITA
Cvetan Dimov
ČelikNikšić
Čukarica
DBV PIRAN
Delta
DRUŠTVO ZA KARATE CELJE
ĐURĐEVAC
ENERGIJA
Euro-Tera
FATI
FINIDA (POREČ)
FOKUS
FORCA
FORTITER (Kaštela)
Fudoshin Roermond
FUNAKOSHI GICHIN
Ganz-Kesjar
GERMAN KARATE FEDERATION
GLC FIJLKAM
GLOBUS Čakovec
Goju-Kai Hungary
GORNJA RADGONA
GRadgona
Hercegovina-Zagreb
HESSEN - KARATE TEAM GERMANY
HRASTNIK
HRVATSKA PARA KARATE REPREZENTACIJA
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Hrvatski sokol Osijek
HUNGARIAN NATIONAL TEAM
IGEA WELLNESS & ENTERTAINMENT GROUP
IKA ISRAEL
ILIDŽA
IPON ZAGREB
Ippon Prishtine
IPPON.LV
Iran National Team
ISRAEL KARATE FEDERATION
ITALY NATIONAL TEAM
IVANEC
JASTREB
KAMIKAZE TETOVO
KAPTOL
Karate Do Brugg
Karate Federation of Serbia
KARATE KLUB BREŽICE
Karate klub Esseker
KARATE ROMA
Karate savez Bosne i Hercegovine
Karate zveza Slovenije
Karateschool Alken
Karlovac 1969
Kastav
KBS "Castra" Banja Luka
KBS TIGAR KOSTAJNICA BIH
KBV GRBAVICA
Ken Shi Kai Karateschule Schwamendingen
KK "SENSEI" Pazin
KK CROATIA
KK DINAMO PANČEVO
KK EMPI PROZOR-RAMA
KK JADRAN
KK KIK
KK Kolektor Idrija
KK KTC KRIŽEVCI
KK Ljubljana
KK Novi Grad Sarajevo
KK Rudar Velenje
KK Shuriken Bulgaria
KK Zanshin Split
KLENOVNIK
KOSTRENA
KOVINAR
KOZJANSKO in OBSOTELJE
KRANJ
KRK CROATIA
KS USK BIH
KU Walserfeld
LAV
LOTOS ZAGREB
LOVRENC NA POHORJU
Luxembourg National Team
Mala Subotica
Međimurje
MEĐUGORJE
METALURG
Mladost
MON CHI
Montenegro
MOTTI ASKENAZI CLUB
MTK
MTK BUDAPEST KARATE TEAM
Neretva
NESTOR
Netherlands
NO KACHI
OBI Kaštela
Obiettivo Karate Roma
OKINAWA
OKIT
Olimpia Karate Cus Bergamo a.s.d.
OLIMPIK
OMEGA
OPATIJA
ORKKA
Osijek
PALESTRA SIRIUS
Polet
Polisportiva NAKAYAMA
POLIZIA DI STATO
PORTO TOLERO
PRINC1
Pula
Punto sportivo
RAB-ENPI
RADENCI
RADVANJE
RAKOVICA KANON
Rašid Buća
REGIONE LAZIO KARATE FIJLKAM
Reprezentacija Bosne I Hercegovine
RI CROATIA
RICCIONE
RIJEKA
ROGAŠKA SLATINA
Ronin
RYU DOJO
Salaspils Karate Club
SAMBON
SAMOBOR
Samuraj
SENSHI
shabab altwfekya sport club from egypt
SHIRAI CLUB S.VALENTINO
Shotokan Salzburg
SHOTOKAN VELENJE
Sinđelić
SISAK
Slavonski Brod
SLOBODA
Slovak National Team
SLJEME2
SOKOL
SPARTA
sporting international karate
Sportskarate.dk
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
SUSEDGRAD
ŠD GORICA
TAD RIJEKA
Team Karate Puleo
Tigar Sisak
TIGERS
Travnik
TRBOVLJE
TUŠKANAC
TUZLA
Univerzitetski karate klub "Bosna" Sarajevo
URBAN INVEST
USKOPLJAK
VARAŽDIN
VELENJE
VELIKA GORICA
VIKTORIA
VIKTORIJA
Virovitica
Vukovar`91
walsall karate dojo
ZAMET
Zmaj
Žalec
TEŽA/LETO
Kumite - Učenici -30
Kumite - Učenici -34
Kumite - Učenice +44
Kumite - Mlađe kadetkinje -40
Kumite - Mlađe kadetkinje -45
Kumite - Učenici -30
294
NIKŠA LUKIĆ (44)
294
0
NIKŠA LUKIĆ (44)
461
0
JUSUF MURTIĆ (KS USK )
294
0
NIKŠA LUKIĆ (44)
1529
0
EMANUELE CALIFANO (SHIRAI)
2085
0
ERIK BENCEK (IVANEC)
1299
0
MATEO ČUKELJ (KK KIK)
848
DAMIAN DRAŽENOVIĆ (KK IPON)
1206
0
TARIK SEDIĆ (KS USK )
759
0
NOA BANČIĆ (KLENOVN)
1529
EMANUELE CALIFANO (SHIRAI)
294
0
NIKŠA LUKIĆ (44)
1605
0
KARLO MARASOVIĆ (KK ZANS)
231
KRISTIJAN GROZDANOV (7654321)
461
0
JUSUF MURTIĆ (KS USK )
1312
0
LUKA TAČKOVIĆ (VGORICA)
1077
VALERIO PREVEDAN (DURDEVA)
2086
0
ROKO BENCEK (IVANEC)
1596
0
IVAN UDOVIĆ (LAV)
196
KRISTIJAN FRANK (KKHZG)
462
0
AMIL ZAIMOVIĆ (KS USK )
891
0
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
932
LUKA KLARIĆ (KK CENT)
1669
0
SINAN PALJEVAC (KBV GRB)
758
0
ADRIAN STANČIĆ (KLENOVN)
1627
LORENZO DE DONATIS (GLCFIJL)
463
ISMAIL HASKIĆ (KS USK )
1652
NIKO MAROVIĆ (DURDEVA)
2085
0
ERIK BENCEK (IVANEC)
848
0
DAMIAN DRAŽENOVIĆ (KK IPON)
1206
0
TARIK SEDIĆ (KS USK )
1529
0
EMANUELE CALIFANO (SHIRAI)
294
0
NIKŠA LUKIĆ (44)
231
0
KRISTIJAN GROZDANOV (7654321)
461
0
JUSUF MURTIĆ (KS USK )
1077
0
VALERIO PREVEDAN (DURDEVA)
2086
0
ROKO BENCEK (IVANEC)
196
0
KRISTIJAN FRANK (KKHZG)
891
0
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
932
0
LUKA KLARIĆ (KK CENT)
1669
0
SINAN PALJEVAC (KBV GRB)
1627
0
LORENZO DE DONATIS (GLCFIJL)
463
0
ISMAIL HASKIĆ (KS USK )
1652
0
NIKO MAROVIĆ (DURDEVA)
2085
0
ERIK BENCEK (IVANEC)
1529
0
EMANUELE CALIFANO (SHIRAI)
231
0
KRISTIJAN GROZDANOV (7654321)
461
0
JUSUF MURTIĆ (KS USK )
196
0
KRISTIJAN FRANK (KKHZG)
891
0
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
1669
0
SINAN PALJEVAC (KBV GRB)
1652
0
NIKO MAROVIĆ (DURDEVA)
1529
0
EMANUELE CALIFANO (SHIRAI)
231
0
KRISTIJAN GROZDANOV (7654321)
891
0
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
1669
0
SINAN PALJEVAC (KBV GRB)
231
0
KRISTIJAN GROZDANOV (7654321)
891
0
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
932
0
LUKA KLARIĆ (KK CENT)
462
0
AMIL ZAIMOVIĆ (KS USK )
196
0
KRISTIJAN FRANK (KKHZG)
932
0
LUKA KLARIĆ (KK CENT)
1669
0
SINAN PALJEVAC (KBV GRB)
196
0
KRISTIJAN FRANK (KKHZG)
Dobitniki medalj
1. KRISTIJAN GROZDANOV, FUNAKOSHI GICHIN
2. NIKOLA TOPLIČANEC, GLOBUS Čakovec
3. NIKŠA LUKIĆ, Bushido Banja Luka
3. KRISTIJAN FRANK, Hercegovina-Zagreb
Kumite - Učenici -34
1068
0
NIHAD BURZIĆ (KS USK )
1076
0
IVAN JURIČIĆ (DURDEVA)
1068
0
NIHAD BURZIĆ (KS USK )
1208
0
MUHAMMED MURTIĆ (KS USK )
1068
0
NIHAD BURZIĆ (KS USK )
719
0
KEVIN DOLIĆ (KS USK )
1356
0
VALENTINO IVANIĆ (KGB)
1306
0
IVAN IVELJ (VGORICA)
1420
0
SALVATORE BAMUNDO (PIELLE)
1208
0
MUHAMMED MURTIĆ (KS USK )
1076
0
IVAN JURIČIĆ (DURDEVA)
934
0
NIKOLA GRMAČA (KK CENT)
2122
0
DOMINIK ŠONJE (LOTOS)
1068
0
NIHAD BURZIĆ (KS USK )
1501
0
ILIR SEJFULI (KK.FATI)
1925
0
MATIJA NASTESKI (TUSKNC)
1346
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
719
0
KEVIN DOLIĆ (KS USK )
1598
0
LUKA HUŠAK (LAV)
1673
0
TARIK PALA (KBV GRB)
8
0
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
1547
0
TIJAN SKAZA (RUDAR)
2053
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
494
0
HAMAD ABDALLAH (ISRAEL)
1379
0
JAKOV KUPINA (JASTREB)
485
0
NIKOLA BLAGOJEVIĆ-ZELENOVIĆ (KS USK )
1038
0
MATIJA VLAHOV (OKIT)
580
0
LUKAS LOVRIĆ (KKHZG)
1272
0
MATIJA PEREŠKO (KA 1969)
662
0
HENRIK KÜHNEL (SBG)
1503
0
MUHAMED SELIMI (KK.FATI)
1216
0
LOVRO JELINIĆ (BSHDOZG)
14
0
ANRĪ KRISTIĀNS PĒTERSONS (TIG)
477
0
IGOR BRKIĆ (KS USK )
1485
0
FILIPPO PRIZZON (GLCFIJL)
478
0
MIHAJLO STANIĆ (KS USK )
10
ROBERT GLAVAŠ (TIGAR)
1356
0
VALENTINO IVANIĆ (KGB)
1208
0
MUHAMMED MURTIĆ (KS USK )
1076
0
IVAN JURIČIĆ (DURDEVA)
2122
0
DOMINIK ŠONJE (LOTOS)
1925
0
MATIJA NASTESKI (TUSKNC)
719
0
KEVIN DOLIĆ (KS USK )
1673
0
TARIK PALA (KBV GRB)
8
0
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
2053
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
485
0
NIKOLA BLAGOJEVIĆ-ZELENOVIĆ (KS USK )
580
0
LUKAS LOVRIĆ (KKHZG)
662
0
HENRIK KÜHNEL (SBG)
1216
0
LOVRO JELINIĆ (BSHDOZG)
477
0
IGOR BRKIĆ (KS USK )
478
0
MIHAJLO STANIĆ (KS USK )
10
0
ROBERT GLAVAŠ (TIGAR)
1208
0
MUHAMMED MURTIĆ (KS USK )
2122
0
DOMINIK ŠONJE (LOTOS)
719
0
KEVIN DOLIĆ (KS USK )
8
0
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
485
0
NIKOLA BLAGOJEVIĆ-ZELENOVIĆ (KS USK )
580
0
LUKAS LOVRIĆ (KKHZG)
477
0
IGOR BRKIĆ (KS USK )
10
0
ROBERT GLAVAŠ (TIGAR)
2122
0
DOMINIK ŠONJE (LOTOS)
719
0
KEVIN DOLIĆ (KS USK )
580
0
LUKAS LOVRIĆ (KKHZG)
477
0
IGOR BRKIĆ (KS USK )
2122
0
DOMINIK ŠONJE (LOTOS)
477
0
IGOR BRKIĆ (KS USK )
1216
0
LOVRO JELINIĆ (BSHDOZG)
14
0
ANRĪ KRISTIĀNS PĒTERSONS (TIG)
10
0
ROBERT GLAVAŠ (TIGAR)
1216
0
LOVRO JELINIĆ (BSHDOZG)
580
0
LUKAS LOVRIĆ (KKHZG)
10
0
ROBERT GLAVAŠ (TIGAR)
Dobitniki medalj
1. DOMINIK ŠONJE, LOTOS ZAGREB
2. IGOR BRKIĆ, KS USK BIH
3. KEVIN DOLIĆ, KS USK BIH
3. LUKAS LOVRIĆ, Hercegovina-Zagreb
Kumite - Učenice +44
1956
0
ANAMARIJA RAVLIĆ (TUSKNC)
1067
0
BADRIJA TAHIROVIĆ (KS USK )
1067
0
BADRIJA TAHIROVIĆ (KS USK )
1747
0
SIMONA NIKOLOVSKA (BOTTONI)
1268
0
LORA MAGDIĆ (KA 1969)
1067
0
BADRIJA TAHIROVIĆ (KS USK )
1956
0
ANAMARIJA RAVLIĆ (TUSKNC)
1941
0
LANA HRVOIĆ (DURDEVA)
545
0
ANTONELA ANĐELIĆ (HR.DRAG)
489
0
JOVANA STEVANOVIĆ (KS USK )
1488
0
ANJA PEULJC (GLCFIJL)
1747
0
SIMONA NIKOLOVSKA (BOTTONI)
998
0
KATJA SHEIHANI (SBG)
724
0
ADNA ALIBEGIĆ (KS USK )
1628
0
SARA FURLANETTO (GLCFIJL)
84
0
LANA LOZOVINA (OBI KAŠ)
2063
0
DORA ŽUGČIĆ (STUDNT)
717
0
LEJLA KUDIĆ (KS USK )
1626
MARTINA SIMEONE (GLCFIJL)
1067
0
BADRIJA TAHIROVIĆ (KS USK )
1941
0
LANA HRVOIĆ (DURDEVA)
489
0
JOVANA STEVANOVIĆ (KS USK )
1747
0
SIMONA NIKOLOVSKA (BOTTONI)
998
0
KATJA SHEIHANI (SBG)
84
0
LANA LOZOVINA (OBI KAŠ)
717
0
LEJLA KUDIĆ (KS USK )
1626
0
MARTINA SIMEONE (GLCFIJL)
1941
0
LANA HRVOIĆ (DURDEVA)
1747
0
SIMONA NIKOLOVSKA (BOTTONI)
84
0
LANA LOZOVINA (OBI KAŠ)
717
0
LEJLA KUDIĆ (KS USK )
1941
0
LANA HRVOIĆ (DURDEVA)
84
0
LANA LOZOVINA (OBI KAŠ)
998
0
KATJA SHEIHANI (SBG)
1628
0
SARA FURLANETTO (GLCFIJL)
717
0
LEJLA KUDIĆ (KS USK )
1628
0
SARA FURLANETTO (GLCFIJL)
Dobitniki medalj
1. LANA HRVOIĆ, ĐURĐEVAC
2. LANA LOZOVINA, OBI Kaštela
3. SIMONA NIKOLOVSKA, BOTTONI
3. LEJLA KUDIĆ, KS USK BIH
Kumite - Mlađe kadetkinje -40
1211
0
ROTEM COHEN (ISRAEL)
1078
0
MATEJA PREVEDAN (DURDEVA)
1078
0
MATEJA PREVEDAN (DURDEVA)
634
0
EMA ŠTIVIĆ (SPRTSLF)
518
0
EMA SGARDELLI (ZAMET)
1211
0
ROTEM COHEN (ISRAEL)
1078
MATEJA PREVEDAN (DURDEVA)
1500
0
BUKURIJE SELIMI (KK.FATI)
634
0
EMA ŠTIVIĆ (SPRTSLF)
162
NOGA AMSTERDAMER (ISRAEL)
1332
0
KARLA ROGOVIĆ (VIROVTC)
68
0
TONKA MIJALJEVIC (KOSTRE)
816
TIA MAMELEDŽIJA (TAD )
1651
0
EMA ČORBA (DURDEVA)
2098
0
ANAMARIA SKOKO (KKHZG)
435
RAYA ATMA (ISRAEL)
518
0
EMA SGARDELLI (ZAMET)
1078
0
MATEJA PREVEDAN (DURDEVA)
634
0
EMA ŠTIVIĆ (SPRTSLF)
162
0
NOGA AMSTERDAMER (ISRAEL)
68
0
TONKA MIJALJEVIC (KOSTRE)
816
0
TIA MAMELEDŽIJA (TAD )
1651
0
EMA ČORBA (DURDEVA)
435
0
RAYA ATMA (ISRAEL)
518
0
EMA SGARDELLI (ZAMET)
634
0
EMA ŠTIVIĆ (SPRTSLF)
816
0
TIA MAMELEDŽIJA (TAD )
1651
0
EMA ČORBA (DURDEVA)
518
0
EMA SGARDELLI (ZAMET)
1651
0
EMA ČORBA (DURDEVA)
435
0
RAYA ATMA (ISRAEL)
2098
0
ANAMARIA SKOKO (KKHZG)
816
0
TIA MAMELEDŽIJA (TAD )
435
0
RAYA ATMA (ISRAEL)
Dobitniki medalj
1. EMA SGARDELLI, ZAMET
2. EMA ČORBA, ĐURĐEVAC
3. EMA ŠTIVIĆ, SPORTSLIFE
3. RAYA ATMA, ISRAEL KARATE FEDERATION
Kumite - Mlađe kadetkinje -45
228
MARTINA SAHINOVA (7654321)
228
0
MARTINA SAHINOVA (7654321)
1075
0
EMA JURIČIĆ (DURDEVA)
1075
0
EMA JURIČIĆ (DURDEVA)
2127
0
IVANA KAMENOVA (TEAM BG)
636
0
KLARA STANUŠIĆ (SPRTSLF)
85
0
NIKOLINA PELIVAN (OBI KAŠ)
810
KATARINA ŽIVKOVIĆ (TAD )
718
0
KANITA OKANOVIĆ (KS USK )
228
0
MARTINA SAHINOVA (7654321)
951
MAGDALENA ŠUFLAJ (SAMOBOR)
1672
0
NUR HRENOVICA (KBV GRB)
997
0
ALEKSANDRA GRUJIC (SBG)
1688
0
EDISA KOVAČ (TUZ)
1093
0
ALICE ULIVI (PULEO)
748
0
SARA MAHMUTOVIĆ (KS USK )
1392
0
EMA ZETICA (KGB)
1075
0
EMA JURIČIĆ (DURDEVA)
636
0
KLARA STANUŠIĆ (SPRTSLF)
810
0
KATARINA ŽIVKOVIĆ (TAD )
228
0
MARTINA SAHINOVA (7654321)
951
0
MAGDALENA ŠUFLAJ (SAMOBOR)
997
0
ALEKSANDRA GRUJIC (SBG)
1093
0
ALICE ULIVI (PULEO)
748
0
SARA MAHMUTOVIĆ (KS USK )
1075
0
EMA JURIČIĆ (DURDEVA)
810
0
KATARINA ŽIVKOVIĆ (TAD )
951
0
MAGDALENA ŠUFLAJ (SAMOBOR)
748
0
SARA MAHMUTOVIĆ (KS USK )
810
0
KATARINA ŽIVKOVIĆ (TAD )
951
0
MAGDALENA ŠUFLAJ (SAMOBOR)
997
ALEKSANDRA GRUJIC (SBG)
748
0
SARA MAHMUTOVIĆ (KS USK )
997
0
ALEKSANDRA GRUJIC (SBG)
Dobitniki medalj
1. MAGDALENA ŠUFLAJ, SAMOBOR
2. KATARINA ŽIVKOVIĆ, TAD RIJEKA
3. EMA JURIČIĆ, ĐURĐEVAC
3. ALEKSANDRA GRUJIC, KU Walserfeld