Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
25. Grand Prix Croatia
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
SHOTOKAN OPLOTNICA
"B"Biograd
"CENTAR" VELIKA GORICA
"DOBOJ-ISTOK"
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
9. ZMAJ RIJEKA
A.S.D SPORTING SAMURAI
Alken
Asd Defence Karate 2000 Pravisdomini
Asd Dojo Matsumura Taranto
ASD ELAN
ASD FITNESS PESCARA
ASD FREE SPORT-TEAM KARATE CASORIA
asd MATRIX
ASD METROPOLITAN KARATE BRINDISI
ASD PIELLE
ASD TOUKON KARATE-DO
asdfisiodinamik
Baltijas Karate klubs
BANJA LUKA
Barcsi Városi Sportegyesület
Belarus Karate Federation
BOTTONI
Bregana
Budo Sport Center
BULGARIAN NATIONAL TEAM
BUSHIDO
Bushido Banja Luka
Choku
CROHERC
CS ESERCITO
Cskw
CTR Toscana
CUS BARI ITA
Cvetan Dimov
ČelikNikšić
Čukarica
DBV PIRAN
Delta
DRUŠTVO ZA KARATE CELJE
ĐURĐEVAC
ENERGIJA
Euro-Tera
FATI
FINIDA (POREČ)
FOKUS
FORCA
FORTITER (Kaštela)
Fudoshin Roermond
FUNAKOSHI GICHIN
Ganz-Kesjar
GERMAN KARATE FEDERATION
GLC FIJLKAM
GLOBUS Čakovec
Goju-Kai Hungary
GORNJA RADGONA
GRadgona
Hercegovina-Zagreb
HESSEN - KARATE TEAM GERMANY
HRASTNIK
HRVATSKA PARA KARATE REPREZENTACIJA
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Hrvatski sokol Osijek
HUNGARIAN NATIONAL TEAM
IGEA WELLNESS & ENTERTAINMENT GROUP
IKA ISRAEL
ILIDŽA
IPON ZAGREB
Ippon Prishtine
IPPON.LV
Iran National Team
ISRAEL KARATE FEDERATION
ITALY NATIONAL TEAM
IVANEC
JASTREB
KAMIKAZE TETOVO
KAPTOL
Karate Do Brugg
Karate Federation of Serbia
KARATE KLUB BREŽICE
Karate klub Esseker
KARATE ROMA
Karate savez Bosne i Hercegovine
Karate zveza Slovenije
Karateschool Alken
Karlovac 1969
Kastav
KBS "Castra" Banja Luka
KBS TIGAR KOSTAJNICA BIH
KBV GRBAVICA
Ken Shi Kai Karateschule Schwamendingen
KK "SENSEI" Pazin
KK CROATIA
KK DINAMO PANČEVO
KK EMPI PROZOR-RAMA
KK JADRAN
KK KIK
KK Kolektor Idrija
KK KTC KRIŽEVCI
KK Ljubljana
KK Novi Grad Sarajevo
KK Rudar Velenje
KK Shuriken Bulgaria
KK Zanshin Split
KLENOVNIK
KOSTRENA
KOVINAR
KOZJANSKO in OBSOTELJE
KRANJ
KRK CROATIA
KS USK BIH
KU Walserfeld
LAV
LOTOS ZAGREB
LOVRENC NA POHORJU
Luxembourg National Team
Mala Subotica
Međimurje
MEĐUGORJE
METALURG
Mladost
MON CHI
Montenegro
MOTTI ASKENAZI CLUB
MTK
MTK BUDAPEST KARATE TEAM
Neretva
NESTOR
Netherlands
NO KACHI
OBI Kaštela
Obiettivo Karate Roma
OKINAWA
OKIT
Olimpia Karate Cus Bergamo a.s.d.
OLIMPIK
OMEGA
OPATIJA
ORKKA
Osijek
PALESTRA SIRIUS
Polet
Polisportiva NAKAYAMA
POLIZIA DI STATO
PORTO TOLERO
PRINC1
Pula
Punto sportivo
RAB-ENPI
RADENCI
RADVANJE
RAKOVICA KANON
Rašid Buća
REGIONE LAZIO KARATE FIJLKAM
Reprezentacija Bosne I Hercegovine
RI CROATIA
RICCIONE
RIJEKA
ROGAŠKA SLATINA
Ronin
RYU DOJO
Salaspils Karate Club
SAMBON
SAMOBOR
Samuraj
SENSHI
shabab altwfekya sport club from egypt
SHIRAI CLUB S.VALENTINO
Shotokan Salzburg
SHOTOKAN VELENJE
Sinđelić
SISAK
Slavonski Brod
SLOBODA
Slovak National Team
SLJEME2
SOKOL
SPARTA
sporting international karate
Sportskarate.dk
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
SUSEDGRAD
ŠD GORICA
TAD RIJEKA
Team Karate Puleo
Tigar Sisak
TIGERS
Travnik
TRBOVLJE
TUŠKANAC
TUZLA
Univerzitetski karate klub "Bosna" Sarajevo
URBAN INVEST
USKOPLJAK
VARAŽDIN
VELENJE
VELIKA GORICA
VIKTORIA
VIKTORIJA
Virovitica
Vukovar`91
walsall karate dojo
ZAMET
Zmaj
Žalec
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Mlađi kadeti -57
Kumite - Mlađe kadetkinje -40
Kumite - Mlađe kadetkinje -45
Kumite - Kadeti -57
Kumite - Kadeti -63
Kumite - Kadetkinje -47
Kumite - Juniori -55
Kumite - Mlađi kadeti -57
1061
NICOLA DANIEL (GLCFIJL)
1061
0
NICOLA DANIEL (GLCFIJL)
593
0
FRANCESCO MARIA SCOTTI (SHIRAI)
1061
0
NICOLA DANIEL (GLCFIJL)
929
0
DOMAGOJ KRUŠIĆ (KK CENT)
1504
0
VETON VEJSELI (KK.FATI)
929
0
DOMAGOJ KRUŠIĆ (KK CENT)
612
DANIILS SUHAREVS (IPPON)
450
0
EMIL SADIKOVIĆ (KS USK )
1917
0
MAKSIM MASLAKOU (BKF)
1060
ALEX BORTOLLOTTO (GLCFIJL)
1664
0
DŽAN MAHMUTOVIĆ (OKINAWA)
1273
0
AUGUSTIN MOŠKUN (KA 1969)
593
FRANCESCO MARIA SCOTTI (SHIRAI)
1387
LUKA JAKŠIĆ (KGB)
1061
NICOLA DANIEL (GLCFIJL)
205
0
BOJAN MANCEVSKI (7654321)
637
0
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
1242
MIHAEL SIRC (KK MS)
926
0
VIKTOR FAGNJEN (ARGORIJ)
886
0
JOSIP FRANCKI-NOVAK (GLOBUS)
405
FRANCESCO DI MAURO (GLCFIJL)
534
0
HUMEJD GROŠIĆ (KS USK )
369
0
MIKHAEL JAKOUBOV (HAIM)
873
MATTEO FIORE (PIELLE)
1222
ŽAN AHLIN (KRANJ)
1313
MARIN GUDELJ (VGORICA)
929
0
DOMAGOJ KRUŠIĆ (KK CENT)
612
0
DANIILS SUHAREVS (IPPON)
450
0
EMIL SADIKOVIĆ (KS USK )
1060
0
ALEX BORTOLLOTTO (GLCFIJL)
1664
0
DŽAN MAHMUTOVIĆ (OKINAWA)
593
0
FRANCESCO MARIA SCOTTI (SHIRAI)
1387
0
LUKA JAKŠIĆ (KGB)
1061
0
NICOLA DANIEL (GLCFIJL)
637
0
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
1242
0
MIHAEL SIRC (KK MS)
926
0
VIKTOR FAGNJEN (ARGORIJ)
405
0
FRANCESCO DI MAURO (GLCFIJL)
369
0
MIKHAEL JAKOUBOV (HAIM)
873
0
MATTEO FIORE (PIELLE)
1222
0
ŽAN AHLIN (KRANJ)
1313
0
MARIN GUDELJ (VGORICA)
929
0
DOMAGOJ KRUŠIĆ (KK CENT)
450
0
EMIL SADIKOVIĆ (KS USK )
593
0
FRANCESCO MARIA SCOTTI (SHIRAI)
1387
0
LUKA JAKŠIĆ (KGB)
637
0
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
405
0
FRANCESCO DI MAURO (GLCFIJL)
873
0
MATTEO FIORE (PIELLE)
1222
0
ŽAN AHLIN (KRANJ)
929
0
DOMAGOJ KRUŠIĆ (KK CENT)
1387
0
LUKA JAKŠIĆ (KGB)
637
0
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
873
0
MATTEO FIORE (PIELLE)
1387
0
LUKA JAKŠIĆ (KGB)
873
0
MATTEO FIORE (PIELLE)
369
MIKHAEL JAKOUBOV (HAIM)
1222
0
ŽAN AHLIN (KRANJ)
369
0
MIKHAEL JAKOUBOV (HAIM)
637
0
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
1222
0
ŽAN AHLIN (KRANJ)
Medalists
1. LUKA JAKŠIĆ, Mladost
2. MATTEO FIORE, ASD PIELLE
3. NICOLA DANIEL, GLC FIJLKAM
3. ŽAN AHLIN, KRANJ
Kumite - Mlađe kadetkinje -40
1211
0
ROTEM COHEN (ISRAEL)
1078
0
MATEJA PREVEDAN (DURDEVA)
1078
0
MATEJA PREVEDAN (DURDEVA)
634
0
EMA ŠTIVIĆ (SPRTSLF)
518
0
EMA SGARDELLI (ZAMET)
1211
0
ROTEM COHEN (ISRAEL)
1078
MATEJA PREVEDAN (DURDEVA)
1500
0
BUKURIJE SELIMI (KK.FATI)
634
0
EMA ŠTIVIĆ (SPRTSLF)
162
NOGA AMSTERDAMER (ISRAEL)
1332
0
KARLA ROGOVIĆ (VIROVTC)
68
0
TONKA MIJALJEVIC (KOSTRE)
816
TIA MAMELEDŽIJA (TAD )
1651
0
EMA ČORBA (DURDEVA)
2098
0
ANAMARIA SKOKO (KKHZG)
435
RAYA ATMA (ISRAEL)
518
0
EMA SGARDELLI (ZAMET)
1078
0
MATEJA PREVEDAN (DURDEVA)
634
0
EMA ŠTIVIĆ (SPRTSLF)
162
0
NOGA AMSTERDAMER (ISRAEL)
68
0
TONKA MIJALJEVIC (KOSTRE)
816
0
TIA MAMELEDŽIJA (TAD )
1651
0
EMA ČORBA (DURDEVA)
435
0
RAYA ATMA (ISRAEL)
518
0
EMA SGARDELLI (ZAMET)
634
0
EMA ŠTIVIĆ (SPRTSLF)
816
0
TIA MAMELEDŽIJA (TAD )
1651
0
EMA ČORBA (DURDEVA)
518
0
EMA SGARDELLI (ZAMET)
1651
0
EMA ČORBA (DURDEVA)
435
0
RAYA ATMA (ISRAEL)
2098
0
ANAMARIA SKOKO (KKHZG)
816
0
TIA MAMELEDŽIJA (TAD )
435
0
RAYA ATMA (ISRAEL)
Medalists
1. EMA SGARDELLI, ZAMET
2. EMA ČORBA, ĐURĐEVAC
3. EMA ŠTIVIĆ, SPORTSLIFE
3. RAYA ATMA, ISRAEL KARATE FEDERATION
Kumite - Mlađe kadetkinje -45
228
MARTINA SAHINOVA (7654321)
228
0
MARTINA SAHINOVA (7654321)
1075
0
EMA JURIČIĆ (DURDEVA)
1075
0
EMA JURIČIĆ (DURDEVA)
2127
0
IVANA KAMENOVA (TEAM BG)
636
0
KLARA STANUŠIĆ (SPRTSLF)
85
0
NIKOLINA PELIVAN (OBI KAŠ)
810
KATARINA ŽIVKOVIĆ (TAD )
718
0
KANITA OKANOVIĆ (KS USK )
228
0
MARTINA SAHINOVA (7654321)
951
MAGDALENA ŠUFLAJ (SAMOBOR)
1672
0
NUR HRENOVICA (KBV GRB)
997
0
ALEKSANDRA GRUJIC (SBG)
1688
0
EDISA KOVAČ (TUZ)
1093
0
ALICE ULIVI (PULEO)
748
0
SARA MAHMUTOVIĆ (KS USK )
1392
0
EMA ZETICA (KGB)
1075
0
EMA JURIČIĆ (DURDEVA)
636
0
KLARA STANUŠIĆ (SPRTSLF)
810
0
KATARINA ŽIVKOVIĆ (TAD )
228
0
MARTINA SAHINOVA (7654321)
951
0
MAGDALENA ŠUFLAJ (SAMOBOR)
997
0
ALEKSANDRA GRUJIC (SBG)
1093
0
ALICE ULIVI (PULEO)
748
0
SARA MAHMUTOVIĆ (KS USK )
1075
0
EMA JURIČIĆ (DURDEVA)
810
0
KATARINA ŽIVKOVIĆ (TAD )
951
0
MAGDALENA ŠUFLAJ (SAMOBOR)
748
0
SARA MAHMUTOVIĆ (KS USK )
810
0
KATARINA ŽIVKOVIĆ (TAD )
951
0
MAGDALENA ŠUFLAJ (SAMOBOR)
997
ALEKSANDRA GRUJIC (SBG)
748
0
SARA MAHMUTOVIĆ (KS USK )
997
0
ALEKSANDRA GRUJIC (SBG)
Medalists
1. MAGDALENA ŠUFLAJ, SAMOBOR
2. KATARINA ŽIVKOVIĆ, TAD RIJEKA
3. EMA JURIČIĆ, ĐURĐEVAC
3. ALEKSANDRA GRUJIC, KU Walserfeld
Kumite - Kadeti -57
1968
0
JOVAN MARKOVIĆ (SRBJNTM)
2032
0
JACOPO BORDI (MATRIX)
1968
0
JOVAN MARKOVIĆ (SRBJNTM)
1279
0
RADOSLAV VAKARELOV (TEAM BG)
1279
0
RADOSLAV VAKARELOV (TEAM BG)
1803
0
VITULANO GENNARO (ITA NT)
1279
0
RADOSLAV VAKARELOV (TEAM BG)
1708
0
ALESSIO DELLI SANTI (GLCFIJL)
95
0
DIMITRI RASQUI (F.L.A.M)
1321
0
SLAVKO VLAHINIĆ (VGORICA)
1723
0
MATTIA GRANATIERO (GLCFIJL)
1433
0
MARKO BOGDANOVIĆ (KGB)
561
0
TJAZ OBLAK (KOLEKTO)
642
0
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
1803
VITULANO GENNARO (ITA NT)
752
0
MUAMER TARAHIJA (SAMBON)
1279
0
RADOSLAV VAKARELOV (TEAM BG)
346
NICOLAS ZANNI (GLCFIJL)
271
0
ROSARIO RUGGIERO (SHIRAI)
1968
0
JOVAN MARKOVIĆ (SRBJNTM)
2032
JACOPO BORDI (MATRIX)
349
0
MARKO LASIĆ (NERETV)
546
0
BESIM ADEMI (HR.DRAG)
1192
AURELIO LUCATTINI (GLCFIJL)
592
0
MAURO INGENITO (SHIRAI)
834
0
KRISTIJAN LACKOVIĆ (KK IPON)
2089
CRISTHIAN CARBONI (POLIZIA)
526
0
JOSIP TADIĆ (EMPIPR)
883
0
MEVLUD MEMEDI (FORCA)
377
GIAN LUCA BONAVERI (GLCFIJL)
1708
0
ALESSIO DELLI SANTI (GLCFIJL)
80
0
LUKA SMOLJO (OBI KAŠ)
962
LUKA ŠKRLJ (SENSEI)
567
0
ADIS HALILOVIĆ (KS USK )
1308
0
IVOR BABIĆ (VGORICA)
626
0
FABIO CASTELLI (GLCFIJL)
110
0
SULTAN IHAYEV (ISRAEL)
1110
0
GAL DVORJAK (NESTOR)
1009
0
DAVID MAROŠI (SLOVKNT)
1802
DE FALCO DAVID (ITA NT)
1853
0
ANDRIJA SOLDO (BIHKF)
1655
0
STOLE SMILKOVSKI (OLIMPIK)
376
FEDERICO PIRAZZOLI (GLCFIJL)
1169
0
CLAUDIO SANISLAV (GLCFIJL)
771
0
KONSTANTIN JEREMIĆ (KANON)
988
IVAN BIRKIĆ (BBIOGRD)
504
0
HARIS MURADBAŠIĆ (ORKKA)
1851
0
PETAR EFTIMOV (TEAM BG)
1721
SIMONE PALAZZO (GLCFIJL)
594
0
FRANCESCO MARIA SCOTTI (SHIRAI)
829
0
DARIO MILINKOVIĆ (KK IPON)
874
MATTEO FIORE (PIELLE)
763
0
DOMEN ZIDAR (TRBOVLJ)
644
0
ANTONIO GRGIĆ (SPRTSLF)
1801
RAGNOLI DAVIDE (ITA NT)
301
0
LORENZO CARAMAGNO (GLCFIJL)
1932
0
BALÁZS VÉCSEI (MTK-BUD)
1319
PATRIK MACUKIĆ (VGORICA)
1321
0
SLAVKO VLAHINIĆ (VGORICA)
1723
0
MATTIA GRANATIERO (GLCFIJL)
642
0
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
1803
0
VITULANO GENNARO (ITA NT)
1279
0
RADOSLAV VAKARELOV (TEAM BG)
346
0
NICOLAS ZANNI (GLCFIJL)
271
0
ROSARIO RUGGIERO (SHIRAI)
2032
0
JACOPO BORDI (MATRIX)
546
0
BESIM ADEMI (HR.DRAG)
1192
0
AURELIO LUCATTINI (GLCFIJL)
834
0
KRISTIJAN LACKOVIĆ (KK IPON)
2089
0
CRISTHIAN CARBONI (POLIZIA)
526
0
JOSIP TADIĆ (EMPIPR)
377
0
GIAN LUCA BONAVERI (GLCFIJL)
1708
0
ALESSIO DELLI SANTI (GLCFIJL)
962
0
LUKA ŠKRLJ (SENSEI)
567
0
ADIS HALILOVIĆ (KS USK )
110
0
SULTAN IHAYEV (ISRAEL)
1009
0
DAVID MAROŠI (SLOVKNT)
1802
0
DE FALCO DAVID (ITA NT)
1655
0
STOLE SMILKOVSKI (OLIMPIK)
376
0
FEDERICO PIRAZZOLI (GLCFIJL)
1169
0
CLAUDIO SANISLAV (GLCFIJL)
988
0
IVAN BIRKIĆ (BBIOGRD)
1851
0
PETAR EFTIMOV (TEAM BG)
1721
0
SIMONE PALAZZO (GLCFIJL)
829
0
DARIO MILINKOVIĆ (KK IPON)
874
0
MATTEO FIORE (PIELLE)
644
0
ANTONIO GRGIĆ (SPRTSLF)
1801
0
RAGNOLI DAVIDE (ITA NT)
1932
0
BALÁZS VÉCSEI (MTK-BUD)
1319
0
PATRIK MACUKIĆ (VGORICA)
1723
0
MATTIA GRANATIERO (GLCFIJL)
1803
0
VITULANO GENNARO (ITA NT)
1279
0
RADOSLAV VAKARELOV (TEAM BG)
271
0
ROSARIO RUGGIERO (SHIRAI)
546
0
BESIM ADEMI (HR.DRAG)
834
0
KRISTIJAN LACKOVIĆ (KK IPON)
526
0
JOSIP TADIĆ (EMPIPR)
1708
0
ALESSIO DELLI SANTI (GLCFIJL)
110
0
SULTAN IHAYEV (ISRAEL)
1009
0
DAVID MAROŠI (SLOVKNT)
1655
0
STOLE SMILKOVSKI (OLIMPIK)
1169
0
CLAUDIO SANISLAV (GLCFIJL)
1851
0
PETAR EFTIMOV (TEAM BG)
874
0
MATTEO FIORE (PIELLE)
644
0
ANTONIO GRGIĆ (SPRTSLF)
1932
0
BALÁZS VÉCSEI (MTK-BUD)
1803
0
VITULANO GENNARO (ITA NT)
271
0
ROSARIO RUGGIERO (SHIRAI)
546
0
BESIM ADEMI (HR.DRAG)
1708
0
ALESSIO DELLI SANTI (GLCFIJL)
1009
0
DAVID MAROŠI (SLOVKNT)
1655
0
STOLE SMILKOVSKI (OLIMPIK)
1851
0
PETAR EFTIMOV (TEAM BG)
1932
0
BALÁZS VÉCSEI (MTK-BUD)
271
0
ROSARIO RUGGIERO (SHIRAI)
1708
0
ALESSIO DELLI SANTI (GLCFIJL)
1009
0
DAVID MAROŠI (SLOVKNT)
1932
0
BALÁZS VÉCSEI (MTK-BUD)
271
0
ROSARIO RUGGIERO (SHIRAI)
1009
0
DAVID MAROŠI (SLOVKNT)
1802
0
DE FALCO DAVID (ITA NT)
1110
0
GAL DVORJAK (NESTOR)
110
0
SULTAN IHAYEV (ISRAEL)
1802
0
DE FALCO DAVID (ITA NT)
1655
0
STOLE SMILKOVSKI (OLIMPIK)
1802
0
DE FALCO DAVID (ITA NT)
1932
0
BALÁZS VÉCSEI (MTK-BUD)
1655
0
STOLE SMILKOVSKI (OLIMPIK)
Medalists
1. ROSARIO RUGGIERO, SHIRAI CLUB S.VALENTINO
2. DAVID MAROŠI, Slovak National Team
3. RADOSLAV VAKARELOV, BULGARIAN NATIONAL TEAM
3. STOLE SMILKOVSKI, OLIMPIK
Kumite - Kadeti -63
1231
LEON LAZIĆ (KK LJUB)
1231
0
LEON LAZIĆ (KK LJUB)
1634
0
DOMAGOJ ŽABČIĆ (BREGANA)
1231
0
LEON LAZIĆ (KK LJUB)
2115
0
LAZAR KRSTIĆ (SRBJNTM)
2115
0
LAZAR KRSTIĆ (SRBJNTM)
1804
0
ARIOLI ANDREA (ITA NT)
1972
0
NIKOLA SIMEUNOVIC (SRBJNTM)
838
0
PATRIK KOZARIĆ (KK IPON)
2090
VALERIO MARCHESE (POLIZIA)
350
0
LUKA BONČA (NERETV)
1311
0
KRISTIJAN OBRAZOVIĆ (VGORICA)
1734
FRANCESCO FILIPPI (TOSCANA)
1112
0
TIM DVORJAK (NESTOR)
336
0
OHAD ROGENSHTAIN (SPORT)
1729
PAOLO PEDERSOLI (GLCFIJL)
2099
MARIO GIUNIO (KKHZG)
1804
ARIOLI ANDREA (ITA NT)
2115
0
LAZAR KRSTIĆ (SRBJNTM)
140
0
AMIT AMRANI (ISRAEL)
1712
IAPADRE LORENZO (GLCFIJL)
646
0
FRAN PETKOVIĆ (SPRTSLF)
57
0
JORDY TIMMERMANS (FUDROER)
2080
GIANLUIGI LUPOLI (LUCA)
1231
0
LEON LAZIĆ (KK LJUB)
2043
0
BOJAN BOŠKOVIĆ (MNE)
430
GIOVANNI ROMANO (GLCFIJL)
1634
DOMAGOJ ŽABČIĆ (BREGANA)
736
MATTEO CECCHI (PULEO)
1969
0
DUŠAN POPOVIĆ (SRBJNTM)
1298
0
STANISLAV TSANOV (TEAM BG)
324
MARIO LUCA RIOLO (GLCFIJL)
1854
0
DEJAN ČUČAK (BIHKF)
959
0
DANIJEL PAMIĆ (SENSEI)
697
NICO TRENTO (TOSCANA)
562
0
BENJAMIN BAJUK (KOLEKTO)
1659
0
GORAN FAZLOVIĆ (KK PULA)
1189
ALESSIO CONTESSI (GLCFIJL)
1010
DAVID PODSKLAN (SLOVKNT)
735
GUIDO LUCCHESINI (PULEO)
1181
0
MATEVŽ JURINEC (RADENCI)
111
0
YONATAN CALGI (ISRAEL)
1340
ANDREA PELAMATTI (GLCFIJL)
201
TOMISLAV FAJERBACH (KKHZG)
1106
LUCA MENNILLO (FITNESS)
948
0
KRUNO FADLJEVIĆ (SAMOBOR)
1895
0
ULADZIMIR SIMANIAN (BKF)
1170
HAMLET GARSANTSYAN (GLCFIJL)
587
PASQUALE GRIMALDI (SHIRAI)
1957
KARLO PAVER (TUSKNC)
1972
0
NIKOLA SIMEUNOVIC (SRBJNTM)
2090
0
VALERIO MARCHESE (POLIZIA)
1311
0
KRISTIJAN OBRAZOVIĆ (VGORICA)
1734
0
FRANCESCO FILIPPI (TOSCANA)
1112
0
TIM DVORJAK (NESTOR)
1729
0
PAOLO PEDERSOLI (GLCFIJL)
2099
0
MARIO GIUNIO (KKHZG)
1804
0
ARIOLI ANDREA (ITA NT)
2115
0
LAZAR KRSTIĆ (SRBJNTM)
1712
0
IAPADRE LORENZO (GLCFIJL)
57
0
JORDY TIMMERMANS (FUDROER)
2080
0
GIANLUIGI LUPOLI (LUCA)
1231
0
LEON LAZIĆ (KK LJUB)
430
0
GIOVANNI ROMANO (GLCFIJL)
1634
0
DOMAGOJ ŽABČIĆ (BREGANA)
736
0
MATTEO CECCHI (PULEO)
1298
0
STANISLAV TSANOV (TEAM BG)
324
0
MARIO LUCA RIOLO (GLCFIJL)
1854
0
DEJAN ČUČAK (BIHKF)
697
0
NICO TRENTO (TOSCANA)
562
0
BENJAMIN BAJUK (KOLEKTO)
1189
0
ALESSIO CONTESSI (GLCFIJL)
1010
0
DAVID PODSKLAN (SLOVKNT)
735
0
GUIDO LUCCHESINI (PULEO)
111
0
YONATAN CALGI (ISRAEL)
1340
0
ANDREA PELAMATTI (GLCFIJL)
201
0
TOMISLAV FAJERBACH (KKHZG)
1106
0
LUCA MENNILLO (FITNESS)
948
0
KRUNO FADLJEVIĆ (SAMOBOR)
1170
0
HAMLET GARSANTSYAN (GLCFIJL)
587
0
PASQUALE GRIMALDI (SHIRAI)
1957
0
KARLO PAVER (TUSKNC)
1972
0
NIKOLA SIMEUNOVIC (SRBJNTM)
1311
0
KRISTIJAN OBRAZOVIĆ (VGORICA)
1112
0
TIM DVORJAK (NESTOR)
1804
0
ARIOLI ANDREA (ITA NT)
2115
0
LAZAR KRSTIĆ (SRBJNTM)
57
0
JORDY TIMMERMANS (FUDROER)
430
0
GIOVANNI ROMANO (GLCFIJL)
1634
0
DOMAGOJ ŽABČIĆ (BREGANA)
1298
0
STANISLAV TSANOV (TEAM BG)
1854
0
DEJAN ČUČAK (BIHKF)
562
0
BENJAMIN BAJUK (KOLEKTO)
1010
0
DAVID PODSKLAN (SLOVKNT)
1340
0
ANDREA PELAMATTI (GLCFIJL)
1106
0
LUCA MENNILLO (FITNESS)
1170
0
HAMLET GARSANTSYAN (GLCFIJL)
587
0
PASQUALE GRIMALDI (SHIRAI)
1972
0
NIKOLA SIMEUNOVIC (SRBJNTM)
1804
0
ARIOLI ANDREA (ITA NT)
2115
0
LAZAR KRSTIĆ (SRBJNTM)
430
0
GIOVANNI ROMANO (GLCFIJL)
1298
0
STANISLAV TSANOV (TEAM BG)
1010
0
DAVID PODSKLAN (SLOVKNT)
1340
0
ANDREA PELAMATTI (GLCFIJL)
1170
0
HAMLET GARSANTSYAN (GLCFIJL)
1804
0
ARIOLI ANDREA (ITA NT)
430
0
GIOVANNI ROMANO (GLCFIJL)
1298
0
STANISLAV TSANOV (TEAM BG)
1170
0
HAMLET GARSANTSYAN (GLCFIJL)
430
0
GIOVANNI ROMANO (GLCFIJL)
1298
0
STANISLAV TSANOV (TEAM BG)
324
0
MARIO LUCA RIOLO (GLCFIJL)
1969
0
DUŠAN POPOVIĆ (SRBJNTM)
1854
0
DEJAN ČUČAK (BIHKF)
324
0
MARIO LUCA RIOLO (GLCFIJL)
1010
0
DAVID PODSKLAN (SLOVKNT)
1854
0
DEJAN ČUČAK (BIHKF)
1170
0
HAMLET GARSANTSYAN (GLCFIJL)
1010
0
DAVID PODSKLAN (SLOVKNT)
Medalists
1. STANISLAV TSANOV, BULGARIAN NATIONAL TEAM
2. GIOVANNI ROMANO, GLC FIJLKAM
3. ARIOLI ANDREA, ITALY NATIONAL TEAM
3. DAVID PODSKLAN, Slovak National Team
Kumite - Kadetkinje -47
1164
0
ALICE BELVINI (GLCFIJL)
811
0
LEA VUKOJA (TAD )
811
0
LEA VUKOJA (TAD )
1329
0
VANESSA DONGHI (GLCFIJL)
811
0
LEA VUKOJA (TAD )
499
0
LAURA POTISK (KKRSL)
723
0
SANA ĆERIMOVIĆ (KS USK )
639
0
EMA ŠTIVIĆ (SPRTSLF)
615
0
FEDERICA SCHICCHI (GLCFIJL)
499
0
LAURA POTISK (KKRSL)
1372
0
TARA NIKOLIĆ (KK "VŽ")
440
0
ROTEM COHEN (ISRAEL)
2030
0
CLAUDIA ORAZI (MATRIX)
2000
0
BOJANA JANKOVIĆ (SRBJNTM)
1857
0
STELA BRKIĆ (BIHKF)
811
0
LEA VUKOJA (TAD )
1164
0
ALICE BELVINI (GLCFIJL)
830
0
DOROTEA RUMENJAK (KK IPON)
1329
0
VANESSA DONGHI (GLCFIJL)
2039
0
JOVANA VUKČEVIĆ (MNE)
2064
CAPACCI MATILDE (ITA NT)
492
0
AJLA MEVIĆ (KS USK )
640
0
KLARA STANUŠIĆ (SPRTSLF)
300
0
ASIA AGUS (GLCFIJL)
607
0
MARIJA LUIZE MUIZNIECE (IPPON)
673
0
ALESSIA NARDI (TOSCANA)
1290
0
IOANNA NEDYALKOVA (TEAM BG)
1809
0
ANGELUCCI GIULIA (ITA NT)
1994
0
MILICA STANIMIROVIĆ (SRBJNTM)
1858
0
EMA NADAREVIĆ (BIHKF)
277
0
VERONA AIDINI (FORCA)
1092
0
ALICE ULIVI (PULEO)
885
0
ELENA KEČKEŠ (GLOBUS)
1165
0
CATERINA SANTONI (GLCFIJL)
1003
0
DOMINIKA BOGAROVA (SLOVKNT)
1810
MOLGORA LUCREZIA ANGELICA (ITA NT)
639
0
EMA ŠTIVIĆ (SPRTSLF)
499
0
LAURA POTISK (KKRSL)
1372
0
TARA NIKOLIĆ (KK "VŽ")
2000
0
BOJANA JANKOVIĆ (SRBJNTM)
811
0
LEA VUKOJA (TAD )
830
0
DOROTEA RUMENJAK (KK IPON)
1329
0
VANESSA DONGHI (GLCFIJL)
2064
0
CAPACCI MATILDE (ITA NT)
640
0
KLARA STANUŠIĆ (SPRTSLF)
300
0
ASIA AGUS (GLCFIJL)
673
0
ALESSIA NARDI (TOSCANA)
1809
0
ANGELUCCI GIULIA (ITA NT)
1858
0
EMA NADAREVIĆ (BIHKF)
885
0
ELENA KEČKEŠ (GLOBUS)
1003
0
DOMINIKA BOGAROVA (SLOVKNT)
1810
0
MOLGORA LUCREZIA ANGELICA (ITA NT)
499
0
LAURA POTISK (KKRSL)
1372
0
TARA NIKOLIĆ (KK "VŽ")
830
0
DOROTEA RUMENJAK (KK IPON)
1329
0
VANESSA DONGHI (GLCFIJL)
300
0
ASIA AGUS (GLCFIJL)
1809
0
ANGELUCCI GIULIA (ITA NT)
885
0
ELENA KEČKEŠ (GLOBUS)
1810
0
MOLGORA LUCREZIA ANGELICA (ITA NT)
499
0
LAURA POTISK (KKRSL)
830
0
DOROTEA RUMENJAK (KK IPON)
1809
0
ANGELUCCI GIULIA (ITA NT)
885
0
ELENA KEČKEŠ (GLOBUS)
830
0
DOROTEA RUMENJAK (KK IPON)
885
0
ELENA KEČKEŠ (GLOBUS)
1858
0
EMA NADAREVIĆ (BIHKF)
1092
0
ALICE ULIVI (PULEO)
1810
0
MOLGORA LUCREZIA ANGELICA (ITA NT)
1858
0
EMA NADAREVIĆ (BIHKF)
1809
0
ANGELUCCI GIULIA (ITA NT)
1810
0
MOLGORA LUCREZIA ANGELICA (ITA NT)
Medalists
1. DOROTEA RUMENJAK, IPON ZAGREB
2. ELENA KEČKEŠ, GLOBUS Čakovec
3. LEA VUKOJA, TAD RIJEKA
3. MOLGORA LUCREZIA ANGELICA, ITALY NATIONAL TEAM
Kumite - Juniori -55
1152
ERIC DALTIN (GLCFIJL)
1152
0
ERIC DALTIN (GLCFIJL)
692
0
LORENZO TAPINASSI (TOSCANA)
1152
0
ERIC DALTIN (GLCFIJL)
620
0
DANILO GRECO (GLCFIJL)
1897
0
OLEG MELEKHIN (BKF)
2044
0
NENAD DULOVIĆ (MNE)
1717
0
SIMONE GUGLIELMI (GLCFIJL)
877
0
PÁL ÓNÓDI (GOJUKAI)
620
0
DANILO GRECO (GLCFIJL)
23
0
WILL SEBASTIAN (GER)
1817
PANORANO ROBERTO (ITA NT)
692
0
LORENZO TAPINASSI (TOSCANA)
347
0
RONI GEHTBARG (S.I.K)
1696
RAFFAELE VENERUSO (IGEA)
1152
0
ERIC DALTIN (GLCFIJL)
648
0
ANTONIO GRGIĆ (SPRTSLF)
1640
BORNA MAĐAREVIĆ (0354451)
842
0
LUCAS BUSK (DENMARK)
62
0
LUCA SPITZ (KDBCH)
265
ANTONIO DAMOLIDEO (SHIRAI)
343
0
WILLIAM ZANNI (GLCFIJL)
1861
0
FARUK SIJERČIĆ (BIHKF)
1214
BRUNO JELINIĆ (BSHDOZG)
694
0
MARCO PASTORINI (TOSCANA)
30
0
JANNIK FISCHER (GER)
1816
MARCHESE SAMUELE (ITA NT)
1726
0
FEDERICO SERENO (GLCFIJL)
218
0
TIN DUJMOVIĆ (ESSEKER)
1019
DOMINIK IMRICH (SLOVKNT)
1897
0
OLEG MELEKHIN (BKF)
1717
0
SIMONE GUGLIELMI (GLCFIJL)
620
0
DANILO GRECO (GLCFIJL)
1817
0
PANORANO ROBERTO (ITA NT)
692
0
LORENZO TAPINASSI (TOSCANA)
1696
0
RAFFAELE VENERUSO (IGEA)
1152
0
ERIC DALTIN (GLCFIJL)
1640
0
BORNA MAĐAREVIĆ (0354451)
62
0
LUCA SPITZ (KDBCH)
265
0
ANTONIO DAMOLIDEO (SHIRAI)
1861
0
FARUK SIJERČIĆ (BIHKF)
1214
0
BRUNO JELINIĆ (BSHDOZG)
30
0
JANNIK FISCHER (GER)
1816
0
MARCHESE SAMUELE (ITA NT)
218
0
TIN DUJMOVIĆ (ESSEKER)
1019
0
DOMINIK IMRICH (SLOVKNT)
1897
0
OLEG MELEKHIN (BKF)
620
0
DANILO GRECO (GLCFIJL)
692
0
LORENZO TAPINASSI (TOSCANA)
1640
0
BORNA MAĐAREVIĆ (0354451)
62
0
LUCA SPITZ (KDBCH)
1214
0
BRUNO JELINIĆ (BSHDOZG)
1816
0
MARCHESE SAMUELE (ITA NT)
1019
0
DOMINIK IMRICH (SLOVKNT)
620
0
DANILO GRECO (GLCFIJL)
1640
0
BORNA MAĐAREVIĆ (0354451)
62
0
LUCA SPITZ (KDBCH)
1816
0
MARCHESE SAMUELE (ITA NT)
1640
0
BORNA MAĐAREVIĆ (0354451)
1816
0
MARCHESE SAMUELE (ITA NT)
30
JANNIK FISCHER (GER)
1019
0
DOMINIK IMRICH (SLOVKNT)
30
0
JANNIK FISCHER (GER)
62
0
LUCA SPITZ (KDBCH)
1019
0
DOMINIK IMRICH (SLOVKNT)
Medalists
1. MARCHESE SAMUELE, ITALY NATIONAL TEAM
2. BORNA MAĐAREVIĆ, Slavonski Brod
3. DANILO GRECO, GLC FIJLKAM
3. DOMINIK IMRICH, Slovak National Team