Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
25. Grand Prix Croatia
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
SHOTOKAN OPLOTNICA
"B"Biograd
"CENTAR" VELIKA GORICA
"DOBOJ-ISTOK"
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
9. ZMAJ RIJEKA
A.S.D SPORTING SAMURAI
Alken
Asd Defence Karate 2000 Pravisdomini
Asd Dojo Matsumura Taranto
ASD ELAN
ASD FITNESS PESCARA
ASD FREE SPORT-TEAM KARATE CASORIA
asd MATRIX
ASD METROPOLITAN KARATE BRINDISI
ASD PIELLE
ASD TOUKON KARATE-DO
asdfisiodinamik
Baltijas Karate klubs
BANJA LUKA
Barcsi Városi Sportegyesület
Belarus Karate Federation
BOTTONI
Bregana
Budo Sport Center
BULGARIAN NATIONAL TEAM
BUSHIDO
Bushido Banja Luka
Choku
CROHERC
CS ESERCITO
Cskw
CTR Toscana
CUS BARI ITA
Cvetan Dimov
ČelikNikšić
Čukarica
DBV PIRAN
Delta
DRUŠTVO ZA KARATE CELJE
ĐURĐEVAC
ENERGIJA
Euro-Tera
FATI
FINIDA (POREČ)
FOKUS
FORCA
FORTITER (Kaštela)
Fudoshin Roermond
FUNAKOSHI GICHIN
Ganz-Kesjar
GERMAN KARATE FEDERATION
GLC FIJLKAM
GLOBUS Čakovec
Goju-Kai Hungary
GORNJA RADGONA
GRadgona
Hercegovina-Zagreb
HESSEN - KARATE TEAM GERMANY
HRASTNIK
HRVATSKA PARA KARATE REPREZENTACIJA
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Hrvatski sokol Osijek
HUNGARIAN NATIONAL TEAM
IGEA WELLNESS & ENTERTAINMENT GROUP
IKA ISRAEL
ILIDŽA
IPON ZAGREB
Ippon Prishtine
IPPON.LV
Iran National Team
ISRAEL KARATE FEDERATION
ITALY NATIONAL TEAM
IVANEC
JASTREB
KAMIKAZE TETOVO
KAPTOL
Karate Do Brugg
Karate Federation of Serbia
KARATE KLUB BREŽICE
Karate klub Esseker
KARATE ROMA
Karate savez Bosne i Hercegovine
Karate zveza Slovenije
Karateschool Alken
Karlovac 1969
Kastav
KBS "Castra" Banja Luka
KBS TIGAR KOSTAJNICA BIH
KBV GRBAVICA
Ken Shi Kai Karateschule Schwamendingen
KK "SENSEI" Pazin
KK CROATIA
KK DINAMO PANČEVO
KK EMPI PROZOR-RAMA
KK JADRAN
KK KIK
KK Kolektor Idrija
KK KTC KRIŽEVCI
KK Ljubljana
KK Novi Grad Sarajevo
KK Rudar Velenje
KK Shuriken Bulgaria
KK Zanshin Split
KLENOVNIK
KOSTRENA
KOVINAR
KOZJANSKO in OBSOTELJE
KRANJ
KRK CROATIA
KS USK BIH
KU Walserfeld
LAV
LOTOS ZAGREB
LOVRENC NA POHORJU
Luxembourg National Team
Mala Subotica
Međimurje
MEĐUGORJE
METALURG
Mladost
MON CHI
Montenegro
MOTTI ASKENAZI CLUB
MTK
MTK BUDAPEST KARATE TEAM
Neretva
NESTOR
Netherlands
NO KACHI
OBI Kaštela
Obiettivo Karate Roma
OKINAWA
OKIT
Olimpia Karate Cus Bergamo a.s.d.
OLIMPIK
OMEGA
OPATIJA
ORKKA
Osijek
PALESTRA SIRIUS
Polet
Polisportiva NAKAYAMA
POLIZIA DI STATO
PORTO TOLERO
PRINC1
Pula
Punto sportivo
RAB-ENPI
RADENCI
RADVANJE
RAKOVICA KANON
Rašid Buća
REGIONE LAZIO KARATE FIJLKAM
Reprezentacija Bosne I Hercegovine
RI CROATIA
RICCIONE
RIJEKA
ROGAŠKA SLATINA
Ronin
RYU DOJO
Salaspils Karate Club
SAMBON
SAMOBOR
Samuraj
SENSHI
shabab altwfekya sport club from egypt
SHIRAI CLUB S.VALENTINO
Shotokan Salzburg
SHOTOKAN VELENJE
Sinđelić
SISAK
Slavonski Brod
SLOBODA
Slovak National Team
SLJEME2
SOKOL
SPARTA
sporting international karate
Sportskarate.dk
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
SUSEDGRAD
ŠD GORICA
TAD RIJEKA
Team Karate Puleo
Tigar Sisak
TIGERS
Travnik
TRBOVLJE
TUŠKANAC
TUZLA
Univerzitetski karate klub "Bosna" Sarajevo
URBAN INVEST
USKOPLJAK
VARAŽDIN
VELENJE
VELIKA GORICA
VIKTORIA
VIKTORIJA
Virovitica
Vukovar`91
walsall karate dojo
ZAMET
Zmaj
Žalec
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenici -42
Kumite - Mlađi kadeti -41
Kumite - Mlađi kadeti -52
Kumite - Mlađe kadetkinje -55
Kumite - Mlađe kadetkinje +55
Kata - Juniorke (XJ)
Kumite - Učenici -42
1631
0
ENRICO LAVARONI (GLCFIJL)
137
0
RONEN AMINOF (ISRAEL)
137
0
RONEN AMINOF (ISRAEL)
192
0
FILIP ŽIVČIĆ (KKHZG)
192
0
FILIP ŽIVČIĆ (KKHZG)
116
0
IGOR ABRAMOVIĆ (ŠDGORIC)
116
0
IGOR ABRAMOVIĆ (ŠDGORIC)
16
0
ARTŪRS RINMANIS (TIG)
1421
NICOLA GUARINO (PIELLE)
1695
0
MATTEO CAPRI (TOUKON)
1309
0
JOSIP VLAHINIĆ (VGORICA)
1375
LUKA SALIHOVIĆ (KK "VŽ")
1631
0
ENRICO LAVARONI (GLCFIJL)
1526
0
ANTE VUJANOVIĆ (JADRAN)
137
RONEN AMINOF (ISRAEL)
1531
0
DOMENICO FORTUNATO (SHIRAI)
192
0
FILIP ŽIVČIĆ (KKHZG)
453
ALIJA ZAIMOVIĆ (KS USK )
800
0
MARKO KOVAČEC (RONIN)
1607
0
ZORAN UZELAC (KK ZANS)
1300
FILIP CVETKO (KK KIK)
1694
0
LORENZO DE ANGELIS (TOUKON)
194
0
JURAJ GOLEMAC (KKHZG)
232
GORGI PETROV (7654321)
528
0
CIALENTE LUCA (OKR)
1612
0
MORIS TRBULIN (LAV)
1271
NIKO PAVLIĆ (KA 1969)
1530
0
PIETRO PIO CALIFANO (SHIRAI)
2105
0
ANTON HOST (KASTAV)
469
DANILO JELIČIĆ (KS USK )
116
0
IGOR ABRAMOVIĆ (ŠDGORIC)
1421
0
NICOLA GUARINO (PIELLE)
1309
0
JOSIP VLAHINIĆ (VGORICA)
1375
0
LUKA SALIHOVIĆ (KK "VŽ")
1526
0
ANTE VUJANOVIĆ (JADRAN)
137
0
RONEN AMINOF (ISRAEL)
192
0
FILIP ŽIVČIĆ (KKHZG)
453
0
ALIJA ZAIMOVIĆ (KS USK )
800
0
MARKO KOVAČEC (RONIN)
1300
0
FILIP CVETKO (KK KIK)
194
0
JURAJ GOLEMAC (KKHZG)
232
0
GORGI PETROV (7654321)
528
0
CIALENTE LUCA (OKR)
1271
0
NIKO PAVLIĆ (KA 1969)
2105
0
ANTON HOST (KASTAV)
469
0
DANILO JELIČIĆ (KS USK )
116
0
IGOR ABRAMOVIĆ (ŠDGORIC)
1309
0
JOSIP VLAHINIĆ (VGORICA)
1526
0
ANTE VUJANOVIĆ (JADRAN)
192
0
FILIP ŽIVČIĆ (KKHZG)
1300
0
FILIP CVETKO (KK KIK)
232
0
GORGI PETROV (7654321)
528
0
CIALENTE LUCA (OKR)
469
0
DANILO JELIČIĆ (KS USK )
116
0
IGOR ABRAMOVIĆ (ŠDGORIC)
1526
0
ANTE VUJANOVIĆ (JADRAN)
232
0
GORGI PETROV (7654321)
469
0
DANILO JELIČIĆ (KS USK )
1526
0
ANTE VUJANOVIĆ (JADRAN)
469
0
DANILO JELIČIĆ (KS USK )
2105
ANTON HOST (KASTAV)
528
0
CIALENTE LUCA (OKR)
2105
0
ANTON HOST (KASTAV)
232
0
GORGI PETROV (7654321)
2105
0
ANTON HOST (KASTAV)
Osvajači medalja
1. DANILO JELIČIĆ, KS USK BIH
2. ANTE VUJANOVIĆ, KK JADRAN
3. IGOR ABRAMOVIĆ, ŠD GORICA
3. GORGI PETROV, FUNAKOSHI GICHIN
Kumite - Mlađi kadeti -41
1789
0
LUKA TOMLJANOVIĆ (TUSKNC)
449
0
DINO HIDIĆ (KS USK )
1789
0
LUKA TOMLJANOVIĆ (TUSKNC)
1496
0
ELIA VIANELLO (GLCFIJL)
1789
0
LUKA TOMLJANOVIĆ (TUSKNC)
790
0
MARKO HERCEG (KS USK )
1789
0
LUKA TOMLJANOVIĆ (TUSKNC)
1593
0
ARTURS STEPANOVS (BKK LAT)
449
0
DINO HIDIĆ (KS USK )
1498
0
ARMIN FEJZULI (KK.FATI)
573
0
SERGEJ VUČIĆ (KS USK )
436
0
AWAIS ATMA (ISRAEL)
1496
0
ELIA VIANELLO (GLCFIJL)
1427
0
NEJC SKOTNIK (RADENCI)
1236
0
DOMINIK MURKOVIĆ (KK MS)
964
0
NOA BELIĆ (SENSEI)
790
0
MARKO HERCEG (KS USK )
1267
0
KARLO BOSILJEVAC (KA 1969)
937
0
DARIO SZEL (SAMOBOR)
1781
0
SHTEFAN SHUMAN (BOTTONI)
613
0
NIKITA ORLOVS (IPPON)
1401
0
LOVRO MUDNIĆ (TAD )
938
0
DINO ŠIMUNEC (SAMOBOR)
832
0
FRAN VUKOMANOVIĆ (KK IPON)
1578
0
AMER SABIC (KS USK )
1338
0
FILIP KAFKA (VIROVTC)
1915
0
YAHOR KOMLEU (BKF)
225
0
ROBERTO ZDRAVKOVSKI (7654321)
2061
0
LUKA ŠIMUNDIĆ (JADRAN)
991
0
MATEO MITROVIĆ (BBIOGRD)
514
0
JAKOV FEMBER (STIJENA)
1249
0
IVÓ IGRICZ (BARCSI )
445
0
ALFIO QUACECI (GLCFIJL)
663
0
OLIVER KÜHNEL (SBG)
1528
0
STEFAN ŠORGIĆ (KS USK )
1745
0
STEFAN STOJMIROV (BOTTONI)
1083
0
OLEGS JAKIMECS (SKK)
1604
0
PETAR STANIĆ (BREGANA)
1593
0
ARTURS STEPANOVS (BKK LAT)
449
0
DINO HIDIĆ (KS USK )
573
0
SERGEJ VUČIĆ (KS USK )
1496
0
ELIA VIANELLO (GLCFIJL)
1236
0
DOMINIK MURKOVIĆ (KK MS)
790
0
MARKO HERCEG (KS USK )
937
0
DARIO SZEL (SAMOBOR)
613
0
NIKITA ORLOVS (IPPON)
938
0
DINO ŠIMUNEC (SAMOBOR)
1578
0
AMER SABIC (KS USK )
1915
0
YAHOR KOMLEU (BKF)
2061
0
LUKA ŠIMUNDIĆ (JADRAN)
1249
0
IVÓ IGRICZ (BARCSI )
445
0
ALFIO QUACECI (GLCFIJL)
1528
0
STEFAN ŠORGIĆ (KS USK )
1083
0
OLEGS JAKIMECS (SKK)
1593
0
ARTURS STEPANOVS (BKK LAT)
1496
0
ELIA VIANELLO (GLCFIJL)
790
0
MARKO HERCEG (KS USK )
613
0
NIKITA ORLOVS (IPPON)
938
0
DINO ŠIMUNEC (SAMOBOR)
1915
0
YAHOR KOMLEU (BKF)
445
0
ALFIO QUACECI (GLCFIJL)
1528
0
STEFAN ŠORGIĆ (KS USK )
1593
0
ARTURS STEPANOVS (BKK LAT)
790
0
MARKO HERCEG (KS USK )
938
0
DINO ŠIMUNEC (SAMOBOR)
1528
0
STEFAN ŠORGIĆ (KS USK )
1593
0
ARTURS STEPANOVS (BKK LAT)
938
0
DINO ŠIMUNEC (SAMOBOR)
1578
0
AMER SABIC (KS USK )
832
0
FRAN VUKOMANOVIĆ (KK IPON)
1915
0
YAHOR KOMLEU (BKF)
832
0
FRAN VUKOMANOVIĆ (KK IPON)
1528
0
STEFAN ŠORGIĆ (KS USK )
1915
0
YAHOR KOMLEU (BKF)
Osvajači medalja
1. ARTURS STEPANOVS, Baltijas Karate klubs
2. DINO ŠIMUNEC, SAMOBOR
3. LUKA TOMLJANOVIĆ, TUŠKANAC
3. STEFAN ŠORGIĆ, KS USK BIH
Kumite - Mlađi kadeti -52
1033
0
ANTONIO VENDL (OKIT)
1579
0
ADIS KULENOVIĆ (KS USK )
1579
0
ADIS KULENOVIĆ (KS USK )
509
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
509
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
1916
0
ANTON KUZMIANKOU (BKF)
893
0
TEO KEČKEŠ (GLOBUS)
1693
0
GABRIELE DE ANGELIS (TOUKON)
2123
0
FILIP PAVIČIĆ (LOTOS)
509
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
1434
0
ADRIAN RUŽIĆ (OMEGA)
1033
0
ANTONIO VENDL (OKIT)
1579
ADIS KULENOVIĆ (KS USK )
1916
0
ANTON KUZMIANKOU (BKF)
1590
0
GIACOMO BONTEMPI (GLCFIJL)
1384
NOA ŽALAC KELIHAR (JASTREB)
1923
0
JAKOV ZELJKO (TUSKNC)
1398
0
LUKA MILIČEVIĆ (OKIT)
1069
BILAL CIVIĆ (KS USK )
1502
0
LAZAM ZEJNELI (KK.FATI)
404
0
NICOLA GATTI (GLCFIJL)
1388
ANTUN VUJEVIĆ (KGB)
844
0
NOAH KRISTENSEN (DENMARK)
1031
0
LUKA BOŽAC (OKIT)
1573
ALI ALICEVIC (KS USK )
582
0
KARLO BEVANDA (KKHZG)
1265
0
GABRIEL PALAJSA (KA 1969)
1380
KARLO VOLARIĆ (JASTREB)
1342
0
JURICA RUNTAS (SAMOBOR)
1524
0
TONĆI GRUBŠIĆ (JADRAN)
1376
LOVRO ROZMAN (KK "VŽ")
893
0
TEO KEČKEŠ (GLOBUS)
509
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
1434
0
ADRIAN RUŽIĆ (OMEGA)
1579
0
ADIS KULENOVIĆ (KS USK )
1916
0
ANTON KUZMIANKOU (BKF)
1384
0
NOA ŽALAC KELIHAR (JASTREB)
1923
0
JAKOV ZELJKO (TUSKNC)
1069
0
BILAL CIVIĆ (KS USK )
404
0
NICOLA GATTI (GLCFIJL)
1388
0
ANTUN VUJEVIĆ (KGB)
1031
0
LUKA BOŽAC (OKIT)
1573
0
ALI ALICEVIC (KS USK )
1265
0
GABRIEL PALAJSA (KA 1969)
1380
0
KARLO VOLARIĆ (JASTREB)
1524
0
TONĆI GRUBŠIĆ (JADRAN)
1376
0
LOVRO ROZMAN (KK "VŽ")
509
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
1434
0
ADRIAN RUŽIĆ (OMEGA)
1916
0
ANTON KUZMIANKOU (BKF)
1923
0
JAKOV ZELJKO (TUSKNC)
1388
0
ANTUN VUJEVIĆ (KGB)
1031
0
LUKA BOŽAC (OKIT)
1380
0
KARLO VOLARIĆ (JASTREB)
1524
0
TONĆI GRUBŠIĆ (JADRAN)
1434
0
ADRIAN RUŽIĆ (OMEGA)
1916
0
ANTON KUZMIANKOU (BKF)
1388
0
ANTUN VUJEVIĆ (KGB)
1524
0
TONĆI GRUBŠIĆ (JADRAN)
1434
0
ADRIAN RUŽIĆ (OMEGA)
1524
0
TONĆI GRUBŠIĆ (JADRAN)
1376
0
LOVRO ROZMAN (KK "VŽ")
1342
0
JURICA RUNTAS (SAMOBOR)
1380
0
KARLO VOLARIĆ (JASTREB)
1342
0
JURICA RUNTAS (SAMOBOR)
1388
0
ANTUN VUJEVIĆ (KGB)
1380
0
KARLO VOLARIĆ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. ADRIAN RUŽIĆ, OMEGA
2. TONĆI GRUBŠIĆ, KK JADRAN
3. DARIO GLUHINIĆ, STIJENA
3. KARLO VOLARIĆ, JASTREB
Kumite - Mlađe kadetkinje -55
1495
0
ELISA PONZI (GLCFIJL)
1202
0
PAULA PERKOVIĆ (RONIN)
1495
0
ELISA PONZI (GLCFIJL)
1775
0
LANA LOZOVINA (OBI KAŠ)
1665
0
SARA BIOGRADLIĆ (OKINAWA)
1775
0
LANA LOZOVINA (OBI KAŠ)
1611
0
PETRA NUIĆ (KK ZANS)
930
0
GABRIELA ŠOLJIĆ (KK CENT)
1095
0
VASILIJA HRISTIC (7654321)
1495
0
ELISA PONZI (GLCFIJL)
1202
PAULA PERKOVIĆ (RONIN)
1746
0
VIKTORIJA JOVANOVSKA (BOTTONI)
1606
0
PATRICIJA VEGEL (BREGANA)
1525
ANA BODROŽIĆ SELAK (JADRAN)
1615
0
MORENA GRANIĆ (KK ZANS)
1390
0
MATEA BRKOVIĆ (KGB)
1785
ANTONIA LOZANCIC (SBG)
1775
0
LANA LOZOVINA (OBI KAŠ)
1611
0
PETRA NUIĆ (KK ZANS)
1095
0
VASILIJA HRISTIC (7654321)
1202
0
PAULA PERKOVIĆ (RONIN)
1746
0
VIKTORIJA JOVANOVSKA (BOTTONI)
1525
0
ANA BODROŽIĆ SELAK (JADRAN)
1390
0
MATEA BRKOVIĆ (KGB)
1785
0
ANTONIA LOZANCIC (SBG)
1775
0
LANA LOZOVINA (OBI KAŠ)
1095
0
VASILIJA HRISTIC (7654321)
1746
0
VIKTORIJA JOVANOVSKA (BOTTONI)
1785
0
ANTONIA LOZANCIC (SBG)
1095
0
VASILIJA HRISTIC (7654321)
1746
0
VIKTORIJA JOVANOVSKA (BOTTONI)
1525
0
ANA BODROŽIĆ SELAK (JADRAN)
1606
0
PATRICIJA VEGEL (BREGANA)
1785
0
ANTONIA LOZANCIC (SBG)
1525
0
ANA BODROŽIĆ SELAK (JADRAN)
Osvajači medalja
1. VIKTORIJA JOVANOVSKA, BOTTONI
2. VASILIJA HRISTIC, FUNAKOSHI GICHIN
3. ELISA PONZI, GLC FIJLKAM
3. ANTONIA LOZANCIC, KU Walserfeld
Kumite - Mlađe kadetkinje +55
1783
0
MARINA VUKOVIC (SBG)
466
0
LOLIĆ ANJA (KS USK )
1085
0
PAULA ŠOGORIĆ (SAMOBOR)
1523
0
DOMINA PAVLOVIĆ (JADRAN)
466
0
LOLIĆ ANJA (KS USK )
1523
0
DOMINA PAVLOVIĆ (JADRAN)
Osvajači medalja
1. LOLIĆ ANJA, KS USK BIH
2. DOMINA PAVLOVIĆ, KK JADRAN
3. MARINA VUKOVIC, KU Walserfeld
3. PAULA ŠOGORIĆ, SAMOBOR
Kata - Juniorke (XJ)
1046
0
NIKOLETA MERAŠICKÁ (SLOVKNT)
168
0
NICOL PYZH (ISRAEL)
1046
0
NIKOLETA MERAŠICKÁ (SLOVKNT)
2018
0
NIKOLINA ĐURĐEVIĆ (SRBJNTM)
1046
0
NIKOLETA MERAŠICKÁ (SLOVKNT)
1920
0
YULIA KORSHUN (BKF)
1045
0
ĽUDMILA BÁČIKOVÁ (SLOVKNT)
1841
0
NICOSANTI NOEMI (ITA NT)
242
0
COSTANZA GALLINI (GLCFIJL)
1888
0
AMINA TAHIROVIĆ (BIHKF)
1553
0
DEBORA ALUSHI (TOSCANA)
1920
0
YULIA KORSHUN (BKF)
961
0
GIULIA VEDOVELLI (GLCFIJL)
1592
0
MAŠA SIMONIĆ (KOVINAR)
1046
0
NIKOLETA MERAŠICKÁ (SLOVKNT)
1839
0
CASALE CAROLA (ITA NT)
1057
0
CHIARA CHELI (GLCFIJL)
168
0
NICOL PYZH (ISRAEL)
1754
0
GIULIA GIANNETTO (ASDMAT)
2018
0
NIKOLINA ĐURĐEVIĆ (SRBJNTM)
756
0
MILENA MARRAZZA (PUGLIA)
90
0
CELINE HENRY (F.L.A.M)
1042
0
EMA BRÁZDOVÁ (SLOVKNT)
1842
0
GOLINO SIMONETTA (ITA NT)
967
0
FRANCESCA ONGARI (GLCFIJL)
1682
0
MARTINA JAKIĆ (VKŽEPČE)
1545
0
ILARIA PAOLETTI (TOSCANA)
1919
0
ELINA ANANICH (BKF)
619
0
MARTINA FABBRI (GLCFIJL)
108
0
ANINA CESAR (VELENJE)
1548
0
REBECCA PONTREMOLESI (TOSCANA)
1443
0
MAGDALENA JURIČ (BSHDOZG)
965
0
CLAUDIA PORCU (GLCFIJL)
2130
0
ELISA FRANCHINI (RICCION)
1459
0
STELLA MEI MARISI (GLCFIJL)
2017
0
TIJANA RADIVOJEVIĆ (SRBJNTM)
1840
0
LISA PIVI (ITA NT)
1522
0
IVONA JOVANOVIĆ (JADRAN)
1841
0
NICOSANTI NOEMI (ITA NT)
1888
0
AMINA TAHIROVIĆ (BIHKF)
1920
0
YULIA KORSHUN (BKF)
1592
0
MAŠA SIMONIĆ (KOVINAR)
1839
0
CASALE CAROLA (ITA NT)
168
0
NICOL PYZH (ISRAEL)
2018
0
NIKOLINA ĐURĐEVIĆ (SRBJNTM)
756
0
MILENA MARRAZZA (PUGLIA)
1042
0
EMA BRÁZDOVÁ (SLOVKNT)
967
0
FRANCESCA ONGARI (GLCFIJL)
1545
0
ILARIA PAOLETTI (TOSCANA)
619
0
MARTINA FABBRI (GLCFIJL)
1548
0
REBECCA PONTREMOLESI (TOSCANA)
965
0
CLAUDIA PORCU (GLCFIJL)
2017
0
TIJANA RADIVOJEVIĆ (SRBJNTM)
1840
0
LISA PIVI (ITA NT)
1841
0
NICOSANTI NOEMI (ITA NT)
1920
0
YULIA KORSHUN (BKF)
1839
0
CASALE CAROLA (ITA NT)
2018
0
NIKOLINA ĐURĐEVIĆ (SRBJNTM)
1042
0
EMA BRÁZDOVÁ (SLOVKNT)
1545
0
ILARIA PAOLETTI (TOSCANA)
965
0
CLAUDIA PORCU (GLCFIJL)
1840
0
LISA PIVI (ITA NT)
1920
0
YULIA KORSHUN (BKF)
1839
0
CASALE CAROLA (ITA NT)
1042
0
EMA BRÁZDOVÁ (SLOVKNT)
1840
0
LISA PIVI (ITA NT)
1839
0
CASALE CAROLA (ITA NT)
1042
0
EMA BRÁZDOVÁ (SLOVKNT)
967
0
FRANCESCA ONGARI (GLCFIJL)
1842
0
GOLINO SIMONETTA (ITA NT)
1545
0
ILARIA PAOLETTI (TOSCANA)
1842
0
GOLINO SIMONETTA (ITA NT)
1840
0
LISA PIVI (ITA NT)
1842
0
GOLINO SIMONETTA (ITA NT)
Osvajači medalja
1. EMA BRÁZDOVÁ, Slovak National Team
2. CASALE CAROLA, ITALY NATIONAL TEAM
3. YULIA KORSHUN, Belarus Karate Federation
3. LISA PIVI, ITALY NATIONAL TEAM