Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
25. Grand Prix Croatia
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
SHOTOKAN OPLOTNICA
"B"Biograd
"CENTAR" VELIKA GORICA
"DOBOJ-ISTOK"
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
9. ZMAJ RIJEKA
A.S.D SPORTING SAMURAI
Alken
Asd Defence Karate 2000 Pravisdomini
Asd Dojo Matsumura Taranto
ASD ELAN
ASD FITNESS PESCARA
ASD FREE SPORT-TEAM KARATE CASORIA
asd MATRIX
ASD METROPOLITAN KARATE BRINDISI
ASD PIELLE
ASD TOUKON KARATE-DO
asdfisiodinamik
Baltijas Karate klubs
BANJA LUKA
Barcsi Városi Sportegyesület
Belarus Karate Federation
BOTTONI
Bregana
Budo Sport Center
BULGARIAN NATIONAL TEAM
BUSHIDO
Bushido Banja Luka
Choku
CROHERC
CS ESERCITO
Cskw
CTR Toscana
CUS BARI ITA
Cvetan Dimov
ČelikNikšić
Čukarica
DBV PIRAN
Delta
DRUŠTVO ZA KARATE CELJE
ĐURĐEVAC
ENERGIJA
Euro-Tera
FATI
FINIDA (POREČ)
FOKUS
FORCA
FORTITER (Kaštela)
Fudoshin Roermond
FUNAKOSHI GICHIN
Ganz-Kesjar
GERMAN KARATE FEDERATION
GLC FIJLKAM
GLOBUS Čakovec
Goju-Kai Hungary
GORNJA RADGONA
GRadgona
Hercegovina-Zagreb
HESSEN - KARATE TEAM GERMANY
HRASTNIK
HRVATSKA PARA KARATE REPREZENTACIJA
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Hrvatski sokol Osijek
HUNGARIAN NATIONAL TEAM
IGEA WELLNESS & ENTERTAINMENT GROUP
IKA ISRAEL
ILIDŽA
IPON ZAGREB
Ippon Prishtine
IPPON.LV
Iran National Team
ISRAEL KARATE FEDERATION
ITALY NATIONAL TEAM
IVANEC
JASTREB
KAMIKAZE TETOVO
KAPTOL
Karate Do Brugg
Karate Federation of Serbia
KARATE KLUB BREŽICE
Karate klub Esseker
KARATE ROMA
Karate savez Bosne i Hercegovine
Karate zveza Slovenije
Karateschool Alken
Karlovac 1969
Kastav
KBS "Castra" Banja Luka
KBS TIGAR KOSTAJNICA BIH
KBV GRBAVICA
Ken Shi Kai Karateschule Schwamendingen
KK "SENSEI" Pazin
KK CROATIA
KK DINAMO PANČEVO
KK EMPI PROZOR-RAMA
KK JADRAN
KK KIK
KK Kolektor Idrija
KK KTC KRIŽEVCI
KK Ljubljana
KK Novi Grad Sarajevo
KK Rudar Velenje
KK Shuriken Bulgaria
KK Zanshin Split
KLENOVNIK
KOSTRENA
KOVINAR
KOZJANSKO in OBSOTELJE
KRANJ
KRK CROATIA
KS USK BIH
KU Walserfeld
LAV
LOTOS ZAGREB
LOVRENC NA POHORJU
Luxembourg National Team
Mala Subotica
Međimurje
MEĐUGORJE
METALURG
Mladost
MON CHI
Montenegro
MOTTI ASKENAZI CLUB
MTK
MTK BUDAPEST KARATE TEAM
Neretva
NESTOR
Netherlands
NO KACHI
OBI Kaštela
Obiettivo Karate Roma
OKINAWA
OKIT
Olimpia Karate Cus Bergamo a.s.d.
OLIMPIK
OMEGA
OPATIJA
ORKKA
Osijek
PALESTRA SIRIUS
Polet
Polisportiva NAKAYAMA
POLIZIA DI STATO
PORTO TOLERO
PRINC1
Pula
Punto sportivo
RAB-ENPI
RADENCI
RADVANJE
RAKOVICA KANON
Rašid Buća
REGIONE LAZIO KARATE FIJLKAM
Reprezentacija Bosne I Hercegovine
RI CROATIA
RICCIONE
RIJEKA
ROGAŠKA SLATINA
Ronin
RYU DOJO
Salaspils Karate Club
SAMBON
SAMOBOR
Samuraj
SENSHI
shabab altwfekya sport club from egypt
SHIRAI CLUB S.VALENTINO
Shotokan Salzburg
SHOTOKAN VELENJE
Sinđelić
SISAK
Slavonski Brod
SLOBODA
Slovak National Team
SLJEME2
SOKOL
SPARTA
sporting international karate
Sportskarate.dk
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
SUSEDGRAD
ŠD GORICA
TAD RIJEKA
Team Karate Puleo
Tigar Sisak
TIGERS
Travnik
TRBOVLJE
TUŠKANAC
TUZLA
Univerzitetski karate klub "Bosna" Sarajevo
URBAN INVEST
USKOPLJAK
VARAŽDIN
VELENJE
VELIKA GORICA
VIKTORIA
VIKTORIJA
Virovitica
Vukovar`91
walsall karate dojo
ZAMET
Zmaj
Žalec
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Učenice -32
Kumite - Mlađi kadeti -52
Kumite - Mlađi kadeti +57
Kumite - Juniori -55
Kumite - Juniori -76
Kumite - Juniori +76
Kumite - Juniorke -48
Kumite - U 21 (ženski) +68
Kumite - Učenice -32
11
0
LANA GOLOMBOŠ (TIGAR)
784
0
SONJA RAJKO (FINIDA)
784
0
SONJA RAJKO (FINIDA)
1240
0
SARA NOVAK (KK MS)
666
0
JASMINA BEKTIC (SBG)
726
0
SARA TOPČAGIĆ (KS USK )
1582
0
SASHA IANACHI ĆOPIĆ (OKIT)
1240
0
SARA NOVAK (KK MS)
1585
0
ANNA BONTEMPI (GLCFIJL)
784
0
SONJA RAJKO (FINIDA)
11
0
LANA GOLOMBOŠ (TIGAR)
1239
0
NIKA ŽERJAV (KK MS)
1310
0
KIARA BRSTILO (VGORICA)
59
0
MASA VIDMAR (TIGAR K)
1679
0
ELA PETAN (BREZICE)
1238
0
EMA MARČEC (KK MS)
1622
0
VALENTINA DE DONATIS (GLCFIJL)
849
0
TRINE LIND (DENMARK)
517
0
EMA SGARDELLI (ZAMET)
2087
0
EMA ŠEŠET (IVANEC)
726
0
SARA TOPČAGIĆ (KS USK )
1240
0
SARA NOVAK (KK MS)
784
0
SONJA RAJKO (FINIDA)
1239
0
NIKA ŽERJAV (KK MS)
1310
0
KIARA BRSTILO (VGORICA)
1238
0
EMA MARČEC (KK MS)
849
0
TRINE LIND (DENMARK)
517
0
EMA SGARDELLI (ZAMET)
1240
0
SARA NOVAK (KK MS)
1239
0
NIKA ŽERJAV (KK MS)
1238
0
EMA MARČEC (KK MS)
517
0
EMA SGARDELLI (ZAMET)
1239
0
NIKA ŽERJAV (KK MS)
517
0
EMA SGARDELLI (ZAMET)
849
0
TRINE LIND (DENMARK)
2087
0
EMA ŠEŠET (IVANEC)
1238
0
EMA MARČEC (KK MS)
849
0
TRINE LIND (DENMARK)
Medalists
1. EMA SGARDELLI, ZAMET
2. NIKA ŽERJAV, Mala Subotica
3. SARA NOVAK, Mala Subotica
3. TRINE LIND, Sportskarate.dk
Kumite - Mlađi kadeti -52
1033
0
ANTONIO VENDL (OKIT)
1579
0
ADIS KULENOVIĆ (KS USK )
1579
0
ADIS KULENOVIĆ (KS USK )
509
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
509
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
1916
0
ANTON KUZMIANKOU (BKF)
893
0
TEO KEČKEŠ (GLOBUS)
1693
0
GABRIELE DE ANGELIS (TOUKON)
2123
0
FILIP PAVIČIĆ (LOTOS)
509
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
1434
0
ADRIAN RUŽIĆ (OMEGA)
1033
0
ANTONIO VENDL (OKIT)
1579
ADIS KULENOVIĆ (KS USK )
1916
0
ANTON KUZMIANKOU (BKF)
1590
0
GIACOMO BONTEMPI (GLCFIJL)
1384
NOA ŽALAC KELIHAR (JASTREB)
1923
0
JAKOV ZELJKO (TUSKNC)
1398
0
LUKA MILIČEVIĆ (OKIT)
1069
BILAL CIVIĆ (KS USK )
1502
0
LAZAM ZEJNELI (KK.FATI)
404
0
NICOLA GATTI (GLCFIJL)
1388
ANTUN VUJEVIĆ (KGB)
844
0
NOAH KRISTENSEN (DENMARK)
1031
0
LUKA BOŽAC (OKIT)
1573
ALI ALICEVIC (KS USK )
582
0
KARLO BEVANDA (KKHZG)
1265
0
GABRIEL PALAJSA (KA 1969)
1380
KARLO VOLARIĆ (JASTREB)
1342
0
JURICA RUNTAS (SAMOBOR)
1524
0
TONĆI GRUBŠIĆ (JADRAN)
1376
LOVRO ROZMAN (KK "VŽ")
893
0
TEO KEČKEŠ (GLOBUS)
509
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
1434
0
ADRIAN RUŽIĆ (OMEGA)
1579
0
ADIS KULENOVIĆ (KS USK )
1916
0
ANTON KUZMIANKOU (BKF)
1384
0
NOA ŽALAC KELIHAR (JASTREB)
1923
0
JAKOV ZELJKO (TUSKNC)
1069
0
BILAL CIVIĆ (KS USK )
404
0
NICOLA GATTI (GLCFIJL)
1388
0
ANTUN VUJEVIĆ (KGB)
1031
0
LUKA BOŽAC (OKIT)
1573
0
ALI ALICEVIC (KS USK )
1265
0
GABRIEL PALAJSA (KA 1969)
1380
0
KARLO VOLARIĆ (JASTREB)
1524
0
TONĆI GRUBŠIĆ (JADRAN)
1376
0
LOVRO ROZMAN (KK "VŽ")
509
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
1434
0
ADRIAN RUŽIĆ (OMEGA)
1916
0
ANTON KUZMIANKOU (BKF)
1923
0
JAKOV ZELJKO (TUSKNC)
1388
0
ANTUN VUJEVIĆ (KGB)
1031
0
LUKA BOŽAC (OKIT)
1380
0
KARLO VOLARIĆ (JASTREB)
1524
0
TONĆI GRUBŠIĆ (JADRAN)
1434
0
ADRIAN RUŽIĆ (OMEGA)
1916
0
ANTON KUZMIANKOU (BKF)
1388
0
ANTUN VUJEVIĆ (KGB)
1524
0
TONĆI GRUBŠIĆ (JADRAN)
1434
0
ADRIAN RUŽIĆ (OMEGA)
1524
0
TONĆI GRUBŠIĆ (JADRAN)
1376
0
LOVRO ROZMAN (KK "VŽ")
1342
0
JURICA RUNTAS (SAMOBOR)
1380
0
KARLO VOLARIĆ (JASTREB)
1342
0
JURICA RUNTAS (SAMOBOR)
1388
0
ANTUN VUJEVIĆ (KGB)
1380
0
KARLO VOLARIĆ (JASTREB)
Medalists
1. ADRIAN RUŽIĆ, OMEGA
2. TONĆI GRUBŠIĆ, KK JADRAN
3. DARIO GLUHINIĆ, STIJENA
3. KARLO VOLARIĆ, JASTREB
Kumite - Mlađi kadeti +57
1670
INAS ALI ARNAUTOVIĆ (KBV GRB)
1670
0
INAS ALI ARNAUTOVIĆ (KBV GRB)
563
0
FARIS HASIĆ (KS USK )
563
0
FARIS HASIĆ (KS USK )
841
0
LASSE BØGELUND (DENMARK)
563
0
FARIS HASIĆ (KS USK )
1580
0
FLORIAN TOBIAS LEITHNER (RADGONA)
1337
PETAR JEDNAR (SAMOBOR)
1670
INAS ALI ARNAUTOVIĆ (KBV GRB)
104
NIKOLA ROGOZARSKI (ISRAEL)
473
0
MILAN TOMIĆ (KS USK )
1389
0
JAKOV RUKAVINA (KGB)
2055
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
1396
REGINALDO TROISE (RYUDOJO)
841
LASSE BØGELUND (DENMARK)
491
0
VALENTINO KOVAČEVIĆ (KS USK )
933
0
MARIN ĆOSIĆ (KK CENT)
1266
DINO PEREŠKO (KA 1969)
1700
FRANCESCO LEONI (TOUKON)
1918
NAZAR AZAROV (BKF)
240
SRDJAN DJURIC (SLOBODA)
2054
KARLO ZORIČIĆ (OPATIJA)
1114
GIUSEPPE MARINO (FITNESS)
843
MIKKEL BØGELUND (DENMARK)
563
0
FARIS HASIĆ (KS USK )
1337
0
PETAR JEDNAR (SAMOBOR)
1670
0
INAS ALI ARNAUTOVIĆ (KBV GRB)
104
0
NIKOLA ROGOZARSKI (ISRAEL)
473
0
MILAN TOMIĆ (KS USK )
2055
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
1396
0
REGINALDO TROISE (RYUDOJO)
841
0
LASSE BØGELUND (DENMARK)
933
0
MARIN ĆOSIĆ (KK CENT)
1266
0
DINO PEREŠKO (KA 1969)
1700
0
FRANCESCO LEONI (TOUKON)
1918
0
NAZAR AZAROV (BKF)
240
0
SRDJAN DJURIC (SLOBODA)
2054
0
KARLO ZORIČIĆ (OPATIJA)
1114
0
GIUSEPPE MARINO (FITNESS)
843
0
MIKKEL BØGELUND (DENMARK)
563
0
FARIS HASIĆ (KS USK )
104
0
NIKOLA ROGOZARSKI (ISRAEL)
473
0
MILAN TOMIĆ (KS USK )
841
0
LASSE BØGELUND (DENMARK)
933
0
MARIN ĆOSIĆ (KK CENT)
1918
0
NAZAR AZAROV (BKF)
240
0
SRDJAN DJURIC (SLOBODA)
843
0
MIKKEL BØGELUND (DENMARK)
104
0
NIKOLA ROGOZARSKI (ISRAEL)
841
0
LASSE BØGELUND (DENMARK)
1918
0
NAZAR AZAROV (BKF)
843
0
MIKKEL BØGELUND (DENMARK)
104
0
NIKOLA ROGOZARSKI (ISRAEL)
843
0
MIKKEL BØGELUND (DENMARK)
1114
GIUSEPPE MARINO (FITNESS)
240
0
SRDJAN DJURIC (SLOBODA)
1114
0
GIUSEPPE MARINO (FITNESS)
1918
0
NAZAR AZAROV (BKF)
1114
0
GIUSEPPE MARINO (FITNESS)
Medalists
1. MIKKEL BØGELUND, Sportskarate.dk
2. NIKOLA ROGOZARSKI, ISRAEL KARATE FEDERATION
3. LASSE BØGELUND, Sportskarate.dk
3. NAZAR AZAROV, Belarus Karate Federation
Kumite - Juniori -55
1152
ERIC DALTIN (GLCFIJL)
1152
0
ERIC DALTIN (GLCFIJL)
692
0
LORENZO TAPINASSI (TOSCANA)
1152
0
ERIC DALTIN (GLCFIJL)
620
0
DANILO GRECO (GLCFIJL)
1897
0
OLEG MELEKHIN (BKF)
2044
0
NENAD DULOVIĆ (MNE)
1717
0
SIMONE GUGLIELMI (GLCFIJL)
877
0
PÁL ÓNÓDI (GOJUKAI)
620
0
DANILO GRECO (GLCFIJL)
23
0
WILL SEBASTIAN (GER)
1817
PANORANO ROBERTO (ITA NT)
692
0
LORENZO TAPINASSI (TOSCANA)
347
0
RONI GEHTBARG (S.I.K)
1696
RAFFAELE VENERUSO (IGEA)
1152
0
ERIC DALTIN (GLCFIJL)
648
0
ANTONIO GRGIĆ (SPRTSLF)
1640
BORNA MAĐAREVIĆ (0354451)
842
0
LUCAS BUSK (DENMARK)
62
0
LUCA SPITZ (KDBCH)
265
ANTONIO DAMOLIDEO (SHIRAI)
343
0
WILLIAM ZANNI (GLCFIJL)
1861
0
FARUK SIJERČIĆ (BIHKF)
1214
BRUNO JELINIĆ (BSHDOZG)
694
0
MARCO PASTORINI (TOSCANA)
30
0
JANNIK FISCHER (GER)
1816
MARCHESE SAMUELE (ITA NT)
1726
0
FEDERICO SERENO (GLCFIJL)
218
0
TIN DUJMOVIĆ (ESSEKER)
1019
DOMINIK IMRICH (SLOVKNT)
1897
0
OLEG MELEKHIN (BKF)
1717
0
SIMONE GUGLIELMI (GLCFIJL)
620
0
DANILO GRECO (GLCFIJL)
1817
0
PANORANO ROBERTO (ITA NT)
692
0
LORENZO TAPINASSI (TOSCANA)
1696
0
RAFFAELE VENERUSO (IGEA)
1152
0
ERIC DALTIN (GLCFIJL)
1640
0
BORNA MAĐAREVIĆ (0354451)
62
0
LUCA SPITZ (KDBCH)
265
0
ANTONIO DAMOLIDEO (SHIRAI)
1861
0
FARUK SIJERČIĆ (BIHKF)
1214
0
BRUNO JELINIĆ (BSHDOZG)
30
0
JANNIK FISCHER (GER)
1816
0
MARCHESE SAMUELE (ITA NT)
218
0
TIN DUJMOVIĆ (ESSEKER)
1019
0
DOMINIK IMRICH (SLOVKNT)
1897
0
OLEG MELEKHIN (BKF)
620
0
DANILO GRECO (GLCFIJL)
692
0
LORENZO TAPINASSI (TOSCANA)
1640
0
BORNA MAĐAREVIĆ (0354451)
62
0
LUCA SPITZ (KDBCH)
1214
0
BRUNO JELINIĆ (BSHDOZG)
1816
0
MARCHESE SAMUELE (ITA NT)
1019
0
DOMINIK IMRICH (SLOVKNT)
620
0
DANILO GRECO (GLCFIJL)
1640
0
BORNA MAĐAREVIĆ (0354451)
62
0
LUCA SPITZ (KDBCH)
1816
0
MARCHESE SAMUELE (ITA NT)
1640
0
BORNA MAĐAREVIĆ (0354451)
1816
0
MARCHESE SAMUELE (ITA NT)
30
JANNIK FISCHER (GER)
1019
0
DOMINIK IMRICH (SLOVKNT)
30
0
JANNIK FISCHER (GER)
62
0
LUCA SPITZ (KDBCH)
1019
0
DOMINIK IMRICH (SLOVKNT)
Medalists
1. MARCHESE SAMUELE, ITALY NATIONAL TEAM
2. BORNA MAĐAREVIĆ, Slavonski Brod
3. DANILO GRECO, GLC FIJLKAM
3. DOMINIK IMRICH, Slovak National Team
Kumite - Juniori -76
1730
0
MATTEO BONTEMPI (GLCFIJL)
1104
0
DŽEJLAN MAGLIĆ (UKKBSA)
1730
0
MATTEO BONTEMPI (GLCFIJL)
1275
0
VELIZAR KOLESHANSKI (TEAM BG)
1275
0
VELIZAR KOLESHANSKI (TEAM BG)
1825
0
NETTORE BIAGIO (ITA NT)
1275
0
VELIZAR KOLESHANSKI (TEAM BG)
1653
0
DOAN OSMANI (KK.FATI)
345
0
MARCO PEDEMONTI (GLCFIJL)
441
0
ERIK CSATÓ (GANZKES)
566
ALDIN MAHMUTOVIĆ (KS USK )
674
ALESSIO GUARGUAGLINI (TOSCANA)
25
MICHELE MAZZONE (GER)
424
CHRISTIAN SCALMANA (GLCFIJL)
741
LUKA ŠALDO (MEĐUGOR)
1653
DOAN OSMANI (KK.FATI)
950
LEONARD ŠOGORIĆ (SAMOBOR)
1730
0
MATTEO BONTEMPI (GLCFIJL)
1023
0
ĽUBOŠ DŽAČOVSKÝ (SLOVKNT)
1104
DŽEJLAN MAGLIĆ (UKKBSA)
1275
VELIZAR KOLESHANSKI (TEAM BG)
903
MILOŠ KESIĆ (ČUK BGD)
1825
NETTORE BIAGIO (ITA NT)
65
KARLO TURK (KOSTRE)
1072
SERGEJ SOLDAT (SNĐ)
839
ALEXANDER SØRENSEN (DENMARK)
779
0
GABRIELE COCO (GLCFIJL)
766
0
STEFAN JOKSIMOVIČ (TRBOVLJ)
822
MEDIN PALDUM (BIH)
1354
FRAN PRIŽMIĆ (KGB)
1981
ĐORĐE SALAPURA (SRBJNTM)
1824
PIETROMARCHI LORENZO (ITA NT)
1788
KARLO MARTIĆ (0354451)
1307
IVAN VRBAN (VGORICA)
103
MATEJA ROGOZARSKI (ISRAEL)
382
0
DAVIDE SANTANGELO (GLCFIJL)
2081
0
LEON MARCIUŠ (MEĐIMUR)
1864
MARIN BRKIĆ (BIHKF)
1400
EMILIYAN TASKOV (KKSHUR)
943
IGOR KATANEC BEKETIĆ (SAMOBOR)
1823
GATTO ALESSANDRO (ITA NT)
1647
DENS SADIKOVS (BKK LAT)
1071
TARIK CAZINKIĆ (KS USK )
881
IVAN LULIĆ (BSHDOZG)
441
0
ERIK CSATÓ (GANZKES)
566
0
ALDIN MAHMUTOVIĆ (KS USK )
674
0
ALESSIO GUARGUAGLINI (TOSCANA)
25
0
MICHELE MAZZONE (GER)
424
0
CHRISTIAN SCALMANA (GLCFIJL)
741
0
LUKA ŠALDO (MEĐUGOR)
1653
0
DOAN OSMANI (KK.FATI)
950
0
LEONARD ŠOGORIĆ (SAMOBOR)
1023
0
ĽUBOŠ DŽAČOVSKÝ (SLOVKNT)
1104
0
DŽEJLAN MAGLIĆ (UKKBSA)
1275
0
VELIZAR KOLESHANSKI (TEAM BG)
903
0
MILOŠ KESIĆ (ČUK BGD)
1825
0
NETTORE BIAGIO (ITA NT)
65
0
KARLO TURK (KOSTRE)
1072
0
SERGEJ SOLDAT (SNĐ)
839
0
ALEXANDER SØRENSEN (DENMARK)
766
0
STEFAN JOKSIMOVIČ (TRBOVLJ)
822
0
MEDIN PALDUM (BIH)
1354
0
FRAN PRIŽMIĆ (KGB)
1981
0
ĐORĐE SALAPURA (SRBJNTM)
1824
0
PIETROMARCHI LORENZO (ITA NT)
1788
0
KARLO MARTIĆ (0354451)
1307
0
IVAN VRBAN (VGORICA)
103
0
MATEJA ROGOZARSKI (ISRAEL)
2081
0
LEON MARCIUŠ (MEĐIMUR)
1864
0
MARIN BRKIĆ (BIHKF)
1400
0
EMILIYAN TASKOV (KKSHUR)
943
0
IGOR KATANEC BEKETIĆ (SAMOBOR)
1823
0
GATTO ALESSANDRO (ITA NT)
1647
0
DENS SADIKOVS (BKK LAT)
1071
0
TARIK CAZINKIĆ (KS USK )
881
0
IVAN LULIĆ (BSHDOZG)
441
0
ERIK CSATÓ (GANZKES)
25
0
MICHELE MAZZONE (GER)
424
0
CHRISTIAN SCALMANA (GLCFIJL)
1653
0
DOAN OSMANI (KK.FATI)
1023
0
ĽUBOŠ DŽAČOVSKÝ (SLOVKNT)
1275
0
VELIZAR KOLESHANSKI (TEAM BG)
1825
0
NETTORE BIAGIO (ITA NT)
839
0
ALEXANDER SØRENSEN (DENMARK)
766
0
STEFAN JOKSIMOVIČ (TRBOVLJ)
1981
0
ĐORĐE SALAPURA (SRBJNTM)
1824
0
PIETROMARCHI LORENZO (ITA NT)
103
0
MATEJA ROGOZARSKI (ISRAEL)
2081
0
LEON MARCIUŠ (MEĐIMUR)
943
0
IGOR KATANEC BEKETIĆ (SAMOBOR)
1823
0
GATTO ALESSANDRO (ITA NT)
881
0
IVAN LULIĆ (BSHDOZG)
441
0
ERIK CSATÓ (GANZKES)
1653
0
DOAN OSMANI (KK.FATI)
1023
0
ĽUBOŠ DŽAČOVSKÝ (SLOVKNT)
1825
0
NETTORE BIAGIO (ITA NT)
1981
0
ĐORĐE SALAPURA (SRBJNTM)
1824
0
PIETROMARCHI LORENZO (ITA NT)
2081
0
LEON MARCIUŠ (MEĐIMUR)
1823
0
GATTO ALESSANDRO (ITA NT)
1653
0
DOAN OSMANI (KK.FATI)
1023
0
ĽUBOŠ DŽAČOVSKÝ (SLOVKNT)
1824
0
PIETROMARCHI LORENZO (ITA NT)
1823
0
GATTO ALESSANDRO (ITA NT)
1023
0
ĽUBOŠ DŽAČOVSKÝ (SLOVKNT)
1824
0
PIETROMARCHI LORENZO (ITA NT)
1788
KARLO MARTIĆ (0354451)
103
0
MATEJA ROGOZARSKI (ISRAEL)
1788
0
KARLO MARTIĆ (0354451)
1981
0
ĐORĐE SALAPURA (SRBJNTM)
1788
0
KARLO MARTIĆ (0354451)
1823
0
GATTO ALESSANDRO (ITA NT)
1788
0
KARLO MARTIĆ (0354451)
Medalists
1. ĽUBOŠ DŽAČOVSKÝ, Slovak National Team
2. PIETROMARCHI LORENZO, ITALY NATIONAL TEAM
3. DOAN OSMANI, FATI
3. KARLO MARTIĆ, Slavonski Brod
Kumite - Juniori +76
1944
0
SIMON HRIBAR (BREZICE)
549
0
JERKO ĐURINOVIĆ (HR.DRAG)
1944
0
SIMON HRIBAR (BREZICE)
423
0
ALESSANDRO BIANCHI (GLCFIJL)
423
0
ALESSANDRO BIANCHI (GLCFIJL)
1982
0
VLADIMIR BREZANCIC (SRBJNTM)
1982
0
VLADIMIR BREZANCIC (SRBJNTM)
507
0
HAMZA ČAJIĆ (ORKKA)
365
0
DIMITAR JAKIMOV (7654321)
96
0
JOE ROOB (F.L.A.M)
916
ZORAN ZOVKO (CROHEC)
418
MICHAEL GHISLANDI (TEAMNIO)
507
HAMZA ČAJIĆ (ORKKA)
1255
IGOR TUBIČ (PIRAN)
34
KEVIN WAGNER (RAMONA)
1062
FEDERICO LORO (GLCFIJL)
1866
ALBRIM SAMAHODAJ (BIHKF)
1944
0
SIMON HRIBAR (BREZICE)
846
0
THEIS KLAUSEN (DENMARK)
549
JERKO ĐURINOVIĆ (HR.DRAG)
423
ALESSANDRO BIANCHI (GLCFIJL)
238
TARIK HAMIDOVIC (SLOBODA)
672
AHMED LAHMAR (TOSCANA)
2121
ELDIN TARAHIJA (SAMBON)
1827
AZIZ ABBES MOUHIIDINE (ITA NT)
1982
VLADIMIR BREZANCIC (SRBJNTM)
1197
0
PETAR SPASENOVSKI (METALMK)
432
0
KAMEL SAADI (ISRAEL)
1024
ATTILA JOBA (SLOVKNT)
1154
NICCOLO TONIOLO (GLCFIJL)
1073
NEMANJA AJDER (SNĐ)
707
BRUNO KATAVIĆ (KTC KŽ)
821
LUKA KRAMAR (BIH)
393
NICOLO BELFI (GLCFIJL)
2028
ANASTASIOS NTEROS (SRBJNTM)
760
AJDIN MUJKANOVIČ (TRBOVLJ)
2120
IVAN VUKOJA (HR.DRAG)
384
MICHELE CIANI (GLCFIJL)
1865
AJDIN ČEHIĆ (BIHKF)
447
FIORE ROMANO (SAMURAI)
677
ADIS MURTO (SAMBON)
1826
MICHELE CIANI (ITA NT)
178
JAKOV BUNJEVAC (KK KIK)
365
0
DIMITAR JAKIMOV (7654321)
916
0
ZORAN ZOVKO (CROHEC)
418
0
MICHAEL GHISLANDI (TEAMNIO)
507
0
HAMZA ČAJIĆ (ORKKA)
1255
0
IGOR TUBIČ (PIRAN)
34
0
KEVIN WAGNER (RAMONA)
1062
0
FEDERICO LORO (GLCFIJL)
1866
0
ALBRIM SAMAHODAJ (BIHKF)
846
0
THEIS KLAUSEN (DENMARK)
549
0
JERKO ĐURINOVIĆ (HR.DRAG)
423
0
ALESSANDRO BIANCHI (GLCFIJL)
238
0
TARIK HAMIDOVIC (SLOBODA)
672
0
AHMED LAHMAR (TOSCANA)
2121
0
ELDIN TARAHIJA (SAMBON)
1827
0
AZIZ ABBES MOUHIIDINE (ITA NT)
1982
0
VLADIMIR BREZANCIC (SRBJNTM)
1197
0
PETAR SPASENOVSKI (METALMK)
1024
0
ATTILA JOBA (SLOVKNT)
1154
0
NICCOLO TONIOLO (GLCFIJL)
1073
0
NEMANJA AJDER (SNĐ)
707
0
BRUNO KATAVIĆ (KTC KŽ)
821
0
LUKA KRAMAR (BIH)
393
0
NICOLO BELFI (GLCFIJL)
2028
0
ANASTASIOS NTEROS (SRBJNTM)
760
0
AJDIN MUJKANOVIČ (TRBOVLJ)
2120
0
IVAN VUKOJA (HR.DRAG)
384
0
MICHELE CIANI (GLCFIJL)
1865
0
AJDIN ČEHIĆ (BIHKF)
447
0
FIORE ROMANO (SAMURAI)
677
0
ADIS MURTO (SAMBON)
1826
0
MICHELE CIANI (ITA NT)
178
0
JAKOV BUNJEVAC (KK KIK)
365
0
DIMITAR JAKIMOV (7654321)
507
0
HAMZA ČAJIĆ (ORKKA)
34
0
KEVIN WAGNER (RAMONA)
1866
0
ALBRIM SAMAHODAJ (BIHKF)
846
0
THEIS KLAUSEN (DENMARK)
423
0
ALESSANDRO BIANCHI (GLCFIJL)
672
0
AHMED LAHMAR (TOSCANA)
1982
0
VLADIMIR BREZANCIC (SRBJNTM)
1197
0
PETAR SPASENOVSKI (METALMK)
1154
0
NICCOLO TONIOLO (GLCFIJL)
707
0
BRUNO KATAVIĆ (KTC KŽ)
2028
0
ANASTASIOS NTEROS (SRBJNTM)
2120
0
IVAN VUKOJA (HR.DRAG)
1865
0
AJDIN ČEHIĆ (BIHKF)
677
0
ADIS MURTO (SAMBON)
178
0
JAKOV BUNJEVAC (KK KIK)
507
0
HAMZA ČAJIĆ (ORKKA)
1866
0
ALBRIM SAMAHODAJ (BIHKF)
846
0
THEIS KLAUSEN (DENMARK)
1982
0
VLADIMIR BREZANCIC (SRBJNTM)
1154
0
NICCOLO TONIOLO (GLCFIJL)
2028
0
ANASTASIOS NTEROS (SRBJNTM)
1865
0
AJDIN ČEHIĆ (BIHKF)
178
0
JAKOV BUNJEVAC (KK KIK)
507
0
HAMZA ČAJIĆ (ORKKA)
846
0
THEIS KLAUSEN (DENMARK)
1154
0
NICCOLO TONIOLO (GLCFIJL)
178
0
JAKOV BUNJEVAC (KK KIK)
846
0
THEIS KLAUSEN (DENMARK)
1154
0
NICCOLO TONIOLO (GLCFIJL)
1073
NEMANJA AJDER (SNĐ)
1197
0
PETAR SPASENOVSKI (METALMK)
1073
0
NEMANJA AJDER (SNĐ)
2028
0
ANASTASIOS NTEROS (SRBJNTM)
1197
0
PETAR SPASENOVSKI (METALMK)
178
0
JAKOV BUNJEVAC (KK KIK)
1197
0
PETAR SPASENOVSKI (METALMK)
Medalists
1. THEIS KLAUSEN, Sportskarate.dk
2. NICCOLO TONIOLO, GLC FIJLKAM
3. VLADIMIR BREZANCIC, Karate Federation of Serbia
3. JAKOV BUNJEVAC, KK KIK
Kumite - Juniorke -48
1191
MATILDA PULEGA (GLCFIJL)
1191
0
MATILDA PULEGA (GLCFIJL)
1830
0
ANNA MARIA DAMOLIDEO (ITA NT)
1830
0
ANNA MARIA DAMOLIDEO (ITA NT)
70
0
JAYDIN VAN DER EERDEN (CHOKU)
1828
0
MURABITO NICOLE (ITA NT)
2001
0
SLAVKA PETROVIĆ (SRBJNTM)
385
MICHELE CIANI (GLCFIJL)
781
ALESSIA BRAMBILLA (GLCFIJL)
70
JAYDIN VAN DER EERDEN (CHOKU)
1830
ANNA MARIA DAMOLIDEO (ITA NT)
1014
TEREZKA SPÁLOVÁ (SLOVKNT)
1191
MATILDA PULEGA (GLCFIJL)
1194
DRAGANA MANGOVSKA (METALMK)
1829
0
PANTALEONI CARLOTTA (ITA NT)
1305
0
INES GRDENIĆ (VGORICA)
341
YUVAL TZUR (SPORT)
325
CAMILLA CAVO (GLCFIJL)
840
AMALIE POULSEN (DENMARK)
1704
SARA TONNI (03BS120)
1015
DOMINIKA VEISOVA (SLOVKNT)
386
GIORGIA CAPRA (GLCFIJL)
1867
KATARINA SUŠAC (BIHKF)
2001
0
SLAVKA PETROVIĆ (SRBJNTM)
385
0
MICHELE CIANI (GLCFIJL)
781
0
ALESSIA BRAMBILLA (GLCFIJL)
70
0
JAYDIN VAN DER EERDEN (CHOKU)
1830
0
ANNA MARIA DAMOLIDEO (ITA NT)
1014
0
TEREZKA SPÁLOVÁ (SLOVKNT)
1191
0
MATILDA PULEGA (GLCFIJL)
1194
0
DRAGANA MANGOVSKA (METALMK)
1305
0
INES GRDENIĆ (VGORICA)
341
0
YUVAL TZUR (SPORT)
325
0
CAMILLA CAVO (GLCFIJL)
840
0
AMALIE POULSEN (DENMARK)
1704
0
SARA TONNI (03BS120)
1015
0
DOMINIKA VEISOVA (SLOVKNT)
386
0
GIORGIA CAPRA (GLCFIJL)
1867
0
KATARINA SUŠAC (BIHKF)
2001
0
SLAVKA PETROVIĆ (SRBJNTM)
70
0
JAYDIN VAN DER EERDEN (CHOKU)
1830
0
ANNA MARIA DAMOLIDEO (ITA NT)
1194
0
DRAGANA MANGOVSKA (METALMK)
1305
0
INES GRDENIĆ (VGORICA)
840
0
AMALIE POULSEN (DENMARK)
1015
0
DOMINIKA VEISOVA (SLOVKNT)
1867
0
KATARINA SUŠAC (BIHKF)
70
0
JAYDIN VAN DER EERDEN (CHOKU)
1194
0
DRAGANA MANGOVSKA (METALMK)
1305
0
INES GRDENIĆ (VGORICA)
1867
0
KATARINA SUŠAC (BIHKF)
1194
0
DRAGANA MANGOVSKA (METALMK)
1305
0
INES GRDENIĆ (VGORICA)
341
0
YUVAL TZUR (SPORT)
1829
0
PANTALEONI CARLOTTA (ITA NT)
840
0
AMALIE POULSEN (DENMARK)
341
0
YUVAL TZUR (SPORT)
1867
0
KATARINA SUŠAC (BIHKF)
840
0
AMALIE POULSEN (DENMARK)
Medalists
1. INES GRDENIĆ, VELIKA GORICA
2. DRAGANA MANGOVSKA, METALURG
3. ANNA MARIA DAMOLIDEO, ITALY NATIONAL TEAM
3. AMALIE POULSEN, Sportskarate.dk
Kumite - U 21 (ženski) +68
2059
MAJA ZORIĆ (OPATIJA)
2059
0
MAJA ZORIĆ (OPATIJA)
806
0
ANA ŠKUNCA (TAD )
1883
ENA GLJIVA (BIHKF)
2059
MAJA ZORIĆ (OPATIJA)
2013
0
TANJA ŽUNIĆ (SRBJNTM)
89
0
POLA GIORGETTI (F.L.A.M)
1175
CHIARA MARGIOTTA (GLCFIJL)
1030
LENKA SAHUĽOVÁ (SLOVKNT)
1195
DRAGANA TODOROVA (METALMK)
1087
LOTTE ANDERSEN (DENMARK)
806
ANA ŠKUNCA (TAD )
947
KAJA BUDIČ (SAMOBOR)
904
VARJA TOPALOVIĆ (ČUK BGD)
1793
MIHAELA MRAZOVIĆ (STUDNT)
1962
CLIO FERRACUTI (POLIZIA)
2012
MINJA VARSAKOVIĆ (SRBJNTM)
1099
MIRNESA BEKTAŠ (UKKBSA)
845
SOFIE ABILD (DENMARK)
169
FABIENNE KAUFMANN (KDBCH)
1883
0
ENA GLJIVA (BIHKF)
2059
0
MAJA ZORIĆ (OPATIJA)
2013
0
TANJA ŽUNIĆ (SRBJNTM)
1175
0
CHIARA MARGIOTTA (GLCFIJL)
1030
0
LENKA SAHUĽOVÁ (SLOVKNT)
1195
0
DRAGANA TODOROVA (METALMK)
1087
0
LOTTE ANDERSEN (DENMARK)
806
0
ANA ŠKUNCA (TAD )
947
0
KAJA BUDIČ (SAMOBOR)
904
0
VARJA TOPALOVIĆ (ČUK BGD)
1793
0
MIHAELA MRAZOVIĆ (STUDNT)
1962
0
CLIO FERRACUTI (POLIZIA)
2012
0
MINJA VARSAKOVIĆ (SRBJNTM)
1099
0
MIRNESA BEKTAŠ (UKKBSA)
845
0
SOFIE ABILD (DENMARK)
169
0
FABIENNE KAUFMANN (KDBCH)
2059
0
MAJA ZORIĆ (OPATIJA)
2013
0
TANJA ŽUNIĆ (SRBJNTM)
1030
0
LENKA SAHUĽOVÁ (SLOVKNT)
806
0
ANA ŠKUNCA (TAD )
904
0
VARJA TOPALOVIĆ (ČUK BGD)
1962
0
CLIO FERRACUTI (POLIZIA)
2012
0
MINJA VARSAKOVIĆ (SRBJNTM)
845
0
SOFIE ABILD (DENMARK)
2013
0
TANJA ŽUNIĆ (SRBJNTM)
806
0
ANA ŠKUNCA (TAD )
1962
0
CLIO FERRACUTI (POLIZIA)
845
0
SOFIE ABILD (DENMARK)
2013
0
TANJA ŽUNIĆ (SRBJNTM)
1962
0
CLIO FERRACUTI (POLIZIA)
1793
MIHAELA MRAZOVIĆ (STUDNT)
904
0
VARJA TOPALOVIĆ (ČUK BGD)
1793
0
MIHAELA MRAZOVIĆ (STUDNT)
845
0
SOFIE ABILD (DENMARK)
904
0
VARJA TOPALOVIĆ (ČUK BGD)
Medalists
1. CLIO FERRACUTI, POLIZIA DI STATO
2. TANJA ŽUNIĆ, Karate Federation of Serbia
3. MAJA ZORIĆ, OPATIJA
3. SOFIE ABILD, Sportskarate.dk