Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
25. Grand Prix Croatia
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
SHOTOKAN OPLOTNICA
"B"Biograd
"CENTAR" VELIKA GORICA
"DOBOJ-ISTOK"
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
9. ZMAJ RIJEKA
A.S.D SPORTING SAMURAI
Alken
Asd Defence Karate 2000 Pravisdomini
Asd Dojo Matsumura Taranto
ASD ELAN
ASD FITNESS PESCARA
ASD FREE SPORT-TEAM KARATE CASORIA
asd MATRIX
ASD METROPOLITAN KARATE BRINDISI
ASD PIELLE
ASD TOUKON KARATE-DO
asdfisiodinamik
Baltijas Karate klubs
BANJA LUKA
Barcsi Városi Sportegyesület
Belarus Karate Federation
BOTTONI
Bregana
Budo Sport Center
BULGARIAN NATIONAL TEAM
BUSHIDO
Bushido Banja Luka
Choku
CROHERC
CS ESERCITO
Cskw
CTR Toscana
CUS BARI ITA
Cvetan Dimov
ČelikNikšić
Čukarica
DBV PIRAN
Delta
DRUŠTVO ZA KARATE CELJE
ĐURĐEVAC
ENERGIJA
Euro-Tera
FATI
FINIDA (POREČ)
FOKUS
FORCA
FORTITER (Kaštela)
Fudoshin Roermond
FUNAKOSHI GICHIN
Ganz-Kesjar
GERMAN KARATE FEDERATION
GLC FIJLKAM
GLOBUS Čakovec
Goju-Kai Hungary
GORNJA RADGONA
GRadgona
Hercegovina-Zagreb
HESSEN - KARATE TEAM GERMANY
HRASTNIK
HRVATSKA PARA KARATE REPREZENTACIJA
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Hrvatski sokol Osijek
HUNGARIAN NATIONAL TEAM
IGEA WELLNESS & ENTERTAINMENT GROUP
IKA ISRAEL
ILIDŽA
IPON ZAGREB
Ippon Prishtine
IPPON.LV
Iran National Team
ISRAEL KARATE FEDERATION
ITALY NATIONAL TEAM
IVANEC
JASTREB
KAMIKAZE TETOVO
KAPTOL
Karate Do Brugg
Karate Federation of Serbia
KARATE KLUB BREŽICE
Karate klub Esseker
KARATE ROMA
Karate savez Bosne i Hercegovine
Karate zveza Slovenije
Karateschool Alken
Karlovac 1969
Kastav
KBS "Castra" Banja Luka
KBS TIGAR KOSTAJNICA BIH
KBV GRBAVICA
Ken Shi Kai Karateschule Schwamendingen
KK "SENSEI" Pazin
KK CROATIA
KK DINAMO PANČEVO
KK EMPI PROZOR-RAMA
KK JADRAN
KK KIK
KK Kolektor Idrija
KK KTC KRIŽEVCI
KK Ljubljana
KK Novi Grad Sarajevo
KK Rudar Velenje
KK Shuriken Bulgaria
KK Zanshin Split
KLENOVNIK
KOSTRENA
KOVINAR
KOZJANSKO in OBSOTELJE
KRANJ
KRK CROATIA
KS USK BIH
KU Walserfeld
LAV
LOTOS ZAGREB
LOVRENC NA POHORJU
Luxembourg National Team
Mala Subotica
Međimurje
MEĐUGORJE
METALURG
Mladost
MON CHI
Montenegro
MOTTI ASKENAZI CLUB
MTK
MTK BUDAPEST KARATE TEAM
Neretva
NESTOR
Netherlands
NO KACHI
OBI Kaštela
Obiettivo Karate Roma
OKINAWA
OKIT
Olimpia Karate Cus Bergamo a.s.d.
OLIMPIK
OMEGA
OPATIJA
ORKKA
Osijek
PALESTRA SIRIUS
Polet
Polisportiva NAKAYAMA
POLIZIA DI STATO
PORTO TOLERO
PRINC1
Pula
Punto sportivo
RAB-ENPI
RADENCI
RADVANJE
RAKOVICA KANON
Rašid Buća
REGIONE LAZIO KARATE FIJLKAM
Reprezentacija Bosne I Hercegovine
RI CROATIA
RICCIONE
RIJEKA
ROGAŠKA SLATINA
Ronin
RYU DOJO
Salaspils Karate Club
SAMBON
SAMOBOR
Samuraj
SENSHI
shabab altwfekya sport club from egypt
SHIRAI CLUB S.VALENTINO
Shotokan Salzburg
SHOTOKAN VELENJE
Sinđelić
SISAK
Slavonski Brod
SLOBODA
Slovak National Team
SLJEME2
SOKOL
SPARTA
sporting international karate
Sportskarate.dk
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
SUSEDGRAD
ŠD GORICA
TAD RIJEKA
Team Karate Puleo
Tigar Sisak
TIGERS
Travnik
TRBOVLJE
TUŠKANAC
TUZLA
Univerzitetski karate klub "Bosna" Sarajevo
URBAN INVEST
USKOPLJAK
VARAŽDIN
VELENJE
VELIKA GORICA
VIKTORIA
VIKTORIJA
Virovitica
Vukovar`91
walsall karate dojo
ZAMET
Zmaj
Žalec
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Kadeti -52
Kumite - Kadeti -63
Kumite - Juniori -68
Kumite - Juniorke -53
Kumite - Juniorke +59
Kumite - U 21 (muški) -75
Kumite - Seniori -Open
Kumite - Kadeti -52
1894
0
DZMITRY MATAVILAU (BKF)
1183
0
SANI SKOTNIK (RADENCI)
1183
0
SANI SKOTNIK (RADENCI)
1289
0
KRISTIYAN VELINOV (TEAM BG)
1289
0
KRISTIYAN VELINOV (TEAM BG)
433
0
ANSHA MALEK (ISRAEL)
433
0
ANSHA MALEK (ISRAEL)
1966
0
MIHAJLO POPOVIC (SRBJNTM)
1951
0
ROKO MIHALINEC (SUSEDGR)
728
0
BENJAMIN HARBAŠ (KS USK )
585
0
ALFREDO FALCIANO (SHIRAI)
20
0
ENDRIT MEHMETAJ (GER)
1149
0
ANDREA LANFREDI (GLCFIJL)
433
0
ANSHA MALEK (ISRAEL)
1787
0
DRITON HALIMI (PIROKII)
1639
0
DOMAGOJ LUKINIĆ (0354451)
675
0
CRISTIANO TONFONI (TOSCANA)
1289
0
KRISTIYAN VELINOV (TEAM BG)
417
0
MATTEO GAMBA (TEAMNIO)
2052
0
MATEJ BUDIŠČAK (CROAZG)
374
0
DAVIDE RAPPARINI (GLCFIJL)
1894
0
DZMITRY MATAVILAU (BKF)
1183
SANI SKOTNIK (RADENCI)
2042
0
BALŠA MILIČKOVIĆ (MNE)
572
0
NEMANJA STEVANOVIĆ (KS USK )
1800
0
MORRA CHRISTIAN (ITA NT)
27
0
TOBIAS BERGGREN (GER)
375
0
MICHELE ACHILUZZI (GLCFIJL)
145
0
ITAI SCHWABE (ISRAEL)
1436
0
TOMAŽ HUDALES (DKCELJE)
1008
0
MIMOLAT BAGAEV (SLOVKNT)
1725
0
FEDERICO SERENO (GLCFIJL)
1278
0
DOBRI DIMITROV (TEAM BG)
2031
0
VALERIO MANTOVANI (MATRIX)
1966
0
MIHAJLO POPOVIC (SRBJNTM)
1148
0
ANDREA BORTOLOTTI (GLCFIJL)
1431
0
LEO MARKOVIĆ (KGB)
778
FARIS KARAMUSTAFIĆ (SAMURAJ)
510
0
FRANJO RAJAKOVIĆ (STIJENA)
538
0
ADIS ĆOMIĆ (KS USK )
588
0
DANIELE DE VIVO (SHIRAI)
21
0
LEO FABIO (GER)
621
0
JIANIS LIUT (GLCFIJL)
1772
0
EDI LONCICH (ISRAEL)
611
0
EDUARDS SUJETOVS (IPPON)
1007
0
MAREK PONCKA (SLOVKNT)
1147
0
ANDREA BELTRAMINI (GLCFIJL)
1283
0
AYGIUN ALIOSMANOV (TEAM BG)
419
0
RICCARDO BOMEI (TEAMNIO)
1967
0
MARKO MARKOVIC (SRBJNTM)
1151
0
DAVIDE ANDRETTA (GLCFIJL)
1328
0
DENIS ŽUPAN (VIROVTC)
1233
ADRIAN HALILI (KK LJUB)
875
0
BRIGIOLA LUIGI (PIELLE)
740
0
LEONARDO KORAĆ (MEĐUGOR)
1799
0
TEVERINI SIMONE (ITA NT)
1320
0
PETAR OREŠKOVIĆ (VGORICA)
1190
0
MATTEO LANDI (GLCFIJL)
299
0
ADI ASHKENAZI (SPORT)
793
JAN HARTL (KOZJANS)
1718
0
SIMONE GUGLIELMI (GLCFIJL)
1261
0
ANDRO MOŠKUN (KA 1969)
1656
0
FAHIK VESELI (OLIMPIK)
1638
0
STJEPAN GOLUBIČIĆ (0354451)
1150
0
ANDREA MILAN (GLCFIJL)
879
0
BRUNO JELINIĆ (BSHDOZG)
1852
ELDIN HAJDARPAŠIĆ (BIHKF)
1951
0
ROKO MIHALINEC (SUSEDGR)
20
0
ENDRIT MEHMETAJ (GER)
433
0
ANSHA MALEK (ISRAEL)
1639
0
DOMAGOJ LUKINIĆ (0354451)
1289
0
KRISTIYAN VELINOV (TEAM BG)
2052
0
MATEJ BUDIŠČAK (CROAZG)
374
0
DAVIDE RAPPARINI (GLCFIJL)
1183
0
SANI SKOTNIK (RADENCI)
572
0
NEMANJA STEVANOVIĆ (KS USK )
1800
0
MORRA CHRISTIAN (ITA NT)
375
0
MICHELE ACHILUZZI (GLCFIJL)
1008
0
MIMOLAT BAGAEV (SLOVKNT)
1725
0
FEDERICO SERENO (GLCFIJL)
1966
0
MIHAJLO POPOVIC (SRBJNTM)
1148
0
ANDREA BORTOLOTTI (GLCFIJL)
778
0
FARIS KARAMUSTAFIĆ (SAMURAJ)
510
0
FRANJO RAJAKOVIĆ (STIJENA)
21
0
LEO FABIO (GER)
621
0
JIANIS LIUT (GLCFIJL)
1007
0
MAREK PONCKA (SLOVKNT)
1283
0
AYGIUN ALIOSMANOV (TEAM BG)
1967
0
MARKO MARKOVIC (SRBJNTM)
1151
0
DAVIDE ANDRETTA (GLCFIJL)
1233
0
ADRIAN HALILI (KK LJUB)
740
0
LEONARDO KORAĆ (MEĐUGOR)
1799
0
TEVERINI SIMONE (ITA NT)
299
0
ADI ASHKENAZI (SPORT)
793
0
JAN HARTL (KOZJANS)
1718
0
SIMONE GUGLIELMI (GLCFIJL)
1656
0
FAHIK VESELI (OLIMPIK)
879
0
BRUNO JELINIĆ (BSHDOZG)
1852
0
ELDIN HAJDARPAŠIĆ (BIHKF)
1951
0
ROKO MIHALINEC (SUSEDGR)
433
0
ANSHA MALEK (ISRAEL)
1289
0
KRISTIYAN VELINOV (TEAM BG)
374
0
DAVIDE RAPPARINI (GLCFIJL)
1800
0
MORRA CHRISTIAN (ITA NT)
1008
0
MIMOLAT BAGAEV (SLOVKNT)
1966
0
MIHAJLO POPOVIC (SRBJNTM)
778
0
FARIS KARAMUSTAFIĆ (SAMURAJ)
21
0
LEO FABIO (GER)
1007
0
MAREK PONCKA (SLOVKNT)
1967
0
MARKO MARKOVIC (SRBJNTM)
1151
0
DAVIDE ANDRETTA (GLCFIJL)
1799
0
TEVERINI SIMONE (ITA NT)
299
0
ADI ASHKENAZI (SPORT)
1656
0
FAHIK VESELI (OLIMPIK)
879
0
BRUNO JELINIĆ (BSHDOZG)
433
0
ANSHA MALEK (ISRAEL)
374
0
DAVIDE RAPPARINI (GLCFIJL)
1008
0
MIMOLAT BAGAEV (SLOVKNT)
1966
0
MIHAJLO POPOVIC (SRBJNTM)
1007
0
MAREK PONCKA (SLOVKNT)
1967
0
MARKO MARKOVIC (SRBJNTM)
1799
0
TEVERINI SIMONE (ITA NT)
1656
0
FAHIK VESELI (OLIMPIK)
374
0
DAVIDE RAPPARINI (GLCFIJL)
1966
0
MIHAJLO POPOVIC (SRBJNTM)
1967
0
MARKO MARKOVIC (SRBJNTM)
1656
0
FAHIK VESELI (OLIMPIK)
374
0
DAVIDE RAPPARINI (GLCFIJL)
1656
0
FAHIK VESELI (OLIMPIK)
1718
0
SIMONE GUGLIELMI (GLCFIJL)
1638
0
STJEPAN GOLUBIČIĆ (0354451)
879
0
BRUNO JELINIĆ (BSHDOZG)
1638
0
STJEPAN GOLUBIČIĆ (0354451)
1799
0
TEVERINI SIMONE (ITA NT)
879
0
BRUNO JELINIĆ (BSHDOZG)
1967
0
MARKO MARKOVIC (SRBJNTM)
879
0
BRUNO JELINIĆ (BSHDOZG)
Osvajači medalja
1. FAHIK VESELI, OLIMPIK
2. DAVIDE RAPPARINI, GLC FIJLKAM
3. MIHAJLO POPOVIC, Karate Federation of Serbia
3. BRUNO JELINIĆ, BUSHIDO
Kumite - Kadeti -63
1231
LEON LAZIĆ (KK LJUB)
1231
0
LEON LAZIĆ (KK LJUB)
1634
0
DOMAGOJ ŽABČIĆ (BREGANA)
1231
0
LEON LAZIĆ (KK LJUB)
2115
0
LAZAR KRSTIĆ (SRBJNTM)
2115
0
LAZAR KRSTIĆ (SRBJNTM)
1804
0
ARIOLI ANDREA (ITA NT)
1972
0
NIKOLA SIMEUNOVIC (SRBJNTM)
838
0
PATRIK KOZARIĆ (KK IPON)
2090
VALERIO MARCHESE (POLIZIA)
350
0
LUKA BONČA (NERETV)
1311
0
KRISTIJAN OBRAZOVIĆ (VGORICA)
1734
FRANCESCO FILIPPI (TOSCANA)
1112
0
TIM DVORJAK (NESTOR)
336
0
OHAD ROGENSHTAIN (SPORT)
1729
PAOLO PEDERSOLI (GLCFIJL)
2099
MARIO GIUNIO (KKHZG)
1804
ARIOLI ANDREA (ITA NT)
2115
0
LAZAR KRSTIĆ (SRBJNTM)
140
0
AMIT AMRANI (ISRAEL)
1712
IAPADRE LORENZO (GLCFIJL)
646
0
FRAN PETKOVIĆ (SPRTSLF)
57
0
JORDY TIMMERMANS (FUDROER)
2080
GIANLUIGI LUPOLI (LUCA)
1231
0
LEON LAZIĆ (KK LJUB)
2043
0
BOJAN BOŠKOVIĆ (MNE)
430
GIOVANNI ROMANO (GLCFIJL)
1634
DOMAGOJ ŽABČIĆ (BREGANA)
736
MATTEO CECCHI (PULEO)
1969
0
DUŠAN POPOVIĆ (SRBJNTM)
1298
0
STANISLAV TSANOV (TEAM BG)
324
MARIO LUCA RIOLO (GLCFIJL)
1854
0
DEJAN ČUČAK (BIHKF)
959
0
DANIJEL PAMIĆ (SENSEI)
697
NICO TRENTO (TOSCANA)
562
0
BENJAMIN BAJUK (KOLEKTO)
1659
0
GORAN FAZLOVIĆ (KK PULA)
1189
ALESSIO CONTESSI (GLCFIJL)
1010
DAVID PODSKLAN (SLOVKNT)
735
GUIDO LUCCHESINI (PULEO)
1181
0
MATEVŽ JURINEC (RADENCI)
111
0
YONATAN CALGI (ISRAEL)
1340
ANDREA PELAMATTI (GLCFIJL)
201
TOMISLAV FAJERBACH (KKHZG)
1106
LUCA MENNILLO (FITNESS)
948
0
KRUNO FADLJEVIĆ (SAMOBOR)
1895
0
ULADZIMIR SIMANIAN (BKF)
1170
HAMLET GARSANTSYAN (GLCFIJL)
587
PASQUALE GRIMALDI (SHIRAI)
1957
KARLO PAVER (TUSKNC)
1972
0
NIKOLA SIMEUNOVIC (SRBJNTM)
2090
0
VALERIO MARCHESE (POLIZIA)
1311
0
KRISTIJAN OBRAZOVIĆ (VGORICA)
1734
0
FRANCESCO FILIPPI (TOSCANA)
1112
0
TIM DVORJAK (NESTOR)
1729
0
PAOLO PEDERSOLI (GLCFIJL)
2099
0
MARIO GIUNIO (KKHZG)
1804
0
ARIOLI ANDREA (ITA NT)
2115
0
LAZAR KRSTIĆ (SRBJNTM)
1712
0
IAPADRE LORENZO (GLCFIJL)
57
0
JORDY TIMMERMANS (FUDROER)
2080
0
GIANLUIGI LUPOLI (LUCA)
1231
0
LEON LAZIĆ (KK LJUB)
430
0
GIOVANNI ROMANO (GLCFIJL)
1634
0
DOMAGOJ ŽABČIĆ (BREGANA)
736
0
MATTEO CECCHI (PULEO)
1298
0
STANISLAV TSANOV (TEAM BG)
324
0
MARIO LUCA RIOLO (GLCFIJL)
1854
0
DEJAN ČUČAK (BIHKF)
697
0
NICO TRENTO (TOSCANA)
562
0
BENJAMIN BAJUK (KOLEKTO)
1189
0
ALESSIO CONTESSI (GLCFIJL)
1010
0
DAVID PODSKLAN (SLOVKNT)
735
0
GUIDO LUCCHESINI (PULEO)
111
0
YONATAN CALGI (ISRAEL)
1340
0
ANDREA PELAMATTI (GLCFIJL)
201
0
TOMISLAV FAJERBACH (KKHZG)
1106
0
LUCA MENNILLO (FITNESS)
948
0
KRUNO FADLJEVIĆ (SAMOBOR)
1170
0
HAMLET GARSANTSYAN (GLCFIJL)
587
0
PASQUALE GRIMALDI (SHIRAI)
1957
0
KARLO PAVER (TUSKNC)
1972
0
NIKOLA SIMEUNOVIC (SRBJNTM)
1311
0
KRISTIJAN OBRAZOVIĆ (VGORICA)
1112
0
TIM DVORJAK (NESTOR)
1804
0
ARIOLI ANDREA (ITA NT)
2115
0
LAZAR KRSTIĆ (SRBJNTM)
57
0
JORDY TIMMERMANS (FUDROER)
430
0
GIOVANNI ROMANO (GLCFIJL)
1634
0
DOMAGOJ ŽABČIĆ (BREGANA)
1298
0
STANISLAV TSANOV (TEAM BG)
1854
0
DEJAN ČUČAK (BIHKF)
562
0
BENJAMIN BAJUK (KOLEKTO)
1010
0
DAVID PODSKLAN (SLOVKNT)
1340
0
ANDREA PELAMATTI (GLCFIJL)
1106
0
LUCA MENNILLO (FITNESS)
1170
0
HAMLET GARSANTSYAN (GLCFIJL)
587
0
PASQUALE GRIMALDI (SHIRAI)
1972
0
NIKOLA SIMEUNOVIC (SRBJNTM)
1804
0
ARIOLI ANDREA (ITA NT)
2115
0
LAZAR KRSTIĆ (SRBJNTM)
430
0
GIOVANNI ROMANO (GLCFIJL)
1298
0
STANISLAV TSANOV (TEAM BG)
1010
0
DAVID PODSKLAN (SLOVKNT)
1340
0
ANDREA PELAMATTI (GLCFIJL)
1170
0
HAMLET GARSANTSYAN (GLCFIJL)
1804
0
ARIOLI ANDREA (ITA NT)
430
0
GIOVANNI ROMANO (GLCFIJL)
1298
0
STANISLAV TSANOV (TEAM BG)
1170
0
HAMLET GARSANTSYAN (GLCFIJL)
430
0
GIOVANNI ROMANO (GLCFIJL)
1298
0
STANISLAV TSANOV (TEAM BG)
324
0
MARIO LUCA RIOLO (GLCFIJL)
1969
0
DUŠAN POPOVIĆ (SRBJNTM)
1854
0
DEJAN ČUČAK (BIHKF)
324
0
MARIO LUCA RIOLO (GLCFIJL)
1010
0
DAVID PODSKLAN (SLOVKNT)
1854
0
DEJAN ČUČAK (BIHKF)
1170
0
HAMLET GARSANTSYAN (GLCFIJL)
1010
0
DAVID PODSKLAN (SLOVKNT)
Osvajači medalja
1. STANISLAV TSANOV, BULGARIAN NATIONAL TEAM
2. GIOVANNI ROMANO, GLC FIJLKAM
3. ARIOLI ANDREA, ITALY NATIONAL TEAM
3. DAVID PODSKLAN, Slovak National Team
Kumite - Juniori -68
1226
ROBERTO ACKOVSKI (METALMK)
1226
0
ROBERTO ACKOVSKI (METALMK)
500
0
PATRIK ŠKRABLIN (KKRSL)
1226
0
ROBERTO ACKOVSKI (METALMK)
1952
0
DAVID PAVIĆ (SUSEDGR)
1952
0
DAVID PAVIĆ (SUSEDGR)
1863
0
ASIM ĆEMAN (BIHKF)
1641
0
TOMISLAV MAĐAREVIĆ (0354451)
1979
0
VLADIMIR LAPCEVIC (SRBJNTM)
1964
0
FEDERICO GENTILI (POLIZIA)
1021
0
MARTIN FEDOR (SLOVKNT)
394
0
MARCO DE SILVESTRO (GLCFIJL)
1952
0
DAVID PAVIĆ (SUSEDGR)
1227
ADIS MEHIĆ (KK LJUB)
1226
0
ROBERTO ACKOVSKI (METALMK)
555
0
PAUL KARAČIĆ (HR.DRAG)
1822
DABRUNZO FRANCESCO (ITA NT)
344
0
CRISTIAN VIZZARDI (GLCFIJL)
823
0
TARIK ŠILJDEDIĆ (BIH)
500
PATRIK ŠKRABLIN (KKRSL)
22
0
MARVIN BIER (GER)
102
0
RON AMUSSI (ISRAEL)
1701
NICOLA ROSSI (03BS120)
1171
0
RICCARDO ALBERTON (GLCFIJL)
1863
0
ASIM ĆEMAN (BIHKF)
909
JERNEJ KORITNIK (KKRSL)
267
0
AUGUSTO CELENTANO (SHIRAI)
1765
0
NAGY BALÀZS (HUNGNT)
39
MOHAMED FATHALLA (ALEX11)
686
0
GABRIELE VERNIERI (TOSCANA)
730
0
DEJAN ČUČAK (KS USK )
1900
ALEH KURAYEDAU (BKF)
1237
0
FILIP NOVAK (KK MS)
1980
0
VELIBOR PUCAR (SRBJNTM)
1699
0
ASHU DELLE CURTI (03BS120)
1225
0
BRUNO DREMPETIĆ (BSHDOZG)
1161
0
FRANCESCO ANGIOLINI (GLCFIJL)
955
0
TONI VUKOVIĆ (SAMOBOR)
1254
BOŠTJAN BUDIN (PIRAN)
531
0
SPERANZA FABRIZIO (OKR)
1430
0
VLADIMIR GAŠPAR (KGB)
1277
SIMEON STOYCHEV (TEAM BG)
380
0
FRANCESCO RAVAGLI (GLCFIJL)
986
0
HASAN DŽAFEROVIĆ (KS USK )
1901
HEORHI MAKARAU (BKF)
29
0
GUILIO LEO (GER)
141
0
AMIT AMRANI (ISRAEL)
1821
LORENZO MILANI (ITA NT)
378
0
DAVIDE FINETTI (GLCFIJL)
1441
0
ĐORĐE BRANKOVIĆ (CASTRA1)
908
TIM ZUPANEC (KKRSL)
596
0
ALESSANDRO ROSSI (GLCFIJL)
1933
0
MARTIN ERDŐS (MTK-BUD)
1440
MATEJ ŽGANK (NESTOR)
684
0
FRANCESCO BRENZINI (TOSCANA)
1022
0
MARTIN HAČKO (SLOVKNT)
1660
KRISTIJAN KNEŽEVIĆ (KK PULA)
1641
0
TOMISLAV MAĐAREVIĆ (0354451)
1021
0
MARTIN FEDOR (SLOVKNT)
1952
0
DAVID PAVIĆ (SUSEDGR)
1227
0
ADIS MEHIĆ (KK LJUB)
1226
0
ROBERTO ACKOVSKI (METALMK)
1822
0
DABRUNZO FRANCESCO (ITA NT)
823
0
TARIK ŠILJDEDIĆ (BIH)
500
0
PATRIK ŠKRABLIN (KKRSL)
102
0
RON AMUSSI (ISRAEL)
1701
0
NICOLA ROSSI (03BS120)
1863
0
ASIM ĆEMAN (BIHKF)
909
0
JERNEJ KORITNIK (KKRSL)
1765
0
NAGY BALÀZS (HUNGNT)
39
0
MOHAMED FATHALLA (ALEX11)
686
0
GABRIELE VERNIERI (TOSCANA)
1900
0
ALEH KURAYEDAU (BKF)
1980
0
VELIBOR PUCAR (SRBJNTM)
1699
0
ASHU DELLE CURTI (03BS120)
955
0
TONI VUKOVIĆ (SAMOBOR)
1254
0
BOŠTJAN BUDIN (PIRAN)
1430
0
VLADIMIR GAŠPAR (KGB)
1277
0
SIMEON STOYCHEV (TEAM BG)
380
0
FRANCESCO RAVAGLI (GLCFIJL)
1901
0
HEORHI MAKARAU (BKF)
29
0
GUILIO LEO (GER)
1821
0
LORENZO MILANI (ITA NT)
378
0
DAVIDE FINETTI (GLCFIJL)
908
0
TIM ZUPANEC (KKRSL)
1933
0
MARTIN ERDŐS (MTK-BUD)
1440
0
MATEJ ŽGANK (NESTOR)
1022
0
MARTIN HAČKO (SLOVKNT)
1660
0
KRISTIJAN KNEŽEVIĆ (KK PULA)
1021
0
MARTIN FEDOR (SLOVKNT)
1952
0
DAVID PAVIĆ (SUSEDGR)
1822
0
DABRUNZO FRANCESCO (ITA NT)
500
0
PATRIK ŠKRABLIN (KKRSL)
1701
0
NICOLA ROSSI (03BS120)
1863
0
ASIM ĆEMAN (BIHKF)
1765
0
NAGY BALÀZS (HUNGNT)
686
0
GABRIELE VERNIERI (TOSCANA)
1699
0
ASHU DELLE CURTI (03BS120)
955
0
TONI VUKOVIĆ (SAMOBOR)
1277
0
SIMEON STOYCHEV (TEAM BG)
1901
0
HEORHI MAKARAU (BKF)
1821
0
LORENZO MILANI (ITA NT)
378
0
DAVIDE FINETTI (GLCFIJL)
1933
0
MARTIN ERDŐS (MTK-BUD)
1022
0
MARTIN HAČKO (SLOVKNT)
1952
0
DAVID PAVIĆ (SUSEDGR)
1822
0
DABRUNZO FRANCESCO (ITA NT)
1863
0
ASIM ĆEMAN (BIHKF)
1765
0
NAGY BALÀZS (HUNGNT)
955
0
TONI VUKOVIĆ (SAMOBOR)
1901
0
HEORHI MAKARAU (BKF)
1821
0
LORENZO MILANI (ITA NT)
1022
0
MARTIN HAČKO (SLOVKNT)
1822
0
DABRUNZO FRANCESCO (ITA NT)
1863
0
ASIM ĆEMAN (BIHKF)
955
0
TONI VUKOVIĆ (SAMOBOR)
1022
0
MARTIN HAČKO (SLOVKNT)
1822
0
DABRUNZO FRANCESCO (ITA NT)
1022
0
MARTIN HAČKO (SLOVKNT)
1660
0
KRISTIJAN KNEŽEVIĆ (KK PULA)
684
0
FRANCESCO BRENZINI (TOSCANA)
1933
0
MARTIN ERDŐS (MTK-BUD)
684
0
FRANCESCO BRENZINI (TOSCANA)
1821
0
LORENZO MILANI (ITA NT)
1933
0
MARTIN ERDŐS (MTK-BUD)
955
0
TONI VUKOVIĆ (SAMOBOR)
1933
0
MARTIN ERDŐS (MTK-BUD)
Osvajači medalja
1. DABRUNZO FRANCESCO, ITALY NATIONAL TEAM
2. MARTIN HAČKO, Slovak National Team
3. DAVID PAVIĆ, SUSEDGRAD
3. TONI VUKOVIĆ, SAMOBOR
Kumite - Juniorke -53
63
0
MAYA SCHÄRER (KDBCH)
2002
0
ALEKSANDRA VUJASINOVIĆ (SRBJNTM)
63
0
MAYA SCHÄRER (KDBCH)
387
0
GIULIA CAPRA (GLCFIJL)
63
0
MAYA SCHÄRER (KDBCH)
807
0
ANA VRETENAR (TAD )
2002
0
ALEKSANDRA VUJASINOVIĆ (SRBJNTM)
1228
0
AJLA KURBEGOVIĆ (KK LJUB)
421
0
ELEONORA LANZONE (GLCFIJL)
63
0
MAYA SCHÄRER (KDBCH)
2095
0
VIOLA FANCIULLO (TOSCANA)
1418
0
JELENA PEHAR (FORTITE)
387
GIULIA CAPRA (GLCFIJL)
1869
0
GABRIJELA BEGIĆ (BIHKF)
92
0
LAURA HOFFMANN (F.L.A.M)
388
0
FRANCESCA RAGAZZI (GLCFIJL)
82
0
MARIJA ČAVKA (OBI KAŠ)
1832
0
MANGIACAPRA ALESSANDRA (ITA NT)
1259
0
KATARINA ŠULEK (ET)
807
ANA VRETENAR (TAD )
772
0
MELISA SKENDEROVIĆ (SAMURAJ)
1429
0
NINA ZUPANČIČ (ŽALEC)
1709
0
ELISA MASTRANTUONO (GLCFIJL)
1016
0
REBEKA VIDOVA (SLOVKNT)
1636
0
GIORGIA FIDANZA (CINZIA)
956
0
GLORIJA OLIĆ (KRK CRO)
1349
MONIKA BUBNJIĆ (VIROVTC)
1868
0
BELMA OMEROVIĆ (BIHKF)
98
0
LENA DA NAZARE (F.L.A.M)
1146
LINDA RIZZATO (GLCFIJL)
1831
0
BERARDINO AGNESE (ITA NT)
1359
0
ELMA GARIBOVIĆ (KK "VŽ")
761
BARBARA HABERL (TRBOVLJ)
2002
0
ALEKSANDRA VUJASINOVIĆ (SRBJNTM)
421
0
ELEONORA LANZONE (GLCFIJL)
1418
0
JELENA PEHAR (FORTITE)
387
0
GIULIA CAPRA (GLCFIJL)
1869
0
GABRIJELA BEGIĆ (BIHKF)
82
0
MARIJA ČAVKA (OBI KAŠ)
1832
0
MANGIACAPRA ALESSANDRA (ITA NT)
807
0
ANA VRETENAR (TAD )
1429
0
NINA ZUPANČIČ (ŽALEC)
1709
0
ELISA MASTRANTUONO (GLCFIJL)
956
0
GLORIJA OLIĆ (KRK CRO)
1349
0
MONIKA BUBNJIĆ (VIROVTC)
1868
0
BELMA OMEROVIĆ (BIHKF)
1146
0
LINDA RIZZATO (GLCFIJL)
1359
0
ELMA GARIBOVIĆ (KK "VŽ")
761
0
BARBARA HABERL (TRBOVLJ)
421
0
ELEONORA LANZONE (GLCFIJL)
387
0
GIULIA CAPRA (GLCFIJL)
1869
0
GABRIJELA BEGIĆ (BIHKF)
807
0
ANA VRETENAR (TAD )
1709
0
ELISA MASTRANTUONO (GLCFIJL)
956
0
GLORIJA OLIĆ (KRK CRO)
1868
0
BELMA OMEROVIĆ (BIHKF)
1359
0
ELMA GARIBOVIĆ (KK "VŽ")
421
0
ELEONORA LANZONE (GLCFIJL)
807
0
ANA VRETENAR (TAD )
956
0
GLORIJA OLIĆ (KRK CRO)
1868
0
BELMA OMEROVIĆ (BIHKF)
421
0
ELEONORA LANZONE (GLCFIJL)
1868
0
BELMA OMEROVIĆ (BIHKF)
1146
0
LINDA RIZZATO (GLCFIJL)
98
0
LENA DA NAZARE (F.L.A.M)
1359
0
ELMA GARIBOVIĆ (KK "VŽ")
1146
0
LINDA RIZZATO (GLCFIJL)
956
0
GLORIJA OLIĆ (KRK CRO)
1359
0
ELMA GARIBOVIĆ (KK "VŽ")
Osvajači medalja
1. BELMA OMEROVIĆ, Karate savez Bosne i Hercegovine
2. ELEONORA LANZONE, GLC FIJLKAM
3. MAYA SCHÄRER, Karate Do Brugg
3. ELMA GARIBOVIĆ, VARAŽDIN
Kumite - Juniorke +59
2057
PETRA PERUŠKO (OPATIJA)
2057
0
PETRA PERUŠKO (OPATIJA)
1872
0
MERISA ĆEMO (BIHKF)
2057
0
PETRA PERUŠKO (OPATIJA)
61
0
DIELZA ULLURI (KDBCH)
2057
0
PETRA PERUŠKO (OPATIJA)
2069
0
ANNA SALVETTI (OLIMPIA)
2004
0
MARINA RADIČEVIĆ (SRBJNTM)
1293
0
IVA IVANOVA (TEAM BG)
690
IRENE PASQUINELLI (TOSCANA)
1111
KITI SMILJAN (NESTOR)
1790
LAURA REHAK (STUDNT)
2048
0
KSENIJA RAJOVIĆ (MNE)
1902
0
ALIAKSANDRA AUCHYNNIKAVA (BKF)
2036
ALESSIA ANGELINI (MATRIX)
2069
ANNA SALVETTI (OLIMPIA)
1063
BADEMA TAHIROVIĆ (KS USK )
61
0
DIELZA ULLURI (KDBCH)
1018
0
KAROLÍNA KOLLÁROVÁ (SLOVKNT)
1836
TUFI FRANCESCA (ITA NT)
2100
ANTONIJA ŠARAVANJA (KKHZG)
1419
PETRA GRGIĆ (FORTITE)
2057
PETRA PERUŠKO (OPATIJA)
1792
MIHAELA MRAZOVIĆ (STUDNT)
1156
DESY RUBINI (GLCFIJL)
1872
MERISA ĆEMO (BIHKF)
2067
0
SANJA VARSAKOVIC (KKDINAM)
1286
0
GABRIELA GORANOVA (TEAM BG)
688
GIADA BORRACELLI (TOSCANA)
1230
KATJA JERIHA (KK LJUB)
1055
REBEKA TALAJIĆ (PORTO)
1767
DINA LONCICH (ISRAEL)
86
ALLISON BERNA (F.L.A.M)
392
GIULIA DA PRA (GLCFIJL)
1871
MATEA NOAH MEDIĆ (BIHKF)
1797
0
LORA ZILLER (AUSTRIA)
1903
0
ANASTASIYA DZIACHKOVA (BKF)
1835
VANZETTI IRENE (ITA NT)
203
KATARINA BILIĆ (KKHZG)
1761
AICHA BOUSSEBAA (HUNGNT)
2056
LUCIJA PERUŠKO (OPATIJA)
1796
IVANA BOROMISA (STUDNT)
859
CARLOTTA MICHELOT (GLCFIJL)
2119
LUCIJA LESJAK (GLOBUS)
1293
0
IVA IVANOVA (TEAM BG)
690
0
IRENE PASQUINELLI (TOSCANA)
1111
0
KITI SMILJAN (NESTOR)
1790
0
LAURA REHAK (STUDNT)
1902
0
ALIAKSANDRA AUCHYNNIKAVA (BKF)
2036
0
ALESSIA ANGELINI (MATRIX)
2069
0
ANNA SALVETTI (OLIMPIA)
1063
0
BADEMA TAHIROVIĆ (KS USK )
61
0
DIELZA ULLURI (KDBCH)
1836
0
TUFI FRANCESCA (ITA NT)
2100
0
ANTONIJA ŠARAVANJA (KKHZG)
1419
0
PETRA GRGIĆ (FORTITE)
2057
0
PETRA PERUŠKO (OPATIJA)
1792
0
MIHAELA MRAZOVIĆ (STUDNT)
1156
0
DESY RUBINI (GLCFIJL)
1872
0
MERISA ĆEMO (BIHKF)
1286
0
GABRIELA GORANOVA (TEAM BG)
688
0
GIADA BORRACELLI (TOSCANA)
1230
0
KATJA JERIHA (KK LJUB)
1055
0
REBEKA TALAJIĆ (PORTO)
1767
0
DINA LONCICH (ISRAEL)
86
0
ALLISON BERNA (F.L.A.M)
392
0
GIULIA DA PRA (GLCFIJL)
1871
0
MATEA NOAH MEDIĆ (BIHKF)
1903
0
ANASTASIYA DZIACHKOVA (BKF)
1835
0
VANZETTI IRENE (ITA NT)
203
0
KATARINA BILIĆ (KKHZG)
1761
0
AICHA BOUSSEBAA (HUNGNT)
2056
0
LUCIJA PERUŠKO (OPATIJA)
1796
0
IVANA BOROMISA (STUDNT)
859
0
CARLOTTA MICHELOT (GLCFIJL)
2119
0
LUCIJA LESJAK (GLOBUS)
690
0
IRENE PASQUINELLI (TOSCANA)
1790
0
LAURA REHAK (STUDNT)
2036
0
ALESSIA ANGELINI (MATRIX)
2069
0
ANNA SALVETTI (OLIMPIA)
61
0
DIELZA ULLURI (KDBCH)
1419
0
PETRA GRGIĆ (FORTITE)
1792
0
MIHAELA MRAZOVIĆ (STUDNT)
1872
0
MERISA ĆEMO (BIHKF)
1286
0
GABRIELA GORANOVA (TEAM BG)
1055
0
REBEKA TALAJIĆ (PORTO)
1767
0
DINA LONCICH (ISRAEL)
1871
0
MATEA NOAH MEDIĆ (BIHKF)
1903
0
ANASTASIYA DZIACHKOVA (BKF)
1761
0
AICHA BOUSSEBAA (HUNGNT)
1796
0
IVANA BOROMISA (STUDNT)
2119
0
LUCIJA LESJAK (GLOBUS)
1790
0
LAURA REHAK (STUDNT)
2069
0
ANNA SALVETTI (OLIMPIA)
61
0
DIELZA ULLURI (KDBCH)
1792
0
MIHAELA MRAZOVIĆ (STUDNT)
1286
0
GABRIELA GORANOVA (TEAM BG)
1871
0
MATEA NOAH MEDIĆ (BIHKF)
1761
0
AICHA BOUSSEBAA (HUNGNT)
2119
0
LUCIJA LESJAK (GLOBUS)
2069
0
ANNA SALVETTI (OLIMPIA)
1792
0
MIHAELA MRAZOVIĆ (STUDNT)
1871
0
MATEA NOAH MEDIĆ (BIHKF)
1761
0
AICHA BOUSSEBAA (HUNGNT)
1792
0
MIHAELA MRAZOVIĆ (STUDNT)
1761
0
AICHA BOUSSEBAA (HUNGNT)
203
KATARINA BILIĆ (KKHZG)
1903
0
ANASTASIYA DZIACHKOVA (BKF)
203
0
KATARINA BILIĆ (KKHZG)
2119
0
LUCIJA LESJAK (GLOBUS)
1903
0
ANASTASIYA DZIACHKOVA (BKF)
1871
0
MATEA NOAH MEDIĆ (BIHKF)
2119
0
LUCIJA LESJAK (GLOBUS)
Osvajači medalja
1. MIHAELA MRAZOVIĆ, STUDENT
2. AICHA BOUSSEBAA, HUNGARIAN NATIONAL TEAM
3. ANNA SALVETTI, Olimpia Karate Cus Bergamo a.s.d.
3. LUCIJA LESJAK, GLOBUS Čakovec
Kumite - U 21 (muški) -75
1213
MATEJA ROGOZARSKI (ISRAEL)
1213
0
MATEJA ROGOZARSKI (ISRAEL)
1931
0
ARDIT RUŠITI (HRASTNI)
1931
0
ARDIT RUŠITI (HRASTNI)
1876
0
VESELKO BRKIĆ (BIHKF)
1987
ALEKSANDAR TINTOR (SRBJNTM)
391
0
LEONARDO ANTONAZZI (GLCFIJL)
2097
0
NIKOLA MALOVIĆ (MNE)
1876
VESELKO BRKIĆ (BIHKF)
1731
0
ALBERTO MEDAGLIA (GLCFIJL)
1199
0
AZIZ ISMAIL (METALMK)
1937
GÁBOR HÁRSPATAKI (MTK-BUD)
1714
0
DAVIDE LORIS (GLCFIJL)
1213
0
MATEJA ROGOZARSKI (ISRAEL)
1931
0
ARDIT RUŠITI (HRASTNI)
1088
0
DŽELALUDIN DOVADŽIJA (RASIDBU)
693
MARCO ANDRIACCIO (TOSCANA)
1986
FILIP KNEŽEVIĆ (SRBJNTM)
1162
0
RICCARDO SCARAMUZZA (GLCFIJL)
603
0
DANS SAVICKIS (IPPON)
1229
0
GREGA SETNIČAR (KK LJUB)
1096
0
ADMED BRICA (UKKBSA)
1697
0
MICHELE HASANI (03BS120)
906
0
RICCARDO SGARDELLI (ZAMET)
552
MATEO ŠITUM (HR.DRAG)
383
0
DAVIDE SANTANGELO (GLCFIJL)
1034
0
JÁN FUZER (SLOVKNT)
1176
0
FABRIZIO INDAGATI (GLCFIJL)
1295
0
AMER VARAJIĆ (SAMBON)
1098
HARIS MACANOVIĆ (UKKBSA)
1987
0
ALEKSANDAR TINTOR (SRBJNTM)
391
0
LEONARDO ANTONAZZI (GLCFIJL)
1876
0
VESELKO BRKIĆ (BIHKF)
1199
0
AZIZ ISMAIL (METALMK)
1937
0
GÁBOR HÁRSPATAKI (MTK-BUD)
1213
0
MATEJA ROGOZARSKI (ISRAEL)
1931
0
ARDIT RUŠITI (HRASTNI)
693
0
MARCO ANDRIACCIO (TOSCANA)
1986
0
FILIP KNEŽEVIĆ (SRBJNTM)
1162
0
RICCARDO SCARAMUZZA (GLCFIJL)
1096
0
ADMED BRICA (UKKBSA)
1697
0
MICHELE HASANI (03BS120)
552
0
MATEO ŠITUM (HR.DRAG)
1034
0
JÁN FUZER (SLOVKNT)
1295
0
AMER VARAJIĆ (SAMBON)
1098
0
HARIS MACANOVIĆ (UKKBSA)
391
0
LEONARDO ANTONAZZI (GLCFIJL)
1876
0
VESELKO BRKIĆ (BIHKF)
1937
0
GÁBOR HÁRSPATAKI (MTK-BUD)
1931
0
ARDIT RUŠITI (HRASTNI)
1986
0
FILIP KNEŽEVIĆ (SRBJNTM)
1697
0
MICHELE HASANI (03BS120)
552
0
MATEO ŠITUM (HR.DRAG)
1295
0
AMER VARAJIĆ (SAMBON)
1876
0
VESELKO BRKIĆ (BIHKF)
1937
0
GÁBOR HÁRSPATAKI (MTK-BUD)
1697
0
MICHELE HASANI (03BS120)
552
0
MATEO ŠITUM (HR.DRAG)
1937
0
GÁBOR HÁRSPATAKI (MTK-BUD)
552
0
MATEO ŠITUM (HR.DRAG)
1034
JÁN FUZER (SLOVKNT)
1295
0
AMER VARAJIĆ (SAMBON)
1034
0
JÁN FUZER (SLOVKNT)
1697
0
MICHELE HASANI (03BS120)
1295
0
AMER VARAJIĆ (SAMBON)
Osvajači medalja
1. MATEO ŠITUM, HRVATSKI DRAGOVOLJAC
2. GÁBOR HÁRSPATAKI, MTK BUDAPEST KARATE TEAM
3. VESELKO BRKIĆ, Karate savez Bosne i Hercegovine
3. MICHELE HASANI, Polisportiva NAKAYAMA
Kumite - Seniori -Open
1909
0
ALIAKSEI VODCHYTS (BKF)
1794
0
TIN CIGLAR (STUDNT)
825
RENE SMAAL (NED)
1715
0
BERTA MATTIA (GLCFIJL)
256
0
NEVEN MARTIĆ (NOKACHI)
936
DARIO SVETIĆ (SAMOBOR)
1281
0
PLAMEN MOSHEKOV (TEAM BG)
189
0
MARIJAN LOGARUŠIĆ (KKHZG)
1203
IVO CVETKOVSKI (METALMK)
2051
IVAN BLAŽIČEVIĆ (CROAZG)
1232
SEBASTJAN BUDIHNA (KK LJUB)
1291
0
ANTONIO MLADENOV (TEAM BG)
2112
0
AHMAD ABU BASEL (ISRAEL)
1911
ANTON ISAKAU (BKF)
584
ANGELO CRESCENZO (SHIRAI)
56
BRIAN TIMMERMANS (FUDROER)
1177
0
RUDY BARDELLA (GLCFIJL)
191
0
IVAN KVESIĆ (KKHZG)
1732
ENES SMAILAGIC (CDIMOV)
221
ALEM KUPUSOVIĆ (SPARTA)
1955
ALAN ŠURBEK (TUSKNC)
1766
SAJAD GANJZADEH (IRANNT)
1912
ARTSIOM KRAUTSOU (BKF)
1963
0
DANIEL MARI (POLIZIA)
602
0
ANDREJS OZEROVS (IPPON)
2060
GORAN LUČIN (SOKOL)
1178
0
MICHELE LAZZARIN (GLCFIJL)
188
0
ANĐELO KVESIĆ (KKHZG)
1204
OGNEN GRUEVSKI (METALMK)
817
ZVONIMIR ŽIVKOVIĆ (TAD )
768
ŽIGA ŠANTEJ (TRBOVLJ)
1292
0
TERVEL TZVYATKOV (TEAM BG)
428
0
MARIO VUČIĆ (KKHZG)
1910
ANDREY GRINEVICH (BKF)
554
ANTE MRVIČIĆ (HR.DRAG)
905
ABDULAH SULJIĆ (ZAMET)
1713
0
DAVIDE LORIS (GLCFIJL)
202
0
IVAN ZORIČIĆ (KKHZG)
1733
NENAD KELEBIC (CDIMOV)
818
ADMIR DAUTOVIĆ (BIH)
2113
RAHMAN SAADA (ISRAEL)
1909
0
ALIAKSEI VODCHYTS (BKF)
825
0
RENE SMAAL (NED)
256
0
NEVEN MARTIĆ (NOKACHI)
936
0
DARIO SVETIĆ (SAMOBOR)
189
0
MARIJAN LOGARUŠIĆ (KKHZG)
1203
0
IVO CVETKOVSKI (METALMK)
2051
0
IVAN BLAŽIČEVIĆ (CROAZG)
1232
0
SEBASTJAN BUDIHNA (KK LJUB)
1291
0
ANTONIO MLADENOV (TEAM BG)
1911
0
ANTON ISAKAU (BKF)
584
0
ANGELO CRESCENZO (SHIRAI)
56
0
BRIAN TIMMERMANS (FUDROER)
191
0
IVAN KVESIĆ (KKHZG)
1732
0
ENES SMAILAGIC (CDIMOV)
221
0
ALEM KUPUSOVIĆ (SPARTA)
1955
0
ALAN ŠURBEK (TUSKNC)
1766
0
SAJAD GANJZADEH (IRANNT)
1912
0
ARTSIOM KRAUTSOU (BKF)
602
0
ANDREJS OZEROVS (IPPON)
2060
0
GORAN LUČIN (SOKOL)
188
0
ANĐELO KVESIĆ (KKHZG)
1204
0
OGNEN GRUEVSKI (METALMK)
817
0
ZVONIMIR ŽIVKOVIĆ (TAD )
768
0
ŽIGA ŠANTEJ (TRBOVLJ)
428
0
MARIO VUČIĆ (KKHZG)
1910
0
ANDREY GRINEVICH (BKF)
554
0
ANTE MRVIČIĆ (HR.DRAG)
905
0
ABDULAH SULJIĆ (ZAMET)
202
0
IVAN ZORIČIĆ (KKHZG)
1733
0
NENAD KELEBIC (CDIMOV)
818
0
ADMIR DAUTOVIĆ (BIH)
2113
0
RAHMAN SAADA (ISRAEL)
825
0
RENE SMAAL (NED)
256
0
NEVEN MARTIĆ (NOKACHI)
1203
0
IVO CVETKOVSKI (METALMK)
1232
0
SEBASTJAN BUDIHNA (KK LJUB)
1911
0
ANTON ISAKAU (BKF)
56
0
BRIAN TIMMERMANS (FUDROER)
1732
0
ENES SMAILAGIC (CDIMOV)
1955
0
ALAN ŠURBEK (TUSKNC)
1766
0
SAJAD GANJZADEH (IRANNT)
2060
0
GORAN LUČIN (SOKOL)
188
0
ANĐELO KVESIĆ (KKHZG)
817
0
ZVONIMIR ŽIVKOVIĆ (TAD )
1910
0
ANDREY GRINEVICH (BKF)
554
0
ANTE MRVIČIĆ (HR.DRAG)
202
0
IVAN ZORIČIĆ (KKHZG)
818
0
ADMIR DAUTOVIĆ (BIH)
256
0
NEVEN MARTIĆ (NOKACHI)
1232
0
SEBASTJAN BUDIHNA (KK LJUB)
1911
0
ANTON ISAKAU (BKF)
1955
0
ALAN ŠURBEK (TUSKNC)
1766
0
SAJAD GANJZADEH (IRANNT)
188
0
ANĐELO KVESIĆ (KKHZG)
1910
0
ANDREY GRINEVICH (BKF)
818
0
ADMIR DAUTOVIĆ (BIH)
1232
SEBASTJAN BUDIHNA (KK LJUB)
1911
ANTON ISAKAU (BKF)
1766
0
SAJAD GANJZADEH (IRANNT)
1910
0
ANDREY GRINEVICH (BKF)
1766
SAJAD GANJZADEH (IRANNT)
1912
ARTSIOM KRAUTSOU (BKF)
2060
GORAN LUČIN (SOKOL)
1912
ARTSIOM KRAUTSOU (BKF)
188
ANĐELO KVESIĆ (KKHZG)
1910
ANDREY GRINEVICH (BKF)